Kristus-apziņa

23.02.2012

12 02 25 2Maskava, 12. gada februāris. Nesen šeit beidzās “Piektās dimensijas apziņas modināšanas Skolas” trešā pakāpe, kura pēta mūsu kopējo mērķi – Kristus-apziņu. Nodarbības bija veltītas pārejas un augšupcelšanās uz Piekto un Septīto dimensiju principu, formu un ceļu apspriešanai, apzināšanai un savienošanai ar saviem daudzdimensionālā cilvēka smalkajiem ķermeņiem un aspektiem.

Šo apziņas līmeņu apjēgšana, beznosacījuma mīlestības prakses, ceļš pie dvēseles, atbildība, kura tiek uzlikta ceļiniekam un apskaidrotajam, un daudz kas cits, kas ne tik bieži tiek apspriests garīgajos semināros, bija mūsu nodarbību tēma.

Visi mēs uzskatām, ka labāk ir vienu reizi izjust, “Būt”, nekā daudz reižu lasīt par saviem aspektiem un smalkajiem ķermeņiem. Mūsu prakses ir veltītas savu augstāko aspektu tiešām smalkajām sajūtām un smalko apvalku un gaismas ķermeņu aktivizācijai. Mēs “izdzīvojam” laika daļu, saskaroties ar augstāko un smalkāko realitāti. Tā ir Skolas trešā pakāpe, tiem, kuri turpina savu ceļu uz Kristus-apziņu.

Mēs praktizējam arī čenelingu, kurš ar katru pakāpi kļūst arvien nopietnāks un smalkāks. Man gribas padalīties ar mūsu Sanata Kumaras Skolas klausītāju panākumiem, pastāstīt jums par to, ko viņi raksta nodarbībās čenelingos kādu 5-7 minūšu laikā.

“Es esmu Kristus-apziņa”, “Kas ir Kristus-apziņa?”, “Ko man vajag darīt ceļā uz Kristus-apziņu?” – šie jautājumi kalpoja par tēmu kārtējam čenelingam Skolā pēc spēcīgas “Savienošanās ar Kristus Es prakses”, kurā bija klātesoši Pats Debesu Tēvs, Jēzus un Dievmāte kā trīs Hierarhijas Nodaļu – Tēva, Dēla un Svētā Gara – pārstāvji.

 

Un tā, daži fragmenti no mūsu darba. Netiesājiet bargi. Paši pamēģiniet pastrādāt savā kanālā – tikai 5 minūtes.

 

Autors – Helēna

Ieaudz Manī ar Mīlestību – dziļāk un smalkāk. Atver sevi un ar smalkiem augstiem stariņiem ieaudz Manī un cilvēkos. Harmoniju un trīsas, labsirdību un mīlestību ar graudiem iesēj zemē, ar stariņiem sasildi sirdis, ar žēlsirdības straumēm nomazgā cietējus.

Es Esmu Mīlestība.

Es esmu VISS.

VISS Ir Mīlestība.

Meklējiet Mīlestību un katra vērtību un akcentējiet uzmanību uz katra skaistumu.

Kas labs ir šajā cilvēkā?

Kas ir derīgs man šajā notikumā?

Ko tas var iemācīt man?

Kā ar savām augstajām, tīrajām un mīlošajām enerģijām es varu padarīt gaišu un iztīrīt kaut ko šodien un kaut ko vakar, bet kaut ko rīt.

Mēs nesam mīlestību. Mēs dzīvojam ar mīlestību.

 

Autors – Rustams: Kas priekš manis ir Kristus-apziņa?

Tas ir VISS! Tevis VISA VISĀ pieņemšana. Viņa ir vedošā zvaigzne bangojošā okeānā. Tu nekad, nekad nenomaldīsies no ceļa. Viņa ir tas, kas var nomierināt šo bangojošo okeānu, ienest gaismu un mieru visā, kas ieiet tevis kā novērotāja uzmanības apjomā. Viņa var novērst, neitralizēt cēloņus, kuri rada vētru dzīves okeānā, bet precīzāk – dzīves okeāna sektorā, ietilpstošā tavas uzmanības laukā.

Esi viņa no šī brīža un uz visiem laikiem.

 

Autors – Nadežda: Mans dārgais Augstākais Es, saki man, kā es virzos uz augšupcelšanos? Man liekas, man neiznāk: es līdz šim laikam slikti redzu smalkajās enerģijās.

Tava dvēsele ir pilnībā gatava.

Taču tu sev neuzticies.

