Авторы разные - Отзывы октября 2017

Dažādi autori - 2017. g. oktobra atsauksmes

17 11 06 01

Sveicināti, Natālija Nikolajevna!

Pateicos par vakardienas Iekšējās Zemes vebināru!

Informācija ir ļoti interesanta. Gribu pārskatīt, vēlreiz nolikt un paradīt draugiem-paziņām. Sakarā ar to lūgums izsūtīt ierakstu.

Par Iekšējās Zemes eksistenci zināju agrāk, pateicoties Jūsu rakstam vietnē.

Kaut kādu stipru iekšēju rezonansi es nesajutu, drīzāk uztvēru šo informāciju kā zināšanu slāni, kurš, iespējams, man noderēs nākotnē. Pagaidām uzdodu sev uzdevumu vienkārši, kā nākas, visu apzināties.

Dziedinošās prakses ļoti gāja pie sirds. Pirmais pozitīvais rezultāts parādījās uzreiz mūsu nodarbībā – apzinājos cēloni vienai nepatīkamai situācijai ar mani un izlaboju šo “kļūdu”. Plānoju praktizēt tagad bieži, vēl jo vairāk, esmu pārliecināts, ka tas palīdzēs man attīstīt tik ļoti ilgotās redzēšanu, dzirdēšanu, jušanu.

Pateicos!

Vasīlijs.

17 11 06 02

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

Diemžēl ir vēl tādi vebināru dalībnieki, kuri vienu vai otru iemeslu dēļ grib palikt inkognito, neapzinoties, ka slepenais agri vai vēlu kļūst redzams, un pēc karmas likumiem vienalga nāksies apmaksāt parādus, vienā vai otrā veidā, un labi, ja tikai naudas ekvivalentā. Jo kosmisko likumu nezināšana vai nevēlēšanās tos ievērot taču neatbrīvo no atbildības par savu dzīvi, vēl jo vairāk, ja mēs apzināti ejam garīgu ceļu.

Pati atnākšana uz tāda Skolotāja, kā Sanats Kumara, Skolu, – tas jau ir solis uz augšupcelšanos, un daudzi no atnākušajiem nav nemaz nejauši izrādījušies tādas ezotērikas skolas mācekļi, un tās zināšanas un prakses, kuras mēs iegūsim Skolā, kļūs par pamatu un virzošo spēku turpmākajam garīgās apskaidrības ceļam – iegūt Kristus-apziņu un varbūt pat atkal apvienoties ar Saules Brālību. Es ļoti priecājos, ka atnācu uz Skolu, un pat pēc 3 pirmajām nodarbībām jūtu spēku un enerģiju pieplūdumu, laimi un augšupceltamību, un, protams, pateicību visiem Garīgajiem Skolotājiem no smalkā plāna un Jums, dārgā Natālija Nikolajevna – gaismas un mīlestības pārvadītājai no ugunīgajām Pasaulēm, cilvēces iemiesotajai Skolotājai un zemes plāna Skolas vadītājai.

Ar mīlestību, Valentīna.

17 11 06 02

Labdien, dārgā Nataša! Es nevarēju apmeklēt mācības, jo sākumā biju vasarnīcā, un pēc tam slimnīcā. Bet tagad es ar prieku tās klausos. Kad notika sirds atvēršanās, sākumā ieraudzīju Dievmāti, pēc tam Eņģeli, un pēc tam Jēzu krusta formā. Un visu laiku raudāju. Nez kāpēc esmu sākusi raudāt arvien vairāk visās praksēs un meditācijās.

“JĀ” un “NĒ” jūtu pa pakāpēm. Prieks un pateicība nāk. Jau kad taisīju refreimingu, ķermenis kaut kā atbildēja, un āda uz rokām kļuva tīra. Es vispār it kā esmu sākusi labāk just. Agrāk es vispār ķermeni nejutu. Natašeņka, tas droši vien ir pēc tā, kad Jūs ķermeni savienojāt ar galvu. Tā ir tāda laime, ka esat Jūs, ir tāda apbrīnojama Sanata Kumaras skola. Milzīga Jums PATEICĪBA, es Jūs redzu vienmēr SKAISTU! Esmu satriekta ar meditāciju planētai. Aizgūtnēm raudāju, tā ir ļoti spēcīga. PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS!

Emīlija.

17 11 06 02

Natālija, milzīgs jums paldies par palīdzību. Šodien ir pirmais vakars, kad man ir miers dvēselē un ķermenī, citādi patiešām gluži kā kaut kādā realitātes šovā, turklāt šausmu šovā. Neko neapjautu un redzēju tikai negatīvu un nāvi.

Nu beidzot bezizejas un bezcerīguma sajūta ir aizgājusi, un ir pirmais vakars, kad esmu priecājies par dabas fotogrāfiju. ar prieku ar jums dalīšos. milzīgs jums paldies. jo vienkārši dzīvot negribējās. un tagad pielieku spēkus, lai atbrīvotos no šīm postošajām domām.

Ar prieku sirdī, Maksims

17 11 06 03

17 11 06 04

 

Pievienots 06.11.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/otzivi-oktyabrya-2017

Tulkoja Jānis Oppe