Sanats Kumara par Gaismu un Mīlestību

29.12.12.

Vladimirs un Natālija, meditācija-čenelings.

Ir atnācis Sanats Kumara...

Sveicināti, mani dārgie! Pieņemiet manu vēstījumu, manus sveicienus, manas enerģijas, manu maigumu! Un pateicība tev, Natālija, par to, ka tu sagaidīji mani, glabāji man uzticību! Tu tagad esi mans galvenais kanāls uz planētas, un Es gribu caur tevi nodot tos jaunumus, kurus Es esmu sagatavojis uz šo laiku.

Es apsveicu jūs ar jūsu zemes priekiem. Gribu novēlēt, lai jūsu prieki atkal pārvietotos uz garīgo plānu, lai paši galvenie prieki nebūtu no veikala (smiekli... mēs aktīvi beidzam būvēt un labiekārtot mūsu māju ciemā un tikko kā atgriezāmies no “Ikejas”).

Mēs saprotam, ka katrs sīkums jums sagādā labpatiku un iepriecina jūs, un jūs tomēr ar kājām stāvat uz zemes... tagad vēl tuvāk zemei. Mēs rekomendējam jums pašā zemes gabala centrā uztaisīt meditatīvu laukumiņu. Uztaisīt tur ēnu, apstādīt ar zaļumiem un uzstādīt soliņus. Uztaisīt vietu 12 cilvēkiem atklātā telpā. Es domāju, ka cilvēki pie jums atnāks, lai meditētu...

Varbūt trīspadsmit vietas?

Trīspadsmitais būšu Es.

Sanat Kumara, kāpēc pirms pāris dienām parādījās daudz kļūdu, rakstot datorā?

Viss mainās tavā apziņā, un tu esi sākusi zaudēt zemes prasmes, vienkārši pielāgojies no jauna pie jaunā apziņas pacēluma, jo Es taču iegāju tevī ļoti blīvi un “traucēju” tev mazlietiņ tagad. Viss drīz atkal kļūs pierasts.

Ko vēl tu sajūti sevī jaunu?

Labu pašsajūtu un lielisku garastāvokli, iekšēju siltumu un prieku, un mierīgumu. Esmu atpūtusies un izgulējusies, tādi laiki pienākuši, ka var nedaudz atslābināties. Svētku laiki. Nu beidzot mājā viss ir normalizējies, un spriedze ir kritusies.

Planetārie jaunumi.

(Atbilde uz manu jautājumu): Valdnieks pagaidām nav aizgājis, Viņš atvadās no planētas.

Viņš aizies vasaras pusē (rāda pulksten 6 uz ciparnīcas).

Jūnija beigas – saulgrieži?

Apmēram pēc tam. Taču mani tas pilnīgi neuztrauc, Es taču esmu Saules Valdnieks. Un ne tas, ka Es viņu aizvietoju, manas enerģijas atrodas citā plānā, ne tajā, kurā tagad atrodas planētas tumšais pārvaldnieks. Mums ir dažādi vibrāciju plāni. Un šo pusgadu mēs pavairosim Gaismu tādā pakāpē, lai pārklātu tumšā Valdnieka ietekmi, lai jūs izietu no viņa ietekmes uz tā rēķina, ka jūs vibrējat augstāk.

Tad arī mēs iziesim no tumsas jurisdikcijas?

Ne gluži tā, mana dārgā, prātus tik ātri nepārtaisīsi, bet realitāte uz planētas tiek jūsu prātu radīta...

Saki, lūdzu, bet trešā dimensija paliks uz planētas? Noziedznieki, karotāji?

Nedaudz paliks. Bet šie cilvēki arī uztver gaismu savās šūniņās, Mēs taču runājām, ka šūniņas piesūcinās ar gaismu neatkarīgi no cilvēka apziņas līmeņa.

Es paņēmu savā Sirdī visus cilvēkus uz Zemes. Piesūcinu viņus ar savu Mīlestību. Cita lieta, cik lielā mērā viņi spēs to visu uztvert...

(Nākošajā meditācijā S.K. parādīja man, ka gaisma un mīlestība iet pie katra cilvēka līdzīgi čenelingam, paketē. Šo paketi atpako pats cilvēks, pakāpeniski, lineārajā laikā, un viņa gaismas un ugunīgais aprīkojums tieši arī ir tas orgāns, kurš PIEŅEM gaismu un Mīlestību. Priekš tā tad arī ir gan visas mūsu prakses, gan attīrīšanās, gan apzināšanās...

