Meditācija 12:12:12

12.12.12.

12 12 13

Natālija un Vladimirs.

Mēs šodien piedalāmies cilvēces vispasaules meditācijā. Mēs saplūstam vienā apziņā ar visiem, kas šodien strādā uz planētas. Mēs aicinām visus, kas šodien ir gatavi strādāt ar mums.

Mēs redzam mūsu ar Vladimiru apvienoto aspektu. Planēta Zeme viņam uz plaukstiņas ir maza kā tenisa bumbiņa. Planēta griežas un mirdz. Es redzu, ka mūsu aspekts nedaudz iegriež viņu, tas ir paātrinājuma simbols. Pie tam viņš vēl pūš uz planētu, tas simboliski nozīmē, ka tiek dota jaunu enerģiju plūsma uz planētu.

Mēs savienojamies kopējā planētas apziņā ar visiem un aktivizējam Kristus-apziņas Režģi, lai pilnā gatavībā sagaidītu jaunās enerģijas, kuras pastāvīgi nāk uz planētu. Un šodien ir šo enerģiju aktīvas uztveršanas diena, tāpēc ka viņas ne vienmēr tiek uztvertas, kaut arī nāk pastāvīgi. Šodien viņas aktīvi tiek uztvertas, un pat nāk atbilde no tiem, kas dzīvo uz planētas. Protams, atbilde ir maza, taču tā ir sajūtama.

Ja paskatās uz vakardienas planētu, tad viņa bija tumša, bet šodien visa planēta mirdz. Vakar šīs galaktiskās enerģijas nāca un zuda neauglīgi, bet šodien viņas ir aktīvi uztvertas, un uzreiz rit transformācija, atbilstošas pieredzes nodošana. Liela starpība ir starp vakardienas un šodienas planētu.

Šis mūsu aspekts, apziņa, kura simbolizē savienoto cilvēces apziņu, paātrina planētu, un viņa sāk griezties ātrāk. Redzams, ka šodien ir īpaša diena, planēta mirdz. Un visi Augstākie spēki, kuri strādā ar cilvēci, ir īpašā gatavībā. Es domāju, šodien tiks izdarīts liels darbs uz planētas.

Mums visiem tagad ir jāapvienojas, lai strādātu. Nav obligāti ar ķermeņiem piedalīties grupā, mēs varam, lūk, tā savienoties ar visiem, mentālajā plānā, īpaši dienās, kad visa planēta meditē. Pietiek ar diviem procentiem iedzīvotāju, lai viņa kļūtu aktīva.

Mūsu pirmais jautājums: Šodien ir datums 12:12:12, kuru visi gaismas nesēji atzīmē īpaši, šīs dienas laikā ir noritējis liels darbs. Kā var rezumēt šo darbu, kā tas izpaudās?

Man gribas pajautāt manam jaunajam paziņam – Krievijai, Galaktiskā Kodola pārstāvim.

Es sveicu jūs! Es priecājos, ka tu aicini mani. Kā Galaktiskais Kodols novērtē to, kas pie jums notiek pēdējā laikā? Patiešām, notiek notikumu paātrināšanās. Kā tas izpaužas? Pastiprinātā to enerģiju uztveršanā, kuras Mēs izlaižam priekš jums. Planētas apziņas attīstības rezultātā tas īpaši pastiprinājās 12-jā gadā.

Ļoti daudzi uztvēra šo datumu, un, pateicoties šim datumam – maiju kalendāra beigām, visa planēta sašūpojās. Mēs pateicamies maijiešiem par viņu nojausmu, par to, ka viņi pamodināja planētu ar šo savu noslēdzošo datumu, tāpēc ka tas bija planētas apziņas izaugsmes katalizators. Pat neskatoties uz to, ka bija daudz baiļu un negatīva, saistīta ar Zivs laikmeta beigšanos, tomēr daudzu cilvēku apziņa sašūpojās un uztvēra jaunās idejas un enerģijas, sagatavojās tam, kas būs nākotnē. Un daudzi cilvēki, kuri bez šī datuma nekam nepievērstu uzmanību, sāka aizdomāties, un datums 21.12.12. kļuva par grūdienu viņu apziņas izaugsmei.

Dabiski, ja Zeme ir gatava, tad viņa saņem adekvātu atbildi no Mums. Mēs gribētu, lai apziņa vēl un vēl augtu, lai cilvēce aizietu līdz tai latiņai, kuru viņa ir uzstādījusi, lai ne tajos termiņos, kurus Mēs iezīmējām, bet nedaudz vēlāk. Visumam nav nozīmes, kad jūs paaugsieties, svarīgi, ka jūs jau esat nolikuši eksāmenus, it kā izgājuši testēšanu, un jūs atstāja līdz pilnai izaugšanai. Un jūs varat mierīgi augt, bez visādām bailēm par nākotni, nesteidzoties.

