Авторы разные - Отзыв на Ретрит в Косулино; Отзывы на «Ретрит в Косулино»

Dažādi autori - Atsauksmes par „Retrītu Kosulino ciemā”

Atsauksmes par „Retrītu Kosulino ciemā”,

 

Kurš notika 17. – 25. jūnijā N.N. Koteļņikovas vadībā,

15 km no lieliskās Jekaterinburgas pilsētas.

17 07 07 01

 

 

Paskatīties videorullīti jūs varat tieši Sanata Kumaras vietnē

 

Natālija Nikolajevna bija ieplānojusi savā piepilsētas mājā uzņemt 8 cilv. (10 cilv., ja brauc precēti pāri). Atbrauca 7 cilv.: divi no Kijevas, divi no Uļjanovskas, divi no Latvijas, viena no Astanas (Kazahstāna). Apbrīnojams starptautisks kolektīvs. Nekāda rīvēšanās, apslēpti pārdzīvojumi nebija novērojami. Mums bija LABI, priecīgi, mēs uzreiz pieņēmām cits citu, neatkarīgi ne tikai no dzīvesvietas, bet arī no vecuma atšķirībām.

Ikdienas nodarbības tika organizētas kā fiziskajā plānā (darbs ar redzi), tā arī smalkajos plānos (semināri, meditācijas, seansi ar Diženo Dievieti. Augšupcelšanās Krēsls).

 

Nedaudz pakavēšos pie fiziskā darba ar acīm: ikdienu veicām dažādus vingrinājumus acu un kakla muskuļiem, gan no rīta, gan pusdienlaikā, gan vakarā. Pilinājām pilienus „Ujala”, „Patanjali Drishti Eye”. Izrādījās, ka Uļjanovskā to nav. Bet mēs visa grupa nolēmām pasūtīt tos caur Interneta veikalu. Tā pat ir lētāk. Visus sīkumus rakstu ar mērķi dalīties rezultātā. Kad es atgriezos mājās un atvēru Internetu, tad uzreiz izbrīnījos, cik tīri un spoži spīd ekrāns. Padomāju, ka Interneta saimnieki kaut ko ir pasākuši. Bet uzreiz sapratu – tas ir mūsu prakšu ar acīm rezultāts. No visas sirds paldies Natālijai Nikolajevnai, kura pabīdīja mūs uz tādu Brīnumu!

Tīri ezotēriska darba ietvaros es īpaši gribu pateikties Natālijai Nikolajevnai un no smalkajiem plāniem vedošajam Sanatam Kumaram par darbu ar Akašas Hronikām. Daudz reižu dažādos vebināros es pieslēdzos darbam ar „Hronikām” pie dažādiem vedošajiem. Neiznāca. Pirmoreiz Kosulino ciemā man izdevās ieiet kontaktā ar Hroniku smalkmateriālo Kalpotāju un ieraudzīt momentu vienā no maniem pagājušajiem iemiesojumiem, man ļoti nozīmīgā. Atkal liels PALDIES un dziļa klanīšanās Natālijai Nikolajevnai!

Jauna tikšanās Kosulino ciemā, šajā viesmīlīgajā mājā, būs septembrī. Daudzu iemeslu dēļ es nevarēšu braukt, taču Ļoti visiem iesaku!!!

Fadejeva T.S. (e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

PS. Pateicos Tamārai Stepanovnai par atsauksmi. No savas puses gribu piebilst, ka ar apbrīnu sapratu, ka bez brillēm lasu tādu tekstu, kuru agrāk neredzēju. Tagad rezultāts ir jānostiprina. Vingrinājumi un pilieni, domas, noskaņojums – viss ir svarīgs!

Natālija Koteļņikova

 

2017. gada jūnija atsauksmes un pateicības

17 07 07 02

Pateicos Jums, Natālija Nikolajevna, un visiem Dievišķajiem Spēkiem, kuri Jums palīdz, par visu to daudzšķautņaino un dziļo darbu, kuru Jūs izdarījāt personīgā koučinga ar mani laikā. Man pašreizējā etapā ir svarīgi kā Skolotāja Tīrība un Godīgums (tajā skaitā viņa prasīgā attieksme pret sevi pašu), tā arī viņa Meistarības līmenis, un ļoti priecē, ka Jūsu personā esmu atradusi tieši tādu Meistaru, kurš turklāt pārvalda plašu prakšu un tehniku spektru – no Senajiem šamaņiem līdz pašiem mūsdienīgākajiem psiholoģiskajiem. Pateicoties jūsu plašajai pieredzei darbā ar cilvēkiem, izdevās „izrisināt” pašus daudzpusīgākos jautājumus un uzdevumus.