Visas kvantu iedarbības norit momentāni, impulsa veidā. Kad gan mēs uztversim kvantisko laiku tā, kāds tas ir – bez laika?)

Cik lielā mērā viņi spēs uztvert Mīlestību, tāpēc ka nāk ne tik daudz Gaisma, kā Mīlestība – ugunīgais plāns. Ugunīgais plāns ir saistīts ar Dievišķo Mīlestību. Gaisma iet roku rokā ar Mīlestību, taču, pats galvenais, šūniņas uztver Gaismu, bet cilvēciskā Būtība – vairāk Mīlestību.

Dvēsele barojas ar enerģiju, kuru jūs saucat par Mīlestību, bet ķermeņi, kaut gan arī mīl Mīlestību, taču vairāk pieņem sevī Gaismu. Mīlestības un Gaismas apvienojums tad arī dod dvēseles un ķermeņa savienošanos. Harmonisku savienošanos...

Ja ķermenis piesūcināsies ar Gaismu, bet cilvēks nejutīs Mīlestību, tad būs it kā sašķiebums uz Gaismas pusi (uz ķermeņa pusi), bet dvēsele neevolucionēs. Tāpēc ir svarīgi nodarboties ar sirds atvēršanu un daudz reižu un visu laiku runāt par mīlestību.

Lai sajustu Mīlestību, jūs varat piesaukt Mani. Es esmu saiknē ar katru cilvēku, jo Es taču katru ieņēmu savā sirdī un baroju cilvēkus tieši ar Mīlestību, tāpēc ka Gaisma nāk uz Zemi no Galaktikas, ļoti daudz Būtību dod Jauno Gaismu. Taču taciņa jeb kāpnītes uz Gaismas Pilsētām tomēr vairāk ir saistītas ar Mīlestību nekā ar Gaismu.

Mēs nenorobežojam Gaismu no Mīlestības, mēs sakām, ka viņas koncentrējas tikai vienā vietā – atvērtā sirdī.

Mēs apsveicam cits citu ar Jaunās Gaismas ierašanos, saprotot pie tam ar to vecās Gaismas Beigas. Man gribētos pajautāt, kāda Gaisma ir atnākusi? Ko Tu vari pateikt par to?

Tas ir neveiksmīgs teikums – “vecā Gaisma ir nomainījusies ar Jauno Gaismu”, tāpēc ka Jaunā Gaisma sāka pastiprināties no 80-to gadu beigām, un, ja viņas nebūtu bijis, tad tagad būtu īsts Pasaules Gals. Jaunā Gaisma pastiprinās un pastiprināsies... (Tagad Viņš man rāda eksponenti, mēs zinām, ka eksponente sākumā iet gandrīz horizontāli un pēc tam ļoti ātri pāriet vertikālē.)

12 12 30 1

eksponentes grafiks

12 12 30 2

Eksponente kompleksajā plaknē, skaidri redzama pāreja uz gaismu

Mēs tagad atrodamies pirms vertikālās pacelšanās, uz starta, tagad mēs esam horizontālajā daļā, un burtiski pēc gadiņa jau ies enerģiju vertikālā pacelšanās. Taču pēc tam atkal iet horizontāle, tie būs viļņi, pakāpieni, pēc horizontālās daļas iet vertikālā, un tā vairākas reizes. Mēs dodam jums laiku atelpai, atkal dodam daudz gaismas un iespēju viņu asimilēt, pēc tam atkal. Gaisma nāks uz planētu viļņiem. Siets jeb filtrs, kurš nodod Zemei enerģijas, sastāv no enģeliskajām enerģijām, tas ir, tas tiek vadīts. Cilvēce visu laiku tiek testēta, un cauri filtriem iziet tas Gaismas daudzums, kuru cilvēkiem iespējams pieņemt, lai nebūtu pārāk daudz un nebūtu maz. Lielais enerģijas vilnis nāk no Galaktikas, taču tas tiek filtrēts.

No kurienes nāk šī enerģija priekš mums – no zvaigznēm, no Galaktikas Centra vai vēl no kaut kurienes?

