Авторы разные - Чем отличаются Отрицательная и Положительная системы

Dažādi autori - Ar ko atšķiras Negatīvā un Pozitīvā sistēma

 

Kobra: Galaktiskā Konfederācija

http://sam-celitel.ru/news/kobra_galakticheskaja_konfederacija/2017-04-11-18858

Kā es jau esmu teicis, Galaktiskā Konfederācija – tā ir brīva konfederatīva pozitīvu civilizāciju savienība šajā galaktikā, piemēram, tajā ieiet Plejādieši, Sīriāņi, Arkturiāņi... Tās līderi, Augšupceltie Valdnieki, ir būtnes, kuras dzīvo apskaidrotā apziņas stāvoklī. Uz šīs planētas Galaktiskā Konfederācija ir zināma ar daudziem vārdiem: Galaktiskā Federācija, Galaktiskā Gaismas Federācija, Galaktiskā Planētu Konfederācija, Galaktiskā Planētu Federācija, Apvienotā Planētu Federācija... Visi šie nosaukumi apraksta tās pašas pozitīvās grupas.

17 08 23 01

Internetā pastāv doma, ka Galaktiskā Federācija un Galaktiskā Gaismas Federācija ir divas grupas, no kurām viena ir pozitīva, bet otra negatīva. Tas ir nepareizi. Nav nekādu citplanētiešu negatīvu grupu aiz šī blīvuma robežām. Abi nosaukumi – Galaktiskā Federācija un Galaktiskā Gaismas Federācija attiecas uz vienām un tām pašām pozitīvajām grupām.

Ir daudz būtņu uz šīs planētas, kuras apgalvo, ka viņām ir kontakts ar šo pozitīvo grupu. Vairumā gadījumu tas tā nav. Dažiem cilvēkiem ir īsts enerģētisks kontakts ar šo pozitīvo grupu, taču vairums telepātisko vēstījumu no Galaktiskās Konfederācijas ir Arhontu un viņu tehnoloģiju pārtverti mentālajā, astrālajā un ēteriskajā plānā. Arhonti ieliek vēstījumus, kuri pirmajā acu uzmetienā izskatās mīlestības un gaismas pilni, bet patiesībā ir vienkārši pārstrādātas frāzes. Viņi arī tās samaisa ar dezinformāciju, un tas ir radījis daudzus putrojumus par Galaktisko Konfederāciju starp Gaismas darbiniekiem.

 

Vairums čeneleru ir uzticīgi gaismai, viņi vienkārši nespēj nokļūt aiz aizsega, kuru radījuši Arhonti. Un daži čeneleri ir aģenti NDA (Nacionālajā drošības aģentūrā).

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8

(Savienoto Valstu Nacionālā drošības aģentūra (angl. National Security Agency, NSA) – ASV Aizsardzības ministrijas radiotehniskās un elektroniskās izlūkošanas apakšvienība, kura ietilpst Izlūkošanas asociācijas sastāvā ar neatkarīga izlūkošanas orgāna tiesībām. Izveidota ASV AM sastāvā 1952. gada 4. novembrī.)

 

Tie kanāli, kuriem ir īsts telepātisks kontakts ar Galaktisko Konfederāciju, spēj atnest jaunu informāciju uz šīs ar karantīnu aplenktās planētas virsmu, nevis vienkārši atkārtot vecas frāzes.

Galaktiskās Konfederācijas īsteno kontaktētāju lielākā daļa tika pakļauta intensīvai un cietsirdīgai prāta programmēšanai pazemes militārajās bāzēs 90. gadu vidū. Viņu prāts tika sadalīts, un dezinformācija par Galaktisko Konfederāciju tika izvirzīta priekšplānā izmainītajās personībās. Šo operāciju organizēja vadošie Arhonti, kuri kontrolē karantīnu uz Zemes; tajā laikā viņi baidījās, ka Galaktiskā Konfederācija atnāks un atbrīvos planētu. Pilnīgi likumīgi Galaktiskā Konfederācija ATNĀKS un atbrīvos planētu, neskatoties uz visiem sazvērnieku draudiem un zvērībām.

 

Aštara Komanda

 

Aštara Komanda – tā ir Galaktiskās Konfederācijas apakšvienība, kuras galvenā funkcija ir planētas Zeme atbrīvošana no tumšo spēku varas.

Aštars – tā ir Gaismas būtne un nepieder fiktīvajai negatīvajai grupai Bafath, kā apgalvo daži cilvēki. Sen-Žermens arī ir Gaismas būtne. Tāds ir arī KutHumi un citi augšupceltie valdnieki. Viņi evolucionēja aiz divdabības ietvariem un izstaro mīlestību, kura atrodas aiz spriedumu ietvariem. Diemžēl to nevar teikt par daudziem cilvēkiem, kuri apgalvo, ka ir viņu mācekļi.