Var teikt, ka jūs “vinnējāt tenderi”. Tagad planēta saņems pastiprinātu Galaktikas palīdzību. Arvien vairāk un vairāk galaktisko spēku sapulcējas apkārt planētai, lai pārvestu planētu uz jaunu apziņu, lai palīdzētu. Mēs jūtam jūsu gatavību.

Ar to, kā jūs nostrādājāt, izrādījās pietiekami, lai atbilstu planētas Pārejai uz gaismu. Un tagad ir svarīgi, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu izvilkt gaismā. Ir Apziņas Lielā Lēciena iespēja, un tāpēc daudz astrālu, mentālu un budhiālu Būtību ir sapulcējies apkārt planētai, lai maksimāli apmierinātu planētas vajadzības – enerģijās, apziņas izaugsmē, vadīšanā, miera aizsargāšanā, attīrīšanā. Taču vienalga, Mums jāsaka, ka rasei ir jāuztur sevi pašai. Tam, lai izietu uz galaktisko līmeni, viņai ir jāatbilst zināmiem galaktiskiem kritērijiem, kā: savu problēmu mierīga noregulēšana; pašpietiekamība visās zināšanās, nerēķinoties ar Galaktikas palīdzību, tas ir, bez balsta uz to, ka, lūk, atnāks Mesija un visus mūs izglābs. Šim postulātam, kurš jums bija populārs divus tūkstošus gadu, ir jātiek izgaisinātam kā mītam. Jūs paši esat savas planētas glābēji.

Mēs varam atnākt pie jums efekta pastiprināšanai, tam, lai attīstītos vairāk apziņu, lai apziņa palēktos, Mēs varam pie jums atnākt, taču vienalga rasei sākumā ir jāattaisno sava eksistēšana ar to, ka viņa uztvers šo Atnākšanu gatava. Pagaidām planēta ne gluži ir gatava, piemēram, plejādiešu vai sīriusiešu atnākšanai, tāpēc ka militāristi visdrīzāk uzreiz izraisīs karu. Tikko kā Mēs varēsim atnākt, Mēs, protams, atnāksim pie jums, taču pagaidām planētas apziņa ir ļoti zema, lai tiktos ar Mums. Visdrīzāk tagad tas būs nevajadzīgs izbīlis, bailes, panika, militāristu atbilde. Mēs prognozējam un jūtam, kad Mēs varēsim atnākt. Pats galvenais, lai jūs spētu audzināt mierīgumu, miermīlīgumu, sapratni. Jūs taču pat paši ne visai esat gatavi uztvert atnācējus, tāpēc ka, jā, Mēs saprotam, ka ne visi viņi ir miermīlīgi, ne visi kosmiskie ceļotāji ir ar labiem nodomiem un viņi ir spējuši sabojāt viedokli par kontaktiem.

(Tagad man rāda zīmējumus uz laukiem.) Tas ir atgādinājums par to, ka Mēs esam, ka Mēs esam atnākuši ar labiem nodomiem. Mēs darām tā, lai neviens Mūs neredzētu un neviens neciestu. Visi attēli ir piepildīti ar miermīlību, mierīgumu, gaismu, viedumu, mācību, atslēgām pie cilvēces attīstības. Ziniet, ka Mēs esam blakus, gatavi jums palīdzēt. Taču pagaidām mēs nejūtam asu nepieciešamību atnākt, tāpēc ka lielas ir cilvēku bažas negatīvās informācijas dēļ par dažu Kuģu iedarbībām uz dzīvniekiem un cilvēkiem. Cilvēki pagaidām ir noskaņoti negatīvi pret mūsu kontaktiem.

Tā kā tagad liela Kosmiskā Flote ir apkārt planētai, tad nedaudz ir pastiprinājusies kontrole pār to, kā uzvedas atnācēji.

(Es vēršos pie Aštara kuģiem. Redzu, ka tur ir ne šīs zemes demokrātija. To, ko mēs saucam par negatīvu un uzbrukumu, viņi vērtē savādāk, nenosoda. Tie, iespējams, ir līgumi, atļauti kontakti un tml. Ne viss ir aizliegts, ko mēs nosodām šeit.)

Vladimirs: Bet kā ir ar lieliem fiziskiem kristāliem, kurus it kā aiznes no planētas atnācēji?

Lieta tā, ka fiziskā planēta aiziet, kopā ar kristāliem, fiziskais plāns aizies.