Tu vairāk tici skaņai, vārdam,

Dvēseles tieksmi nepamani.

 

Viss, kas atlicis – tikai noticēt

Dvēselē, ne tikai vienīgi apziņā,

Ka tu jau stāvi pie Durvīm,

Mana mīļā Radība!

 

Lūk, es raugos tavās acīs

Un redzu tajās šaubu tārpu.

Tici – kustības josla

Tevi pieved pie augšupcelšanās.

 

Notici dvēselē līdz galam,

Un tu ieraudzīsi atkal Tēvu!

 

Kas ir Kristus-apziņa? Vai es esmu gatava? Kas man traucē viņu sasniegt?

Tu mīli visu – dabu, Zemi,

Tu mīli cilvēkus, bet reizēm

Arvien tiesā viņus un mūsos neklausies,

Nedzirdi mūsu aicinājumu uz mājām.

 

Taču tu ej, Mēs to redzam,

Kaut klupi ceļā.

Seko domām savām,

Apstājies un paklusē.

 

Te gara pacēlumi, te kritumi –

Neatlaidīgāk tiecies uz augšupcelšanos.

Tev te auksti, te karsti,

Bet tās ir Dieva dāvanas.

 

Tev taču dod uzvednes.

Bet tu netici šīm pasakām.

Ar prātu tu tici, mīļais draugs,

Bet vajag dzirdēt sirds sišanos!

 

Autors – Tatjana: Es un Kristus-apziņa.

Tavs uzdevums ir būvēt cilvēces Režģi (Kristus-apziņas Režģi), kurš aptver Zemi. Caur tevi ir noritējusi un rit katras individuālas apziņas iebūvēšana Režģī. Katrs, atklājis savu ceļu, ieies savā šūnā. Visām “kārēm” rezultātā ir jābūt piepildītām.

Šis Režģis ietekmēs Zemes izmainīšanos visās nozīmēs, sākot ar enerģētisko iebūvēšanu un beidzot ar fizisko komponenti (grunts, augsnes, ūdens, augu un minerālu pasauļu programmu).

Visu Kristus-apziņas Režģi apvienos tā saucamā Viena Domforma, kura radīs un audzinās. Viņas uzdevums būs aizklauvēties līdz katrai sirdij, savējo un svešo nebūs. Tas būs kā viedu un pirmrindas audzinātāju kolektīvs. Jūsu Skolotāji nodos šīs pilnvaras jums, apvienojot jūs visus caur Kristus-apziņas Režģi.

Kur es atrodos tagad?

Tava vieta jau gaida tevi, tava šūna ir apgaismota un aicina tavi aizņemt viņu, viss ir sagatavots. (Es redzu to kā sfērisku ligzdu, no kuras līst gaisma un siltums. Es jūtu, ka tur ir komfortabli, man gribas uz turieni. Taču tā ir arī liela atbildība. Mēs lemsim planētas likteni.)

Man saka: "Nenovediet Zemi līdz jaunai bojāejai. Atlantīdas atkārtošanās nav ieplānota. Mēs jums devām izredzes izlabot stāvokli, tas ir, jūs esat mūsu nākotnes, Atlantīdas nākotnes, pagātnē, un vajag iztaisīt “happy еnd”.

Pieejiet tam radoši, bez fanātisma. Neviens nesaka, ka jums nebūvēs kavēkļus un šķēršļus. Vecais “atvērsies līdz gaļai”, šis vecais ir sadzīvots šeit tūkstošgadēm. Cik gan programmu jums vajag transformēt – tie ir gan drakoni, gan reptiloīdi u.c. Visi ir atstājuši savas zīmes, visos cilvēkos, visās vietās. No jūsu reliģiju fundamentālajiem postulātiem neatteiksies bez cīņas. Tā būs viena no pašām sarežģītākajām kaujām. Jūsu uzdevums ir atrisināt šo jautājumu mierīgā ceļā."

 

Autors – Fjodors: Kā man sasniegt Kristus-apziņu?

Kristus-apziņas sasniegšanai nepieciešams dzīvot ar atvērtu Sirdi. Pieņemt visu, kas notiek, bez nosodījuma un vērtējuma. Sasniegšanas instruments ir meditācijas. Tikai ar sirdi, pilnu ar mīlestību, viņu var sasniegt. Galvenais akcents ceļā ir pieņemšana.

Augšupcelšanai ķermenī obligāti vajag sasniegt Kristus-apziņas stāvokli?

Jā, bez tā neiznāks. Tad augšupcelšanās ceļš ir caur nāvi.

 

Autors – Raisa: Vai es esmu sasniegusi Kristus-apziņu?

Jā, taču vajag skaidrāk noteikt sevi, tikt skaidrībā, pārstrādāt, apzināties, kas tev pašai vajadzīgs dzīvē, tu vēl šūpojies uz savām kājiņām. Vairāk lasi, pārzini, apzinies, viss tev ir iedots, tālāk viss ir atkarīgs no tevis. Nes Gaismu saviem tuvajiem, neko nepārmet nevienam. Izej no pusaudža stāvokļa, tu esi pieaugusi, vieda, mīloša un mīlēta.

Mēs tevi mīlam, Mēs tev palīdzam, Mēs tevi vedam. Ej pārliecinoši, drosmīgi, vīrišķīgi, uz priekšu un augšup, bet Mēs esam ar tevi, ar tevi! Drosmīgi eksperimentē, ķer momentu, tas ir, kal dzelzi, kamēr karsta, neatliec uz ilgu laiku, dari šeit un tagad.

Kādi ir mani uzdevumi?

Sasniegt Budhisko apziņu un savienot viņu ar Kristus-apziņu.

 

Autors – Ludmila: Vai es esmu sasniegusi Kristus-apziņu?

Mūsu dārgo meitenīt! Mēs priecājamies sveikt tevi un atbildēt uz taviem jautājumiem. Kristus apziņa – tā ir mīlestība, kura izlīst pār jums, bet caur jums uz visiem cilvēkiem. Jūs izzināt sevi un pasauli caur Kristus-apziņu. Jā tevī ir atvērta Kristus-apziņa, taču tu vēl neproti viņu izmantot. Nes un izplati Kristus mīlestību visur, piesūcinies ar prieku un viedumu, kurus viņa sevī nes. Kristus apziņa – tā ir Esamība pēc Visuma Likumiem, tā ir mīlestība visā, visās nozīmēs, pret Visu Esošo. Tā ir gaisma, kura līst no tevis, tā ir pasaule brīnišķīgos krāsu zaigojumos – apzinies un baudi to. Notici sev un esi drosmīga. Uz priekšu un tikai uz priekšu.

Man liekas, ka es vēl neesmu gatava pieņemt to.

Tas liecina par tavu prātu, kurš daudz pļāpā. Pārstāj klausīties viņu, bet klausi savu sirdi.

 

Autors – Vera

Dārgās māsas, brāļi!

Gaismu glabājiet, vairojiet, sargājiet.

Kad iekšā mirdz saule,

Daudz bēdu ar stariem dziediniet.

Un daudz prātu momentāni

Pamodīsies un ieies Manās Rindās.

Ar mīlestību dziediniet visu planētu,

Un augšupcelsieties kopā līdz zvaigznei!

***

Tu izvēlējies savu Kristus-apziņas ceļu.

Katram no jums, cilvēkiem, tas ir savs.

Dvēseles ciešanās un apzināšanās domās

Tiek kalts mīlestības neslavas vieduma šķēps.

Atvērtība, labsirdība un žēlsirdība,

Un mūžīgā tagad dvēseles ziedēšana,

Un nesavtīgais, bezgalīgais aicinājums

Tagad un šeit jūsos iemājot gatavs.

Mīlestība, mīlestība – lūk, brīnums, lūk, mīkla,

Mīlestība piedošanā, bez naudas, bez pakalpojumiem...

Kaut indivīds rīkosies ļoti nejauki,

Un, šķiet, nav redzami nekādi nopelni –

Tu apkamp dvēselē viņu, iekļūsti ar gaismu,

Un dot mīlestības siltumu. Un tu viņu saproti,

Ka ceļš viņam tāds. Nesteidzies ar atbildi...

Dieva acu mirdzumā pēkšņi kļūs viņš citāds.

 

Autors – Alise:

...Ap tevi viss ir dievišķs. Lūk, cilvēks – tā esi tu. Nav svarīgi, kā viņš izskatās, tā esi tu.

Prieks un beznosacījuma mīlestība pret visu paaugstina tavu apziņu. Raugies uz pasauli ar Dieva acīm. Ja viņas ir atvērtas, tad tu redzi tikai dievišķo – tā tad arī ir Kristus-apziņa.

Ej uz priekšu ar zināšanām atvērtu sirdi.

 

Autors – Tamāra

Iemācies pārvaldīt sevi un savas domas – precīzi strādāt ar domām kaut kādā virzienā.

