Марк Ифраимов - КАК ИСПОЛНЯЮТСЯ ЖЕЛАНИЯ. ПОЛНЫЙ МАНУАЛ

Marks Ifraimovs - KĀ PIEPILDĀS VĒLĒŠANĀS. PILNĪGA ROKASGRĀMATA

17 12 31Pirms Jaungada emuāri, raksti un receptes, kā pareizi izteikt vēlēšanās, lai tās noteikti piepildītos, atkal pieaug cenā, pat tiem, kas par pagājušā gada eglīti nedeva pat rubli.

Godīgi sakot, jebkura sociāla tīkla lentā skatītes ir šausmīgi, vērojot ļaužu infantilismu, kurš pāriet idiotismā, alkstot, pateicoties rituāliem, dabūt vēlēšanos “par havaļu”, “pareizi to izsakot.

Lūk, tad es nu padomāju, ka pieredzējuša burvja padoms Jaungada priekšvakarā var vest pie trīs mērķiem: pirmkārt, palielināt manu reitingu, otrkārt, apgaismot bērniņiem pieaugušo biksītēs īstos vēlmju piepildīšanās noslēpumus, un, treškārt, palīdzēt valstij apzinošos iedzīvotāju ziņā.

Tātad sāksim.

Lai piepildītos jebkura vēlēšanās, ir vajadzīgi, atvainojiet par tautoloģiju, pati VĒLĒŠANĀS, NODOMS un GRIBA vēlēšanās iemiesošanai realitātē.

Vairums teorētiķu cilvēkiem piedāvā instrumentus vēlēšanos noskaidrošanai un vizualizācijai, piemēram, skaidrāk formulēt mērķi, bet maz dod informāciju par to, kā ieslēgt Gribu tā sasniegšanai.

Gribu šie teorētiķi saprot kā kādus pūliņus, vērstus uz disciplīnas formēšanu rezultāta sasniegšanai. Bet patiesība ir tāda, ka, jo lielākus pūliņus Jūs pieliekat, jo vairāk nogurstat un stingstat arvien biežākās slinkuma lēkmēs.

Ja pūliņi, kuros apmāca ģimene un skola, nedarbojas, tātad kaut kas nav tā ar termina Griba definīciju.

Griba – tas spēks, kurš nāk no vēdera un piesaista cilvēka uztveri pasaulei. Tā terminu Griba definē Karloss Kastanjeda.

Griba ir vienlaikus gan darbība, gan uztveres orgāns, tieši tāpat, kā redze vai dzirde. Tas ir, katrs no mums var, piemēram, gan redzēt (tā ir darbība), gan, pateicoties redzējumam, uztvert (analizēt informāciju).

Cilvēki ar attīstītu gribu izlaiž no vēdera enerģētiskus taustekļus un caur apzinātu Nodomu rada realitāti, kuru vēlas.

Visi pārējie dara tieši tāpat, bet viņu neapzinātais nodoms rada realitāti tieši tādu, kāds bija Nodoms.

Lai kļūtu skaidrs, skaidroju Nodoma terminu:

Nodoms – tas ir pašreizējais pārdzīvojums, kuru cilvēks vai nu apzinās, vai arī neapzinās. Vienkāršāk sakot, tas, ko jūtu tieši pašlaik, tas arī ir Nodoms. Jūti naudas trūkumu – tieši pašlaik radi naudas grūtību realitāti, un nauda acu priekšā pazūd.

Tāpēc svarīgi ir zināt noteikumu:

GRIBA SEVI IZPAUŽ CAUR NODOMU.

Kāds ir tavs Nodoms, tāda būs arī tava Griba.

Un, lai līdz galam būtu saprotama starpība starp Gribu un Nodomu, uzmanīgi izlasiet nākamo rindu:

NODOMS – JŪSU PAŠREIZĒJĀ SAJŪTA, BET GRIBA – PAŅĒMIENS, KĀ ŠĪ SAJŪTA TIEK NOGĀDĀTA ĀRĒJĀ PASAULĒ.

Iztēlojieties, ka Nodoms – tas ir Lādiņš, bet Griba – tas ir lielgabals, kurš šauj pasaulē lādiņu. Vai Jūs apzināties, ar kādām sajūtām Jūs šaujat pasaulē, izsakot savas vēlēšanās? Jo parasti taču visas vēlēšanās tiek izteiktas vajadzības dēļ, nevis dēļ pārliecības, ka būs tā, kā Jums ir dots.

Piemēram, sieviete, kuras tiecas apprecēties, patiesībā baidās no vientulības, un tāpēc, izsakot vēlēšanos: “Apprecēties ar pienācīgu vīrieti”, ar savām bailēm no vientulības rada Nodomu atrast tādu vīrieti, no kura aizbēgt uz vientulību ir labākā izeja (vai vispār nevienu nesatikt).

