Ирина Телинская - 10 распространенных проблем людей со старыми душами

Irina Telinska - 10 izplatītas problēmas cilvēkiem ar vecām dvēselēm

17 05 17 01

Jūs esat jutušies kā vecs cilvēks jauneklīgā ķermenī? Kad ir sajūta, ka cilvēki blakus neredz un nejūt to dzīves dziļumu, kuru pārdzīvojat jūs?

Vai šīs pazīmes liecina par vecu dvēseli, kura ir ieguvusi bagātu pieredzi daudzu reinkarnāciju laikā, jeb tās vienkārši ir problēmas adaptēties pasaulē? Kā saprast, ka dvēsele ir veca?

 

“Šajā sievietē bija kaut kas gandrīz noslēpumains. Viņas sejā bija daudz grumbu. Tas bija pirmais, kas krita acīs; bet tās nelika viņai izskatīties vecai.

Tā vietā tās viņā pasvītroja zināmu jaunību, kura bija pārāka par viņas vecumu. Grumbas bija tur, kur tām arī bija jābūt: it kā tās būtu viņas sejas daļa no pašas dzimšanas.

Kad viņa smaidīja, grumbas smaidīja kopā ar viņu; kad viņa kļuva drūma, arī grumbas sadrūma. Bet, kad nesmaidīja un nebija sadrūmusi, grumbas viņas sejā izkliedējās dīvainā siltā savādā veidā.”

Haruki Murakami (Norvēģu koks)

 

Mana pirmā iekšējā vecuma sajūtas sapratne atnāca pusaudža vecumā. Es jutos dīvaini atšķirīgs no bērniem man apkārt, it kā es būtu daudz vecāks; bet vārds “nobriedis” bija ne visai piemērots vārds.

Uz to brīdi pats labākais apraksts būtu “tā, it kā es būtu nodzīvojis simtiem gadu, kuri saspiesti manas pašreizējās dzīves 16 gados.”

Gadiem ejot, es sadūros ar vairākām Vecajām Dvēselēm, ar kurām dalījos savā pieredzē. Es pastāstīju viņām par manām atklāsmēm un iepazīstināju viņas ar jēdzienu Veca Dvēsele.

“Veca Dvēsele” nebūt nenozīmē, ka jūs esat “viszinoši” vai pilnīgi. Drīzāk tā ir norāde uz enerģijas vecumu, tas ir, jūsu Dvēseles vecumu.

Sk. arī 11 pazīmes, ka dvēsele ir reinkarnējusies daudz reižu.

To gadu laikā, kad biju Veco Dvēseļu skolotājs un palīdzēju viņām caur viņu garīgu attīstību, man izdevās izsekot un personīgi izjust sekojošas visnopietnākās Veco Dvēseļu problēmas.

 

10 izaicinājumu vecai dvēselei

1. Jūs esat sociāli izstumtais

Kā cilvēki, kuri pasauli uztver citādāk nekā citi, Vecās Dvēseles var just milzīgu (un bezgalīgu) vientulības sajūtu. Viņas neiekļaujas standartos, par kuriem mūsdienu sabiedrība jūsmo,

Vēl vairāk, Vecās Dvēseles mūsdienu sociālās vērtības – karjeru, materiālismu, statusu utt. – uztver kā viņām svešas vai nepierastas.

17 05 17 02

2. Jūs esat “melnā avs”

Veidojot ilgas un ciešas attiecības ar citiem cilvēkiem, Vecās Dvēsele var izmantot savu spēju iekļūt šo cilvēku dvēseļu dziļumā un tādā veidā iegūt sev daudz ienaidnieku.

Ar viņām piemītošo talantu redzēt viņu apkārtnes cilvēku problēmu dziļāko būtību, Vecās Dvēsele jūt iedzimtu vēlmi būt godīgām, pat ja tas nozīmēs atklāt “neērtu” patiesību par citiem, piemēram, tādu faktu, ka cilvēks ir nenobriedis vai ka viņš nespēj uzņemties atbildību.

Tie, kuri ir gatavi mainīties, klausīsies jūs un simpatizēs jums, kamēr pārējie izrādīs pret jums milzīgu nicinājumu.

