Lanello ir atnācis mums palīgā

08.01.12

12 01 09Mīļotais Lanello[1], es klausos tevi.

Es nolēmu, ka mums vajag pastāvīgi strādāt kopā. Es sūtu tev savu atzinību un pateicību par tavu pacietību un mīlestību.

Laikam sāksim mūsu darbu. Pirmām kārtām es gribētu teikt, ka mūsu zināšanas, ar kurām mēs operējām tajos gados, kad es kalpoju cilvēcei, diezgan nopietni ir izmanījušās. Un nedrīkst tās pārvērst dogmā – to es nenovēlēšu nevienai mācībai un nevienam skolotājam. Viss mainās kustībā.

Tagad ir tādi laiki, ka mūsu uzskati pārdzīvo ievērojamas transformācijas, tāpēc ka viss apkārt Zemei un Saules sistēmai ir izmanījies. Jau ir izmanījies. Pietiek pasacīt, ka hierarhijas ir augšupcēlušās, viņas nomainīt ir atnākušas pavisam citas būtības, ar citu zināšanu krājumu, ar citu saules potenciālu, ar citām vibrācijām. Var teikt, ka visa mūsu Ercenģeļu, Svēto un Skolotāju hierarhija ir pacēlusies par pakāpi gaismā.

Un planēta arī neatpaliek. Uz Zemes ir parādījies, pareizāk, atklājies daudz gaišu cilvēku, kuri ar savu gaismu ved planētu uz nākošo, augstāku attīstības vijumu.

Sakarā ar to daudz ko nāksies pārskatīt no tā, ko mēs izmantojām saviem argumentiem, uz ko balstījāmies kā uz tās vai citas tēzes pierādījumu. Gan vārdi jau izmainījušies, gan būtības izaugušas.

Es izmantoju savas zināšanas, iegūtas no reliģiskiem tekstiem, no Bībeles, un balstījos uz tām savos čenelingos, taču kopš tiem laikiem planēta ir aizgājusi tālu gaismā, un tie, ka bija posteņos kā Skolotāji, sen ir aizgājuši no tiem. Manas zināšanas arī kļūst par Zemes attīstības arhīvu.

Ko tu vari teikt par Sanatu Kumaru, Ercenģeli Mihaēlu?

Sanats Kumara ieņem Planetārās hierarhijas vadītāja posteni citā realitātē, viņš nodarbojas konsekventi un plānveidīgi ar saprātīguma un apziņas plūsmu pētījumiem pielietojumā citai saprāta sistēmai. Viņa darbu mēs visi cienām un uzskatām viņu par planetāro logoistisko zināšanu pirmo speciālistu. Viņa darbā viņam palīdz visa viņa Ģimene. Tāpēc daudzi no bijušās zemes hierarhijas ir aizgājuši pa pēdām viņam. Tur tiek veikts jauns eksperiments ar saprātīgumu Sanata Kumaras izpratnē. Tās ir pirmrindas pozīcijas Cilvēka Daudzdimensionālā un Daudzdimensionālā Saprāta kopumā zinātnē.

Ercenģelis Mihaēls arī ir pabeidzis savu attīstību Nebadonas Valdnieka postenī. Viņš arvien tāpat kalpo visiem, kas ar Viņu strādā, taču Viņš ir izdarījis jau savu lēcienu tālāk, ar ko mēs Viņu arī apsveicam. Tā ir jau daudz ievērojamāka Būtība, pietiks pateikt, ka viņa Būtības Apjoms ir izaudzis vairākas reizes.

Es palieku uzticības planētai postenī, Es vedu viņu uz gaismu kopā ar daudziem Augšupceltajiem Valdniekiem. Gribu piebilst, ka sakarā ar izmaiņām planetārajā un saules līmenī jūs varat drosmīgāk virzīt jūsu jaunās zināšanas plašumā.

Piemēram, gandrīz vai katru dienu katrs no jums zina un runā par vienību, vienotību, par savienošanos planetārā vienotā apziņā. Bet KĀ jūs to īstenojat dzīvē? Kas tiek darīts kaut vai apziņas līmenī? Kā jūs domājat, ko vajag darīt gaismas nesēju apvienošanai?