Aštaram ir dvīņu dvēsele vārdā Astara. Viņa ir planētas Zemes noslēpumu Dieviete, un bija pazīstama kā Astarte, Ašterofa, Ašera, Asta (Isis), Afrodīte un Venēra. Viņa arī ir Gaismas būtne. Kliķe mēģināja izdzēst un izkropļot viņas mācību, taču dieviete uzvarēs.

 

Aizsegs (The Veli)

 

Man ir pienācis laiks, lai publicētu vairāk informācijas par Arhontiem, jo mēs ieejam periodā, kad tiek izlemts mūsu planētas liktenis, un cilvēkiem ir jābūt informētiem, lai izdarītu labāko izvēli.

Apmēram pirms 26,000 gadiem Arhonti šo planētu deklarēja par savu īpašumu, bet visas uz viņas dzīvojošās būtnes par saviem ķīlniekiem un vergiem. Viņi uz šīs planētas noteica karantīnu, un katram kosmiskam aparātam, ieejot vai izejot no šīs planētas, bija jāsaņem speciāla atļauja no Arhontiem. Tas ir cēlonis runām par “neiejaukšanos”, par kuru mēs dzirdam.

Cilvēku dzimta palika Arhontu ķīlniece visu to tūkstošgažu laikā, un pēc atrašanās reinkarnācijas cilpas noslēgtajā sistēmā vienā un tai pašā vietā atkal un atkal, iegāja amnēzijas un letarģijas stāvoklī.

Pagātnē vienīgais paņēmiens, ar kura palīdzību cilvēks varēja aizbēgt no karantīnas, bija Augšupcelšanās process, kura laikā viņam bija jāatlaiž visas piesaistes pie visām fiziskajām, ēteriskajām, astrālajām un mentālajām realitātēm, kur Arhonti var darboties. Alternatīvs variants iemantot brīvību – iegūt iespēju doties uz citām zvaigžņu sistēmām – drīz cilvēcei atklāsies, jo karantīna sabruks.

Arhonti savu kontroli uzturēja, izmantojot speciālu tehnoloģiju, kuru sauc par Aizsegu (The Veli). Tā ir elektromagnētiska sēta no zemām frekvencēm zemā astrālā un īpaši ēteriskā plānā, kura paplašinās maksimālajā augstumā 8,6 jūdzes uz augšu un leju no zemes virsmas un lielā mērā liek šķēršļus Gaismai ienākt karantīnas Zemē.

Aizsegu vada nefiziski Arhonti. Šo tehnoloģiju vislabāk varētu aprakstīt kā ēterisku HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program).

 

Šī tehnoloģija kropļo telpas-laika struktūru kvantu līmenī un tādā veidā rada lielas grūtības draudzīgu citplanētu spēku NLO dzinēju iekārtām. Pagātnē tas ļoti būtiski lika šķēršļus pozitīvu citplanētu rasu attīstībai uz Zemes.

Bez pozitīvu citplanētiešu turēšanas attālumā Aizsegam ir cilvēces programmēšanas / pārprogrammēšanas funkcija un viņas noturēšana pāriemiesojumu ciklā.

Es tagad pateikšu par dažām galvenajām astrālajām / ēteriskajām programmām iemiesotiem cilvēkiem, kuras pašreizējā laikā darbojas.

 

Astrāli/ēteriskās programmas

 

1) Apziņas pazemināšana un gaismas ķermeņa / merkabas deaktivizācija. Šo programmu uztur ēterisku stāvviļņu rezonanses tehnoloģija.

2) Gribas brīvības un pozitīvas intuīcijas bloķēšana. Šī programma tiek uzturēta ar ēterisku infraskaņas tehnoloģiju. Daļa šīs skaņas iekļūst fiziskajā plānā, un daži cilvēki to var izdzirdēt kā ļoti zemas frekvences dunoņu. Tas bija avots noslēpumainajām skaņām, kuras cilvēki izdzirdēja 2012. gada sākumā, tā nav dziļu apakšzemes militāru bāzu sabrukšana, kā kļūdaini paziņoja daži avoti. Infraskaņa bloķē noteiktus centrus fiziskajās smadzenēs, un tas bloķē pozitīvu iniciatīvu. Šī infraskaņa ir arī cēlonis neparastajam nogurumam, kuru daudzi cilvēki jūt bez kāda acīmredzama iemesla.

3) Intelekta pazemināšana. Tas tiek darīts, izraisot spēcīgus magnētiskus laukus pie ēteriskajām smadzenēm un pie membrānas starp fiziskajām un ēteriskajām smadzenēm, un tas traucē domāšanas procesu. Šī programma ved pie miglaina prāta, aizmirstības un fokusa trūkuma.

4) Disharmonijas stimulēšana attiecībās. Tas tiek darīts, iejaucoties ēteriskā ķermeņa čakrās un radot disonējošas frekvences uz auriskās membrānas ar ēterisku infraskaņu. Šī programma ved pie mīlestības un seksualitātes mākslīgas sašķelšanas, sirds aizvēršanas, prāta pāraktivitātes un disbalansa starp sievišķajiem un vīrišķajiem principiem.