Lūk, kāpēc Vecās Dvēseles bieži kļūst par “Sātana advokātiem” jeb “sliktajām avīm” ģimenē vai draugu lokā.

Sk. arī Baltā Garīgā Vārna: kā atrast tuvinieku sapratni.

17 05 17 03

3. Jums bieži dod iesaukas

Mums visiem patīk karināt cilvēkiem klāt birkas. Mēs mānām sevi pašus, domājot, ka varam “pazīt” kādu, piedēvējot viņai vai viņam vienas vai otras īpašības.

Taču cilvēki ir pārāk sarežģīti, lai būtu “safasējami” pa noteiktām un nemainīgām grupām. Tādos gadījumos Vecajām Dvēselēm bieži tiek piešķirtas dažādas birkas: no “bītņikiem” un “hipijiem” līdz “anarhistiem” un “new age muļķīšiem”.

Tā kā jūs nevarat cīnīties ar birkām, jūs varat pamēģināt tās izmantot pozitīvā virzienā. Šīs iesaukas var izmanot kā maršruta norādītājus, lai atpazītu dvēseles dažas īpašības, kādas ir mums daudziem.

Šīs īpašības būs dažādas intensitātes un spēka ziņā katrā no mums, bet vismaz tās palīdzēs mums saprast mūs pašus (un cilvēkus ap mums) daudz labāk.

Nemaz ne tādēļ, lai cilvēki ar tamlīdzīgu birku varētu pašapmierināti lepoties ar to, bet tādēļ, lai radītu pašapzināšanās sajūtu, lai ļautu cilvēkiem labāk saprast pašiem sevi.

17 05 17 04

4. Jūs runājat pilnīgi citā valodā

Vārdi – tie ir simboli, kuros katrs no mums “ielādē” savas paša unikālās definīcijas atbilstoši mūsu pašu neatkārtojamajiem dzīves pārdzīvojumiem, kuri mums asociējas ar vienu vai otru vārdu-simbolu.

Mana mīlestības definīcija var pilnīgi atšķirties no jūsu šī jēdziena definīcijas.

Piemēram: kad kāds domā par mīlestību, tad viņš vai viņa var atcerēties savas vecās neveiksmīgās attiecības vai just šausmīgu ievainojamības sajūtu, dzirdot vārda “mīlestība” skaņas, kamēr citiem cilvēkiem vārds “mīlestība” var asociēties ar uzticību un draudzību.

Vecās Dvēseles apzinās šos ierobežojumus, un tāpēc viņām ir ļoti grūti izteikt visa tā pilnību, ko viņas grib pateikt. Viņas zina, ka gluži kā runā ar citiem pilnīgi citā valodā.

17 05 17 05

5. Jums ir slieksme uz intensīvām dzīves krīzēm

Dažreiz es kļūstu liecinieks tam, ka Veca Dvēsele iemiesojas ķermenī cilvēkam, kuram kā personībai nepiemīt atbilstošs garīgs briedums, lai pieņemtu sevī šo enerģiju.

Tas var novest pie depresijas, toksikomānijas vai eksistenciālas krīzes.

Kad cilvēks apzinās, ka visas viņa dzīves ir uz laiku un paejošas, viņš var pazaudēt dzīves jēgu.

Sk. arī Kā iemantot dzīves jēgu?

Tāds cilvēks saprot, ka mūsu fiziskie ķermeņi ir tikai trauki uz laiku, kuri nemaz nav tik svarīgi; un bez prasmes kultivēt mīlestību pret sevi tamlīdzīgs cilvēks var iemantot pašiznīcinošus ieradumus.

Tādā gadījumā šim cilvēkam nepieciešams iziet caur intensīvu garīgu izaugsmi, iemantojot savas eksistēšanas jēgu un sevis saprašanu, ar garīgu prakšu palīdzību, un tādā veidā iemācīties pašam pieņemt savu Veco Dvēseli.

17 05 17 06

6. Jūs ātri iztukšojaties emocionāli

Vecām Dvēselēm piemīt viedums un pacietīgums, tāpēc citiem cilvēkiem bieži rodas vēlme izmantot viņus kā “atkritumu spaini” savām emocijām.

