Print

Iepazīstam kvantu realitāti

No "nakts skolas"

12 01 20Šo materiālu es nodiktēju naktī, pamodusies, lai atcerētos.

Skaņu vibrācijas atbilst planētas un cilvēka vibrācijām.

Nots “Do” vibrācija ir dziļi apakšā, tas ir sākotnējā māla, dubļu un gļotu veidojums, dzīvības aizmešanās vibrācijas.

Re vibrācijas ir dzīvība jau lielākā daudzumā, daudz gaismas, cilvēka vēl nav.

Mi vibrācijas ir cilvēka dzīvības izveidošanās, taču vēl nav sabiedrības.

Fa vibrācija – mūsu civilizācija atrodas uz nots fa, uz šīs laika līnijas. Saistīta ar augšupcelšanos, ar cilvēku civilizāciju.

Nots Sol – tā ir nākotnes civilizācija, sol – astrālās civilizācijas līmenī.

La ir Mentālā sabiedrība – pārejas sabiedrība uz dvēseles līmeni.

Si – tas ir dvēseles līmenis.

Beidzas ceļojums un nākošā oktāva būs.

Do – Ercenģeļi.

 

No meditācijas ar Vladimiru

Kādu vēl kripatiņu apzināšanās jūs varat mums dot, lai labāk sagatavotu mūs kvantu telpai. Fiziskās un kvantu realitātes atšķirību...

Rāda telpu, kur Zeme ir kā gruzītis. Visa telpa ir kvantiska, un tā ir sasieta mezglā, kā lentīte, kā bezgalības zīme. Tā ir mūsu Galaktika, kas izskatās kā bezgalības cilpa, bet nevis kā spirāle. Saules sistēma atrodas nomalē vienai no cilpām. Lemniskātas (lentītes) apakšējā daļa ir tumša, bet augšējā – gaiša. Mēs esam augšējā daļā, mēs ejam caur šī vertikālā visuma plakni, caur vertikālo asi, kura dala daļas labajā un kreisajā. Droši vien tā ir astrālā Galaktika. Mēs (Saules sistēma) ejam caur šo vertikālo asi no kreisās puses uz labo.

Ja no kvantu realitātes “atgriežas” (iztaisa atgriezienu) fiziskajā pasaulē un paskatās uz Galaktiku šeit, tad fiziskā Galaktika ir horizontāla, tā, kā mēs viņu redzam. Un tas ir Galaktikas Logoss, kuram ir divas “lemniskātas” cilpas. Viņam uz vidukļa ir šis “horizontālās” Galaktikas gredzens, mēs taču tā Viņu arī redzam meditācijā. Lemniskāta – vienotība – tā ir Dievišķās realitātes forma, tajā atrodas Logoss. Saules sistēma šeit atrodas tieši uz cilpiņas.

Kāpēc es redzu Saules sistēmu gan tur, gan šeit? (Horizontālajā spirālē un vertikālajā lemniskātā?)

Notiek telpu uzklāšanās... Kaut kas nāk no tādas fizikas, līdz kurai es vienkārši neesmu izaugusi, no kvantu fizikas nāk tādi paskaidrojumi, kurus es nevaru atšifrēt... telpa telpā.

Mēs zinām, ka fiziskā telpa ir blīva, bet smalkā telpa caurauž fizisko. Lūk, tā, ieliktā telpa – viena otrā. Tikai šo telpu forma un to fizika ir dažādas. Ja spriež no mūsu fiziskā redzes viedokļa, tad, protams, mēs nevaram divās vietās vienlaicīgi eksistēt. Bet, ja atceras, ka būtība attīstās kā pretfāze, tad tās ir pretfāzes divas daļas, divi Saules sistēmas prefāzes pretstati.

Ir vēl arī citas realitātes un sistēmas, kuras eksistē citās formās, par kurām tu vēl nenojaut un saprast viņas pagaidām nevari, kaut arī savos augstākajos aspektos tu lieliski pārzini šīs citas realitātes. Un kaut kad tu atkal apvienosies ar viņiem, un tev nevajadzēs tās no jauna studēt, tāpēc ka tās ir izstudējuši citi tavi aspekti, augstāki. Kad tu ienāksi nākošajās apziņas līmenī, tu vienkārši zināsi visu to.

