Татьяна Бегляк Есть ли у вас духовные наставники?

Tatjana Begļaka - Vai jums ir garīgie audzinātāji?

17 06 15 01

Kā vienmēr, mani raksti ir tikai mans viedoklis, ko es piedāvāju atklājuma un iekšējas sajūtas vadīts – pasniegt to, kas rezonē un atstāj iespaidu.

 

Mums visiem ir garīgie audzinātāji, neatkarīgi no tā, vai mēs zinām, ka viņi eksistē, vai nē. Viņi ir gatavi jebkurā momentā palīdzēt mums, viņi nevar, JA JŪS NEZINĀT, KA VIŅI EKSISTĒ!

Vai esat atraduši savus garīgos audzinātājus? Vai jūs sazināties ar viņiem? Man patiktu dzirdēt jūsu domas un pieredzes komentāru daļā šī raksta beigās.

 

1. daļa – [Jūs esat šeit] Vai jums ir Garīgie Audzinātāji.

2. daļa – Garīgo Audzinātāju tipi[1].

 

Jūsu audzinātāji pastāvīgi mēģina pievērst jūsu uzmanību. Viņi grib, lai jūs zinātu, ka viņi ir šeit un ka viņiem prieks palīdzēt, taču jums ir JĀPALŪDZ VIŅIEM PALĪDZĒT. Tas ir tādēļ, ka viņu pienākums ir ievērot svarīgu Visuma likumu – BRĪVO GRIBU. Jūsu audzinātāji ciena jūsu brīvo izvēli un nepiedāvās vadību un palīdzību, kuras jūs neesat lūguši (apzināti vai neapzināti). Vēršoties pēc palīdzības, jūs paužat savu brīvo gribu, un tikai tad viņi var palīdzēt.

Viņu palīdzība parasti nāk noderīgas informācijas, iedvesmojošu ideju un “nejaušu” iespēju formā. Tā ir jūsu atbildība – izmantot iespējas un pielietot idejas, kuras tiek piedāvātas. Universālais garīgais brīvās gribas likums prasa, lai jūsu audzinātāji ļautu jums izdarīt savu paša izvēli un pildīt savu darbu.

Sk. arī: Seši veidi, kā sazināties ar garīgo pasauli un parunāties ar audzinātājiem.

 

Kas ir garīgie audzinātāji?

Garīgie audzinātāji – tās ir nefiziskas būtnes (apzinošas būtnes), kuras novēro, māca un palīdz mums mūsu fiziskajā ceļojumā uz augstākajām apziņām. Daži cilvēki terminu “garīgie audzinātāji” lieto, lai vērstos pie viena konkrēta skolotāju tipa. Taču termins “garīgie audzinātāji” ir visaptverošs, tas ietver sevī jebkuras nefiziskas būtnes, kuras mums palīdz kāpt pa attīstības pakāpēm.

17 06 15 02

Garīgo audzinātāju mērķis ir palīdzēt mūsu dvēselei viņas izaugsmē. Vai jūs to zināt, vai nē, bet jūsu dvēseles mērķis ir izvēlēties tādu fizisko pieredzi uz Zemes, kura visvairāk atbilst jūsu garīgajai izaugsmei – šī tēma plaši ir izklāstīta rakstā “Kāda ir dzīves jēga, kāpēc mēs esam šeit?Audzinātāju uzdevums ir atbalstīt, veicināt, bikstīt un jums sniegt uzvednes par jūsu dzīves misiju un jūsu dvēseles misiju. Jūsu garīgie audzinātāji visi strādā harmonijā ar jūsu Augstāko Es, lai jūs dzīvē atbalstītu un palīdzētu turēties uz ceļa.

Eksistē daudz garīgo audzinātāju tipi, un katram no tiem ir savas funkcijas, savas lomas. Patiesībā audzinātāji un lomas, kuras viņi spēlē, ir gandrīz tikpat daudzveidīgas, cik daudzveidīgi ir cilvēki fiziskajā pasaulē. Audzinātāji kalpo kā skolotāji, vārtsargi, dziednieki, aizstāvji, iedvesmotāji un tā tālāk.

17 06 15 03

Audzinātāji nav nekādas absolūti pilnīgas dievam līdzīgas būtnes – viņu apziņas līmenis var būt dažāds. Daži no viņiem ir augsta līmeņa meistari, bet citas var būt mazāk augstas būtnes, kuras vienkārši ir izrādījušās labi informētas un pieredzējušas tajā jomā, kurā jums vajadzīga palīdzība.

 

Daudziem no mums ir grūti uzsākt kaut kādu darbošanos, piemēram, konsultēšanu, tāpēc ka uzskata, ka konsultantam pašam ir jābūt pilnībai, bez defektiem un trūkumiem.

Un tā kā cilvēka bez trūkumiem nebēdz būt, tad laiks aktīvām darbībām pastāvīgi tiek atliks uz nenoteiktu termiņu. Tādā gadījumā labi palīdz izpratne, kā mainās mūsu audzinātāji dzīves laikā samērā ar mūsu attīstību.

Sk. arī: Kā mūsu garīgie audzinātāji ved mūs pa šo dzīvi.

