Gabriēls par cilvēces nākotni

04.02.2012

12 02 05Cilvēks ir radīts pilnīgs. Cita lieta, ka viņš tagad ir iegremdējies nelabvēlīgā vidē, kura prasa ķermeņa saglabāšanu, ūdens un telpas attīrīšanu. Taču cilvēkam dzīvei nav vajadzīga tehnika tādā daudzumā, un vispār tāds daudzums atribūtu, mākslīgu lietu, kuras ir sākušas piepildīt Zemes telpu. Civilizācijas mākslīguma līmenis ir pārsniedzis cilvēces dabisko vajadzību pēc tā vairākas reizes.

Pagājušā gadsimta čeneleri pārvadīja Augšupcelto Skolotāju idejas, ka cilvēki nākotnē dzīvos kopienās, ka viņiem nebūs vajadzīgs milzīgs tehnikas daudzums, un šīs idejas balstījās uz to, ka cilvēce ir radīta pietiekamā pakāpē autonomi. Lielākā daļa lietu, atribūtu, piederumu vienkārši nav vajadzīgi. Bet jūs mērāt kultūru un civilizācijas līmeni pēc priekšmetu skaita un tehnikas pilnības.

Es jums piedāvātu citu kultūras mērauklu – cilvēka laimes līmeni. Viņa jaunrades brīvības, materiālās neatkarības sajūtu, līmeni bērnu izglītības iespējai bez viņu psihes laušanas, bez viņu vēlēšanos un fiziskās veselības laušanas. Vai tad nācija var būt veselīga, kad bērni sāk skolās slimot no pašas bērnības, tāpēc ka ir spiesti stundām sēdēt un mācīties pavisam neinteresantus priekšmetus, kurus viņi drīzumā aizmirsīs, lietot zinātni, kura viņiem nav vajadzīga.

Cilvēcei nav vajadzīga ķīmija tādā daudzumā savā sadzīvē, mākslīgajā barībā, kura izsauks mutācijas tuvākajās paaudzēs. Cilvēkam ir vajadzīga dabiska saule, dabisks tīrs ūdens, daba... Cilvēkam ir vajadzīgs otrs cilvēks mīlestības un sapratnes līmenī, pilnas mijiedarbības vienam ar otru un savstarpējās palīdzības līmenī.

Un, ja ņem kā piemēru delfīnu civilizāciju, tad jūs sapratīsiet, par ko es runāju. Mākslīguma līmenis ir pārsniedzis pieļaujamās robežas un sāk graut savu radītāju. Daudzas dvēseles jau grib bēgt prom no planētas, tāpēc ka viņas neapmierina tā ne visai labā nākotne, kura tagad tiek prognozēta, raugoties uz jūsu planētu, uz cilvēka veselību, uz jebkuru normu pārsniegšanu informācijas sfērā, uz informācijas sprādzienu, kurš neiekļaujas cilvēka mazajā atmiņā.

Aizejot no planētas, jūs paņemat sev līdzi tikai to, kādi jūs esat kļuvuši šeit, tās īpašības, kuras jūs esat attīstījuši. Jūs atstājat visus priekšmetus, visu tehnoloģiju, visas bagātības – visu, ko jūs esat sakrājuši, kam bija veltīta jūsu dzīve, jūs atstājat šeit kā nedzīvu nastu, nevienam nevajadzīgu...

Taču tehnokrātijas apstākļos jūs kļūstat ciets, nervozs, psihiski nestabils, kurš ļaujas pastāvīgiem stresiem un spiedienam no citu – jūsu konkurentu – puses... Jūs kļūstat par monstru cilvēka vietā. Tas neveicina jūsu garīgo un dvēselisko izaugsmi – vienīgo visas cilvēces mērķi.

Atgriežoties dvēseles līmenī, jūs to saprotat, taču jūsu uz Zemes sastrādātās īpašības jums nav kur likt, jūs nevarat tās anulēt vai atdot kādam. Un jūs nevarat arī nopirkt jaunas īpašības, kuras jūs tā arī nespējāt attīstīt uz planētas.

Uz ko Es aicinu? Uz to, lai jūsu dzīve vērstos pie paša dvēseles, sapratnes – ko tad jūs gribat, par ko priecājaties un vai tam ir vajadzīgs daudz naudas...

Mēs aicinām pārvērst dzīvi, noņemt manipulēšanu ar apziņu attiecībā uz lietām, lietu – arvien jaunu un jaunu – kvantitāti un kvalitāti. Tā vienkārši ir to ražotāju dzīšanās un hipnoze, kuriem vajag pārdot. Tā jau ir cilvēciskās psihes vadīšana psihotroniskā līmenī.

Es piedāvāju jums vēl un vēl pārdomāt cilvēka īsteno mērķi, bet nevis uzspiesto mērķi iegūt lietas, tehnoloģijas, dzīties un konkurēt zinātnē un tehnikā, kur jūs tagad esat iepinušies.

Padomājiet par cilvēces nākotni no šī redzes viedokļa.

 

Pievienots 05.02.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/gavriil-o-buduschem-chelovechestva

Tulkoja Jānis Oppe