Kādā līmenī ir mana Kristus-apziņa?

Tu esi sākusi, tas ir svarīgi, līmeņu šeit nav. Ir darbs sevis pilnveidošanā. Neapstājies, strādā.

Kādas mācības man vēl ir jāapzinās?

Tu daudz jau esi apzinājusies, tagad attīsti apziņu augšup un plašumā. Tev ir labi zemes skolotāji, lūk, tad arī audz, taču par Mums neaizmirsti, nāc biežāk.

***

Un noslēgumā nododu jums vēstījumu, kuru es pieņēmu kopā ar visiem seminārā.

Kristus apziņa kā apziņas īpašība rodas no mūsu Tēva. Viņš apveltīja ar šo mīlošo un zinošo sirdi ne tikai Jēzu, bet arī visus garīgos un apskaidrotos visu laiku cilvēkus.

Kristus-apziņa attiecas pret cilvēku kā pret dievišķu būtību, paša Tēva radītu. Protams, radītu nevis personīgi, “no māla un gļotām”, bet pastarpināti, tas ir, caur Radītājiem, Dieva Dēliem. Kristus-apziņas paradigma pasvītro, ka cilvēks arī ir pilntiesīgs sava Tēva-Radītāja Dēls, līdzīgs starp līdzīgajiem, mīļš un dārgs visu Dēlu un Debesu Tēva Sirdij.

Uz Zemes par šī apziņas līmeņa simbolu kļuva krusts aplī. (Šo simbolu mums nodeva pirms dažiem gadiem Skolotāji kā Augšupcelšanās Skolas simbolu!) Vēlāk aplis Kristietībā atkāpās un palika krusts. Tā ir četrskaldņu piramīdas, cilvēka piramidālās enerģijas zīme, kā simbols apziņas līmenim, pie kura dvēsele atrod iziešanu no Zemes.

Galvenais tiem, kas augšupceļas un aiziet, ir atstāt pēc sevis mācekļus un mācības. Lai šīs mācības ir kolektīvas, jo taču gan Jēzus nedeva nekādas personīgas Kristus apziņas “mācību grāmatas”, gan Baznīca nav atstājusi saskanīgu un progresējošu mācību, bet tikai ir devusi galvenos garīgās attīstības uzstādījumus vai dogmas

Jūs – Kristi, nedrīkstat atstāt aiz sevis jaunas dogmas, bet jums vienkārši jādod savs ieguldījums garīgo mācību attīstībā. Kristus-apziņa ir Skolotāja līmenis, kad viņš apzināti strādā ar Zināšanām, iegūst jaunas Zināšanas no Tēva un Skolotājiem un atdod tās visiem, lai atrastu to, kas sekos un atvedīs uz garīgumu un Kristus-apziņu jaunus cilvēkus, lai nenovājētos Augšupcelšanās Ceļš. Gan pats Ceļš tagad, gan Zināšanas, gan apzināšanās vētraini mainīsies sakarā ar vispārējā apziņas līmeņa izmaiņām uz planētām.

Visi mani Dēli jau jūt vai sāks just manu Klātbūtni sevis iekšienē. Tā ir Kristus-apziņas galvenā jeb nepastarpinātā pazīme jeb atribūts.

Lūk, arī vēl citas Kristus apziņas pazīmes:

– Visu un visa kā dievišķās realitātes pieņemšana.

– Beznosacījuma Mīlestība un piedošana absolūti visiem un, pirmkārt, sev un savai tiešajai apkārtnei.

– Pilnīgs miers un harmonija sevis iekšienē.

– Sava Augšupcelšanās Ceļa apzināšanās.

– Laime krūtīs, neskatoties ne uz ko.

Saki Tēvs, kas ir nesavienojams ar šo apziņas līmeni, kaut arī uzstājas garīgu mācību veidā?

Daudz reliģiju ir radījušas nepieejamus cietokšņus reliģisku cilvēku prātos. Cauri šīm dogmām neizsisties neapgaismotam prātam un neapturēt cilvēka iespēju un spēju pazeminājumu. Atejiet no baznīcas dogmām, atstājot Dievu dvēselē, pieņemot zināšanas par cilvēciskā radījuma daudzdimensionalitāti un Dvēseles Dzīvi un Attīstību līdz pat savienošanai Garā ar Tēvu pilnīgā Vienotībā.

 

Pievienots 25.02.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/christosoznanie

Tulkoja Jānis Oppe