Татьяна БеглякДругие «Я», Параллельные «Я» и множество жизней

Tatjana Begļaka - Citi “Es”, Paralēlie “Es” un daudzas dzīves

17 07 25 01

No jūsu Virs-Dvēseles (jūsu augstākā aspekta) skatpunkta visas viņas radītās dvēseles un viņu paplašinājumus, kuri ir savienoti ar fiziskajiem ķermeņiem, var uzskatīt par jūsu “citiem Es”.

1. daļa – Daudzdimensionālais cilvēks: Realitātes, Dvēseles un sava Augstākā Es pētījums.

2. daļa – [Jūs esat šeit] Citi “Es”, Paralēlie “Es” un daudzas dzīves.

Daži uzskata, ka tās var būt līdz pat 144 paralēlām inkarnācijām, un neatkarīgi no tā, vai šis skaitlis ir pareizs, mēs droši varam teikt, ka jūsu augstākais aspekts piedzīvo daudzas dzīves paralēli. Un tā kā dzīves beigās ar ķermeni saistītā dzīvības enerģija var tikt atkārtoti izmantota ar citu ķermeni, jūsu Virs-Dvēsele ir piedzīvoju daudz vairāk inkarnāciju par šo, iespējams, tūkstošiem! Tieši šī iemesla dēļ jūsu Virs-Dvēsele ir tik vieda, viņa ir summa no visām gudrībām, kas iegūtas daudzās pieredzēs.

Jūsu daudzās inkarnācijas var būt jebkur fiziskajā Visumā – uz jebkuras planētas, jebkurā galaktikā, jebkurā laika periodā – pagātnē, tagadnē vai nākotnē (mūsu laika koncepcija ir aplama, laiks ir ilūzija) un jebkurā no fiziskās realitātes plāniem.

Sk. arī: Paralēlās dzīves – mīts vai realitāte?

Bet, tā kā jūs esat šeit, lai iegūtu Zemes pieredzi, ir ļoti iespējams, ka daudzas no jūsu augstākā aspekta citām dzīvēm arī ir šeit uz Zemes, iespējams, citos laika periodos. Zemes realitāšu sistēma piedāvā izaicinošas, taču ļoti veidojošas pieredzes diezgan progresīvām būtnēm, tāpēc – jā jūs pašlaik esat šeit iesaistīti, tad visticamāk, ka lielākā daļa no jūsu citiem Es arī ir šeit, jo kaut ko mazāku būtu garlaicīgi.

Lūk, diagramma, kurā ir izceltas visas paralēlās inkarnācijas, kuras ir saistītas ar konkrēto Virs-Dvēseli.

17 07 25 02

 

Pagājušās un nākamās dzīves

Lietojot tehniku, kura pazīstama kā “Pagātnes dzīve regresija”, jūs faktiski varat apmeklēt jeb “redzēt” jūsu citas dzīves – ar “redzēt” es domāju “gūt iekšēju pieredzi”. Tas tiek darīts, ieejot transa stāvoklī (caur hipnozi vai dziļu relaksāciju) un tad, vadoties no ierosinājuma vai jūsu paša nodoma, apmeklējot jūsu “citu Es”, “citu dzīvju” pieredzes. Transa stāvoklī jūsu zemes prāts ir apklusināts, un šādā veidā no sava augstākā Es jebkura līmeņa viņš var uztvert un just pieredzes no jebkuras savas paralēlās dzīves. Visas šīs pieredzes ir ierakstītas jūsu augstākā Es enerģētiskās informācijas laukā un ir pieejamas, ja jūs savas apziņas fokusu koncentrējat uz kādu no jūsu augstākā Es līmeņiem. Atkarībā no apziņas līmeņa jūs varat “redzēt” dzīves, kuras ir piedzīvojusi jūsu dvēsele, jūsu virs-dvēsele vai varbūt jūsu Es augstākie līmeņi.

