Марк Ифраимов - ЧУДО, КОТОРОЕ ТЫ УПУСКАЕШЬ ГОД ЗА ГОДОМ

Marks Ifraimovs - BRĪNUMS, KURU TU LAID GARĀM GADU PĒC GADA

17 11 27Šodien es tev pastāstīšu par Brīnumu, kuru tu laid garām gadu pēc gada.

Kādēļ tu ej tam garām? Tev ir daudz darīšanu, trauksmju un mērķu. Visam nepietiek laika un līdzekļu. Dzīve ir drudžaina, un tu riņķo tajā kā vāvere ritenī.

Un tā diemžēl būs arī tālāk, kamēr tu nesapratīsi, ka šo rūpju, trauksmju un kņadas riteni tu esi radījis pats savā dziļā bērnībā.

Tur kā zīdainim tev nebija robežu, kuras aizsargātu tevi no vecāku trauksmēm, un tu pieņēmi LIKTENĪGU LĒMUMU, KURŠ RADĪJA ABSOLŪTI VISAS problēmas tavā dzīvē.

Par to es tev pastāstīšu vēlāk, bet pagaidām zini, ka šis lēmums sāka tevi svārstīt vēzeklī no galējības galējībā: no stāvokļa “ES ESMU LABS” līdz stāvoklim “ES ESMU SLIKTS”.

Un kad tu atrodies stāvoklī “Es esmu labs”, tev smaida pasaule un tava dzīve ir piepildīta ar mīlestību un jēgu. Bet tas neturpinās ilgi, tāpēc ka šūpolēm noteikti ir jāatgriežas atpakaļ – stāvoklī “Es esmu slikts”, kur šaubas un nedrošība katrā savā solī aptumšo tavu ceļu un spiež kā smaga antipātijas pret sevi nasta.

Tu savās šūpolēs šūposies vēl ļoti ilgi, kamēr neatgriezīsies tajā laika momentā, kad tu pieņēmi savu liktenīgo lēmumu par sevi, un neizdzīvosi to no jauna.

Tad iestāsies Brīnums. Šūpoles apstāsies, un pasaule atvērs tev savus apkampienus, lai apsveiktu vēl vienu nobriedušu savas dzīves Radītāju.

Radītāji, kā īsti Burvji, realizē savus pašus apslēptākos sapņus un ilgas spilgtos, krāsainos rezultātos. Viņi nekad neriņķo vāveres ritenī un nepiedalās žurku skrējienā pēc turības. Viņi ir pilni mīlestības, un pasaule stiepjas pie viņiem ar pretmīlestību. Viņu dzīve ir piepildīta ar pārpilnību, uzplaukumu, radošumu un veselību. Tas ir īsts Brīnums, kur Ceļa Skaidrība ir kristālskaidra.

Mentāli, ar prātu atgriezties savā liktenīgajā lēmumā nav iespējams. Nepietiks enerģijas, kura visa pašlaik aiziet protestam un aizsardzībai pret sava liktenīgā lēmuma apzināšanos. Nepieciešams totāli ielēkt savā bērnībā. Kopā ar ķermeni un sajūtām. Un tur detaļās atjaunot visus apstākļus, kuros lēmums kā vīruss iemitinājās apziņā.

Tevi traucēs tavu Ēnu un šaubu Haoss. Tu kāpsies atpakaļ un neticēsi, ka ir iespējams izlauzties pie kodola, kurš saucas Neīstais Es.

Jā, tavs liktenīgais lēmums bērnībā bija radīt Neīsto Es. Tev ir divi Es, Īstenais un Neīstais, un katru dienu tu šaudies starp viņiem, radot Likteņa rakstu, kurā apstākļu Haoss ved tevi pie trauksmēm, bailēm un nedrošības.

Neīstais Es tev čukst, ka tu esi slikts, bet apkārtējā pasaule ir pilna ar bīstamiem pārsteigumiem, no kuriem ir jāvairās, citādi neizdzīvosi, bet Īstenais Es tev saka, ka tu vari visu, tāpēc ka tu esi savas realitātes Radītājs.

Tu gribi ticēt Īstenajam Es, bet tu tiec vilkts pie Neīstā Es, kurš atkal un atkal aizmiglo tavu apziņu ar trauksmēm, sāpēm un bailēm.

Apturi Neīstā Es šūpoles, vēzekli, apzinoties, ka viņš ir tava ilūzija bērnībā, un izraujies no vajadzības ķēdēm, kuras rada Neīstais Es, iedvešot tev vainas apziņu, ka tu esi slikts, nekam nederīgs, necienīgs, vājš, nedrošs un nožēlojams.

Man izdevās apturēt neīstās šūpoles, un tagad es redzu, kā ir iekārtota pasaule un jebkura projekta radīšanas process: no ieceres līdz iemiesojumam rezultātā, vēlamā citiem.