Tas nāk no Galaktikas Kodola. Ir spēki, kuri iedarbojas konkrēti, sūtot enerģiju caur Sīriusu – Sauli. Priekš katras planētas nāk noteiktas kvalitātes enerģijas, nevis vienkārši tās, kuras Kosmosā ir izlaiduši visas pēc kārtas. Norit enerģiju vērsums caur Sauli konkrētai planētai. Teiksim, konkrētu īpašību enerģijas Zemei, konkrēti Venērai utt.

V.: Ko varat pateikt par Orionu, kāds tur tagad ir lietu stāvoklis?

Orions atlabojas. Vajag viņam dot laiku, tāpēc ka tur tikai nesen notika Pāreja, mazliet agrāk kā uz Zemes (kosmiskā mērogā). Un faktiski, tieši tāpat kā uz Zemes, tā tur vēl norit.

Parasti pēc Būtības augšupcelšanās viņa maina enerģijas no vīrišķās uz sievišķo un otrādi. Nevar teikt, ka Tu esi nomainījis enerģijas šajā sakarā, un es nejūtu ne sievišķās, ne vīrišķās enerģijas, visas ir harmonijā.

Man taču ir Neitrālais Ceļš. Es atnācu pie tevis Tēva Enerģijās. Man nav sašķiebuma ne uz sievišķo, ne uz vīrišķo pusi, Es atnācu Neitrālajās Enerģijās, harmoniskās, saskaņotās un Maigās.

Ļoti patīkami šajās enerģijās atrasties... (mēs esam svētlaimē)... Es klausos tevi...

Gan vīrieši, gan sievietes kļūs maigāki, Gaisma un Mīlestība dod maigumu. Visas jūtas nedaudz nosēdīsies. Vīrišķais skarbums, kareivīgums un agresivitāte, nepieņemšana, cīņa, mantkārība, alkatība pieklusīs, tāpēc ka cilvēki iznāk no apakšējām vibrācijām, savienotām ar šīm jūtām. Visa cilvēce sāk pāriet uz maigākām vibrācijām.

Ar visu cilvēci jau ir skaidrs, bet kas būs ar tiem, kas iet uz augšupcelšanos?

Tas ir pats mīklainākais jautājums. Neesmu gatavs atbildēt. Mēs gribam pavērot tos, kas ir iegājuši Kristus-apziņas Režģī vai atrodas Kristus-apziņas līmenī.

Tagad ir atlasīta īpaša... Skolotāju grupa, kuri nodarbosies tieši ar tiem, kas vibrē Kristus-apziņas līmenī. Tā pat nav ne Skolotāju grupa, ne klase. Atceries Melhisedeku Ordeni, kurš vada un strādā ar fizisko planētu tumšajām enerģijām. Tas ir Gaismas Skolotāju, kuri palīdz uzturēt garīgumu uz planētas, Ordenis. Viņi strādā ar tām planētām, kuras atrodas fiziskajā plānā, un tālāk strādās ar viņām, pašos smagākajos apstākļos, avangardā. Bet tagad ir radīts nākošais Skolotāju plāns, viņi atrodas Ercenģeļu līmenī, tas ir augstāks plāns darbam ar jaunās realitātes būvētājiem-radītājiem. Kopā – cilvēce un Skolotāji – radīs jaunas Gaismas Pilsētas, jaunus plānus un realitātes. Būs vairākas grupas, viņi ir sadalījušies grupās, katra no kurām radīs savas pasaules. Ne obligāti jūs visi radīsiet vienu pasauli.

Cik grupu būs?

Līdz desmitam grupu jeb nodaļu-segmentu, kuras strādās ar dažādiem reliģiskajiem virzieniem, kāda ar new age, ezotēriķiem, kāda ar kristietības, kāda ar budisma, indiešu atzarojumiem utt. Šie Skolotāji neredzami strādās ar šiem garīguma virzieniem.

Kas ar mums strādās?

Visi Ercenģeļi, visi Augšupceltie Valdnieki un, protams, Diženā Dieviete. Tēvs ar visiem strādā.

Bet Guaņ-Iņ, interesanti, ar ko strādās? Ar mums vai ar ķīniešiem?

Nu kā gan tava mīļotā Skolotāja tevi pametīs!

