Tiekamies virsotnē!

“Kristus-apziņas Vienotības Biedrības” radīšana

30.03.2012. g.

12 03 30 1Dārgie draugi, cienījamie kolēģi – gaismas nesēji un čeneleri, skolotāji un mācekļi, rakstnieki un zinātnieki, komponisti un mākslinieki, ķermeņa terapeiti un jaunās ēras psihologi! Mēs ar jums labi apzināmies, ka mūsu planēta ir iegājusi Pārejas uz Ūdensvīra laikmetu noslēdzošajā etapā.

Mēs viss kopā esam veikuši lielu darbu, lai atnestu uz planētu zināšanas, ezoteriskas un dziednieciskas prakses, dievišķo Gaismu un Mīlestību, mēs esam atvēruši skolas, sarakstījuši grāmatas, radījuši avīzes un žurnālus, savienojuši uz vietām gaismas nesējus grupās, veicam internetā pastāvīgu darbu kā apskaidrotāji un kļūstam īsteni sava darba meistari, Saprāta un Mīlestības, savienotu Viedumā, Laikmeta, kurš tuvojas, pavēstītāji.

Katrs no mums ir ieminis savu taciņu uz Virsotni. Mēs kāpām augšā un ieminām to darbos un pacietībā. Tagad jau mēs visi redzam šo Virsotni, viņa no mums ir divu soļu attālumā. Nešaubos, ka no savas Pirmās Virsotnes mēs ieraudzīsim vēl nākošo, jaunu Virsotni, taču tagad ir svarīgi apzināties, ka mēs esam atnākuši uz turieni, kurp tiecāmies visus šos gadus.

 

Man vienmēr mani Skolotāji agrāk teica – nebāzies ārā, sēdi klusiņām, esi “aiz kadra”. Domāju, ka arī jums tāpat ir teikuši vai nav ļāvuši izpausties pilnā spēkā. Tagad es saprotu, ka tā bija vienīgi taktika, lai paglābtu mūs visus no lielām ķibelēm. Tā ir tikai “kara viltība”.

Taču tagad es no visiem saviem Skolotājiem saņemu citādus vēstījumus – “iznāc aiz aizsega”, “kļūsti par ērgli”, “kļūsti pirmā”, “nostājies gaismā un stāvi”. Tas nozīmē tikai vienu – IR PIENĀCIS MŪSU LAIKS NOSTĀTIES PILNĀ AUGUMĀ UN KĻŪT PAR AUGŠUPCELŠANĀS LĪDERIEM.

Es ar nolūku nesaku – es, tāpēc ka, kā vienmēr manās grāmatās-čenelingos, Skolotāju vēršanās vienmēr nāca caur mani pie visiem cilvēkiem. Mēs, katrs no gaismas nesējiem, – tie, kas SAPROT SEVI KĀ PLANĒTU UN VISUS CILVĒKUS UZ VIŅAS, esam AUGŠUPCELŠANĀS KOLEKTĪVIE LĪDERI. Starp mums nav pirmo un pēdējo, galveno un negalveno, mēs visi esam vienotība pa horizontāli, savienoti Kristāliskajā Tīklā 144.

12 03 30 2Mēs esam pirmie no Zvaigžņu Sējuma, kuri jau ir pamodušies, iznākuši uz gaismu, uzauguši ar saviem tieviņajiem asniņiem milzīgajā apsētajā Zemes laukā. Un mūsu asniņiem tagad ir jāsavienojas vienotā apziņā, lai kļūtu par pārējo gaismas nesēju “sēklu” augšanas katalizatoriem. Mēs esam izauguši cauri “zemes garozai” un jau priecājamies par Avota – Galaktiskā Kodola – Gaismu un Mīlestību.

Tagad ir pienācis laiks savienoties pasaules Vienotībā, sajust un izjust pašiem, kā viņa var strādāt un ko vajag izdarīt, lai savienotu mūsu pūliņus un sirdis.

Protams, mēs jau esam savienoti Apziņas Tīklā, katrs savā līmenī, taču vajag SPĒT SAPRĀTĪGI UN APZINĀTI IZMANTOT SAVU KOLEKTĪVĀS RADĪŠANAS SPĒKU. Tagad mūsu Kristus Apziņas tīklam ir jākļūst patiesi taustāmam, aktīvam un darbīgam.

 

Sanats Kumara, daudzus miljonus gadu bijis Planetārais Valdnieks un jau veicis savu Augšupcelšanos savā līmenī, ir atgriezies, lai savienotu mūs, pamatojoties uz mūsu savstarpējo mīlestību un atzīšanu, vienprātību un pieņemšanu, un vestu planētu uz Gaismu. Tas ir viņa vēstījums.

 

12 03 30 3Es piedāvāju:

1. Radīt jaunu apvienotu pasaules gaismas nesēju savienību, lai paātrinātu planētas augšupcelšanos uz jauno realitāti. To var tā arī nosaukt: “Tikšanās virsotnē”. Bet var arī citādi.

 

2. Padarīt par mūsu apvienotās savienības ruporiem mūsu “Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolas” – “sanatkumara.ru” – vietni un forumu , mūsu vietni “Planetārā Augšupcelšanās luciferslove.ru” un jauno žurnālu “Мировой ченнелинг”.

