Авторы разные - Отзывы ноября 2017 г

Dažādi autori - 2017. g. novembra atsauksmes

17 12 04 01

Natālija Nikolajevna! Izjutu prieku, tiekoties ar Jums pēc 8 gadiem. Pirmā tikšanās notika seminārā Doņeckā.

Meditācijas laikā uzpeldēja atmiņas par notikumiem, pārdzīvotiem bērnībā kara laikā (pirmoreiz pēdējo desmitgažu laikā). Izjutu procesu, līdzīgu attīrīšanai, ar asaru, pateicoties vecākiem. Dalībnieku sarakstā es biju, bet neizdevās ieiet sarakstē čatā.

Pateicos jums! Man Jūs esat Lāpnesis bāzes definīciju – apziņa, saprāts, dvēsele – apzināšanās ceļā.

Genādijs Žukovs.

17 12 04 02

Labvakar, Natālija Nikolajevna! Pateicos par pasaules meditāciju! Labākā dāvana no Jums un Debesīm! Man rīt ir dzimšanas diena – 65 gadi! Neatzīmēju ar sēdēšanu pie galda, gribu pavadīt klusumā un meditācijās, starp citu, Jūsējās. Pateicos!

Ludmila Jakovļeva

17 12 04 02

Pateicos par ātro atbildi, mana mīļā un dārgā Skolotāja!! Bet es taču to visu biju lasījusi, bet... aizmirsusi!

Es izrakstīju no SK vietnes visas negatīvās īpašības un izstrādāju tās, ar domu – mainos es – mainās mana apkārtne, es piedevu gan sev, gan vīram visu, kas ir bijis un ko atcerējos, taču pārmaiņas ir nenozīmīgas. Es saprotu, ja tā ir mana mācība, tad es to iziešu, lai tikai vairs netiktos ar to apstrādei nākotnē.

Kāpēc man radās tāds dēls? Mācība? Karma? Ko darīt, kā tikt skaidrībā, kur ir kamoliņa sākums, aiz kā vajag pavilkt vai nevajag...?!

Ar māmiņu attiecības bija riebīgas visu dzīvi, īpaši pirms nāves, viņa mani tā nogurdināja ar savu piekasīšanos, neapmierinātību, apsūdzībām – viss ir ne tā!

Pagāju pa ārstiem, kaut ko izlaboju, bet, lūk, “pinkuļa” sajūta kaklā palika, tiesa, pašlaik jau izpaužas mazāk, redzams, izpaužas mana ikdienas attīrīšanās no pašas apmācības sākuma mūsu skolā.

Un, lūk, šeit es gribu vēlreiz izteikt jums savu milzīgo pateicību, mīlestību un atzinību par to, ka jūs mums esat, ka es atkal esmu kopā ar jums – mans prieks ir bezgalīgs un nebeidzams – ticiet!!

Pēc 10 gadiem es atkal esmu skolā, bet kādreiz biju pirmajās rindās, un es šo laiku atceros kā filmu!! Atgriežoties pie māmiņas, es visu piedevu un pieņēmu viņu tādu, kāda viņa bija. Un tagad – šī gada decembrī būs gads kopš viņas nāves dienas – nāk tikai viena doma – tā ir mana dzīve, un droši vien man caur to bija jāiziet. Lūk, kaut kā tā, mana dārgā Natālija Nikolajevna, pamēģināsim ar jums tikt skaidrībā un izlabot to, ko vajag un var.

Ar cieņu un mīlestību –

Gaļina

17 12 04 02

Natašeņka, pateicos! Strādāju pie iezīmētajiem jautājumiem konsultācijas procesā, ir rezultāti, bet daži, piemēram, pilnīga = iekšējā vīrieša = pārtaisīšana = nelika uz sevi ilgi gaidīt – vīrs ir kļuvis daudz maigāks pret mani, palīdz uzkopšanā, ir kļuvis kaut kā mierīgāks, tik patīkami! Dēls arī ir kļuvis patstāvīgāks, vārdu sakot, ledus ir sakustējies, pateicoties tam, ka satikāmies, mainās arī mana sirds telpa – tā piepildās ar mīlestību, bet galvenais – es to jūtu! Savienojoties ar AEs, pagaidām ir tikai viegls spiediens no augšas, =jautājums-atbilde= pagaidām nesanāk, varbūt es pagaidām neesmu gatava... vai nezinu, man pašlaik iemācīties just dažādas enerģijas, lūk, ar to pagaidām ne gluži sanāk, bet viss vēl ir priekšā un noteikti izdosies, domāju, ka tas nav man vienai. Lūk, tā man klājas – neslikti!