Termins “Pagātnes dzīve regresija” ir mazliet nepareizs, jo visas jūsu dzīves notiek vienlaicīgi un var būt jebkurā laika periodā – pagātnē vai nākotnē. Ja nākotnes dzīves apmeklēšana jums liekas neloģiska vai neiespējama, tad varbūt aplūkojiet manu rakstu “Laika ilūzija[1]”. Daudzos tūkstošos regresiju, kas ir veiktas, daudzi cilvēki ziņo, ka ir “redzējuši” dzīves fragmentus, kuri drīzāk bijuši nākotnē nekā pagātnē. Daudzi cilvēki koncentrējas uz savu “pagātnes dzīvju” izpēti, jo, pateicoties mūsu aplamajai lineārā laika koncepcijai, mēs domājam, ka pagātne ir “ierakstīta” (un tāpēc potenciāli var tik atklāta), bet nākotne vēl nav notikusi (jo nav ierakstīta un nevar tik apmeklēta).

Sk. arī: Kā ieraudzīt nākotnes dzīvi?

Ir arī daudz cilvēku, kuri ir ziņojuši par pieredzēm, kuras varētu saukt par “starp-dzīves” periodu, laiku starp dzīvēm. Šo pieredžu kopējais vēstījums ir, ka mūsu visas daudzās dzīves kaut kādā veidā notiek vienlaicīgi. Tomēr citi cilvēki ir ziņojuši par šķietami secīgu procesu: iziešana no vienas dzīves, tās pārlūkošana, plānošana un tad nākamās sākšana – kas šķiet pretrunā “visām vienlaikus”. Iespējams, tas ir tādēļ, ka mūsu ne-lineārie priekšstati ir ļoti grūti mūsu zemes prātiem, lai saprastu un izteiktu, tāpēc mēs bieži tos izsakām lineāri.

Lai iedziļinātos pagātnes dzīves regresijas tēmā, es iesaku sekojošas grāmatas: “Pagātnes dzīve regresija: Atklājam jūsu slēptās pagātnes dzīves atmiņas” (“Past Life Regression: Discover Your Hidden Past Life Memories”) un “Atklājam pagātnes dzīves, nākotnes dzīves” (“Past Lives, Future Lives Revealed”).

Sk. arī: 10 aizraujošas grāmatas par reinkarnāciju.

17 07 25 03

 

Varbūtējie Es, paralēlie Es un daudzie dzīves ceļi

Vēl viens veids, kā jūsu augstākais Es paātrina savu evolūciju, izmantojot paralēlismu, ir visu iespējamo/varbūtējo dzīves ceļus pieredzēšana!

Vai esat kādreiz domājuši par to, kas būtu noticis, ja jūs dzīvē kritiskā brīdī būtu izdarījuši atšķirīgu izvēli? Nu, tā izdarīja jūsu dvēsele, bet tā vietā, lai domātu par to, viņa atkal dala savu apziņu, radot viņas apakš-fragmentu, lai sekotu katram alternatīvam ceļam un pieredzētu to. Jebkurā nozīmīga lēmuma punktā viena dvēseles daļa iet pa zaru A, bet otra – pa zaru B. Jūsu dvēsele piedzīvo visus iespējamos/varbūtējos dzīves ceļus paralēli! JŪS, kuru jūs uzskatāt par sevi, vienkārši esat jūsu dvēseles apakš-fragments, kurš piedzīvo kādu konkrētu dzīves ceļa lēmumu koka zaru.

Katra nozīmīga lēmuma punktā dzīves ceļš sazarojas. Lēmumu koks atspoguļo visus iespējamos ceļus. Tos visus pieredz jūsu dvēsele. Šis mehānisms rada masīvu paralēlu pieredzi, kura maksimāli palielina evolucionāro potenciālu dvēselei, Virs-Dvēselei un Avotam – jo jūsu augstākā apziņa piedzīvo visas pieredzes, tās sūcas uz augšu.