Reti gadās sastapt Meistaru, kurš kompleksi var pastrādāt gan kā psihologs, gan kā ezotēriķis, gan kā cilvēks, kuram piemīt pārdabiskas Dievišķas spējas, kad ir iespēja uz vienu un to pašu problēmu paskatīties daudzos līmeņos (griežoties pēc palīdzības Maģijas un Karmas Padomēs, vēršoties pie Iekšējās Zemes Spēkiem un citu Zvaigžņu Rasu pārstāvjiem un, JĀ, tieši pajautāt cilvēka Augstākajam Es!!!) un tomēr aizrakties līdz tās dziļajai būtībai un novērst pirmcēloni, turklāt izdarīt to pilnīgi droši, ekoloģiski un apzināti.

Šo 10 nodarbību laikā mēs paspējām pastrādāt ar ķermeni (atjaunojām lauku veselumu, aizvācām blokus no čakrām un atbrīvojām no visāda veida svešiem pieslēgumiem, es apguvu praksi „Iekšējais smaids” un turklāt tik ļoti raudāju, kad mēs dāvinājām mīlestību un uzsmaidījām katram orgānam un katrai šūniņai, jo ļoti līdz galam nemīlēts un pilnīgi uzmanības apdalīts bija mans fiziskais ķermenis), ar izkropļotajām emocijām, ar vecākiem (tajā skaitā ar visu Dzimtu sakrālās meditācijas laikā), satikāmies ar Skolotāju, „gājām” uz Brūču Palātu un pagājušajām dzīvēm, kur izdevās konstatēt dziļu psiholoģisku traumu un kompleksu cēloņus un pat pārrakstīt kontraktus un, atbilstoši, nākotnes scenāriju. Cik daudz visa kā ļoti interesanta, cik daudz šķautņu sev pašai man atklājās jūsu Vadībā, cik daudz atklāsmju (kuras lai arī turpmāk pārpilni līst uz mani)! Šķiet, visvairāk, cik es atceros, es visa piepildījos ar skanošu tīru īstenu prieku (kuru jau pat biju aizmirsusi, kad pēdējo reizi jutu), kad Jūs runājāt ar manu astrālo un mentālo aspektu, ar manu Augstāko Es un nodevāt no viņiem Vēstījumus man… Cik gan vērtīgi tas man ir! Tik VĒRTĪGI un sengaidīti!

Pateicos Jums arī par to, ka koučinga laikā Jūs dāsni dalījāties ar mani vingrinājumos, praksēs, paņēmienos strādāt ar sevi un palīdzībā sev pašai, kā arī ieteicāt autorus un sarakstu ar grāmatām, man noderīgām šajā attīstības etapā.

Es vēlreiz pārliecinājos par to, ka nekāds darbs grupā nevar aizstāt personīgu izstrādi ar Meistaru.

Dārgā Natālija Nikolajevna, es patiesi sajūsminos par Jūsu spējām, par jūsu Dvēseles un Sirds atvērtību un patiesumu! Novēlu jums plaukt un turpināt vērt vaļā savas Dievišķās Veltes, ar kurām Jūs atnācāt uz mūsu svētīto Zemi, un lai uz Jūsu spožo mirdzumu pēc palīdzības un pašatvēršanās nāk arvien vairāk Meistaru, kuri „mostas” jaunai dzīvei…

 

Ar cieņu un lielu pateicību, Nadežda no Maskavas.

17 07 07 03

Sveiciens no Sortavalas!

Pateicos, Natašeņka! Lielisks raksts (Cilvēka attīstības grūtības[1]).

Izsūtīju draugiem (uz Karēliju, uz Pēterburgu, uz Maskavu, uz Sibīriju, uz Vāciju, uz Somiju…)

Ar mīlestību Tatjana Ševeļova

17 07 07 03

Natālija, paldies par operatīvo atbildi! Žēl, ka man nebija iespējas piedalīties vakardienas vebinārā. Mīlestības tēma ir ļoti svarīga: lieliski, ka jūs šai tēmai veltāt speciālu laiku, kaut gan, kopumā ņemot, viss, ko jūs publicējat savā vietnē, tā vai citādi ir veltīts mīlestības tēmai.

