Суперлуние, голубая Луна и лунное затмение

Super-Mēness, gaišzilais Mēness un Mēness aptumsums

Atsauksmes par V. Ahmanejeva meditāciju

ar Svēto Panteoniem 18.01.31

Super-Mēness, gaišzilais Mēness un Mēness aptumsums

18 01 31 01

Filma par Super-Mēnesi https://www.youtube.com/watch?v=r_cPRIRwYZE

Meditācija ar Svēto Dziednieku Panteoniem, 2018. g. 31. janvārī

Vada Vladimirs Ahmanajevs

18 01 17 01

Lejupielādēt audioierakstu MP3

Mūsu meditācija pagāja mierīgi un maigi. Mūs apmeklēja Valdniece Marija. Kaut kādā momentā spēcīgā enerģijas plūsma nedaudz padzisa, un būtnes, kuras mūs ārstēja, parādīja man uz augšu. Tur stāvēja milzīga Valdnieces Marijas figūra, kura ietina mūs ar kristāliski tīru caurspīdīgu enerģiju. Viņa mums aktivizēja sesto centru, bet pēc tam arī ugunīgo ķermeni kā ugunīgu lodi ap galvu.

Natālija Koteļņikova

 

Lūk, ko rakstīja meditācijas dalībnieki:

Tatjana Breslavska, Orla:

Nāk spēcīga “agšupcelšanās loku” aktivizācija caur 6. čakru. Ar šo “loku” mēs savienojāmies ar fotonu joslu.

 

Irina Taisina, Perma:

Piesaukusi visu panteonu, es pēkšņi kļuvu milzīga būtība. Zeme izrādījās pie manām kājām, un man nācās vēl paplašināties, lai ievietotu viņu sirdī. Melna bulta caurdūra Zemi un gāja caur Mēnesi uz Sauli. Pa šo bultu no Zemes aiziet viss sliktais, pareizāk sakot, daudz slikta un, protams, ka ne viss, tikai tas, ko šajā momentā cilvēki pārraida no sevis un no telpas, lai tas viss sadegtu saules enerģijās. Pēc tam izveidojās bulta atpakaļ spilgti ugunīgā krāsā, kura pārraidīja atpakaļ transformētas cilvēku un Zemes negatīvās enerģijas. Tās ietin Zemi Mīlestības un Harmonijas, Prieka un Pateicības gaismā.

Pēc vēršanās pie Valdnieces Marijas enerģijas sāka nākt vēl intensīvāk. Mūs ietina glāstoša mīlestība. Pēc tam parādījās putenīši, un viņi arvien vairāk tuvojās mums, kļūstot arvien spožāki, ar ziliem zibeņiem. Viņi aktivizēja 6. čakru, pārvēršot viņu horizontālā aplī, un pēc tam uzbrāzās plūsmā uz augšu un leju. Zeme pašlaik atrodas spožās plūsmās. Caur Valdnieci Mariju nāk medaini zeltainas enerģijas, kuras izšķīdina mūsos visu negatīvu. Šīs plūsmas piepilda katru mūsu ķermeņa šūniņu.

 

Svetlana Orionova, Sanktpēterburga:

Bet man noritēja smalks darbs ar mūsu jaunajiem pieņemšanas un atdošanas instrumentiem, tie it kā kristalizējās, ļoti smalki, lai pieņemtu visu Panteonu jaunās enerģijas.

Mana ģimene visa bija koku tēlos, visi plauka, šūpoja zarus un ziedus!

Pateicība Visiem! Gribas visus apkampt pa īstam!

 

Nadežda Anaņjeva, Severodvinska:

Enerģijas bija tik patīkamas un komfortablas, ka negribējās nākt ārā no meditācijas.

 

 

Fragments no grāmatas “Viena Likums"[1]

Jautājums: Ja meditācijā kopumam prāts/ķermenis/gars ir sajūtas indigo centrā, ko viņš jūt?

Ra: Es esmu Ra. Tie, kuri pārdzīvo aktivizāciju, jūt ieplūšanu šajā enerģētiskajā centrā. Tā tiks izmantota vai nu, lai atbloķētu šo centru, vai arī, lai noskaņotu ar mērķi sasaitīt ar citiem enerģētiskajiem centriem, vai arī, lai aktivizētu eju uz saprātīgo bezgalību. Mēs nevaram konkretizēt nevienu no šīm pieredzēm, ko pieredz būtība, kura jūt tādu iedarbību.

 

Insaideru informācija par Mēnesi

Intervija ar Koriju Gudu (Corey Goode) un Viljamu Tompkinsu (William F. Tompkins)

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=324

 

MŪSU MĒNESS

V.T.: Pirmkārt, Mēness nav mūsu, un, otrkārt, viņš nav pavadonis. Tas ir galaktikas Piena Ceļš šīs daļas reģiona vadības centrs. Lūk, kas viņš tāds ir. Viņš nerotē. Visi aizmirst, ka Mēness nerotē. Tas nav pavadonis. Tas nav JŪSU pavadonis. Tas ir vadības centrs 25-35 dažādām galaktikām, kuras strādā galaktikas Piena Ceļš šajā daļā.

Un jā, protams, dažas civilizācijas karo savā starpā, bet viņām ir personāls, kurš dzīvo uz Mēness. Tur dzīvo viņu ģimenes, mācās viņu bērni. Bērni aug un kļūst vecāki, apprecas. Mēness – tas ir liels kārs kumosiņš. Tā ir milzīga konstrukcija.