Aktivizācija dažādās skolās un grupās – tā tieši ir gaismas kristālu radīšana, var nosaukt viņus par portāliem, tempļiem. Grupas neaktivizē fiziskus kristālus, bet būvē gaismas portālus, kuri iedarbojas uz cilvēkiem un dabu, elementāļiem un stihijām, kristāliem. Sapulcējas cilvēki, un caur viņiem notiek gaismas darbs. Viņi akmeņus neaktivizē, viņi aktivizē milzīgus gaismas portālus, caur kuriem iziet uz cilvēkiem vajadzīgā informācija un gaisma, pārvada enerģiju uz planētu un uz dažādiem Režģu līmeņiem, uz kuriem strādā šie cilvēki – Apziņas Režģiem un Magnētiskajiem Režģiem. Caur tādām lielām sapulcēm norisinās vairāki darbu līmeņi. Cilvēki var neuztvert to darbu, kurš caur viņiem norisinās, taču tas rit pats.

Kad cilvēki pulcējas kopā, tad būvē gaismas kristālus, kuri ir pirmām kārtām spēcīgi radari. Viņi piesaista daudz kuģu, apziņas staru, kuri veic savu darbu ar šiem cilvēkiem. Tāpēc ka grupa ir spēcīgs visu enerģiju pastiprinātājs.

Kuģi var strādāt arī ar atsevišķiem cilvēkiem, taču kad sapulcējas grupa, dabiski, ar to tiek veikts daudz lielāks darbs.

Es pateicos jums, ka parunājāt ar Mani. Man tas ir liels gods.

Arī mēs pateicamies Tev, Krievija!

Mēs gribam piesaukt Sanatu Kumaru un Mihaēlu, lai viņi nokomentētu šodienu un, kas būs 21. decembrī. Ar ko atšķiras šīs dienas, kāds darbs tiks veikts no 12. līdz 21. decembrim? Vai tas būs kāds īpašs Zemes solis vai arī tās būs tādas pašas dienas kā pēc un pirms?

Sanats Kumara grib teikt. Viņš arī ar lielu prieku ir atnācis. Viņš pateicas cilvēkiem par to, ka viņi šodien vienprātīgi uzstājās ar meditācijām, gan daudz grupu, gan individuālas meditācijas bija, par to cilvēku lielo potenciālu, kurš brieda uz planētas un kurš šodien vienprātīgi tika atvērts. Un šīs iesvētījumu, aktivizāciju, meditāciju, visa smalkā darba vilnis šodien bija pašā augstākajā līmenī, salīdzinot ar visu šo gadu. Nav bijis vēl šajā gadā tāds liels datums, kad visi vienprātīgi strādā un aktivizē planētas potenciālu.

Mēs varam salīdzināt ar datumu 11:11:11, kad visi tāpat vienprātīgi strādāja. (Rāda: tas bija sudraba datums, bet 12:12:12 – zelta. Cita enerģija.)

Un 11:11:11 ir vīrišķā enerģija, bet 12:12:12 – sievišķīgāka, viņa ir maigāka, mierīgāka, harmoniskāka. 11:11:11 bija darbīgāka, tā kā tur ar tumšo daļu bija darbs. Un kopš tā laika vairāk gaismas ir kļuvis uz planētas, ir aizgājis daudz tumšo, planēta attīrās, un gaismas kvalitāte kļūst maigāka, humanizējas.

Vai var gaidīt 21. decembrī vai vēlāk elektrības kritumu tīklā, elektrības pazušanu, radiosakaru pazušanu, trīs tumsas dienas, spēju magnētisko režģu izmaiņu, kataklizmas internetā vai tamlīdzīgas lietas?

Nē, nē un nē! Mēs vēl un vēlreiz jums sakām, ka nekādas īpašas kataklizmas uz planētas vairs nav gaidāmas. Jūs jau esat izgājuši kontroles datumus, izgājuši tos ļoti laimīgi, un nomierini vēlreiz savus ciltsbrāļus, ka jums viss būs labi.

Ko var sagaidīt 21. decembrī?

Mēs zinām, ka jums tas ir īpašs datums. Ziniet, ka tikko kā jūs vēršaties pie Mums, Mēs esam šeit. Tikko kā visa cilvēce vērsīsies pie Mums, viņa saņems tik daudz enerģijas, cik spēs uztvert. Viss atkarīgs no tā, kā nostrādāsiet jūs. Ja jūs esat pret mums vērsti, atvērti, absorbējat mūsu enerģiju, pārvadāt viņu un transformējat tā, lai Zeme varētu uztvert, tad jūs saņemat JEBKURĀ BRĪDĪ PIETIEKAMI ENERĢIJAS, tik, cik varat uztvert. Tai skaitā arī 21. decembrī Mēs visi būsim gatavi strādāt ar jums, un visi, kurus pasauksiet dabiski, būs ar jums. Mēs saprotam, ka jums tā ir nozīmīga diena, svarīga diena planētas vēsturē. Un Es domāju, ka – kā jūs nostrādāsiet, tā arī notiks.

