Авторы разные – Отчет о Ретрите в Косулино

Dažādi autori - Atskaite par Retrītu Kosulino ciemā

2018. g. 2.–8. janvāris

18 01 12 01

Ir beidzies mūsu Jaungada svētku retrīts. Gribu dalīties tā rezultātos. Kā man liekas, katrai no dalībniecēm tie bija nozīmīgi. Kopumā retrīts noritēja siltā draudzīgā atmosfērā un kļuva dalībniekiem ļoti svarīgs.

Retrīta laikā mēs katru dienu meditējām ar Diženo Dievieti. Kā arī saņēmām jaunu dziedināšanas enerģiju no Ra Ģimenes un iemācījāmies ar to strādāt priekš sevis. Tā ir mūsdienīga, ļoti augsta enerģija plazmas veidā, viņa ir universāla un, kā uzskatu, spēs palīdzēt daudziem cilvēkiem. Domāju dot to Skolā tuvākajā laikā.

Seminārs “Apzināta nodoma apbrīnojamais spēks” ilga divas dienas un arī noritēja dziļās apzināšanās un daudzos noderīgos secinājumos, kurus katrs izdarīja priekš sevis. Domāju, ka daži secinājumi vēl “panāks” retrīta dalībniekus.

Enerģētiskais seminārs bija atklājums vienai no mūsu dalībniecēm, viņa parādīja īpašu jutīgumu pret visām enerģijām un rezultātā Augšupcelšanās Krēslā saņēma spēcīgu Iesvētījumu mūsdienīgā dziednieciskā kanālā.

Bija arī pastaigas mežā uz slēpēm un bez slēpēm.

Bija brauciens uz Jekaterinburgu uz spēka vietu – Akmens Teltīm (Каменные Палатки), pa pilsētu un uz centrālo eglīti. Neiztikām arī bez pastaigas pa Kosulino.

18 01 12 02   18 01 12 03

18 01 12 04   18 01 12 05

Kā arī Jeļenas Koteļņikovas darba ar ķermeni mācības – divas nodarbības.

18 01 12 06

Man ir palikuši zīmējumi no art-terapijas nodarbības. Sniegšu piemēru tam, kā mēs nodarbojāmies ar zīmējumu. Protams, katrs dalībnieks iztaisīja savus darbus, un tie ir absolūti dažādi. To arī vajag, lai apjēgtu savas paša programmas, un to turpmākai patstāvīgai korekcijai.

Lūk, mani zīmējuma piemēra pēc (nespriediet bargi, es neprotu zīmēt, vēl neesmu sākusi mācīties).

18 01 12 07

Jautājums: kas es esmu. Atbilde – lapa pie koka, starp citām tādām pašām lapiņām, piepildīta ar enerģiju un spēku.

18 01 12 08

Mana misija: Vēstnesis.

18 01 12 09

Mana Dvēsele (ugunsputns) un ūdens, vēja, uguns un zemes stihijas.

18 01 12 10

Vīrietis un sieviete.

 

Mēs arī atpūtāmies rokdarbos no kokteiļa salmiņiem – atjaunojām lampu, kuru es nekādi nevarēju izdomāt, kā atjaunot.

18 01 12 11

Lūk, dalībnieku atsauksmes (bija tikai 3 cilvēki, pamaz, protams, taču retrīts pagāja pilnvērtīgā apjomā).

 

“Atbraucu uz retrītu ar problēmām, ar kurām vajag tikt skaidrībā un turpināt apmācību Skolā. Pēc semināra “Apzināta nodoma apbrīnojamais spēks” notika lielas izmaiņas apzināšanā un attieksmē pret notiekošo manā dzīvē. Prakse palīdzēja iemācīties domāt pozitīvi un mainīt attieksmi pret apkārtni un notikumiem.

Sākās process: izmainot sevi, izmainīt apkārtējo telpu un cilvēku attieksmi pret mani. Izmainījās mana attieksme pret vīriešiem tajā skaitā.

Metodika palīdz celt vibrācijas un mainīt realitāti.

Pēc retrīta un attīrīšanās kļuva vieglāk domāt un saprast. Jau ārstējos ar jauno dziedniecisko kanālu.

Pateicos Natālijai Nikolajevnai par noderīgo un skaisto retrītu! Noteikti atbraukšu vēl uz nākamo!”

Aleksandra

 

“Man bija izveidojušies sarežģīti dzīves apstākļi fiziskajā plānā, no kuriem es nevarēju patstāvīgi atrast izeju. Un braucu uz retrītu pie Natālijas Nikolajevnas uzzināt, kas notiek sociumā un smalkajos plānos. Izrādījās – visa lieta ir manās domās un attiecībās ar cilvēkiem: pārestības, nosodījumi, nepiedošana, lepnība, upura pozīcija. Pārrunas, meditācijas, Augšupcelšanās Krēsls, sirsnīgas sarunas – tas viss “notīrīja” manas smadzenes, par ko es sirsnīgi pateicos Natālijai Nikolajevnai un vēlu viņai tālākus panākumus Dievišķās Kalpošanas cilvēkiem Varoņdarbā.