Ļoti daudz Skolotāju paliek strādāt ar ezotēriķiem, tā ir pati brīvākā un bezaispriedumainākā grupa, bez noteikumiem un ierobežojumiem, vairums no viņiem tiecas pie Tēva, ne visi, bet daudzi.

Kurp tagad virzīsies mūsu darbs?

Virziens ir viens – pie Debesu Tēva. Mēs dosim jums jaunas prakses, iniciācijas, virzību pa pakāpēm. Jūs taču neuzskatāt, ka jūs jau esat atnākuši un visu izdarījuši? Dabiski, darbs turpināsies tādā pašā garā. Jūs kļūsiet pieejamāki Mums, bet Mēs – jums. Jūs labāk mūs jutīsiet, tāpēc ka aizsegs kusīs un kusīs.

Tiem, kas ir izgājuši uz Galaktikas Kodolu, aizsegs jau ir pavisam viegls, jūs vieglāk uztversiet. Uztveršanas asums un jutība palielināsies.

Martā (apmēram) atnāks jaunas enerģijas, tās, kuras jūs vēl nezināt. Saulgriežos atnāks jaunas enerģijas, kuras vēl nav bijušas uz planētas. Viņas mainīs cilvēka īpašības. Līdz tam nāca enerģijas, kuras strādāja ar apziņu un šūnām.

Mainīsies sajūtu ķermenis? Tas ir astrālais plāns?

Jums radīsies jaunas kvantu īpašības, piemēram, jauna laika izjūta. Precīzāka būs gaismas enerģiju vadība – enerģiju uztveršana un pārraidīšana. Jūs viņas varēsiet transformēt, stabilizēt utt.

Būs jauni paņēmieni plūsmu un staru vadīšanā. Telepātisko sakaru sākums, uzzibsnījumi būs tajā, ka jūs spēsiet sūtīt domas, tēlus un enerģijas citiem cilvēkiem brīvi.

Faktiski, dziednieki zina šos paņēmienus, taču tās bija citu vibrāciju enerģijas. Tagad vibrācijas ir paaugstinājušās, un enerģiju caurejamība, caurtecība būs ātrāka.

Tāda mīlestība sāka nākt. Tāda mīlestības plūsma... mēs izšķīstam...

V.: Vieglāk būs pāriet uz prānisko barošanos...

Ja gribat, pārejiet, taču tas nav pašmērķis, tāpēc ka jūs sapratīsiet, ka jūs varat ēst ļoti maz. Jūs jau varat samazināt barības devu un galu galā iztiksiet ar vienu augli dienā, pāris žāvētām aprikozēm utt. Nekoncentrējieties uz prānisko barošanos, vienkārši barošanās līmenis pazemināsies.

V.: Ķermenis spēs izlaist cauri vairāk tīras enerģijas, ja ķīmija nenonāks organismā...

Ja ļoti gribat, varat ar to nodarboties, taču tas ir nedabisks pārejas process. Tā ir organisma smaga laušana, un visas šūnas sāk sāpēt. Bet jūs pamazītiņām, divu, triju gadu laikā varat tādā mērā samazināt pārtikas devu, ka jums pietiks ar pašu mazumiņu Taču jūs bez organisma laušanas to iziesiet, kad organisms pats atteiksies. Kā no gaļas jūs atgājāt, tagad atsakieties no zivīm utt. Nesteidzieties, organismam ir jāpierod, un tas viņam kļūs par normu.

V.: Es, lūk, tad badojos 21 dienu...

Paskaties uz savu vēderu, un tu sapratīsi, ka tu ēd vairāk, nekā tev vajag. Jūs varat ēst arī trīs reizes, bet mazām porcijām. Ūdeni vairāk dzeriet.

Jūs varat ēst, cik gribat, tam nav nozīmes, vienalga, kad jūs sāksiet pieņemties svarā, jūs pārstāsiet tik daudz ēst.

Nekoncentrējieties uz prānisko barošanos, koncentrējieties uz gaismas uzņemšanu iekšienē, uz mīlestības uzņemšanu un atdošanu... Viss notiks dabiskāk.

Es beidzu šodien, mīlu jūs...

Mēs pateicamies tev, Sanat Kumara! Mēs mīlam Tevi!

 

Pievienots 30.12.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/sanat-kumara-o-svete-i-liubvi

Tulkoja Jānis Oppe