Es daudz esmu pieredzējis savā dzīvē un, kā sekas, bieži iesaistos emocionāli smagās sarunās, kuras var ilgt nepārtraukti vairākas stundas.

Dažas Vecās Dvēseles piedevām ir empāti, kas arī var būt cēlonis emocionālam iztukšojumam.

17 05 17 07

7. Jums ir slieksme uz prāta pārslodzēm

Meklējot patiesību, dziļu izpratni un pētot sevi un pasauli ap jums, jūs varat just pārmērīgas prāta noslodzes.

Pievienojiet tam jūsu darbošanos kā starpniekam starp cilvēkiem un viņu problēmām – un jūs dienas beigās būsiet izspiesti kā citrons.

17 05 17 08

8. Jums nav viegli atrast domubiedrus

Atrast draugus, kuri ir garīgi saistīti ar jums, ir grūti. Bet atrast savu Radniecīgo Dvēseli jeb dzīves pavadoni var izrādīties vēl grūtāks uzdevums.

Man nācās padzīvot 6 dažādās valstīs, lai atrastu tādu cilvēku.

Bet tik sarežģīti var būt ne vienmēr. Jums piemīt viedums, kurš ļauj jums atpazīt patieso dziļumu jūsu saiknē ar cilvēku, un tā ir jūsu pati vērtīgākā īpašība mīlestības sfērā.

Sk. arī Kā atrast Radniecīgo Dvēseli.

17 05 17 09

9. Jūs izjūtat izvēles mokas

Samērā ar mūsu brieduma augšanu mūsu iespēju un izskaidrojumu uztvere paplašinās: mēs dzīvi redzam no neierobežotības perspektīvas.

Tas nozīmē, ka mēs varam redzēt vairākus paņēmienus, kā realizēt iecerēto, kas padara mūs ārkārtīgi neizlēmīgus, jo mēs redzam pilnu iespēju spektru un robežu neesamību.

Kaut arī lēmumu pieņemšana un spriedumu formēšana var jums izrādītes sāpīga un grūta pieredze, tomēr tas var kļūt par mūsu bonusu tikuma veidā, kurš ļauj mums saprast, ka mēs nedrīkstam spriest par cilvēku pēc viņu ārējā apvalka, bet jāņem vērā tas, ka viņu uzvedība ir miljoniem iekšēju un ārēju iedarbību rezultāts.

17 05 17 10

10. Jūs alkstat atrast savu vietu dzīvē

Dažām Vecajām Dvēselēm šī pasaule liekas sveša.

Viņām ir grūti saprast cilvēkus; viņām ir grūti atrast loģisku attaisnojumu eksistējošajam haosam un nebeidzamajām ciešanām.

Viņas kaismīgi vēlas atrast vietu, kura izraisa viņās piederības sajūtu; vietu, kura ir telpa, piepildīta ar brīvības un neatkarības garu.

Tamlīdzīgi Veco Dvēseļu pārdzīvojumi izraisa viņām domu, ka šī pasaule nav viņu īstenās Mājas.

17 05 17 11

Neatkarīgi no tā, ar kurām no augstāk uzskaitītajām problēmām jūs varat sadurties, šī cīņa jūsu dzīvi ietekmēs daudz vieglāk, ja jūs sevī attīstīsiet sava Es pieņemšanu un sapratni.

Jo spēcīgāka būs jūsu spēja virzīt un izmantot Veco Enerģiju, kura ir paslēpta jūsu iekšienē, jo sekmīgāk jūs varēsiet sniegt palīdzību savai Dvēselei viņas saglabāšanas un evolūcijas ceļā.

P.S. Jūs esat saskārušies ar līdzīgiem dzīves izaicinājumiem. Vai jūs jūtaties Veca Dvēsele?

 

 17 02 21 10

Irina Telinska

Tulkotāja. Praktizējoša astroloģe, reinkarnacionikas praktiķe.

 

Pievienots 17.05.2017

https://journal.reincarnationics.com/kak-ponyat-chto-dusha-staraya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe