Авторы разные - Отзывы июля и августа 2017г.

Dažādi autori - 2017. g. jūlija un augusta atsauksmes

17 08 28 01

Nikolajs

Nataša, es bezgalīgi esmu pateicīgs Jums par nenovērtējamo palīdzību un atbalstu, kuru man sniedzāt šī gada 11. aprīlī personīgās konsultācijas laikā. Man martā kārtējā resnās zarnas izmeklēšanā tika konstatēts jaunveidojums – audzējs. Pateicoties Jūsu veiktajam darbam, maniem centieniem dzīvot un manas dzīvesbiedres atbalstam, es tiku galā ar slimību. Jūnijā bija nozīmēta resnās zarnas operācija. Gatavojoties operācijai, tika veikta zarnu trakta atkārtota izmeklēšana, taču audzējs netika konstatēts! Tas bija uzsūcies! Pašlaik man ir milzīga vēlēšanās dzīvot un radīt! Tomēr cik svarīgi slimības gadījumā ir atrast un apzināties tās pirmcēloni! Man ir sācis atjaunoties svars un dzīvības spēks. Pateicos Jums!

Ar cieņu! Nikolajs, Čeļabinska

17 08 28 02

Vasilīna

Gribu uzreiz uzrakstīt atsauksmi par to vebināru gabaliņu, ko es paspēju paskatīties. Sākuma un pirmām kārtām – bija ļoti sajūtama enerģētika, jūsu droši vien. Man uzreiz kļuva vieglāk un priecīgāk, sēdēju visa nedaudz pulsācijā. Viss ir ļoti saprotams, patiesi!

Īpašu sajūsmu izraisīja astrālā ķermeņa kustība. Es sākumā šaubījos, vai man izdodas, vai nē, es stāvēju virtuvē, un stikla ar fotogrāfiju atspulgā manā priekšā es pēkšņi ieraudzīju, ka patiešām stāvu taisni, bet rokas man ir uz sāniem, redzēju atspulgā, kā es tās viegli kustinu, un tā es sapratu, cik tas ir vienkārši! Taisni lēkāju uz vietas no sajūsmas un smējos:) Bet sakarā ar DNS – tā vienkārši ir mana specializācija, tas, kur es orientējos) Es taisni esmu tas zinātnieks, kurš ir beidzis MVU molekulārās bioloģijas specialitātē, un mana darba galvenā pieredze – tie ir zinātniski pētījumi laboratorijās, kuras skar DNS. Es jums absolūti piekrītu, tam komentāram, kuru jūs devāt vebinārā. Es arī tā redzu!

Un, ņemot vērā jau esošās zinātniskās zināšanas, kopā ar ezotēriku, protams, es kaut kad dziļāk izpētīšu šo procesu. Vispār, tad gaidu norādes uz ierakstu, noteikti vēl gribu pie jums nodarbības:)))

Ar cieņu, Vasilīna

17 08 28 02

Sveicināti!!

Kā atsauksmi gribu teikt, ka ir kļuvis daudz labāk, vispār liels solis uz priekšu) Esmu sākusi redzēt, kā es pati visu radu savā dzīvē. Taču vēl daudz kas ne līdz galam sakārtojas, daudz kas ir jāizstrādā līdz galam, jāiemācās to visu prasmīgi izmantot, jāiemācās tajā dzīvot kaut kā… Un tāpēc gaidu paziņojumus par skolu, tātad, kas jums šajā sakarā notiek? Es redzēju, ka vietnē ir vairākas pakāpes?

Šajās dienās sēdēju, uzdevu jautājumus par savu vīrieti, kurš man atbilst, kuru es satikšu… redzēju viņu un pat asaru nobirdināju, kad uz jautājumu „vai viņš zina par mani” saņēmu atbildi „tu viņam rādies sapņos”… nevaru pateikt, cik mans redzējums ir adekvāts, bet tas manāmi paplašinās.