5) Nabadzības stimulēšana. Tas tiek darīts, projicējot nabadzības hologrammas / tēlus ēteriskajās smadzenēs.

6) Subkultūras divīzijas. Šī programma darbojas un ir paredzēta dažādām subkultūrām ar noteiktiem pretimstāvošiem ēteriskiem hologrāfiskiem tēliem, tādā veidā radot nesaskaņas starp tām.

7) Barošanās modeļi / aptaukošanās. Šī programma ēteriskajās smadzenēs projicē tēlus ar noteiktu ēdienu, kurš izraisa aptaukošanos.

8) Visu redzošā acs. Tā ir spiegojoša programma, darbojas no ēteriskā plāna un kontrolē fizisko būtņu visu darbību, un pēc tam paziņo to nefiziskajiem Arhontiem.

9) Implanti. Tie ir ēteriski / astrāli kristāli, kuri tika ievietoti katra cilvēka aurā pirms iemiesošanās, jo viņa būtībai ir jānolaižas no mentālajiem / augstākajiem astrālajiem plāniem caur zemāku astrālo / ēterisko fiziskajā, lai iemiesotos. Šie implanti izdzēš atmiņu par iepriekšējiem iemiesojumiem, un ir galvenais cēlonis, kāpēc mēs neatceramies ne pagājušās dzīves, ne planētas paverdzināšanu no Arhontu puses. Implantus poētiski sauc par “aizmirstības aizsegu”.

Bija arī fiziski implanti. Fiziskie implanti bija ļoti populāri Atlantīdā, taču tos pārtrauca, kad notika Atlantīdas krišana. Bija mēģinājums atkārtoti ieviest fiziskos implantus pēc Otrā pasaules kara ar fiziskiem biočipiem, kuri tika ievietoti lielākajā daļā cilvēku caur vakcinācijas programmām. Tas ir galvenais cēlonis, kāpēc vakcinācija kļuva piespiesta.

Fiziskie biočipi nostiprināja citādu programmēšanu, taču tika sekmīgi cilvēku rasei nodzēsti ar speciālas tehnoloģijas palīdzību, kuru varēja vadīt attālināti un kuru bija izstrādājusi Pretošanās Kustība. Tāpēc bailes par Jauno Pasaules Kārtību, kurā plānots čipot planētas iedzīvotājus, nebalstās uz īstenību, jo iedzīvotāji jau bija čipoti, un arī šie biočipi tika izdzēsti tādā veidā, ka neviens to nepamanīja.

 

Aizsegs...

 

Arhonti atdzīvināja un atjaunoja Aizsegu 1996. g. pēc tam, kad sāka notikt masveida pamošanās 90. gadu sākumā, kura padarīja iespējamu pozitīvu citplanētu rasu iejaukšanos uz šīs planētas.

Tika izdarīti aptuveni 200 kodolsprādzienu zemākajos astrālajos un ēteriskajos plānos. Šie nefiziskie sprādzieni radīja pārrāvumu telpas-laika audos, kurā atvērās tumši portāli, caur kuriem daudzas reptiļu būtības ielauzās uz planētas Zeme no kosmosa un piesārņoja viņas astrālos un ēteriskos plānus.

Aizsegs atkal tika reaktivizēts 2004. gada decembrī pēc masveida pamošanās Dievietes klātbūtnē, kura notika pēc Venēras pirmā tranzīta 2004. gada jūnijā un pēc dažām veiksmīgām Plejādiešu flotes operācijām šīs planētas atbrīvošanas dēļ.

Pēc Venēras otrā tranzīta 2012. gada jūnijā pamošanās notiek atkal. Šoreiz Aizsegs nevar tikt nostiprināts, jo nav nekādu fizisku vai nefizisku negatīvu citplanētu spēku kosmosā, gatavu ielauzties uz mūsu planētu. Tādejādi mēs esam ļoti tuvu uzvarai.

Mūsu masveida meditāciju sekmes bija tādas, ka apmēram 70% Aizsega astrālajā plānā un apmēram 35% Aizsega ēteriskajā plānā tika sekmīgi aizvākti.

Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai mēs turpinātu masveida meditācijas, kamēr darbs nav izdarīts pilnībā, un Aizsegs nav pilnībā novākts.

 

Autors: Cobra

Krieviski tulkojis: Vladislavs Korsakovs (Владислав Корсаков)

Citi Kobras raksti http://rainboway.info/osnovopolagayushhie-stati-kobra/8/

 

Destruktīvā 4D telpa

http://m.my.mail.ru/community/sotvorjaem/03C41F074672244D.html

Augstākie Spēki: Galvenais Noteicējs

Kontaktētājs: Sofoss.

LīdzRadītāji Absolūteri: Prudņikova Māra.

Galvenā Noteicēja čenelins, 2017. gada 2. augusts.