Lai būtu rezultāts, viņai nepieciešams izmainīt Vēlēšanos uz citu, piemēram, “Izstarot burvību un baudu”, lai vīrieši paši rindā piedāvātu viņu vest pie altāra.

Taču grūtība ir tāda, ka ir ļoti grūti izstarot burvību, kad ķermenī reāli ir jūtamas skumjas, bailes pazaudēt un vajadzība pēc vīrišķa atbalsta. Un tāpēc viņas Griba transportē uz pasauli vajadzības Nodomu, kas ar lielu varbūtību izdzenās visus kandidātus un novedīs viņu pie vientulības.

Ko gan darīt?

Ir pienācis laiks manam dārgajam lasītājam atklāt dziļākus Gribas un Vēlēšanās noslēpumus.

Griba – tā ir vīrišķā izpausme cilvēka ķermenī, bet Vēlēšanās – sievišķā izpausme. Atbilstoši, par Gribu jūsos atbild Animuss (Iekšējais Vīrietis), bet par Vēlēšanos – Anima (Iekšējā Sieviete).

Kad Anima un Animuss cilvēkam ir izpausti, atvērti un draudzējas viens ar otru, tad viņam ir viegli gan vēlēties, gan nogādāt Vēlēšanos caur Gribu pasaulē.

Parasts cilvēks, kurš nezina, ka iekšienē viņam dzīvo pretējā daļa (tas ir, vīrietī Anima, bet sievietē Animuss), izjūt grūtības ar savu Vēlēšanos realizāciju dzīvē. Viņam nākas meklēt pāri, lai, apvienojoties ar viņu, noslēgtu shēmu Vēlēšanās-Griba un sasniegtu iecerēto.

Bet, tiklīdz vīrietis pieņem savu Animu, bet sieviete Animusu, notiek brīnumi. Vīrietis iedegas Vēlmē, bet sievišķā Griba kļūst par likumu, obligāti izpildāmu. Tieši par tādu sievieti saka: “Ko grib sieviete, to grib Dievs.”

Sakrālā savienība starp Animu un Animusu palaiž pasaulē Jūsu Vēlēšanos ar tīru Nodomu (bez ciešanām) caur Gribu.

Sakrālā savienība – tas ir Animas un Animusa sekss. Kad jūs ieejat sakrālajā savienībā, Jums pārstāj būt vajadzība pēc jeb kā, tajā skaitā arī pēc Ārējā partnera, un jūs reāli sākat izstarot burvību un baudu, kas, protams, pievelk jums labklājību un plaukstošu dzīvi.

Mīliet savu iekšējo pusīti, un Jūs pārvētīsieties par īstu burvi. Tas ir pats galvenais noslēpums, pēc kura apgūšanas Jūs saņemsiet, ko iecerējāt.

Lūk, pilna vēlēšanos materializācijas shēma:

  1. Iedomājieties Vēlēšanos. Definējiet, ko Jūs gribat.
  2. Piesauciet savu Iekšējo partnerī (Animusu, ka Jūs esat sieviete, vai Animu, ja Jūs esat vīrietis).
  3. Sajūsminieties par Iekšējo partneri un ieejiet ar viņu sakrālā savienībā (seksā).
  4. Apzinieties savu pašreizējo Nodomu. Ir svarīgi, lai tā būtu bauda, orgasms.
  5. Izlaidiet baudas stāvokli caur cauruli no vēdera pasaulē. Lai Jūsu Griba izšauj pasaulē ar orgasmu. Šaujiet pa Jūsu mērķi.
  6. Turiet ne mazāk par 8 minūtēm konkrētajā, Jūsu izvēlētajā telpas punktā sasniegto mērķi un baudas stāvokli.
  7. Atrodiet savā apkārtnē cilvēkus, kuriem vajag to pašu, ko vajag arī Jums, un palīdziet viņiem sasniegt viņu mērķus.
  8. Baudiet mijiedarbību ar cilvēkiem tā, kā var tikai cilvēks, kuram ir papilnam vēlamā, un dāsni dalieties tajā ar citiem.
  9. Tādejādi ārējā pasaulē apstiprināsies Jūsu Griba, kuru Jūs izstarojāt no iekšējās pasaules.
  10. Kad Iekšējais un Ārējais ir vienādi, tad arī iestājas materializācija, bet jūs kļūstat par NOTIKUMA CĒLONI.

Tā Jūs kļūsiet par savu notikumu pārvaldnieku, jeb, runājot Arhetipu valodā, par savas realitātes Monarhu.

Un lai dzīvo Jūsu Griba uz šīs Zemes!

P.S. Radiet realitāti no mīlestības un līdzinieties Dievam!

Laimīgu Jauno gadu, dārgie radītāji un burvji!

©Марк Ифраимов

©Marks Ifraimovs

 

Pievienots 31.12.2017

http://www.markifraimov.ru/?p=3482

Tulkots ar autora atļauju

Tulkoja Jānis Oppe