Un, ņemot vērā to, ka vakar man bija ļoti šausmīgs spēku zudums, līdz pat nu taisni sāpīgam stāvoklim ar temperatūru… un es izlasīju specifisku ziņu vienā grupā VKontakte… gribēju pie jums pakonsultēties, kā pret to attiekties, tāpēc ka mani tas neharmonizē, protams, ne reizi, bet tikai dara nedaudz nervozu. Lūk, sniedzu to pilnībā:

(Nesniegšu šeit to. Tikai beigas.)

Gaismas ģimenes darbību stratēģiju neaprakstīsim, taču mēs bijām uz robežas…

Kristāls tika atlikts vietā praktiski pēdējā brīdī.

Šajā situācijā piedalījās Pelēko rase kā uzmanību novērsošs manevrs, uzbrūkot tiem, kas iekļāvās procesā no smalkā plāna.

Saskaņā ar provizoriskiem datiem kuģis piederēja insektoīdu rasei. Viņi acīmredzami izmantoja aptumsuma enerģijas.

Nākamais aptumsums ir 21. augustā…

Visi, kam rezonē informācija, vai arī jūs piedalījāties mobilizācijā, vai jums ir savs redzējums un papildus informācija par notiekošo, griezieties pie mums.

Vēlreiz Pateicamies visiem, kas atsaucās, spēki bija ārkārtīgi nevienlīdzīgi, jūs radījāt brīnumu.

(…)

Būšu ļoti pateicīga par atbildi, jo man ir vajadzīgs kaut kāds morāls atbalsts attiecībā uz tādiem jaunumiem. Pagājušajā gadā es vēl nezināju, kā uz to reaģēt, un šausmīgi cietu. Tagad, protams, arī pati tikšu galā, bet tā, protams, būs labāk. Tagad es cenšos izvairīties no atklātas cīņas stāvokļa, tāpēc ka ir smagi tā dzīvot, bet šie glabātāji gribēja mani iesaistīt tādā darbā, rezultātā mēs ar viņiem salamājāmies.

Es dzīvoju savu dzīvi, pašlaik esmu aizrāvusies ar darbu un mūsu medicīnas centra dzīves organizēšanu, cenšos savienot ikdienas tīrīšanas un prakses ar darbu un citām lietām, un savām interesēm. Man interesē ar visu enerģētisko paņēmienu un redzējuma palīdzību gūt sekmes sociālajā darbībā, aiznes labās idejas līdz cilvēkiem, radīt konkrētas pieejamas gaišas funkcionējošas struktūras, kaut ko tā konkrēti sakārtot, radīt.

Bet zvaigžņu kari, kā glabātājiem… man tas pašlaik ir diezgan sarežģīti, un es uzskatu, ka ir taču kāds, kas ar to visu nodarbojas, seko tam visam… un es reiz arī radīju šīs pasaules, un radu droši vien. Glabātāji kaut kā ļoti dramatiski vienmēr par visu runā un tikai dara nervozu, rodas iespaids, ka es kaut ko neesmu izdarījusi līdz galam un ne tā izdarījusi.

Nu jā, cilvēki faktiski ir funkcionējošas struktūras, tā arī ir, bet tā taču ir šīs pasaules specifika. Nu ko es varu pašlaik ar to izdarīt… Ja nu tikai pildīt savu darbu mīlestībā, gaismā un priekā, sekojot savai tīrībai. Pakāpeniski augt apziņā, jo visu uzreiz saprast un apzināties taču arī neizdosies. Katru dienu saku, ka izvēlos gaismu un mīlestību, kļūst vieglāk. Kaut gan pēc vakardienas kopumā slikti jūtos. Kā jūs pret to visu attiecaties? Ko teiksiet? Pateicos!!!

 

Ar cieņu,

Vasilīna

 

Atbilde:

Dārgā Vasilīna! Droši vien ir tumšajā pasaulē vēl kari un cīņa, zādzības un cietsirdība. Bet tas nenozīmē, ka visiem šajā cīņā ir jālien iekšā. Ir planētas sargi, un viņiem labāk bija redzams, kas un kā. Tā ir karavīru darīšana. Ja jūs to nejūtat kā savu darbu, tad arī nav tajā jālien – pa galvu dabūsiet.

Jums, kā es redzu, ir gigantiski plāni, lūk, tad arī nodarbojieties ar SAVU DARBU – „pildīt savu darbu mīlestībā, gaismā un priekā, sekojot savai tīrībai”.