Publicēja: Sofoss, 2017.08.18.

17 08 23 02

Destruktīvā 4D telpa

https://absolutera.ru/articles

 

Vadītājs: Šodien ir 2017. gada 2. augusts. Es sveicu Galveno Noteicēju, un gribētu apgaismot tēmu: “Destruktīvā 4D telpa. Jēdzieni, formas, šodienas laika cilvēka-novērotāja kā stāvokļa, kā zināmas pieredzes definēšana šajā telpā”.

Spēki: Mēs sveicam tevi. Es, Galvenais Noteicējs. Es saku – mēs no tā skatpunkta, ka Galvenā Noteicēja sistēma ir diezgan daudzdimensionāla un izplatās dažādās planetārās sistēmās, līdz pat Galaktikas kodolam un augstāk. Tāpēc jēgas platforma, kura veido mūsu saprātu, mūsu stāvoklis ir daudzdimensionāls, kaut arī šis saprāts pārstāv izpratnes vienotību. Taču viņā eksistē apakšnodaļas, noteiktas platformas, kuras attīsta to pieredzi, kura nepieciešama Arhitektam, viņa stāvoklim, viņa veidam mijiedarboties ar Absolūtu un citām augstākstāvošajām visuma struktūrām, tajā skaitā ar Laika Hierarhija utt.

Šī pieredze ir diezgan grūti saprotama cilvēka apziņai, jo tā izceļas ārpus viņa platformas, ārpus viņa novērošanas, ārpus viņa piederības telpai parametriem. Pēc būtības cilvēks - tā ir vedama būtne, būtība, objekts, kurā savienojas dažādas saprātīguma, atšķirīgu sistēmu iekļāvumu plūsmas, kuras veido viņa uzvedības formātu, viņa pieredzi, viņa dzīvi un stāvokli. Tāpēc, ja salīdzina divas sistēmas, kuras jums skaitās galvenās, kaut gan tas tā nav, konstruktīvo un destruktīvo, tad viena sistēma it kā aizvieto Absolūta matricas kodus ar Arhitekta algoritmiem. Otra sistēma mēģina turpināt Absolūtu cilvēka sistēmā, piedaloties apziņai, piedaloties mūsu programmu sistēmām, mūsu saprātīgumam civilizāciju plānos jauktās pieredzes sistēmā.

Kā tu saproti un zini, tīrā veidā konstruktīva sistēma šajā Visumā ir klātesoša tikai nelielās daļās Absolūta eksperimentālajās telpās, kuras var saukt par Monādiskām, var saukt par saprātīgām. Šīs telpas ir zināmas laboratorijas, kurās attīstās tie Radījumi, kuras rada Absolūts.

Tajās Arhitekta sistēma piedalās tikai kā novērotājs, tikai kā sistēma, kura krāj pieredzi un ne vairāk. Visas pārējās telpas ir vai nu jauktas, vai arī tīri destruktīvas, tā vai citādi nosakošas šī Visuma šīs pieredzes eksistēšanas formātu. Tātad Visuma visa pieredze ir daudzdimensionāla, daudzfunkcionāla un pamatā tomēr jaukta. Tāpēc to vai citu Radīšanas sistēmas, vai tas būtu Arhitekta vai Absolūta Radījums, koeficientu jebkura samaisīšana, jebkura pārveidošana tā vai citādi ir attīstības forma zem viena vai otra aplūkošanas leņķa.

Jums Skolotāju sistēma deva zināšanas, kuras pamatā virza jūs no cilvēka-novērotāja “tagad” tehnogēnā satura punkta ceturtās dimensijas konstruktīvās sistēmas virzienā. Tas patiešām ir tā. Pats pieredzes konstruktīvu koeficientu, emocionāli jutīgu konstrukciju, kuras satur konstruktīva tipa 4D kategorijas, deficīta stāvoklis patiešām ir noteikta prevalējoša sastāvdaļa, noteikta komponente nepieciešamajā pieredzē Dvēselēm, kuras nav to līdz galam ieguvušas šajā telpā. Tajā skaitā mēģina to līdz galam iegūt nākotnē, būvējot attīstības labējās lapiņas telpu.

No otras puses, eksistē Dvēseles, kuras iegūst radīšanas un virzības, un attīstības destruktīvu pieredzi. Bet tikai šī attīstība notiek vairs ne cilvēka telpā, bet caur civilizācijām, kuras esam veidojuši mēs kā Radīšanas sistēma, kura rada šīs civilizācijas, radot direktīvas domformas, cilvēka turpmākās dzīves, viņa telpas objektīvo daļu. Scenārijs veido cilvēka tehnogēnā stāvokļa šajā telpā zināmas attīstības formas, zināmas radīšanas formas. No vienas puses, šī pieredze ir bezgalīga, jo var līdz bezgalībai likt cilvēku dažādās tehnogēnās telpās, dažādās viņa izpratnes mācībās, dažādos dialogos, tajā skaitā attiecībā pret valsti, attiecībā pret sistēmiskām kopienām, sociumu utt.