Man ļoti patika čenelingi, kurus jūs publicējāt pagājušā mēneša beigās. Sirdī no tiem kļuva silti. Kad es lasīju sarunu ar Sanatu Kumaru (raksts „Darbošanās galvenais motīvs[2]” no 17.05.25), es sajutu sevi blakus maigam un visu mīlošam Tēvam. Bet, kad lasīju sarunu „Cilvēka attīstības grūtības” (no 17.05.30), tad izrādījos blakus gādīgai un viedai Mātei. Paldies jums sirsnīgs par tādām tīrām, viedām un ļoti vajadzīgām saskaņām!

Esmu pārliecināts, ka pēc daudzu gadu dažādu ezotērisku grāmatu un autoru lasīšanas, pēc intensīviem meklējumiem, kopumā es sevi esmu atradis un, galvenais, pieņēmis savas iespējas, sajutis savu misiju un ceļu, kā arī to, ko tieši, kad un kā man nepieciešams darīt šajā dzīvē. Pēdējā laikā dvēselē ir parādījis miers. Esmu pārliecināts, ka šis miers nebūtu atnācis, ja es reiz nebūtu aizbraucis uz jūsu skolu uz Jekaterinburgu, ja nebūtu noticis mūsu kontakts un sekojošā sarakste (bez tā visa manā dzīvē neapšaubāmi bija ļoti daudz visa kā dažāda). Šodien es esmu pateicīgs dzīvei, ka man bija iespēja tikties ar jums. Jūtu, ka jūsu personā, Nataša, man ir tuvs cilvēks, kuram lemta liela atbildība un slodze un kuru gribas atbalstīt. Visumā mēs visi (meklējošie) esam ļoti saistīti savā starpā, tāpēc visu, kas notiek ar jums un jūsu skolas ietvaros, es bieži kopā ar jums jūtu un pārdzīvoju savā dzīvē, ko uzzinu pēc tam, ieskatījies jūsu vietnē…

Lūdzu piedošanu, taču gribas atzīmēt, ka jūsu laulātais draugs Volodja ir būtiski izmainījies šo gadu laikā, kopš jūs esat kopā (tas ir pamanāms pēc vietnē izvietotajām dažādu gadu fotogrāfijām): viņā dažreiz ir redzams miers, gaisma un piepildītība, kuras reiz nebija skaidri samanāmas. Cik lieliski! Un ļoti patīkami, ka jūsu meita arī ir nostājusies uz jaunās dzīves būvētāja ceļa, un viņai (spriežot pēc raksta), tāpat kā māmiņai, piemīt viengabalainība un ievirze.

Atvainojiet, ka pieskāros personīgajam. Negribētos būt familiāram, taču vēlējos padalīties…

Labu veselību un noskaņojumu, Natālija!

Nikolajs Bogdānovs

17 07 07 03

Pateicos jums, ka uzaicinājāt Olgu Habārovu – apbrīnojamu, dāsnas dvēseles cilvēku.

Pateicos, ka jūs uz kluba sēdēm aicināt burvīgus cilvēkus.

Es ar milzīgu prieku gaidu kluba nākamo sēdi.

Pateicos jums, Natālija. Katra tikšanās ar jums – tā ir DEBESU dāvana.

Ar mīlestību un smaidu Marija.

Pateicos.

Natālija, dārgā, varbūt jums izdosies vēlreiz uzaicināt Olgu Habārovu. Pat tas, ko es noklausījos, atstāja neizdzēšamu iespaidu.

Visu laiku sajūsminos par tiem cilvēkiem, kuri ir jums blakus, priecājos, ka man ir iespēja viņus iepazīt.

Pastāvīgi lasu visus jūsu publicētos materiālus. Praktiski tikai jūsu vietni arī apmeklēju. Ir sajūta, ka katrs vārds ir patiess – ļoti iepriecina.

Ar mīlestību Marija.

17 07 07 03

Natālija, labrīt!

Tā arī neiznāca man piedalīties Sanata Kumaras svētdienas skolā! Negaidīti atbrauca biedrs no Taišetas (Тайшет). Nācās atlikt visas savas darīšanas, pārslēgties uz viesa uzņemšanu un nodarboties ar dažu lietu, saistītu ar viņa atbraukšanu, risināšanu. Toties šodien no rīta izjutu gaišu prieku, kad lasīju jūsu čenelingu ar Maitreiju[3]! Liels paldies, Nataša! Cik labi, ka plašsaziņas līdzekļu plūsmu pelēkajā bezcerībā mums ir iespēja saņemt atbalstu un mūsu izvēlētā kursa uz mīlestību un gaismu pareizības apstiprinājumu!

Paldies! Labu veselību un noskaņojumu!

Nikolajs Bogdānovs

17 07 07 03

Sveicināti, godātā Natālija Nikolajevna!