Pasaule bez Neīstā Es šūpolēm – tā ir radoša laboratorija, kur nav šaubu, vai iecerētais izdosies, vai nē, bet ir enerģija, lai radītu absolūti visas vēlamā puzzles: no pašām sīkākajām detaļām līdz mērogu ziņā grandioziem blokiem.

Kā sajūtama dzīve bez Neīstā Es? Kā piepildītība caur sietu aiztekoša ūdens sajūtas vietā; kā savienotība ar Avotu pazaudētības un neziņas, kurp iet un ko darīt tālāk, vietā; kā resursu potenciāls bezspēcības un vājuma vietā.

Iziet no mētāšanās starp Neīsto un Īsteno Es – tas nozīmē iziet no laba un ļauna dualitātes, nosodījuma un piekrišanas nozīmīgiem cilvēkiem, no mūžīgajiem spēka meklējumiem nākamajam solim uz mērķi.

Kā tad nonākt pie šī patiešām pagrieziena momenta Liktenī, kurš pilnīgi noteikti ir Brīnums un kuru gadu pēc gada atliek absolūtais cilvēku vairākums līdz pašai nāvei?

Lūk, maršruts, kuru es pārbaudīju pie sevis:

1. Apzināties savas subpersonības, ar kurām kopš bērnības ģimene un sociums pieradināja cīnīties. Jungs viņas nosauca par Ēnām.

2. Apzināties, ka visas Ēnas ir bērnības nenobriedušas izdzīvošanas stratēģijas un kalpo kā vairogi aizsardzībai pret Neīsto Es. Ēnas ir iebūvētas Animas un Animusa arhetipos.

3. Iemācīties pieņemt Ēnas Prāta, Sajūtu un Ķermeņa līmenī.

4. Ieiet Ēnu Haosā un atrast Neīstā Es rašanās avotu.

5. Ieiet Īstenā Es Avotā un savienoties ar viņu.

6. Iemācīties ieslēgt un izslēgt jebkuru Ēnu no Īstenā Es.

7. No Īstenā Es ieiet Animas un Animusa sakrālajā savienībā un paust sociumā visas sievišķo un vīrišķo spēju šķautnes.

Tāda darba rezultāts vīriešiem būs neatvairāma Vīrišķā Harizma, sievietēm – mirdzošas Sievišķības Burvīgums.

Trīs pirmos punktus var iziet treniņā “Karaļa un Karalienes dzimšana”, bet četru sekojošo dēļ var atbraukt uz “Karaļa un Karalienes dzimšana. Attīstītais līmenis” (РКК-ПРО).

Mana pieredze man saka, ka iziešana no Neīstā Es diemžēl nav iespējamā individuālā terapijā, un grupveida treniņa metodes ir pats pareizākais un iedarbīgākais pasākums jebkura līmeņa sagatavotības dalībniekiem.

Tu vari pievienoties mūsu grupām un sasniegt savu Brīnumu, kurš slīdējis prom no tevis visu tavu dzīvi.

Lūk, treniņu “Karaļa un Karalienes dzimšana” tuvākie datumi:
7.-8.-9.-10. decembris, Maskava, Krievija.
15.-16.-17.-18. decembris, Almati, Kazahstāna.

Treniņš “Karaļa un Karalienes dzimšana. Attīstītais līmenis”
3.-17. aprīlis, Bali sala, Indonēzija.

Organizētāju telefoni ir šeit: http://www.markifraimov.ru/?page_id=200

Ja tu uzskati, ka tavs Neīstais Es tik vienkārši atlaidīs tevi iziet treniņu, tu dziļi maldies – tavas zemapziņas vīruss neļaus tev iziet no vāveres riteņa kņadas. Ceļā uz brīvību viss apkārt cilvēkam čukst, ka viņš ir vergs. Taču patiesība ir tāda, ka visi šķēršļi un apstākļi ir tikai Neīstā Es radīti.

Neticiet savam Neīstajam Es! Atmaskojiet viņu un atgriezieties pie sava Īstenā Es – kura būtība ir burvestība un radošums roku rokā ar mīļiem un nozīmīgiem cilvēkiem.

Brīnums, kuru tu laid darām gadu pēc gada, ir Īstenā Es iemantošana! Es zinu, ka tu šodien kā Neo no filmas “Matrica” šaudies starp izvēlēm: ticēt savam Neīstajam Es un ciest, jeb ielēkt savā iekšienē un izgaisināt viņu. Izvēle šķiet grūta, bet patiesībā nemaksā nenieka. Būt īstenajam pašam vienmēr ir labāk, nekā šaubīties par sevi.

Brīnums atnāk pēc noticēšanas sev. Ticībai sev traucē Neīstais Es. Cik ilgi tu vēl esi gatavs ļaut viņam liegt sev ticību?

©Марк Ифраимов

©Marks Ifraimovs

 

Pievienots 17.11.2017

http://www.markifraimov.ru/?p=3475

Tulkots ar autora atļauju

Tulkoja Jānis Oppe