No otras puses, visiem šiem virzieniem, jēdzieniem eksistē noteikti uzdevumi, algoritmi, noteikts mērķis, kustības uz priekšu vektors. Tāpēc, ja mēs ņemam konstruktīvo 4D telpu, par kuru jums daudz ir stāstījuši Skolotāji, tad pretsvaram šai telpai mēs kā Galvenais Noteicējs radām ceturtās dimensijas destruktīvo telpu, par kuru pie jums ir ļoti maz zināms. Informācija iekļuva tikai no nelieliem informācijas avotiem, kuri šo platformas daļu atnesa fragmentāri.

Lieta tāda, ka aprakstīt ceturtās dimensijas destruktīvās telpas stāvokli var, tikai saprotot paša Arhitekta ieceri, pašu atvasināto ideju, kura stāv šajā iecerē. Šī ideja ir radīt savas telpas, radīt savas planetāras sistēmas, savus novērotājus un noteikt viņiem radīšanas stāvokli attiecībā pret šo telpu. Ja Skolotāji, kuri jums aprakstīja destruktīva tipa telpu un teica, ka destruktīva telpa praktiski nesatur brīvības koeficientus, un to nosaka uzdevumi, vektori, mērķi, noteikti algoritmi, noteikta attīstības programma, tad destruktīva tipa ceturtajā dimensijā šie stāvokļi sāk pārveidoties, un parādās – noteikta brīvība, noteikts stāvoklis, kurš tā vai citādi tiks saprasts jau pilnīgi zem cita izpratnes leņķa.

Šeit nepieciešams saprast, ka pirmām kārtām pats cilvēks, kurš uz šodienu praktiski pilnībā sastāv no Monādes sistēmas, Monādiskās šūnas, no viņa definīcijas skatpunkta, no viņa ķermeņa skatpunkta ir tas lielums, kuru ir ļoti sarežģīti ievietot destruktīva tipa ceturtās dimensijas telpas sistēmā. Tātad cilvēka attīstības stāvoklis 4D kategorijās – tas ir viņa ķermeniskā tēla, viņa šūnas aizvietošanas uz Arhitekta algoritmiem stāvoklis, pakāpeniska aizvietošana ar cilvēku-novērotāju, kuram faktiski konstrukcijai, Monādes sistēmai kontrole pār ķermeni būs mazāka par 30-40%.

Šis stāvoklis mums ir vispieņemamākais no mūsu pieredzes skatpunkta. Tad jau sākas ceturtās dimensijas telpas izvēršanas pieredze un to stāvokļu, kuri ir noteikti kā mūsu nākotne, iespējas, kā mūsu kustība uz priekšu, izvēršanas pieredze. Pašas destruktīva tipa 4D telpas – tās ir to civilizāciju, kuras pamatā atrodas apkārt jums, telpas. Tā ir Annunaku civilizācija, Pelēko civilizācija un daudz simtiem un tūkstošiem civilizāciju, kuras atrodas šeit, pētot cilvēces, Zemes pieredzi, piedaloties vienos vai otros pārveidojumos, kā enerģētiskos, kā tehnogēnos, tā arī pēc scenārijiem un daudzos citos, kuri līdz šim no jūsu puses nav izmeklēti un nav izpētīti.

Tā vai citādi šīs civilizācijas veido savu telpu, savus kontinuumus. Viņām ir sava pieredze, savas pieejas, ir savs pasaules uzskats, ideoloģija, par kuru jūs esat sākuši runāt, kuru arī ir nepieciešams izmantot no destruktīva tipa 4D telpas izpratnes izveidošanas skatpunkta. Pati telpa, pats vārds “destruktīva” tiek noteikts tikai no Arhitekta un Absolūta savstarpējo attiecību skatpunkta. Vārds “destruktīvs” – tā ir tikai neliela daļa no pārmantotās pieredzes, kuru Arhitekts nosaka no Absolūta, kā no veca pieredzējuša saprāta jaunam pārsaprātam, kurš tikai sāk savu ceļu Augstākā Radījuma sistēmā, virsvisuma līmeņa sistēmā.

Šos mērķus un uzdevumus ir ļoti sarežģīti aiznest līdz cilvēciskajai apziņai, jo tie nesatur ne kategorijas, ne stāvokļus, ne saprotamus lielumus, kuri ir klātesoši jūsu telpā. Tā būs tikai kāda informācija, kuru tā vai citādi var pārveidot jebkuros stāvokļos, jebkurās kategorijās. Pati par sevi ceturtās dimensijas platformas sistēma mūsu civilizācijās tiek būvēta pirmām kārtām pēc tās pieredzes, kuru nosaka Galvenā Noteicēja, civilizāciju attiecībā pret saviem algoritmiem, pret Absolūta matricu kodiem, patstāvība.