 

3. Sapulcēties uz tikšanos apvienošanai un saskaņošanai, savu statūtu un mērķa izstrādāšanai, lai iepazītos personīgi, mūsu pūliņu savienošanai un vienkārši mīlošu siržu svētkiem.

Es gribu uzaicināt visus, kas vēlas, savienoties Altajā šajā gadā un piedāvāju konkrētu datējumu – 2012. g. 17.-22. jūliju. Mēs apspriedīsim konkrētu vietu vēlāk, kad izvēlēsimies to Altajā maija sākumā. Vietu jūs arī varat piedāvāt savu, ieteikt mums līdz 25. aprīlim.

Domāju, mēs nepulcēsimies tūrisma bāzē, labāk to izdarīt teltīs, lai finansu jautājums nebūtu pārāk neizdevīgs un varētu atbraukt pēc iespējas vairāk cilvēku. Lielu pasākumu-aktivizāciju organizācijas pieredze mums ir – uz mūsu aktivizācijām Urālos atbrauca daudz cilvēku. Domāju, ka mūsu komandā iekļausies šī labā un vajadzīgā projekta brīvprātīgie organizatori: līderi uz vietām, ezotērisko grupu vadītāji un vienkārši gribošie būt kopā ar mums un palīdzēt, ar ko var.

 

4. Mēs varam arī organizēt kopīgu uzstādošu semināru “Kristus-apziņa” pēc skolotāju apspriedes visiem, kas vēlas.

To, kuri vēlas uzstāties apspriedē un seminārā, pierakstīšanās ir sākusies!

Semināra klausītāju pierakstīšanās sāksies maijā. Mēs noteikti atsūtīsim jums vēstkopu ar programmu un kontaktu telefoniem un nopublicēsim programmu vietnēs.

 

5. Pavasarī-vasarā veikt kolektīvas meditācijas, lai ienestu enerģijas mūsu jaunajā projektā – Kristus-apziņas Vienotības Savienības radīšanā.

Šis vārds – Kristus-apziņa, Kristus Apziņa – ir noteicošā, pati galvenā jaunās savienības atšķirība. Mēs savienojamies, lai palīdzētu sev-planētai ātrāk pāriet uz Kristus Gaismu un Mīlestību.

Mūsu savienotās apzinātās pūles kļūs par spēcīgu garīgu un enerģētisku izrāvienu uz Gaismas un Mīlestības-Vieduma laikmetu. Mēs kopīgi katalizēsim planētas garīgās kustības, paātrinot cilvēku apziņas attīstību. Mūsu kopīgās meditācijas un projekti veicinās mūsu aktivitāti palīdzībā planētai un visu spēku mobilizāciju planētas augšupcelšanās procesa grūtos momentos.

 

6. No visas sirds aicinu ārzemju grupas iekļauties mūsu kustībā un kļūt par Kristus-apziņas kustības reģionālajiem pārstāvjiem savās valstīs.

 

Lūdzu jūsu atbalstu un palīdzību mūsu pasākumā.

Piedāvāju jums izteikt jūsu viedokļus šajā sakarā Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolas vietnē un forumā “sanatkumara.ru”, žurnāla “Мировой ченнелинг” lappusēs, lai noskaidrotu, cik šis projekts ir savlaicīgs un vai jūs to atbalstāt.

Piedāvāju arī padarīt par mobilo apspriešanas centru Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolas vietni un forumu“sanatkumara.ru”.

Raksiet man uz elektronisko pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., un jūsu vēstules un vēstījumi tiks nopublicēti vietnēs “Augšupcelšanās Skola sanatkumara.ru” un “Planetārā Augšupcelšanās luciferslove.ru”. Brīvi rakstiet arī uz vietnes sanatkumara.ru forumu  http://sanatkumara.ru/forum.

Dārgie augšupceltie draugi! Vai neesat noguruši sēdēt uz sētas?

Aktivitāte un vienotība – tā ir Ūdensvīra laikmeta pirmo gadu enerģija,

kura ir atnākusi nomainīt mūsu ilgo apmācību un gaidas.

Tas ir Galaktiskais Atdzimšanas un Vienotības Stars visiem,

kas ir zinoši un nesnauž.

Tā ir Zemes Jaunās Matricas Enerģija.

Tas ir tas, ko saka mūsu sirds.

Tas ir tas, ko lūdz dzimstošā Jaunā Zeme.

 

Es lūdzu jūs likt savus parakstus uz šī projekta, visus jūs, kas uzskata par svarīgu un vajadzīgu mūsu pūliņu savienošanu.

Jūsu paraksti – tā ir liecība par to, ka jūs piekrītat mūsu uzskatiem, ka jūs jau esat mūsu savienībā un esat tās pilntiesīgi locekļi.

Sūtiet savas atbildes un parakstīšanās uz elektronisko pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., Natālijai Koteļņikovai.

Gaidām jūsu vēstules ar atbalstu projektam!

Un uz tikšanos!

Ar mīlestību un kalpošanā

Natālija Koteļņikova, rakstniece-čenelere, Sanata Kumaras Skolas vadītāja, un Vladimirs Ahmanajevs.

 

Pievienots 30.03.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/vstrechaemsya-na-vershine

Tulkoja Jānis Oppe