Atbilsti Radītāja Plāniem

14.09.12.

12 09 21Mēs saucam Metatronu, kurš aicināja mūs ķerties pie radoša darba ar planētu.

Vispirms – saka Metatrons, – jums jāsapprot, kāpēc Mēs paši nevaram izdarīt to, ko jūs tagad darīsiet. Šī ir radītāju – cilvēku – planēta, un visam, kas notiek uz planētas, ir jābūt saskaņotam ar viņu apziņu, saprātu, vēlēšanos. Viņiem jāsaprot, kāpēc tas notiek, un pašiem jārada tas, ko Mēs varam tikai ieteikt vai piedāvāt.

Tagad mēs izejam uz Kristus-apziņas līmeņi, savos augstajos ķermeņos... Es atgādinu, kā iziet: sajust savu ugunīgo ķermeni, kurš sākas no nabas uz augšu, tā ir ugunīga sfēra. Atvērt to, kā milzīgu liliju, iziet no šī apvalka vēl augstāk, un tagad jūs jūtat sevi Lielus un ugunīgus. Tas ir pārejas uz 7. dimensijas Kristus-apziņas līmeni brīdis. Stūrakmeņa svarīguma prakse...

No šīs pozīcijas Mēs sāksim ar jums sarunu kā Būtība ar Būtību. Katrai Būtībai vajag savu lauku darbībai. Viņa rada to sevis iekšienē – ugunīgu realitāti, lai mainītu to, tīrītu un audzētu, patiesību sakot, šie procesi tad arī ir tās radīšana. Bez tam viņa savienojas ar Garu, saņem norādījumus, saņem svētību... Tas ir, tā ir kop-jaunrade ar Garu. Konkrēti, Es tagad būšu Gara pārstāvis, bet jūs – planētas pārstāvji, un mūsu trio – tas būs sākums jaunai radīšanai Garā. Atveriet savas sirdis, sajūtiet savu mīlestību, kura plūst no turienes. Vispirms piepildiet sevi ar mīlestību, vispirms – sevi... tagad atrodiet savā apjomā planētu Zeme.

Es redzu viņu sfēras, kura es esmu, centrā. Viņa ir maziņa... Bez tam es redzu vēl dažus globusus centrā, dažas lodītes – kā ikrus. Skaidri zinu, ka tas globuss, kurš tagad izgaismojās – tās esam es un Zeme... kopīgi, tas ir, tā realitāte, kurā tiek izspēlēta planētas un mana drāma. Vairs ne drāma, bet kopēja jaunrade, radīšana.

Un tagad, – saka Metatrons, – padomā, kā jūs gribētu izmainīt šo radījumu. Tu patiešām uztvēri šo radījumu drāmā, tāpēc ka planētas Zeme pamata melodija, vadmotīvs tagad ir sadalījuma dramatisms, nepietiekamība un pazaudētības, maldīšanās pa miglu sajūta. Tagad Mēs ar tevi kopā izliesim gaismu un mīlestību uz planētu Zeme no tā, ko tu sauc par savu sirdi.

Redzu, ka es aizklāju ar mīlestības liesmu visu manu sfēru, visu, kas man iekšienē ir, visu manu būtību, kuras apvalks es esmu. Šī liesma ir tik stipra, ka es izdedzinu ar viņu katru apziņu, katru atomu, katru domformu, katru sajūtu, katru ideju, lai šī liesma savienotu visas enerģijas vienotībā, kļūtu par vienotu liesmu, vien-jušanu, vien-domu, vienotības radīšanu. Visas cilvēciskās būtības es savācu kā ikrus maisiņā, salipinu viņas ar savu uguni lielā vienotībā. Es esmu it kā zivs vai drakons, rūpējos par savām olām, cauraužu viņas ar savu kvalitāti, savu skaņojumu, Vecāka domformu, lai viņas dzemdētu arvien jaunus ķermeņus ar tādiem vēlējumiem un mantojumu. Lai viņas ieraudzītu pareizu orientieri, kad viņas paceļas no fiziskās realitātes uz nākošo. Tas ir, kad embrijs sāk attīstīties, viņš uzreiz saņem Tēva-Mātes programmējumu...