Mēs pateicamies Sanatam Kumaram, un gribam vēl palūgt Mihaēlu vēl kaut ko mums interesantu pastāstīt – kā mums palīdz Ercenģeļi, kā palīdz augšupceltie Ercenģeļi planētai.

Es sveicu jūs, mani bērni. Vēlreiz pieņemiet manus apliecinājumus milzīgā mīlestībā un pateicībā jums, par to, ko jūs esat izdarījuši šo gadu laikā. Ziniet, ka Es neesmu atstājis planētu. Es vienmēr esmu ar jums, Es strādāju. Ir izmanījies mans atbildības līmenis, mani uzdevumi pasaulē, taču Es vienmēr esmu katra cilvēka uz planētas iekšienē, tāpat kā Debesu Tēvs. Un, jo vairāk augšupcelsieties, jo lielāka mana daļa būs jūsos, jo vairāk Mēs saplūdīsim ar jums. Jo vairāk jūs ieaugsiet Manī un ieņemsiet augstākus vibrāciju plānus, jo vieglāk Mums būs ar jums kontaktēties, savienot mūsu enerģijas.

Un vienalga jūs tiksiet augšupcelti caur Mani.

Kas attiecas uz planētas šodienas vēsturi, tā ir nozīmīga kā vienmēr.

Mihaēl, es nesaprotu, kāpēc tā ir nozīmīga kā vienmēr? Es jūtu, ka Tu salīdzini pirms 12, 20 gadiem, un arī tur vēsture bija nozīmīga. Priekšā ir tas pats. Es redzu, ka Tu vienādi vērtē gan iepriekšējos gadus, gan desmitgades, gan nākošos. Taču Tu tāpat vērtē arī planētas vēsturi, kuru mēs varam pārredzēt, neizceļot šos pašus datumus, kuri ir ļoti svarīgi Zemei. Kāpēc tāds ir Tavs domu gājiens?

(Viņš man rāda, ka tas, ko mēs gaidām, jau ir pagājis. Pīķis tam, ko mēs gaidām, jau ir pagājis. Tagad mēs tikai papildinām enerģijas. Mēs pabeidzam planētas lēcienu, izrāvienu.)

Es neizdalu konkrētus datumus, tāpēc ka rit planētas plūstoša pacelšanās un nav noteiktu datumu, kad, teiksim, tā būtu bijusi īpaši nozīmīga. Tā rit jau desmitgades, un vēl noritēs ne mazāk par pusotriem desmitiem gadu, tam, lai tā beigtos. Un Es nevaru izvēlēties atsevišķas dienas, kad tā būtu bijusi kaut kāda īpaša. Mēs spējām izstiept šo lēcienu... un Es gribu teikt, ka, ja nebūtu bijis divtūkstoš gadu sena notikuma, tad diezin vai tas būtu noticis.

Tāpēc visi kari ir ļoti svarīgi, visi miera periodi ir ļoti svarīgi, tāpēc ka katrs periods strādāja ar planētas apziņu savā veidā. Es nevaru izcelt vissvarīgākās daļas. Protams, 1939-45 gadu karš bija tāds liels etaps... revolūcijas – arī ir milzīgs etaps, sākot ar Parīzes Komūnu. Līdz tam arī bija svarīgi etapi... Ja mēs pārstaigāsim planētas vēsturi – Renesanses Laikmets, periods līdz Jēzum, kad tika dzemdinātas visas baušļu plāksnes[1], Vecā Derība... Mēs nevaram izsvītrot nevienu planētas vēstures etapu, kurš nebūtu gatavojis šodienas datumu. Un katrs cilvēks... katrs cilvēks ir nospēlējis uz planētas savu svarīgu lomu. Mēs neteiksim, ka viens cilvēks ir svarīgāks, bet cits – nē, gaišs svarīgāks, bet tumšs – nē.

Tagad, atrodoties dualitātē un pierasti vērtējot visu kā plusu un mīnusu, kā labo un ļauno, jūs nevarat apzināties, teiksim, tumsas svarīgumu, to, no kā jūs tagad attīrāties, neatlaidīgi un uzstājīgi. Jā, planēta iet uz gaismu. Jā, katrs cenšas uzkrāt pēc iespējas vairāk gaismas. Tas ir absolūti pareizi, tāpēc ka tas atbilst Radītāja Plāniem, Logosu un visu Hierarhiju, kuras atbalsta planētu, Plāniem. Un tas ir absolūti pareizi, bet... reiz planētai, iespējams, bez īpašas vadības piedalīšanās no augšas, bija jāuzkrāj tumsa. Tas bija svarīgi ne tikai planētai Zeme, tas bija svarīgi Lielajai Centrālajai Saulei, citādi jūs no turienes nebūtu atnākuši šurp.

Vladimirs: Jāuzkrāj ciešanas, sāpes...