Man ļoti patīk SK Kluba nodarbības, kuras es regulāri apmeklēju. Patīk pats nodarbību organizējums un materiāla pasniegšana: tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, sasniegušiem sekmes savā garīgajā darbībā, atbildes uz Kluba dalībnieku jautājumiem, kā arī siltā draudzīgā atmosfēra, kuru radāt Jūs un jūsu vīrs Vladimirs kā vadītāji, par ko ir atsevišķa pateicība.

Lūk, arī Kluba pēdējā nodarbība bija man ļoti izzinoša un interesanta. Esmu pateicīga Helēnai Koteļņikovai par sniegto teorētisko materiālu un īpaši par praksēm, kuras ir vienkāršas izpildīt un tajā pašā laikā efektīvas. Es to uzreiz sajutu, kad pamēģināju izpildīt dažus vingrinājumus.

Kluba otrā daļa, veltīta atbildei uz A. Savina jautājumu par Sakrālo Sirds Telpu, kaut kādā mērā man bija atklāsme, kaut gan man ir pazīstama D. Melhisedeka grāmata „Dzīvo Sirdī” („Живи в Сердце”[4]) un tās prakses, kuras viņš tajā ir sniedzis, esmu pat mēģinājusi izpildīt ieiešanu Sakrālajā Sirds Telpā gan vīrišķajā, gan sievišķajā veidā. Taču, manuprāt, bez rezultātiem, tāpēc ka nesajutu, ka esmu viņā iegājusi, kaut gan tēli, kurus uzzīmēja iztēle, bija, bet sajūta, ka esmu tur, diemžēl neparādījās, lai kā centos.

Un pēkšņi nodarbībā es apzinājos, ieraudzīju un sajutu, kā nolaidos savas Sirds Sakrālajā Telpā. Es visu iztēlojos skaidri un spilgti, sirds trīsēja, gaidot kaut ko ļoti svarīgu, svētu.

Es ieraudzīju sevi Godāšanas Zālē, ļoti milzīgā, gaišā, bet apkārt – Valdniekus un savus Garīgos Skolotājus. Viņi visi bija baltos apģērbos, gara auguma un it kā spīdēja no iekšienes, mirdzēja. Es neredzēju viņu skatienus, bet jutu no viņiem nākošo mīlestību un svētību. Baiļu viņu diženuma priekšā nebija, bet tikai godbijība un kluss prieks par tikšanos ar savu garīgo Ģimeni.

Es gāju no zāles uz zāli, bet pēc tam izrādījos man pazīstamā vietā, kuru biju apmeklējusi jau ne reizi vien – tas ir liels saulains klajums, kur ir ūdenskritums un ezers ar tīru avota ūdeni – no vienas puses, bet no otras – mežs, aiz manis māja, kur es dzīvoju, salikta no baļķiem, dārzs. Ļoti skaista ainiņa, aplūkojot uzmanīgāk. Vispār, Ēdenes stūrītis, no kura negribas iet prom.

Bet pats galvenais, ko es apzinājos jau vēlāk, tas bija iesvētījums, kuru es pieņēmu no Valdnieka Maitreijas. Nezinu, kas notiks manā dzīvē, bet, ka izmaiņas pienāks, es to zinu un jūtu ar sirdi.

Dārgā Natālija, pateicos Jums un Vladimiram par to, ko jūs darāt, par jūsu pašaizliedzīgo garīgo darbu cilvēku un planētas kopumā labā, kā arī par uzmanību un reālu palīdzību katram atsevišķam cilvēkam, kurš atnāk mācīties, uz konsultāciju vai koučingu.

Ar mīlestību. Valentīna.

17 07 07 03

Emīlija Žilinska

Paldies par refreimingu. Nodarbībās man neiznāca. Nesen veicu šo praksi, un man viss iznāca. Es lūdzu par veselīgu ādu uz rokām. Termiņš bija nedēļa. Man pārgāja pat agrāk. Es biju ādas dispanserā, ārsts teica, ka nekā nav, vajadzīgs tikai krēms. Pateicos jums, Natašeņka.

Ar Mīlestību, Emīlija.

17 07 07 04

 

Pievienots 07.07.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/otziv-na-retrit-v-kosulino

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/otzivi-na-retrit-v-kosulino

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1177-cilveka-attistibas-grutibas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1172-darbosanas-galvenais-motivs (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1192-es-ari-esmu-tas-kuru-gaidijat (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.koob.ru/melhisedek/live_in_heart (Tulk. piezīme)