Labs darbs – saka Metatrons. – Es atbalstu tevi un aicinu tevi veikt nākošo soli. Tagad mēs pastrādāsim ar Saules sistēmu. Tā ir mūsu radīšanas nākošā pakāpe. Ko tu kā būtība gribētu ienest Saules sistēmā? Ne tik daudz izmainīt, cik pievienot... Protams, pēc pievienošanas Veselais mainās. Man gribētos izskanēt tavu apziņu piedāvātajā radīšanas darbā.

Es noskaņojos uz savu nākošo Saules Logosa aspektu, ieeju šajā Būtībā, pievienojos kopējai apziņai un kļūstu šī apziņa...Es gribētu aizvākt bailes no Saules sistēmas! Es gribētu pacelt visas Būtības augstāk par baiļu līmeni, iztīrīt apakšu un atvērt augšu. Piesātināt ar gaismu un uguni Saules Logosa kopējo apziņu un mīkstināt to ar savu mīlestību pret Visu Esošo, pret Tēvu, pret katru būtni, kura dzīvo Saules sistēmā.

Metatrons šaubās, vai es pareizi esmu vēlējusies, tāpēc ka Viņš sāk spriest: vai tu pajautāji tiem cilvēkiem, kuri izvēlas bailes, vai viņi piekrīt no tām šķirties?

Kā cilvēks, es varu teikt, ka mūsu apkārtnē nav neviena, kas gribētu saglabāt sevī bailes. Kā cilvēks, es atbildu, ka vismaz 98% cilvēku, tas ir, absolūts vairākums, grib atbrīvoties no bailēm. Mēs izgājām mūsu planetārajā skolā šīs emocijas, mēs apzinājāmies, mēs nolaidāmies tumsā un negatīvā. Tagad mēs paceļamies, un tam, lai patiešām paceltos, vajag aizvākt bailes no cilvēkiem. Tās mēdz būt neapzinātas, cilvēki pat var nesaprast, no kā viņi baidās, un bailes tikai traucē cilvēkiem dzīvot, bremzē viņu attīstību.

Tā ir nopietna tēma – saka Metatrons. – Tā ir gribas brīvības, vērtējuma (ļauns un labs) un nosodījuma tēma.

Es teiktu, ka tas nav vērtējums, bet viena atšķiršana no otra. Protams, bailes eksistē tikai ļauna un laba līmenī, citā realitātē tās neeksistē. Ja mēs paceļamies uz gaišāku realitāti, tad pirmais, ko vajag izdarīt – ir aizvākt bailes, tāpēc ka tieši bailes provocē cilvēkus uz visām negatīvajām darbībām. Tās ir avots negatīvam uz planētas, ja cilvēki ne no kā nebaidītos, droši vien viņi dzīvotu pavisam citādāk.

Tu piekrīti, ka bailes eksistē tikai cilvēku domās, mentālajā plānā?

Es ne gluži piekrītu tev, Metatron. Ja cilvēki redzētu zemo astrālu, kurš eksistē uz planētas, tad baiļu kļūtu vairāk. Mēs vienkārši daudz ko neredzam...

Tātad, – saka Metatrons, – tu saisti bailes ar apakšējo astrālu?

Nu jā, tu pievedi mani pie tā, ka bailes saistītas ar ļoti zemu vibrāciju emociju jušanu, zemāk par trešo dimensiju. Mēdz būt bailes, kuras izsauc būtības, kuras parazitē uz cilvēkiem, arī saistītas ar cilvēciskās darbības negatīvām izpausmēm. Ir arī uzspiestas bailes kā mākslīga iedarbošanās uz cilvēci manipulēšanai ar cilvēku apziņu. Vienā vārdā, man pirmkārt gribētos aizvākt no planētas bailes, lai palīdzētu cilvēcei.