Mihaēls: Tas ir pētījumu poligons – kas tas ir. Protams, tas nav vienīgais poligons, teiksim, Galaktikā, taču jāsaka, ka ne katrā poligonā ir klātesošas augstākās apziņas, paņemtas no Lielā Centrālā Avota. Mēs varam teikt, ka Zeme ir viens no pašiem svarīgākajiem savu tumšo pušu izpētes punktiem. Un Es vēlreiz varu teikt, ka jūs – tie esam Mēs mēģenē, tieši Mums tad arī ir inkarnācijas uz planētas. Mums, Ercenģeļiem, ir inkarnācijas uz planētas, un Mēs izlaidām džinu no pudeles, lai izzinātu viņu, saprastu, kā var tikt galā ar viņu Mūsu iekšienē, tāpēc ka Mēs ietveram jūs, Mēs un jūs esam viens.

Tas, ko jūs darāt uz planētas, bija noturams Mūsos, noslēpts, paslēpts, apspiests, un tas vienalga iznāk tādā vai citādā veidā, tā vai šitā. Mēs beidzot ieraudzījām to, izjutām, iepazinām, nošausminājāmies un sapratām, ka tās noslēptās apspiestās sajūtas un vēlēšanās, kuras Mēs izjutām, ir nepatīkamas Mums, Mēs negribam to. Tas ir, mēs uzšķērdām netikumu augoņus un izdziedinājām tos ar jūsu apziņu palīdzību. Jūs – tie esam Mēs, Es vēlreiz pasvītroju, jūs – tie esam Mēs. Izdziedinot sevi, jūs izdziedināt arī Mūs, ar tām programmām, ar kurām jūs strādājat un kuras strādā Galaktikas līmenī, tāpēc ka katrai augstai apziņai ir sava projekcija blīvajā fiziskajā plānā un viņa dziedina savas saknes.

Es gribēju pajautāt par neveiksmēm uz Marsa un uz Venēras, tur taču nav fizisku iedzīvotāju, un blīvas rases nespēja dzīvot. Tātad, uz Zemes mēs tomēr nonācām līdz veiksmei, jeb man nav taisnība?

Tādu planētu bija 10, daļa no viņām cieta krahu... Lūk, tagad mēs redzam, ka beidzot Mēs esam izlēkuši gaismā tieši uz planētas Zeme. Divas planētas vēl nav pabeigušas savu attīstību, ir cerība, ka tur arī viss būs labi.

Vladimirs: Tās ir astrālas planētas?

Natālija: Nē, tās ir fiziskas planētas, atceries, Lucifers teica: “Astotā planēta, Es pateicos tev!” Septiņas planētas piedzīvoja pagrimumu, mūsu astotā planēta izlēca gaismā. Trīs planētas ir gaismā, septiņas tumsā. Pareizi es saku, Mihaēl?

Mihaēls: Nu, vispār apmēram pareizi.

Natālija: Man gribas vēl uzzināt kaut ko par denacināciju sīkāk. Protams, daudz kas no mums ir apslēpts, nu, bet vismaz kaut ko mēs varam uzzināt?

Mihaēls pasmīn, pasmejas par mani.

Krita kristāliskā virsbūve, kura apvaldīja attīstību, pārāk tā bija aizkristalizēta. Tur bija spēcīga vadība, kura neatļāva attīstības variantus, kura apvaldīja tālāko attīstību, traucēja novācijām, kuras nevarēja izlauzties caur to.

Natālija: Nu, kā pie mums uz planētas...

Vladimirs: Tad tas ir pie mums uz planētas?

Natālija: Nē, tas ir pie Ercenģeļiem, ercenģeliskajā slānī, kā rezultātā arī Mihaēls aizgāja, atbrīvots no amata, un augšupcēlās.

Vai stipri atšķiras Nebadona tagadējā administrācija? Vispār, vai Nebadons ir saglabājies? Jeb mūsu lokālais visums kaut kā ir izmainījies? Kas tur notiek?

Vienīgais, ko varu saprast, ka ir notikusi zināma aptumšošana. Man rāda: pirmais variants – bija ļoti daudz gaismas, bet otrais variants, kurš ir tagad, ir mazliet padzisis... Arī notiek zināma harmoniska gaismas un tumsas savienošana... nedaudz ne tā izteicos...

Mihaēls: Es pamēģināšu tev atbildēt, bet tev to ir grūti saprast.

Natālija: Man rāda tagad pasaku “Iesalsti, vilka aste”. Atceries, kā lapsa izmantoja vilku un ēda viņa zivi? Tad, lūk, iedomājies, ka lapsa ir sākusi palīdzēt vilkam un barot viņu, nu, it kā lapsa – tā ir gaišā daļa, vilks – tā ir tumšā daļa. Un, kā es saprotu, gaišā daļa ir parazitējusi uz tumšās. Un kāpēc tagad viņi ir mazliet aptumšojušies? Viņi ir savienojušies, tāpēc ka tumšā daļa dod kaut kādas jaunas enerģijas, tam, lai tālāk attīstītos. Pareizi es sapratu?