Ir cilvēki, kuriem patīk justies kā glābējiem un varoņiem. Kas ir patiesībā, neviens nezina.

Lai cilvēki nodarbojas katrs ar savu darbu – kāds glābj, bet kāds mīl. Neejiet uz viņu vietni, ja jums no viņiem piesūcas draņķi un dzer enerģiju. Jums tas, redzams, ir bīstami. Tā taču ir jūsu izvēle.

Dīvaini, ka viņi darbojas caur iemiesotajiem cilvēkiem, it kā smalkajā plānā nebūtu aizsardzības un apbruņojuma –

“Mums izdevās nosūtīt mobilizācijas signālu iemiesotajām gaišajām būtnēm uz Zemes.”

Ir jāatceras, ka viņi nav vienīgie sargi uz planētas, un bez viņiem ir tie, kas dežūrā sēž 24 stundas diennaktī. Ir apsargi gan mūsu, gan astrālajā plānā, gan mentālajā plānā.

Planētas kristāls atrodas 13. dimensijā, ja kas...

un aizvākt viņu astrālā nav iespējams (runa vēstījumā bija par planētas kristālu).

Ar mīlestību, NK

 

Vasilīna:

Pilnīgi piekrītu! Jūs pateicāt to, ko es it kā jutu, bet ne līdz galam par to biju pārliecināta, bija vajadzīgs atbalsts, man it kā nav ar ko to apspriest... Paldies!!! Aizsardzība patiešām nav mans darbs un šie kari arī. Jau pa galvu esmu dabūjusi.

Nodarbošos ar savu darbu, mani tas ļoti interesē. Par skolu un semināriem gaidu jaunumus. Ceru pie jums iemācīties daudz ko, par ko lasu grāmatās. Tas nu ir taisni līdz dvēseles dziļumam, pats svarīgākais. Lasu Krajona pirmo grāmatu, nu taisni pat apstājos dažās vietās, visu saprotu, par ko viņš runā, ļoti aktuāli, neskatoties uz to, ka grāmatai ir daudz gadu. Nu taisni saprotu. Nu labi. Vispār, pateicos un jūsu metodes izmantoju!

 

Paldies!

Ar mīlestību un pateicību,

Vasilīna.

17 08 28 02

Gaļina Barabaša

 

Noklausījos atsauksmes par veģetārismu un svaigēšanu. Es uz jaunu barību pārgāju pirms 6 gadiem: putraimi, dārzeņi, augļi, sēnes, rieksti, sēkliņas, augu eļļas, piena produkti, olas. 9 mēnešus atteicos no dzīvnieku izcelsmes produktiem vispār, bet atgriezos pie piena produktu un olu lietošanas (apslimu – saaukstēšanās). Mani Skolotāji tomēr rekomendēja ēst olas (dilstošā mēnesī) un ēst piena produktus. Pašlaik jūtos labi.

Man ir 60, un esmu sapratusi, ka barība – tas ir ļoti individuāli, un ir labi, kad cilvēkam jau ir laba saikne ar Augstāko Es, tad nav problēmu ar veselību, izvēloties vienu vai otru barību: tev palīdzēs adekvāti novērtēt tava ķermeņa vajadzības šajā dzīves momentā.

Ir jau uz prāna-barošanos pārgājuši cilvēki, bet viņi ir daži, un ķermeņa enerģētikas sagatavošana tādai barībai ir diezgan traka. Ne visiem pagaidām pieejama šajā momentā (ir atkarīga no apziņas līmeņa). Reiz trāpījās Hamiļa (Хамиль) čenelings par šo tēmu. Viņi skaidri sadalīja cilvēkus pēc apziņas līmeņa un iespēju baroties. Bet labāk nesteidzināt notikumus (novērtēt sevi adekvāti ir grūti)... Sākumā ir vajadzīgs stabils kontakts ar Augstāko Es. Lūk, tādas domas atnāca pēc iepazīšanās ar tēmu.

Ar cieņu – Gaļina.

 

Pievienots 28.08.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/otzivi-iiulya-i-avgusta-2017g

Tulkoja Jānis Oppe