Un ko tu varētu pasākt, lai aizvāktu bailes no planētas?

Nu, droši vien es sāktu vākt prom no planētas parazitējošās būtības un zemā astrālā plāna, kurš piekļaujas fiziskajam, būtības.

Bet tu piekrīti, ka viņas ne visai grib iet prom... Kāpēc tu domā, ka tikai cilvēce var aizņemt šo nišu?

Mēs zinām, ka tas notika mākslīgi dimensijas pārklājošā Režģa caursites dēļ...

Mēs tagad neiedziļināsimies vēsturē un iemeslos, kādēļ tas notika. Mēs tagad ņemam planētas paraugu – tādu, kāds tas ir uz šodienu. Kā un kāpēc tas notika, tā jau ir cita lieta. Mēs negrasāmies labot vēsturi. Man gribas, lai tu saprastu visu līdz galam. Nedomā, ka Es protestēju. Es vienkārši strādāju ar tavu saprātu. Vienkārši rādu tev galaktisko redzes viedokli, ka visam ir tiesības būt – gan negatīvām, gan pozitīvām, gan neitrālām izpausmēm. Es neesmu pret, ka tu aizvāktu bailes. Man gribas, lai tu karmiski apjēgtu, ko tu aizvāc, tāpēc ka tās būtības, kuras dzemdināja cilvēci un kuras atnāca no otrās dimensijas, viņas taču arī evolucionē, viņas arī ir dievišķi radījumi, viņas arī... grib dzīvot!

Mēs negrasāmies viņas nogalināt... Metatron, mēs taču radījām meditācijas 11:11:11 laikā jaunu tumšu Zemi viņiem. Kāpēc tad nav aizvākta būtību lielākā daļa no mums uz šo planētu?

Lūk! Es pievedu tevi pie tumšo būtību patiesās sapratnes. Tu saprati, ka nedrīkst viņas tā vienkārši nogalināt. Man gribētos, lai tu saprastu, ka viņām ir sava paša griba, ka viņām ir tiesības dzīvot un mēs nedrīkstam atņemt viņām dzīvību! Un ka mums ir jāizprasa viņām atļauja un jāuzzina, ko viņas grib.

Es izprasu tev atļauju, gribu uzzināt, ko tu gribi, un man jāpajautā viņām, ko viņas grib.

Paprasi, lūdzu, Metatron, ko viņas grib? Kāpēc vēl arvien eksistē tādas problēmas uz Zemes? Jo mēs taču pārejam uz gaismu, un šīm problēmām ir jākļūst arvien mazāk... Nav kļuvis labāk pie mums uz planētas pēc tam, kad mēs pārsūknējām uz tumšo planētu tumšo būtību vairumu.

Es teiktu, ka tomēr vairums no tumsas pasaulēm ir aizgājušas uz to planētu, kura tika radīta zemu vibrāciju būtību pārnešanai uz viņu pašu planētu viņu labklājībai, lai viņas tur miermīlīgi un mierīgi attīstītos.

Tas taču bija Tēvs, kurš radīja šo planētu, mēs bijām tikai līdz-radītāji?

Protams.

Kā tad man Zemi tagad pabeigt tīrīt, kāpēc ir palicis tik daudz negatīva uz planētas?

Ja tu būtu bijusi Radītājs... Sākotnējais Radītājs, kurš radīja Zemi un visu, visu, ko tu redzi uz planētas – gan negatīvu, gan pozitīvu. Un tu ļoti ilgi piemērotu proporcijas un radītu apstākļus labā un ļaunā apzināšanai, lai cilvēki, no vienas puses, neiznīcinātu sevi, no otras puses, neizkristu no tās kanvas, kuru Tu iecerēji. Tas ir, tu radīji ierobežojumus gan no augšas, gan no apakšas. Tu skaidri apzīmēji jūsu eksperimenta vibrāciju robežas.