Mihaēls: Pilnīgi pareizi, manu meitenīt, tu visu pareizi saprati.

Natālija: Nu, redzi, kā Viņš atbildēja, caur pasaku...

Ko Tu gribētu tagad nodot zemiešiem caur mani?

Viņš rāda tagad Sauli Daiļo un saka, ka reiz bija reliģija, saistīta ar Jarilu, senkrievu Saules pielūgšanas, viņas slavināšanas reliģija. Tad, lūk, Jarilo ir atnācis uz Zemi, tas ir, Saules enerģijas ir pienākušas ļoti tuvu Zemei, un planēta ir sākusi uztvert to Saules enerģiju spektru, kuru agrāk neuztvēra.

Ja-ri-lo... tā ir Saule, kura ļoti tuvu ir pienākusi, kura ļoti stipri spīd. Jā, gaismas kļūst vairāk, tās spožums[2] kļūst lielāks.

Mihaēls: Jā, pareizi... Un tur, aiz Saules, ir Sīriuss. Sīriuss translē savas enerģijas Saulītei, un Saulīte nodot tās uz Zemi... Un, ja agrāk jums galvenā bija Saule, tad tagad jūs pārejat Sīriusa jurisdikcijā. Viņš kļūst jums par Ceļa Zvaigzni.

Tagad man rāda – augstāk par sirds centru ir aizkrūts dziedzeris, kurš reaģēs tieši uz Sīriusa enerģiju. Ja Saulīte ir tieši sirds centrā, tad mazliet augstāk, aizkrūts dziedzeris strādā tieši ar Sīriusa enerģijām. Un viņas, redzams, attīstīs Kristus Radīšanas Čakru, kuru mēs jau pazīstam. Jā, tagad skaidri redzu: Sīriusa stars skar čakras no zoda līdz sirds centram. Tāda liela čakra, kuru vadīs Sīriuss.

Mēs pateicamies Tev, dārgo Mihaēl!

***

Tagad es piesaucu Skolotāju, kurš iesvētīja mani Sīriusā. Tā ir planētas kolektīvā apziņa, Sīriusa Logoss.

Es lūdzu pastāstīt mums par mūsu nākotni.

Tā nav nākotne, mani uzreiz palabo, tā ir tagadne. Tie, kas ir izgājuši uz septītās dimensijas Kristus-apziņas Režģi, jau atrodas Sīriusa jurisdikcijā, tiek vadīti tieši no šīs zvaigznes, tiek vadīti ar šo enerģiju, tieši zvaigznes Sīriuss kolektīvo apziņu. Sīriusa Logoss ir Skolotājs planētai Zeme un tiem, kas ir iegājuši Kristus-apziņas Režģī.

Man ir daži jautājumi šim planētas jaunajam Skolotājam. Ko viņš domā par šodienas pāreju?

No turienes nāk tādas apsveicošas enerģijas, laimīgas, priecīgas. To var pārtulkot: “Mēs apsveicam jūs ar to, kas pie jums notiek uz planētas.” Iespaids, ka mēs esam mazas sēnes un Viņš pieaudzē mūsu apziņas ar savu “sēņu lietutiņu”. Viņš sāk veicināt mūsu aktīvu izaugsmi. Viņš ir lietas kursā par visām mūsu lietām un strādā planētas kolektīvās apziņas labā, Viņš nestrādā ar katru cilvēku atsevišķi, viņš tieši ar Planētas Režģi strādā, bet mēs, tie, kas ir gatavi saņemt enerģijas no šī Režģa, saņemam savas dotācijas. Tas ir, Sīriusa kolektīvā apziņa strādā ar planētas kolektīvo apziņu. Šīs enerģijas uztver septītā dimensija, un mēs sakām, ka mēs barojam pārējos apziņas slāņus, caur mums iet transformējošās enerģijas. Mēs viņas sūtām uz piekto, ceturto dimensiju saviem aspektiem, līdz pat trešajai. Absolūti visas enerģijas mēs transformējam vajadzīgajā proporcijā. Caur mums norit apziņas enerģiju barošana.

Ko vēl var man teikt Visuma Logoss?