Pateicos Dzīvei par liktenīgo tikšanos. Pateicos Natālijai un Vladimiram par silto uzņemšanu, sirsnīgo attieksmi un komfortablajiem dzīvošanas apstākļiem.

Braucu prom mierīga, aprimusi un spārnota, ar pozitīviem nodomiem un cerību uz jaunu tikšanos.

Ar mīlestību un cieņu – Ņina Barda – Olari.”

***

 

Izsaku pateicību Natālijai Nikolajevnai Koteļņikovai par Jaungada retrītu. Tas ir mans otrais retrīts. Pirmais bija jūnijā vasaras saulgriežu periodā.

Tagad bija citāda atmosfēra, un cilvēku bija daudz mazāk. Retrīta laikā mēs katru rītu meditējām ar Diženo Dievieti – piepildījāmies ar gaismu un mīlestību, dziedinājām ķermeni un dvēseli.

Mums noritēja divu dienu seminārs: savu mērķu apzināšanās dzīvē. Ar katru semināra dalībnieku tika apspriesta tieši viņa problēma. Sākumā katrs dalībnieks uzrakstīja savus mērķus un uzdevumus, apzinājies savas problēmas. Pēc tam Natālija Nikolajevna izskaidroja risinājuma cēloņus un ceļus, cik svarīgs ir apzināta nodoma spēks, lai sasniegtu savu mērķi. Notika ļoti auglīgs darbs ar apziņu. Pēc neatlaidīga prāta darba Ļena Koteļņikova mums novadīja divas satriecošas nodarbības darbā ar ķermeni. Pirmajā dienā bija nodarbība sava ķermeņa katras šūniņas, ķermenī notiekošo bezgalīgo dzīvo procesu jušanā. Otrajā dienā – nodarbība ar ūdens, zemes, uguns un vēja stihijām. Bija izraudzītas apbrīnojamas muzikālas kompozīcijas, un ķermenis reaģēja ar deju uz katru stihiju dažādi: ūdens stihijas laikā bija kustību plūstamība un vienmērība, zemes stihijas laikā bija blīvums, un kājas pārliecināti staigāja pa grīdu, uguns stihijas laikā viss ķermenis dega un vibrēja kā liesma. Bet darba ar vēja stihiju laikā bija tāds iespaids, ka man aizmugurē ir izauguši spārni, un sagribējās lidot! Viegluma un atslābinājuma sajūta. Nekad nebiju domājusi, ka ķermenis var būt tik uztverīgs, ja ar viņu sazinās. Pēc nodarbībām mēs pazīmējām un paspēlējām vārdu spēli, ļoti jautri pavadījām vakaru! Un vēl Ļenočka mums pie tējas atnesa satriecošu mango tortīti! Milzīgs paldies Ļenai par auglīgo darbu un pozitīvu!!!

Mēs arī prāta darbu par apzināšanos savienojām ar pastaigām pa mežu. Slēpojām un vienkārši pastaigājāmies meža klusumā. Bija iespējams pabūt vienatnē ar sevi, dziļāk apzināties savu iekšējo pasauli, kā arī atvērt auru un piesūcināties ar koku spēku. Pēc meditācijām un pastaigām pa mežu pašsajūta un dzīves tonuss krasi pacēlās.

Vēl tika veikts enerģētiskais seminārs, kur tika izpētīti kanāli un īpaši punkti ķermenī. Mēs veicām vairākas prakses, un es konstatēju jutību pret enerģijām. Man bija pilnīgi negaidīti, ka es varu vadīt savu enerģiju.

7. janvārī, tieši Ziemassvētkos, mums bija Augšupcelšanās Krēsls. Noritēja čenelings ar Jaunavu Mariju, bija jūtamas īpašas enerģijas! Visiem dalībniekiem tika dotas atbildes uz viņu sasāpējušajiem jautājumiem. Man bija īpašs Augšupcelšanās Krēsls – Iesvētījums dziednieciskā kanālā. Pēc dziedināšanas enerģijas saņemšanas no Ra Ģimenes es attīstīšu savu dziedniecības kanālu.

Pēc semināriem un meditācijām, īpaši pēc Augšupcelšanās Krēsla, notika pilnīga mērķu un uzdevumu pārjēgšana, izmainījās skats uz dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem.

Gribētos izteikt pateicību Vladimiram Ahmanajevam par ekskursiju uz Jekaterinburgu – uz Akmens Teltīm, pastaigu pa vakara pilsētu uz centrālo eglīti, kur bija uzbūvētas ledus figūras. Bija ļoti skaisti!

 

Ar mīlestību.

Olga Šmidta, Karaganda, Kazahstāna”.

 

Pievienots 12.01.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/otchet-o-retrite-v-kosulino

Tulkoja Jānis Oppe