Dvēseles apakš-fragmentus, kuri seko pa katru iespējamo pieredzes ceļu, zināmā mērā var nosaukt par “Varbūtējiem Es”. Jo katram iespējamam/varbūtējam dzīves ceļam tāds Es ir viens. Šie varbūtējie Es visi ir ļoti reāli un tādas ir arī viņu iegūtās alternatīvās pieredzes – un tās visas tiek uzkrātas jūsu augstākajos līmeņos! Iedomājieties, cik daudz varētu iemācīties, piedzīvojot jebkuru iespējamu alternatīvu dzīves ceļu un to visu rezultātus! Jūs varētu mācīties un augt ļoti ātri! Tas ir iemesls, kāpēc mēs izstrādājām šāda veida procesu!

Sk. arī: Ārpus laika un telpas: pagātnes, nākotnes un paralēlie iemiesojumi[2].

17 07 25 04

 

Augstākais Es, Vienotais Es

“Dzīve ar tevi ir darījusi visu ko. Bet ar Lielo Tevi, ne ar Mazo Tevi; ar Universālo Tevi, ne ar Lokālo Tevi. Ir tikai mēs visi – Vienotais.” – Nīls Donalds Volšs (Neale Donald Walsch)

Kad jūs saprotat un aptverat jūsu esamības daudzdimensionālo raksturu, jūsu perspektīva ievērojami paplašinās. Jūs varat sākt uz sevi raudzīties nevis kā uz ķermeni un ego, kurš skraida apkārt šeit uz Zemes, bet kā uz jūsu patieso būtību – jūsu mūžīgo augstāko Es. Jūs pat varētu aptvert, ka ļoti reālā nozīmē jūsu “augstākais Es” ir Avota apziņa!

Un pat vēl lielāka apzināšanās var atnākt pie jums. Apzināšanās: tā kā visu būtību/būtņu apziņas galu galā ir Avota apziņas pavedieni, un, tā kā tā rezultātā mēs visi esam universālās apziņas daļas, tad īstenībā ir tikai “Vienotais Es”.

Visi apziņas līmeņi un visi apziņas/esamības loki galu galā ir iekšējas un neatņemamas daļas no Avota apziņas – vienas būtnes. Un šī viena būtne ir jūsu augstākais Es, tādēļ savā ziņā visas būtnes varētu uzskatīt par “sevi”. Tādēļ ir loģiski pret visām būtnēm izturēties ar vislielāko cieņu, rūpēm, ieinteresētību utt. – jo tas viss esat jūs!

 

Jeff StreetDžefs Strēts (Jeff Street) pamodās pirms 2 gadiem, pēc tam, kad bija pabijis kā zinātnieks ateists-agnostiķis absolūti bez jebkādas garīgas pārliecības savas dzīves lielāko daļu. Pēc daudzām “maģiskām” jaunām pieredzēm viņš tagad aizrautīgi mācās un dalās savās uzziņās par garīgumu un metafiziku savos emuāros www.divine-cosmos.net. Jūs varat sekot Džefam arī Facebook caur https://www.facebook.com/DivineCosmoz/.

 

Avots: https://wakeup-world.com/2016/09/16/multidimensional-self-exploring-reality-soul-highest-self/

 

P.S. Vai jūs jūtat dubultnieka dvēseli, kur un kas viņš ir? Dalieties savā pieredzē komentāros.

 T Beglak

Tatjana Begļaka

Tulkotāja, angļu valodas skolotāja, reinkarnacionikas konsultante.

http://tatbegliak.ru/

 

Pievienots 25.07.2017

https://journal.reincarnationics.com/dusha-dvojnik/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1294-tatjana-beglaka-telpas-un-laika-iluzija (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1293-tatjana-beglaka-arpus-laika-un-telpas-pagatnes-nakotnes-un-paralelie-iemiesojumi (Tulk. piezīme)