Viņi saka, ka ļoti priecājas par to, kas notiek uz planētas. No turienes nāk nevis vienkārši priecīgas, bet svētku enerģijas, ir kā uguņošana lielos, lielos svētkos. Sīriuss apsveic mūsu planētu ar liela grūta ceļa pabeigšanu, kurš sākās ilgi pirms 20. gadsimta, bija ieprojektēts ļoti sen. Mēs esam pārspējuši visas šīs aplēses, izejot uz augstāku līmeni. Tas ir noticis ļoti veiksmīgi, un viņu darbs ar mums nav ticis pārtraukts visus šos nolaišanās blīvumā gadus, tāpēc ka neviens no mums netika aizmirsts vai atstāts... Mēs esam ļoti vērtīgi – tās Būtības, kuras šeit ir inkarnējušās. Mūs uzmanīja, uz mums mācījās – koriģēja ķermeņus, DNS. DNS mutācijas – tie ir eksperimenti, tās ir dažādas “proves” – te neveiksmīgi, te veiksmīgi... Šīs mutācijas notiek kā attīrīšanās sekas, šīs – no piesārņojuma utt.

Tas viss ir mūsu biodatoru, biolokatoru pētījums, kuri līdz šim laikam tiek uzlaboti, pētīti, un, protams, tie tagad ir atzīti par ne pašu labāko variantu, tāpēc ka ir ļoti daudz fiziskā ķermeņa slimību, mutāciju, piesārņojumu. Būs, protams, vēl jauni šo ķermeņu varianti – ar citiem orgāniem, ar citām ģenētiskajām iespējām, kur būs vairāk gaismas un vairāk filtru – priekš vīrusiem, infekcijām utt. Infekcijas ir fiziskā ķermeņa trūkumi, kurus mēs centīsimies novērst. Jebkura negatīva pieredze, jebkura saslimšana ir pētījuma daļa, tāpēc ka tiek meklēti paņēmieni cīņai ar infekcijām, kā uzlabot bioloģiskā plāna stāvokli.

Noslēdzas viens no lieliem fiziskā plāna eksperimentiem. No fiziskā plāna pakāpeniski aiziet visi bioloģiskie ķermeņi, paliek daļa zemāko augu, daļa minerālās pasaules zemāko elementāļu. Planēta neaiziet, viņa vienkārši nolaižas uz zemāku plānu. Planēta neizmirst, patiesībā viņa nolaidīsies uz vēl zemāku plānu.

Iespējams, tur arī būs poligons sākotnējā līmeņa – minerālās pasaules un vēl zemāk – apziņas pētīšanai.

Un pat daļa no jums ar laiku atnāks uz turieni, lai pētītu viņu un cilvēciskotu viņu, audzinātu sākotnējās apziņas attīstībai un evolūcijai. Nebūs tādas masveida nolaišanās blīvumā kā uz Zemes, kad šurp atnāca miljardiem būtību, tie būs tikai brīvprātīgie. Šajā līmenī nav nepieciešama tāda masa, tāpēc ka apziņas pārvadītāju (ķermeņu formu) tur pagaidām ir maz.

Kam pievērst uzmanību mūsu meditācijā 21.12.12?

Pievērsiet uzmanību saiknei ar Sīriusu. Lai tā būtu aktivizēta apzināti, un vairums cilvēku, daudzi no jums, kuri ir nodibinājuši saikni ar Sīriusu, aktivizēs augstākas enerģijas nekā no Saules un sāks jaunu planētas attīstības vītni Sīriusa vadībā.

Jūsu sīriusiešu aspekti būs jūsu Augstākie Es mentālajā plānā.

Saki, lūdzu, mūsu augšupcelšanās notiks sākumā uz Sauli, bet pēc tam uz Sīriusu?

Sākumā jums jāaiziet līdz dvēseles līmenim, tikai jūsu dvēseles fragments var augšupcelties caur Sauli uz Sīriusu.

Mēs pateicamies Sīriusam!

Debesu Tēvs: Es vēlreiz gribu nomierināt jūs un teikt, ka viss ir iziets. Un mūsu saiknes ar planētu ir ievērojami nostiprinājušās šī gada laikā.

Es uzraugu planētu. Es ne visas planētas uzraugu, bet jūsējo uzraugu, tāpēc ka uz šejieni ir atnākušas augstākās apziņas apmācībai. Tās, kuras jūs saucat par “zvaigžņu apziņām”. Tas Man bija ļoti grūts apmācības periods, un bija izmisuma brīži, kad Es gribēju atstāt planētu. Bet tagad ir prieka brīži, kad Es ieraudzīju, ka visu būtņu, kas uzrauga planētu, visi pūliņi tomēr ir devuši rezultātu, tomēr Mums ir izdevies. Šos rezultātus jūs novērtēsiet, kad augšupcelsieties uz astrālo plānu. Pārāk grūti ir jūsu duālajai apziņai izskaidrot visu jūsu darba vērtību. Es aicinu jūs pastiprināt jūsu vibrācijas attiecībā pret citiem cilvēkiem.