- ar cieņu un mīlestību –

Gaļina

17 12 04 02

Natālija Nikolajevna! No visas sirds pateicos par satriecošo vebināru!!! Tas man kļuva par īstu dāvanu, spēcīgu impulsu turpmākam darbam un jauniem iesvētījumiem! (Runa ir semināru Karma.)

Visas prakses bija saprotamas, vienkāršas un noritēja lieliski. Daudz informācijas, kuru vajag, kā nākas, apzināties. Pašlaik rakstu, un mani vienkārši pārpilda bezgalīgs prieks un laime, ir jūtams ļoti spēcīgs spēku pieplūdums. Pārliecība, prieks un miers.

Sen gribēju pie Jums mācīties, lasīju rakstus vietnē sanatkumara.ru, bet nezināju, ka eksistē tiešsaistes skola. Pats es garīgajos meklējumos esmu praktiski visu apzināto dzīvi, bet aktīvi un mērķtiecīgi nodarbojos apmēram 1,5 gadus (man par laimi mums Ivanovā ir domubiedru grupa). Strādāju pēc žurnāla “Мировой ченнелинг”, vietņu “Gara Magnēti” un “Gaismas Grupa” materiāliem. Taču man vienmēr bija pietrūcis tieši skolas, apmācības pa etapiem, ābeces gudrību, bāzes prakšu izpratnes.

Tāpēc pateicos Jums par šo unikālo iespēju, Sanata Kumaras Skolu!!

Neatvados.

Vasīlijs

17 12 04 02

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!!

Nezinu, kā man vārdos izteikt to pateicību Jums, kuru mēs ar Ļenu jūtam. Gaismu Jums un Mīlestību!!

Es parunāju ar mana aizgājušā Meistara 2 mācekļiem, informēju viņus, ka viņš nav spējis aiziet, ka mēs viņu neesam atlaiduši, ka no viņa nāk piesaistes, daudzas piesaistes (redzams, pie viņa tuviniekiem un mācekļiem).

Viens no viņa mācekļiem pats paskatīsies, vai tāda piesaiste ir, un, ja ir, taisās pats to noņemt. Otra manis informētā mācekle uzskata, ka būtu jāsapulcējas grupā, kā kādreiz semināros, un kolektīvi jānoņem šīs piesaistes. Mēs gribētu ne tikai atbrīvoties no šīm piesaistēm, bet arī ļaut aiziet ļoti laba cilvēka dvēselei Gaismā.

Taču, šķiet, mēs netikām apmācīti, lai tās ņemtu nost patstāvīgi un droši sev. Pārskatām mūsu skolotāja darbus, zinu, ka viņš par to stāstīja semināros, bet pagaidām ne es, ne viņa neko neesam atraduši.

Ar pateicību un cieņu,

Jūsu māceklis Dmitrijs. Gaismu Jums un Mīlestību!!

17 12 04 02

Informācija, saņemta seansa ar Diženo Dievieti laikā 17.11.04.

Paceļoties uz dārzu pie DD, satikos ar savu, nezinu, kā izteikties, ar savu daļu, Dievieti Ištaru.

Internets: Ištara, arī Eštara, Aštara – akadiešu mitoloģijas centrālā sievišķā dievība ar androgēnām iezīmēm: auglības un miesiskās mīlestības, kara un nesaskaņu dieviete, astrāla dieviete (planētas Venēra personificējums).

Un beidzot man kļuva skaidrs viss: gan saikne ar Aštaru, gan ar Venēru, gan protams ar Jums, Natālija Nikolajevna. Un noskaidrojās tas vieglums, ar kādu man izdodas atlaist iestrēgušas dvēseles uz zemes.

Un vēl saziņas ar Ištaru procesā saņēmu informāciju, ka mēs itin bieži neviļus, neapzināti piesienam dvēseles uz zemes, radot pieminekļu akmens krāvumus kapsētās. Mēs it kā piesienam mirušo radinieku dvēseles pie viņu kapiem.

Pamēģināju veikt darbu ar kapsētu, kur ir apglabāti mani radinieki, un patiešām ieraudzīju diezgan daudz dvēseļu, it kā pieķēdētu kapiem, pieminekļiem. Izklāju celiņu uz debesīm un saņēmu atvieglotu izelpu no dvēselēm un kolektīvu paldies.

Lūk, tāda informācija pārdomām.

 

Ar mīlestību, Marina, Minska

 

Pievienots 04.12.2017

http://sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-noyabrya-2017-g

Tulkoja Jānis Oppe