Eksperiments iesaistīja gaismas spēkus un tumsas spēkus. Un tagad tu gribi atbrīvoties no tumsas spēkiem. Gaismas spēki un tumsas spēki radīja jūsos neitrālu enerģiju, viņi līdzsvaroja viens otru tam, lai radītu neitrālu planētas ceļu pie Tēva. Viņi radīja harmoniju un piesātinātību ar saprātu. Gaismas un tumsas savienojumā fiziskais plāns dod lielu grūdienu saprāta attīstībai. Pārāk tumša enerģija veicina to, ka saprāts dziest, pārāk gaiša – neiesaistīs saprātu, tāpēc ka neko radīt nevajag, viss jau ir. Un planētas Neitrālais Ceļš, tieši tikai tas, attīsta saprātu. Atteikušies no negatīva, jūs varat izjaukt gaismas un tumsas savienojuma harmoniju. Šeit ir vajadzīgi ļoti smalki uzstādījumi un ļoti, ļoti pakāpeniska pieeja, ne strauja. Tu gribētu aizvākt visas bailes, visu tumsu no planētas, bet Mēs jūs vedam pakāpeniski, uzmanīgi, bez sprādziena.

Pakāpeniski atkrīt nost jūsu apakšējās daļas, jūs izejat gaišākās vibrācijās. Un bailes pašas par sevi atkritīs no tā, ka jūs pāriesiet gaišākā vibrācijā. Ar tām pat var nestādāt, tāpēc ka planēta pati pāriet uz jaunu oktāvu, kurā ir citas proporcijas. Un tāpēc Es tev tagad parādīju, ka nedrīkst vienkārši tā aizvākt no planētas tumsu, tāpēc ka tas ir karmiski sodāms, tu ej pret Tēva Plānu. No cilvēciskā saprāta redzes viedokļa tu rīkojies pareizi, taču no Radītāja saprāta redzes viedokļa tu grauj viņa Plānus. Tāpēc meklē citus cilvēces dziedināšanas ceļus. Meklē, domā, saproti no Augstākā Saprāta to, kas tagad notiek ar planētu un kā to dziedināt. Mēs vienmēr priecājamies palīdzēt tev.

Es gribu vērsties pie Lielās Lācenes pēc padoma. Viņa ir viena no Saules sistēmas Radītājiem, Tēvs-Māte. Es piesaucu Lielās Lācenes Logosu. Es veicu pieprasījumu, lai saprastu, kā var cilvēce, izejot uz Kristus-apziņas līmeņa, palīdzēt Saules sistēmai.

Lielā Lācene ir atnākusi palīdzībai. Ir atvēries Logoss, un no turienes izplūda milzīgs gaismas daudzums... milzīgs gaismas daudzums... straumes... un es uztveru tās un sūtu Saules sistēmā, iesūcu ar Saules sistēmu šīs straumes, kuras transformē katru Saules sistēmas daļiņu, neatkarīgi no tā, vai tā ir gaisā vai tumša...

Lūk, saproti, lūk, tas ceļš... neko neaizvācot, visu saglabājot, tu piesūcini ar gaismu un mīlestību un visu transformē, pakāpeniski un ļoti akurāti pārvadot Visu, Kas Ir uz jaunu apziņas un enerģiju līmeni. Un, lūk, tagad tu un tādi kā tu var būt Lielās Lācenes gaismas pārvadītāji uz Saules sistēmu. Lūk, tas ir dievišķais radīšanas ceļš – ievest enerģijas Saules sistēmā un atdot viņas visiem. Lūk, šis ceļš, kurš lemts Saules sistēmai, un jūs esat kļuvuši gaismas un mīlestības, un milzīgu zināšanu, kuras nāk kopā ar Tēva stariem, līdz-radītāji. Ar to Es beidzu darbu ar tevi un citām Kristus-apziņas Režģa Būtībām.

Līdz nākošajai reizei! Jūsu Metatrons.

 

Pievienots 21.09.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/sootvetstvuy-planam-tvortsa

Tulkoja Jānis Oppe