Es redzu, kā mēs it kā akmentiņi ūdenī, izplatām gaismas un mīlestības viļņus pa visu planētu. Aptveram planētu ar šiem viļņiem, virzot visus cilvēkus kaut vai pie maziem solīšiem garīgajās mācībās un praksēs. Kāds iet pie lūgšanām, kāds pie sakrālajām zināšanām, kāds savienojas ar Zemi, augiem, sāk ar viņiem sarunāties, audzējot viņus savā sakņu dārzā, katrs sper nelielus soļus gaismas virzienā.

Tēvs, man liekas, ka finansu sistēmas krahs varētu mums palīdzēt izkustināt cilvēkus vēl vairāk.

Nav gatava cilvēce pilnīgam finansu sistēmas kraham, tas atnesīs ļoti daudz bēdu uz Zemes, un tāpēc Mēs mākslīgi atbalstām jūsu finanšu sistēmas, lai nebūtu dzīves līmeņa strauja krituma, tas nav mūsu interesēs. Jābūt izstrādātām tehnoloģijām vietējai pašpārvaldei un pat sevis nodrošināšanai ar enerģiju, informāciju, lai mēs varētu apsveikt jūsu krīzes. Mūsu interesēs ir atstāt jūsu ekonomiku un enerģētiku kaut vai iepriekšējā līmenī un pakāpeniski un nesāpīgi ieviest jaunas tehnoloģijas, bez īpašām briesmīgām krīzēm, kuras nolaiž cilvēci. Mēs negribam cilvēces saslimšanu, Mēs gribam pakāpenisku izveseļošanos.

Tagad gan gaišajiem, gan tumšajiem ir paredzēts iet uz gaismu – uz enerģiju, zināšanu, tehnoloģiju, gaismas, miermīlības, miera papildināšanu katrā prātā, kurš tiecas atbilst vispārējam līmenim.

Labi būtu vēl masu informācijas līdzekļos palaist miera ideju, lai visos žurnālos, laikrakstos, pa TV, pa radio izskanētu prasība pēc miera. Lai planētas vienota balss dziedātu unisonā. Lai pievārētu militāristus, lai viņu sievas, bērni būtu pret to, ko viņi dara uz planētas...

Mēs neko mākslīgu jums nedarīsim. Tas ir jūsu uzdevums. Jums ir pietiekoši nobriedusi apziņa, pietiekoši attīstīts intelekts un gaišs prāts, lai ķertos pie tā patstāvīgi, katrs no jums, audzinot cilvēcē tieksmi pēc miera, apceres, miermīlības, miera-radīšanas. Mēs nozīmējam tagad jaunas misijas gaismas nesējiem – miera radīšanu.

Saki, Tēvs, vai kara sakne ir izrauta uz planētas?

Nevar teikt, ka tā ir izrauta līdz galam, taču miermīlības idejas jau pārspēj kara idejas. Gaisma ir pārspējusi tumsu. Planētas lielākā daļa ir aptverta ar mieru, un Mēs ceram, ka militāristiem vienkārši nepietiks pārliecības, spēku un finanšu, lai izraisītu karu. Mēs cenšamies saglabāt šo ļodzīgo mieru, cenšamies nesagāzt to ar viesu, atnācēju atnākšanu uz planētu, lai neizprovocētu konfliktus. Ar katru gadu miers vēršas plašumā – prātos, apziņā, pieradumā dzīvot mierā. Cilvēki sāk novērtēt, ka viņi dzīvo mierā.

Protams, ja viens cilvēks izteiksies par mieru, ar to nepietiek, taču kad jūsu būs miljoni, ar to pilnīgi pietiek, lai nodibinātos miers uz planētas. Tāpēc strādājiet ar pasauli, ar bērniem, centieties aizvākt kara simbolus, pieradumu karot, bērnu kara spēles, centieties audzināt savus bērnus, viņi audzinās savējos, un miers vērsīsies plašumā. Un Mēs arī no savas puses dosim jums vairāk miera enerģiju, harmonizēsim cilvēka apziņu.

Es domāju, ka Mums viss izdosies. Līdz nākošai reizei, mani draugi!

Pateicos Tev, Tēvs!

 

Pievienots 13.12.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/meditatsiya-12-12-12

Tulkoja Jānis Oppe[1] Krieviski “скрижали”. “И Господь сказал Моисею: взойди ко Мне на гору и будь там; и дам тебе каменные скрижали, и закон и заповеди, которые Я написал для их научения” (Исход (Вторая книга Моисеева) 24-12). “Tad Tas Kungs sacīja uz Mozu: "Nāc pie Manis augšā kalnā un paliec tur, Es tev došu akmens plāksnes ar likumiem un baušļiem, ko Es esmu rakstījis, lai viņi tajos tiktu mācīti.” (2. Mozus grāmata (Exodus), 24-12) (Tulk. piezīme)

[2] Vārdu spēle: “Я-ри-ло” un “яр-кость”. (Tulk. piezīme)