Lucifers atvadās

(Maskava, Augšupcelšanās Krēsls)

13.11.12.

Audioversija

12 11 25Lucifers nezin kāpēc stāv mums kanālā. Es šodien pieminēju viņu savā rakstā, un Viņš droši vien nolēma šodien ar mums pastrādāt. Tāds tievs stars, ass, mirdzošs, svaigs, patīkams, jauns Lucifers ir atnācis. Taču es vienalga zinu, kas tas ir Viņš. Sirds atsaucās uzreiz ar atbalsi un mīlestību. Viņš saka:

Mūsu sadarbība ar tevi tuvojas beigām. Es atnācu atvadīties. Esmu izdarījis priekš planētas visu, ko varēju. Un Es izmantoju palīdzību no visiem, kas man spēja palīdzēt. Es maksimāli esmu izlicis sevi uz planētas Zeme, un tagad Es jau no ļoti tālas zvaigznes tev sūtu savu sveicienu un enerģijas, savu staru.

Jā, es atceros, ka Lucifers nāca ļoti blīvi, daudz viņa bija, mēs visi viņu labi jutām, bet tagad sveiciens no Viņa it kā telegramma nāk. Pavisam mazs stars. Pastāsti mums par sevi, Lucifer!

Mēs ar tevi runājām pēdējo reizi, ka Es nodarbojos ar sevi. Es tagad esmu iestājies ļoti tālā skolā… Priekš jums to var nosaukt par “Augstās Radīšanas Skolu”. Tā pat nav Logosu Skola…(Grūti man ir apzināties, kas tas ir. Viņš man rāda pušķīti gaišu enerģiju, līdzīgu gulbja spalvām, ļoti gaišām un taisnām, galā ir mīkstas bārkstis.)

Nu iztēlojies, ka Lucifers ceļ Visuma Radītāja kvalifikāciju. Es studēju tagad uzbūvi citiem visumiem, kuri nav saistīti ar mūsu Lokālo Visumu, tāpēc Es ne pilnībā atnāku, bet tikai vienīgi kā stars. Es mācos strādāt ar citām enerģijām un citām pasaules kārtībām. Mēs zinām mūsu pasaules kārtību, mēs zinām cilvēku, citus humanoīdus, kuri attīsta saprātu, un tas ir mūsu visuma augstākais uzdevums – saprāta attīstība, viņa savienošana vienā lielā saprātīgā Būtnē un tālāk – šīs Būtnes izaugsme un evolūcija. Bet es tagad esmu aizgājis absolūti citu enerģiju izzināšanai. Ir ļoti grūti jums, mazām neattīstītām dvēselēm iztēloties un saprast viņas. Taču Es palieku dvēselē ar jums, Es jūs ļoti mīlu.

Pasaki mums, Lucifer, par Pāreju un Augšupcelšanos.

Es atgriezīšos pie jums, kad būšu gatavs, jaunā līmenī un jaunā kvalitātē. Tagad jūs esat labās rokās. Jūs vada Ercenģeļi, un Man nepieciešams izmainīties, lai pievienotos Viņiem. Viņi jau ir augšupcēlušies, un Es arī esmu augšupcēlies. Un man ļoti gribas pievienot jaunas īpašības savam intelektam, savam saprātam, savam enerģētiskajam apjomam. Neskumstiet, Es vienalga esmu ar jums sakaros. Jūs jebkurā brīdī varat gan sarunāties ar Mani, gan jautāt Man. Saikne starp mums ir stipra. Vienīgais, ka enerģētiski Es neblīvi esmu klāt, tikai informatīvi.

Mēs pateicamies Tev, Lucifer!

Ir priekš mums bīstamība decembrī un vēlāk?

Nē, mani mīļie! Es neaizietu, ja būtu bīstamība. Es šeit būtu, palīdzētu, vestu caur ērkšķiem pie zvaigznēm, bet jūs jau esat spēruši pašus galvenos soļus, un tagad jūs tikai papildināt enerģijas, tikai beidzat būvēt savus smalkos ķermeņus, tikai pabeidzat šo lēcienu, pašu galveno lēcienu, kurš ir noticis vairumam no jums uz planētas.

Pati planēta veic izvērsumus diezgan bieži, un jūs vāji tos sajūtat. Daži sajūt, taču pat nesaista to ar to, ka planēta izvēršas, mainās poli – mainās dienvidi ar ziemeļiem, tie pie katra izvērsuma mainās, jūs to neapzināties. Un jums liekas, ka būs tikai viena polu maiņa un tā būs briesmīga. Nē, jūs jau esat izgājuši vairākas polu maiņas, un nekas nav noticis. Tāpēc es vienkārši vēlu jums laimi, mīlestību, celmlaužu slavu.

Es noteikti atgriezīšos pie jums, tikko kā pabeigšu savu jauno apmācību.

Mēs pateicamies tev, Lucifer! Liels paldies!

 

Pievienots 25.11.2012

http://www.luciferslove.ru/stati/lyutsifer-proschaetsya.html

Tulkoja Jānis Oppe