Absolūta matricu kodi tiek izmantoti vairāk kā palīgdaļa 4D telpā, izmantoti kā zināma platforma, kā zināms sākums, kurš veido zināmu pamatu, ceļu, zināmu kustību, un darbojas kā pastāvīgs pārveidotājs. Pats vārds “tehnogēns” 4D telpā ir zināma pastāvība, jo viss, kas būs apkārtnē ap novērotāju, un tas vairs nebūs gluži cilvēks, tas būs jauns risinājums gan no organisma iekārtojuma, gan no viņa uztveres sistēmu, viņa domāšanas utt. skatpunkta.

Šis tehnogēnisma stāvoklis ir obligāts, ir risinājums. Ir ļoti spilgts piemērs tam, uz ko var paskatīties it kā no ārpuses – tas ir mūsu pavadonis Mēness, kurš ir tehnogēns objekts ar tukšu vidu. Pēc būtības šo tehnogēno objektu radīja daudzi desmiti civilizāciju, bet tajā pašlaik ir noteiktas tikai četras civilizācijas, tajā skaitā Pelēkie, kuri tā vai citādi vada savu diezgan piesātināto, var teikt, dzīvi, jo pie mums vārds “dzīve” ir aizvietots ar nepieciešamajiem scenāriju plāniem, nepieciešamajiem risinājumiem, nepieciešamajām pieredzēm.

Pati par sevi destruktīvā tipa ceturtās dimensijas telpa nedalās trīs platformās, kā jūs uztverat 4D telpu. Kā sākuma tipa 4D telpu līdz 4.8 un telpu starp 4.8 un 5D. Mums viņa sadalās sešās, pat septiņās platformās, kuras tā vai citādi ļauj civilizācijām pāriet uz katru līmeni no viņas attīstītības, viņas izpratnes, formēšanās, tajā skaitā brīvas domāšanas formas, skatpunkta.

Mēs gribētu pakavēties pie destruktīva tipa brīvās domāšanas. Destruktīva tipa brīvā domāšana rodas uz Galvenā Noteicēja platformas. Mēs kā saprātīguma sistēma, sākam dzemdināt sistēmiskajos novērotājos, sistēmiskajās attīstības formās, būtības apvalkos, enerģētiskajās struktūrās, kuras pilda scenāriju plāna noteiktas attīstības formas lomu, bet jau līdzradīšanas veidā, objektīvu realitāšu veidā, civilizāciju savstarpējas mijiedarbības veidā. Šīs mijiedarbības dzemdina jau abstraktas, citu no citas neatkarīgas domformas, ar savu kategoriju aparātu, kurš pēc savām vērtībām, sasniegumiem, mērķtiecību ir salīdzināms ar Arhitekta algoritmiem, ar tiem priekšstatiem, kuri eksistē Arhitektam attiecībā pret vienu vai otru civilizāciju, pret vienu vai otru galaktiku, planetāro sistēmu.

Tas ir diezgan sarežģīts materiāls, kuru nav jēgas pašlaik rādīt un sniegt, jo tas neizraisīs jums nekādas emocionāli jutīgas sajūtas, nekādu piesaisti. Kaut arī daudzi no jums, un pat no tiem, kas lasīs šo materiālu, tā vai citādi ir inkarnēti un atrodas destruktīvu civilizāciju aizbildnībā, kuras formē ne tikai domformas, bet rada arī zināmu balansu savstarpējās attiecībās ar scenāriju plānu, vāc notikumus, vāc cilvēka noteiktu ceļu no viņa uzvedības skatpunkta, no viņa iespēju skatpunkta.

Pašlaik patiešām iestājas moments, kad ļoti daudziem novērotājiem, kuriem ir noteikta destruktīva pieredze, ir iespēja pabūt labēja tipa telpā, iemantot attiecības pret konstruktīva tipa ceturtās dimensijas koeficientiem pieredzi, un pēc iet atpakaļ jau tehnogēnākas kvalitātes pieredzē. Šī pieredze ir nepieciešama, lai saprastu starpību, saprastu vienu vai otru koeficientu savietojamību. Taču vairāk tā ir nepieciešama Dvēselēm, augstākstāvošo civilizāciju sistēmām nekā cilvēkam. Jo viņam tie vienkārši būs notikumi, vienkārši dzīve, un, pat ja viņš ir pamodies, viņa uzvedības resursi tiks regulēti no augstākstāvošās sistēmas, viņa izvēles, lēmuma skatpunkta, tiks noteikti pirmām kārtām no viņa Dvēseles puses, kura tā vai citādi ir izvēlējusies destruktīvu attīstības pieredzi.