K.G.: Tieši par to es arī agrāk runāju. Ir vesela virkne grupējumu, kuriem ir sava teritorija uz Mēness, uz kura viņi strādā. Tūkstošgadīgi asins ienaidnieki strādā kilometra vai divu attālumā cits no cita. Es ar to domāju grupas, kuras nepulcējas kopā nekādos apstākļos.

D.V.: Viljams minēja 25-35 civilizācijas. Esmu ziņkārīgs, kā tas sasaistās ar to, ko esat dzirdējis Jūs?

K.G.: Iespējams, tas ir tuvu patiesībai. Ir daudz rasu, tā saukto ģenētisko fermeru, kuriem uz Mēness ir tas, ko sauc par “novērošanas punktiem”. Viņi izmanto tos kā novērošanas punktus un stacijas, no kurām aizlido un atgriežas, veicot pie mums ģenētiskus eksperimentus.

D.V.: Jūs teicāt, ka tādas konstrukcijas tiek izmantotas kā priekšposteņi vai, iespējams, pārkraušanas punkti, bet Tompkins apgalvo, ka tur dzīvo ģimenes. Mēness bāzēs bērni mācās un kļūst pieauguši. Tas ir, mums ir darīšana ar to, kas šķiet kā pastāvīga dzīvesvieta potenciāli lielam iedzīvotāju skaitam no vairākām, 25-35 civilizācijām.

D.V.: Kad es braucu uz Japānu, es pabiju Tokijā, galvenajā pilsētā. Tas ir kaut kas satriecošs! Kad jūs paraugāties ārā pa logu, jūs redzat kaut ko līdzīgu Manhetenai, bet tik lielu! Mani interesē, vai attīstītības līmenis dažās apdzīvotajās teritorijās ir pietiekams, lai milzīgi daudz iedzīvotāju būtu izvietoti pēc izmēra nelielā vietā?

K.G.: Tas viss ir tehnoloģija. Ja jūs esat tehniski neattīstīti, jums nav iespējama tāda pilsēta kā Tokija. Tādas pilsētas apmierina visas vajadzības pēc enerģijas un barības, tām ir viss, kas vajadzīgs, lai atbrīvotos no atliekām augstākā efektīvākā līmenī, nekā mums. Tāpēc atbilde ir “jā”, Mēness pilsētām var būt daudz lielāks iedzīvotāju blīvums, nekā mūsējām.

D.V.: Vai ir kaut kāda imigrācijas likumdošana, kura traucē jebkuram, kurš nav aborigēnu kultūras daļa, pat ieraudzīt šo pilsētu saturu?

K.G.: Neapšaubāmi. Viena grupa nevar iekļūt citas grupas pilsētās. Es ar to domāju, ka ir kaut kas uz ANO pusi vai līdzīgs tam, kā Antarktīda ir sadalīta starp visām dažādajām valstīm. Mēness – tā ir teritorija, kura ir brīva no jebkādiem strīdiem, to nekas nešķērso un to neviens neiekaro. Nu, kaut kas līdzīgs Šveicei, zonai bez konfliktiem, kura par tādu kļuva pēc galvenajām kaujām, notikušām jūsu vēsturē.

Starp citu, uz Mēness speciāli ir saglabātas drupas, palikušas pēc cīņām, kā novēlējums un atgādinājums par kaujām, par to, cik tas ir slikti. Tieši vēlēšanās izbeigt konfliktus noveda pie līgumu parakstīšanas starp dažādām ģenētisko fermeru grupām, ar dažām negatīvākām grupām, par kurām mēs runājām. Un tas ļāva tām dzīvot un strādāt tiešā tuvumā cita citai, tā vietā, lai bezgalīgi karotu.

D.V.: Pitam Petersonam (Pete Peterson) ir insaiders, atnācis no krievu kosmosa programmas. Viņš stāstīja, ka, ja mēs varētu redzēt Mēness tumšo pusi, kura, ka piezīmēja Tompkins, vienmēr ir paslēpta mūsu acīm... Tā izskatītos kā Manhetena naktī. Šeit tiek domāts viss apaļais Mēness otrās puses apgabals. Tad, lūk, ja sfēru pēkšņi varētu pagriezt pret mums, naktī tā burtiski mirdzētu un zaigotu ugunīs.

K.G.: Jā. Domāju, ka šī konkrētā sfēra saucas Luna City, tā ir uguņu pilna. Taču būtu arī jāpamana, ka ir zināma veida maskējums, uzstādīts pār ēkām un struktūrām. Tas ir, pateicoties maskējumam, tā izskatās kā pārējā Mēness bezūdens virsma. Tāpēc jūs varat lidot virs pilsētas un redzēt tikai krāterus, kad patiesībā tā ir projekcija virs bāzes vai priekšposteņa.

D.V.: Skaidrs. Tompkins arī pieminēja, ka Mēness ir vadības centrs. Kāda tā daļa atrodas iekšienē?

K.G.: Gandrīz visa. Vadības centra lielākā daļa atrodas zem Mēness virsmas milzīgās dziļās plaisās, lūzumos un lavas caurulēs.

D.V.: Pēdējais, ko Jūs pieminējāt, bija Mēness Operāciju Pārvaldes (MOP) ēkas atjaunošana.

18 01 31 02

 

Pievienots 31.01.2018

http://sanatkumara.ru/audiomeditatsii/superlunie-golubaya-luna-i-lunnoe-zatmenie

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.koob.ru/elkins/ (Tulk. piezīme)