Jūsu priekšstati par kvantu realitāti balstās uz jūsu nakts apmācībām un dvēseles klejojumiem. Tie nav priekš jums šokējoši, kaut kādi pārāk negaidīti. Un pāreja uz kvantu realitāti priekš jums notiks ļoti mierīgi, bez īpašiem stresiem, tāpēc ka jūs esat pieradināti pie tās jūsu ceļojumu laikā. Tā neliksies jums pārāk jauna vai nepazīstama, tāpēc ka jūs jau protat tajā dzīvot. Jūs pakāpeniski to atcerēsieties...

Kā bērns mācās dzīvot fiziskajā realitātē? Viņš arī pakāpeniski atceras savas iepriekšējās dzīves – kā viņš ir pratis darīt to vai šo. Šeit būs tieši tāpat, jūs atcerēsieties savus ceļojumus citā laikā un telpā, atcerēsieties to likumus. Jūs paši kļūsiet citādi, gan radīšana, gan viss, viss būs jaunā veidā. Jaunā veidā attiecībā pret jūsu dzīvi uz planētas, bet nevis attiecībā pret jums. Dažādās realitātēs jūs jau dzīvojat – gan kvantiskajā, gan citās, piemēram, ugunīgajā realitātē. Tas ir kā pāreja no viena ķermeņa citā.

Ja atceras pāreju no kāpura tauriņā, piemēram, tad taču neteiksi, ka kāpurs nezina, kā lidot. Viņš apžūst un sāk lidot! Faktiski viņš taču visu dzīvi ir līdis un pēkšņi sāk lidot... Viņš to prot darīt sākotnēji. Un jūs tieši tāpat jaunajā realitātē mierīgi zināsiet, ko darīt, pie kā var vērsties pēc palīdzības, ja vajag. Un realitāte pakļausies jums tai pakāpē, kādā jūs esat gatavi viņai, cik jūs esat attīstīti.

Šeit ir precīza realitātes pārvaldīšanas atkarība no apziņas līmeņa. Jūs varat būt tur kokons, bet varat būt tauriņš. Viss ir atkarīgs no jūsu saprāta brieduma pakāpes un dzīvju daudzuma, kuras dvēsele ir pavadījusi dažādos apvalkos, no jūsu pieredzes kvantu realitātē.

Kas attiecas uz jums ar Vladimiru, tad jūs ātri apgūsiet šo realitāti.

Es tagad varu teikt, ka jūs arī nākošajā dzīvē būsiet divatā, kopā, bet pēc tam saplūdīsiet pavisam vienā būtnē.

Kad jūs eksistēsiet kā gars... (rāda vertikālu disku, tas kļūst par konusu). Civilizācija atrodas malās, pa konusa virsmu, bet augšā ir plats apaļš tornis – vadošā struktūra...

Netiecieties uz vadīšanu, daudz interesantāk ir būt brīvam. Prezidenti, kaut arī dzīvo pilnā pārticībā, bet viņi nepieder sev. Lai kā viņi gribētu dzīvot priekš sevis, viņiem tas vienalga neiznāk. Katrs viņu solis ir reglamentēts, ierobežots. Viņu jūtas ir nospiestas. Viņiem nav tiesību uz to, uz ko ir tiesības jebkuram zemniekam vai strādniekam. Tai pat laikā viņiem ir daudz vairāk iespēju, taču tiesību mazāk, lai cik tas dīvaini nebūtu, tāpēc ka ir vairāk ierobežojumu. Viņi var atļauties ārstēties labākajās klīnikās un ēst izmeklētu barību, taču personības brīvības viņiem ir mazāk. No vienas puses spiež valdība, no otras – publika, no trešās puses – uzrauga citplanētieši. Viņi atrodas zem tādas preses, ka tas ir neapskaužami.

Tāpēc mēs arī ar garīgumu nodarbojamies tikai ar tiem cilvēkiem, kuri ir brīvi...

 

Pievienots 20.01.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/poznaem-kvantovuiu-realnost

Tulkoja Jānis Oppe