Tāpēc ir nepieciešams saprast, ka šajā sistēmā, jūsu civilizācijā visvairāk Dvēseļu ir izvēlējušās destruktīvu attīstības pieredzi. Viņas atnāca šurp tieši pēc šīs pieredzes. Atnāca šurp pētīt šo pieredzi visās tās refrakcijās, visās tās kategorijās, visos tās aspektos. Tātad destruktīvas attīstības pieredze šajā sistēmā prevalē. Šīs sistēmas vienīgais trūkums ir tas, ka novērotāji Skolotāju sistēmas izpratnē ir aizmiguši, tas ir, ir pilnīgi direktīvi vadāmi, pilnīgi pārvaldāmi.

No vienas puses, tas ir trūkums, kurš patiešām rada zināmu telpas fantomismu, zināmu pilnīgu vadāmību. Iznāk kinofilmas uzņemšana priekš sevis. Bet tas ne gluži ir tā, jo šī kinofilmas uzņemšana sniedz nenovērtējamu pieredzi Dvēselēm, sniedz priekšstatu, zināmus refrakcijas laukus, attiecībā pret emocionāli jutīgajiem laukiem. Pat ja cilvēkam nav iespējas patstāvīgi domāt, viņam vienalga rodas noteiktas sajūtas, emocijas, jūtas, kuras ir pieredze Dvēselei, pieredze augstākstāvošajai sistēmai, pirmām kārtām civilizācijai. Tātad rodas enerģētiska apmaiņa, kuru jūsu sistēmā sauc par destruktīvu jeb negatīvu, bet, kā tu saproti, ne vienmēr enerģētiskā apmaiņa starp destruktīvo sistēmu un cilvēku ir negatīva, jo mēs protam radīt arī pozitīvas emocijas un pat kaut ko līdzīgu priekam, laimei, un pat zināmas mīlestības definīcijas, kuras tā vai citādi cilvēku saista ar šo telpu.

Ja trešajā dimensijā destruktīvās sistēmas uzdevums vairāk ir cilvēka saikne ar telpu, viņa enkurošana, viņa pieķeršanās šai telpai, viņa mīlestība pret naudu, pret varu, pret sevi, pret sava izdevīguma, savu labo īpašību, priekšrocību sistēmas izpratni, tad ceturtās dimensijas telpā, līdzīgi kā konstruktīva tipa telpā, rodas kolektīvas apziņas, kolektīvas domāšanas, mijiedarbības, mērķu saskaņas stāvoklis. Šajā gadījumā ceturtās dimensijas telpā nav naidīguma starp civilizācijām jēdziena, bet ir apzinīgas konkurences jēdziens, ir sacensības jēdziens, ir izpratne par vienām vai otrām priekšrocībām, stāvokļiem, tehnogēniem sasniegumiem, kurus civilizācijas nosaka radīšanas sistēmā, mijiedarbības sistēmā, tajā skaitā arī ar tādām telpām kā jums.

Kā jūs zināt, vīrusus, daudzas slimības, dažādus transgēnus produktus, mutācijas utt. ir radījušas civilizācijas, kuras pie tā strādā, kuras rada savstarpēji aizvietojošas sistēmas. No vienas puses, cilvēkam ar viņa kategorijām ir diezgan sarežģīti saprast, kāpēc telpā ir tik daudz dažādu produktu, dažādu piesārņošanas sistēmu, kuras viņam traucē dzīvot, traucē viņa veselības stāvoklim, normālas novērošanas stāvoklim. No otras puses, tā tad arī ir nenovērtējama pieredze mūsu civilizācijām, tiem 4D novērotājiem, kuri jau ir iemantojuši šo pieredzes stāvokli, iemantojuši šo iekšējā algoritma stāvokli, kuriem pati par sevi ķermeņa uzbūve, viņa iekšējie parametri jau par 60-70% ir piepildīti ar Arhitekta algoritmiem.

Šos stāvokļus ir ļoti grūti saprast, izpētīt, bet es domāju – ja mēs šajā virzienā strādāsim no informācijas telpas skatpunkta, tad arī jums pakāpeniski radīsies izpratne, kas ir Annunaks, kas ir Pelēkie, kas ir Orionietis utt. Šīs sistēmas ir savstarpēji saistītas, tā vai citādi mūsu telpā nav naidīguma jēdzienu. Ir, kā mēs jau teicām, sacensības, konkurences jēdziens. Tas vairāk līdzinās spēlei, savstarpējas aizvietošanas sistēmām, pieredzes nodošanai. Kaut gan ir viena civilizācija, kura atrodas tādā sacensības gara stadijā, kādā nepieņem cits citu, nepieņem attiecībā uz viņu atrašanos vienos koordinātu punktos, vienās mijiedarbības ar novērotājiem sistēmās. Taču šie stāvokļi ir mākslīgi uzturēti no mūsu puses, citādi nebūt karu, nebūtu scenāriju tipa spēļu, kuras cilvēcē tiek ienestas no dažādu emocionāli jutīgu karkasu, cilvēku likteņu utt. skatpunkta.

