Klusums pirms vētras?

03.09.12.

Dārgie Tēvs, Sanat Kumara, Ercenģeli Mihaēl, es gribu uzzināt, kas notiek tagad smalkajā plānā uz planētas un, konkrēti, cilvēka organismā? Man liekas, ka viss kaut kā ir nomierinājies un kaut kā sakārtojies.

Dārgā Dieviete! Tagad ārpusē patiešām viss sāk nomierināties, noskaņojoties uz iekšējo cilvēkā. Visi gaismas nesēji vēršas sevis iekšienē, paliekot nomināli trešajā dimensijā, taču patiesībā viņi jau iziet no īstenības, saistītas ar fizisko, plānu. Jūs izaugat tālāk, arvien biežāk savienojoties ar Augstāko Es un ieaugot savos augstākajos aspektos. Jūs droši vien esat pamanījuši, ka īstenība ir pārstājusi jūs īpaši uztraukt, jūs mierīgāk attiecaties pret problēmām. Tas ir no tā, ka jūs arvien biežāk skatāties uz to no augšas, neaizķeroties un nekonfliktējot. Ne pārāk jūs pievēršat uzmanību arī sadzīves apstākļiem, biežāk atrodoties kaut kur iekšienē, bet iekšienē viss ir mierīgi.

Daudzu un daudzu cilvēku īstenība kļūst paātrinātāka (augstāka pēc vibrācijām), tāpēc arvien ātrāk rit pāreja uz nākošo realitāti, un kvantitāte sāk reāli pāriet kvalitātē.

Bet jūs patiešām kļūstat caurspīdīgāki...

Kādā nozīmē?

Caurlaidīgāki enerģijām, kuras pārpilnībā nolaižas uz Zemi vispārējai transformācijai.

Enerģijas daudzums palielinās, taču cilvēki neslimo vairāk par to, kā bija agrāk. Dažos čenelingos apgalvoja, un arī tagad apgalvo, ka jaunā enerģija ir gandrīz postoša cilvēkiem, neejošiem garīgu ceļu. Vai tas tā ir?

Protams, nē, jaunā enerģija apskaidro cilvēkus, viņi kļūst mazāk agresīvi un mierīgāki. Ne visur vēl ir pilnīgs miers, taču viss iet uz to, ka reiz cilvēki kļūs miermīlīgāki un sapratīs, ka ar kariem neko nesasniegt, ka miers ir izdevīgāks visiem, nekā militāri konflikti.

Tātad, jaunā enerģija ir nekaitīga un pat noderīga visiem?

Nav vēl pienācis tas laiks, kad enerģijas būs ļoti augstas. Un cilvēki pakāpeniski pieslēgsies pie arvien jauniem un jauniem apstākļiem. Tu jūti, ka tu mainies?

Jā, protams. Nevar teikt, ka nekas nemainās, taču ir grūti noraksturot šīs izmaiņas. Droši vien ir kļuvis vairāk mīlestības ap mani... Taču tai pat laikā, ja mēs pakāpeniski mainītu ķermeņa temperatūru, tad organisms galu galā salūztu. Kas notiek šūnu iekšienē, un kā jaunās enerģijas ietekmē mūs?

Kā ietekmē tevi?

Man liekas – nekādi. Es nemanu kaut kādas pastāvīgas izmaiņas, pieaugošas vai viļņveidīgas. Man nav kļuvis sliktāk, nav bijuši tie simptomi, par kuriem brīdināja mūsu augstie kanāli – nav gripas stāvokļa, nepaceļas spiediens, elpot ir viegli, nav reiboņa u.c. Varbūt viņi aprakstīja savas kaites un pierakstīja to izpausmi pārejas un transformācijas simptomiem?

Tu esi labi attīrīta un sagatavota.

Bet Vladimirs? Viņš arī ir labi attīrīts? Viņam arī nav nekādu fizisku pasliktināšanos, viss ir kā agrāk un pat labāk kā agrāk.

Negaidiet pasliktināšanās. Visas slimības atnāk tad, kad kaut kas tiek traucēts organismā. Jums nav pagaidām tādu īpašu traucējumu, sviniet to.

Kas notiek šūnu iekšienē?

Šūnas transformējas pakāpeniski, ne visas uzreiz. Sākas jauns metabolisms, saistīts ar šūnu barošanos ar gaismu. Tev bieži neko negribas ēst, īpaši pēc meditācijas.

Jā, piesūcinos ar gaismu.

Tā sāk aktivizēties īpaša barošanās forma, tā visiem aktivizējas, ne tikai gaismas nesējiem, taču cilvēki vienkārši nepamana to.

Kā jūs varat noraksturot laiku tagad, kas notiek un kam pievērst uzmanību?

Kas ir tavā sirdī?

Viņa ir noskaņota uz uztveri, klausās un gaida kaut ko, kaut gan man liekas, ka es nedomāju par pāreju. Vai tik tas nav klusums pirms vētras?

Nē, nekādā gadījumā. Arvien priecīgāki laiki tuvojas, un drīz jūs spēsiet savām acīm ieraudzīt un nofiksēt izmaiņas cilvēku vidū. Palieciet uzmanīgi un noskaņoti uz smalkām izmaiņām. Nekādā gadījumā negaidiet kataklizmas un nebaidieties no nākotnes. Viss būs labi.

Bija vēl pareģojumi, ka izkusīs ledāji, un Zemes ass pagriezīsies. Ko varat teikt tagad?

Mana meita, tu redzi, ka ledāji nekūst un Zemes ass neapvēršas. Gaidi un skaties. Viss notiek tavu acu priekšā, vienkārši esi uzmanīga un izdari secinājumus pati. Necenties apgāzt visus pareģus, un nepareģo pati. Viss mainās uz planētas, un mēs paliekam kopā ar jums, pavadot jūs šajā atbildīgajā brīdī. Mēs vēlam jums paātrinājumu un apskaidrību!

Pateicos jums, mani dārgie Skolotāji. Visa pasaule gaida brīnumu, taču mēs nesaprotam to, jo tas nav izpausts trešajā dimensijā un fiziskajā plānā. Man liekas, ka viss turpināsies tāpat, kā bija, bez īpašām izmaiņām.

Skaties, un ieraudzīsi, kas būs.

 

Pievienots 07.09.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/zatishe-pered-burey

Tulkoja Jānis Oppe