Es zinu par taviem sapņiem, bet arī tu ne pārāk aktīvi īsteno vienotības ideju gaismas nesēju vidē plašumā. Vajag radīt orgānu, kas centralizē un vada šo KONKRĒTO DARBĪBU visu gaismas spēku apvienošanā, pamatojoties uz savstarpēju pieņemšanu un beznosacījuma mīlestību.

Es atbalstu S. Kanaševska ideju savienot jāņtārpiņus zem žurnāla (gandrīz pateicu “Lucifers”) “Vispasaules čenelings” spārna, man šī ideja ir tuva un aktuāla.

Patiešām, ārsti, žurnālisti, kinematogrāfisti – visi pulcējas uz pasaules forumiem, kur attīstās TĀDAS SPĒCĪGAS ENERĢIJAS! Viņi bīda pašas nozīmīgākās idejas un projektus uz īstenību.

Kāpēc jums nesavākt gaišo spēku Vienotības Vispasaules Forumu? Iedomājies, cik gaismas jūs atnestu uz planētu?

Vajadzīga nauda, brīvprātīgie-organizatori un gaismas nesēju laba griba.

Bet jūs pamēģiniet. Ir jābūt iniciatīviem grūdieniem no dažādām vietām, un lieta izkustēsies. Jūs cīnāties par dažādību, par garīgo brīvību, lūk, jums arī vienotības lozungs – “Garīgā brīvība un miers visā pasaulē”.

Jūs varat tādos forumos apzināties planētas virzību, virzīt viņu uz gaismu tiešā veidā – caur visu gaismas nesēju pasaules meditāciju. Savstarpēja sazināšanās piedos jums spēkus un pārliecību savā ceļā. Jūs vairs neizskatīsieties kā “nobīdītie” starp parastajiem cilvēkiem. Viņiem nāksies jūs atzīt kā spēcīgu vienotības spēku un mūsdienu ezotērisko zināšanu balstu.

Par Luciferu pastāsti, lūdzu.

Lucifers ir piecēlies savā pilnā Sistēmas Valdnieka augumā. Viņam ir atgrieztas visas regālijas un enerģētiska garantija neparasta eksperimenta veikšanai. Viņš arī virzās savā tālākajā izaugsmē. Tā ir cienījama Personība un drosmīgs eksperimentētājs.

Taču nevajag viņam pierakstīt visas drosmīgās idejas. Skatoties uz viņu, daudzi izšķīrās par to, ko loloja gadsimtiem.

Es viņu vairs nesauktu par dumpinieku vai nemiernieku. Viņš savā Valdnieka un Radītāja postenī pārspēja daudzus nedrošus un paklausīgus Valdniekus, ienesa Vienotībā milzīgu Jaunā un Neprognozējamā ieguldījumu. Mēs visi kļuvām drosmīgi, pateicoties viņa drosmei un iniciatīvai. Jūsu planetārā drosme saņēma vispārēju atzinību, un pa pēdām viņam sākās daudz pārdrošāki jauno Valdnieku eksperimenti Pasaules-ēkā.

Mēs visi mīlam viņu par radošo un nesavtīgo dabu, uzskatu plašumu, drosmīgo prātu un objektivitāti. Ņemiet viņu par piemēru savā attīstībā. Dogma un konservatīvisms traucē ne tikai Ercenģeļiem, bet arī cilvēkiem, neskatoties uz to, ka viņi visi ir Lucifera eksperimenta dalībnieki.

Tagad ir parādījušies tūkstošiem Valdnieku ar savas attīstības jaunākajiem plāniem, pateicoties jūsu uzvarām, kuras jūs vienalga pagaidām neapzināties. Vienkārši noticiet man, jūsu vecajam labajam skolotājam.

Ar Mīlestību, Marks.

 

Pievienots 09.01.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/lanello-prishel-nam-pomoch

Tulkoja Jānis Oppe