Dažiem audzinātājiem ir fiziski iemiesojumi, bet citiem nav. Apzinošām būtībām (būtnēm), kuras daudzi sauc par “eņģeļiem” – nav fizisku iemiesojumu. Jūsu Aizbildnim Draugam un Augšupceltajiem Meistariem, kuri, iespējams, jums konkrētāk ir palīdzējuši reālajā dzīvē, noteikti ir fiziskas dzīves.

17 06 15 04

Daži audzinātāji būs koncentrēti tikai uz jums, bet citi palīdzēs daudziem cilvēkiem vienlaicīgi. Jums ir Aizbildņi, kuri kalpo tikai jums, bet ir arī tie, kuri palīdz jums “samērā ar nepieciešamību” Viņi, kā likums, kalpo daudziem cilvēkiem vienlaicīgi (protams, to var darīt būtnes ar pietiekami augstu apziņas līmeni).

Jūsu garīgajiem audzinātājiem ir pieeja augstākām zināšanām un visam jūsu dvēseles dzīves scenārijam (lai uzzinātu vairāk par dzīves scenārijiem un iemiesošanos, skat. “Kāda ir dzīves jēga, kāpēc mēs esam šeit?”). Kāds no viņiem tieši kopā ar jums ir piedalījies jūsu dzīves scenārija izstrādāšanā un radīšanā. Daži no viņiem ir tikušies ar jums daudzās pagājušās dzīvēs, tāpēc viņi ļoti labi saprot, kur mēs atrodamies mūsu attīstības vijumā. Izjutuši cilvēku dzīves, viņi dziļi apzinās zemes problēmas un var just līdzi grūtībām, bailēm, kļūdām, vājībām un kārdinājumiem, kurus mēs pieredzam. Jūsu audzinātāji jūs dziļi pazīst caur pagātnes pieredzi, vēro jūs pašreizējā dzīvē, un viņi zina jūsu mērķus un jūsu augstākas perspektīvas – tas viss padara viņus par ļoti spēcīgiem sabiedrotajiem.

Jums ir vismaz divi audzinātāji, kuri ir ar jums visu jūsu dzīvi, un daudzi citi nāk un iet pēc nepieciešamības. Nereti jūsu dzīves laikā jūs vada 20 vai vairāk būtņu. Audzinātāji, kur ar jums ir no dzimšanas līdz nāvei, ir pazīstami kā Aizbildņi. Viens no jūsu aizbildņiem ir Eņģeļa būtne, kura jums tika piesaistīta pirms jūsu iemiesojuma – tas ir jūsu Sargeņģelis. Otrs jūsu aizbildis ir uzticamais draugs, kurš ir piekritis novērot jūs jūsu iemiesojuma laikā. Jūsu Aizbildņi ir cieši saistīti ar jūsu dzīves scenāriju un dzīves mērķu plānošanu un radīšanu. Papildus jūsu Aizbildņiem eksistē daudzi citi garīgi audzinātāji (Ercenģeļi, Augšupceltie Meistari utt.), kuri atnāks, ja būs vajadzīgs, lai palīdzētu jums noteiktās problēmās, uzdevumos vai mērķos.

Sk. arī: Kā noorganizēt tikšanos ar savu Sargeņģeli.

17 06 15 05

Sk. arī: Garīgie audzinātāji – tie, kuri vienmēr ir blakus.

 

Kā mūsu audzinātāji var mums palīdzēt?

Jūsu audzinātāji var mums palīdzēt:

  • attīstīt garīgās spējas,
  • tikt skaidrībā ar attiecībām,
  • uzlabot jūsu finanses,
  • nodrošināt aizsardzību pret nelaimes gadījumiem vai citiem draudiem,
  • izdziedināt jūsu ķermeni vai psihi,
  • vadīt jūs jūsu garīgajā attīstībā,
  • palielināt prieku un laimi,
  • realizēt svarīgus projektus un mērķus.

Taču pats galvenais: viņi grib jums palīdzēt sasniegt jūsu sapņus un izpildīt plānus, kurus jūs sev uzstādījāt šai dzīvei (tas ir, sasniegt jūsu dvēseles mērķus, izpildīt jūsu misiju utt.) Kā viņi to sasniedz? Viņi piedāvā noderīgu informāciju, iedvesmojošas idejas un “nejaušas” iespējas. Uzdevums ir ievērot, uzticēties un sekot norādījumiem un iespējām, ko viņi piedāvā. Ja jūs to izdarīsiet, jūsu dzīve kļūs arvien labāka un labāka.

 

Avots: http://divine-cosmos.net/spirit-guides.htm

 

P.S. Jūs esat vērsušies pēc palīdzības pie saviem audzinātājiem? Padalieties komentāros savā pieredzē.

 T Beglak

Tatjana Begļaka

Tulkotāja, angļu valodas skolotāja, reinkarnacionikas konsultante.

http://tatbegliak.ru/

 

Pievienots 15.06.2017

https://journal.reincarnationics.com/kto-takije-duhovnye-nastavniki/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1303-tatjana-beglaka-garigo-audzinataju-tipi (Tulk. piezīme)