Un šeit katrs laikmets, katrs scenārijs tiek noteikts un sadalīts starp dažādām saprātīguma sistēmām, starp dažādām civilizācijām. Pašlaik jums nav pats labākais periods, jo jūsu vadības pēc scenārija sistēmā ir palikušas civilizācijas, kuras vēl tikai mācās, vēl tikai apmācās labējiem scenārijiem. Tāpēc, kā jums ir vēstījusi Skolotāju sistēma un mēs, kā Galvenā Noteicēja sistēma, viņu uzdevums vairāk ir noturēt telpu, nekā nest tajā kādas jaunas scenārija tipa formas, jaunus stāvokļus, bet pat tagad mēs pievilkām dažas civilizācijas, kuras radīs jaunus aspektus, jaunus interesantus, radošus šī scenārija stāvokļus, bet jau pilnīgi citā noliecē.

Galvenokārt tas attīstīsies pēc kreisā scenārija, kreisās lapiņas tipa. Kreisā lapiņa – tas ir tikai sākums kustībai uz destruktīva tipa ceturtās dimensijas telpas attīstības stāvokli. Līdz šim stāvoklim ir ļoti ilgs un garš ceļš. Pirms šī stāvokļa cilvēkam ir pilnīgi jāpārveidojas un jānosaka sevi Arhitekta algoritmu stāvoklī, bet pēc būtības tas nozīmē pēc vairākiem gadsimtiem, varbūt pat arī ilgāk. Pašam cilvēkam apkārt praktiski nebūs Absolūta kodu. Viņš tiks pilnīgi savstarpēji aizstāts gan no savu vērtību, gan no savu domāšanas parametru skatpunkta, un paša domāšana arī viņam tiks pārveidota, bet pašas par sevi civilizācijas šo cilvēku vērtēs domāšanas stāvoklī, kuru noteiks saprātīgums, kurš būs nosacīti brīvs. Mēs runājam “nosacīti”, jo pilnīgu brīvību destruktīva tipa sistēmā ir ļoti grūti sasniegt. To parasti sasniedz civilizācijas, kuras atrodas attīstības pēdējā stadijā, tā ir septītā dimensija un ļoti reti astotā. No mūsu stāvokļu klasifikatoru skatpunkta septītā dimensija jau ir kolektīva apziņa, kuru nosaka pašas pēdējās, pašas attīstītākās civilizācijas.

No tām civilizācijām, kuras jums ir zināmas, tādu stāvokli ir sasniegušas tikai trīs civilizācijas: Vegas civilizācija, Andromedas civilizācija, Arktūra civilizācija. Visas pārējās civilizācijas atrodas 4-5-6 dimensijas stāvoklī. Tā vai citādi šie stāvokļi mijiedarbojas ar dažādiem zemākstāvošo civilizāciju līmeņiem. Mums ir pieredzes nodošana, dažādas telpas. Arī šīs telpas ir apgūtas un mijiedarbojas ar Absolūta telpām. Šīs Absolūta telpas jau izpaužas nevis trešās dimensijas telpās, stingros matricu kodos, bet kādā plastiskā materiālā, kuru Absolūts piešķir kā kādu pamatu, matricu, tīklu, no kuras mūsu civilizācijas jau sāk radīt, aust, pārveidot savas telpas, aizstājot tās ar saviem algoritmiem, savām attīstības sistēmām. Šajās attīstības sistēmās, kā uz kāda tīkla tiek uzlikti algoritmi. Pakāpeniski iebūvējoties, pārveidojoties, tie pilnībā izspiež Absolūta matricu kodus, radot jaunas neatkārtojamas telpas, kuru, kā tu zini, ir tūkstošu tūkstošiem.

Šīs telpas veido dažādas planetāras sistēmas, kurām ir savas pieredzes, stāvokļi, sava attīstības filozofija no mūsu sistēmas skatpunkta. Šai ievadošajai daļai ir jādod priekšstats, ka Arhitekta sistēma ir arī attīstības sistēma, kura pirmām kārtām balstās uz savu algoritmu, savu telpu, savu novērotāju radīšanu. Šiem saviem novērotājiem ir gan savi mērķi, gan uzdevumi, gan emocionāli jutīgi karkasi, kuri arī pavada šos novērotājus savas izpratnes sistēmā.

No otras puses, protams, ja salīdzinām ar konstruktīva tipa cilvēka sistēmu, un vēl ar brīvu domāšanu, tad šeit ir grūti stādīt pretī kaut ko, kas aizvietos vai dos kādas priekšrocības, jo pats šā cilvēka stāvoklis būs definēts 4D kategorijās, kuras sākotnēji prevalē – jūsu šūna, jūsu Monāde, jūsu stāvoklis. Tāpēc mēs šo jautājumu turpināsim nākamajā reizē. Uz jauni tikšanos. Es, Galvenais Noteicējs.

V: Paldies Jums.

 

Pievienots 23.08.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/chem-otlichaiutsya-otritsatelnaya-i-polozhitelnaya-sistemi

Tulkoja Jānis Oppe