Strautiņi

Strautiņi, ieplūstoši milzīgajā Kristus-apziņas upē, iepazīstiet cits citu!

Mūsu jau ir pusotrs simts!

03.04.12

Dārgie draugi!

Laiks strauji tuvojas mūsu aizbraukšanai uz Vladivostoku. Piedāvāju jums “sākumam” pievienoties mums (jūsu meditācijās) noslēdzošajām meditācijām mūsu semināros. Semināru beigās tās parasti ir ļoti spēcīgas.

Pirmās divas svētdienas – 8. un 15. aprīlī mēs meditēsim no 18:00 līdz 19:00 pēc Vladivostokas (Habarovskas) laika. Droši vien Maskavā tas būs 11:00 dienā. Parasti tās ir Meditācijas ar Debesu Tēvu vai iziešana no Galaktikas – Kosmiskā iniciācija.

Pēc tam savienosimies vēl ne reizi vien. Es domāju, ka visus priekšlikumus mēs ņemsim vērā. Sūtiet savus apsvērumus statūtu un noteikumu sakarā vai varbūt vispār iztiksim bez noteikumiem?

Mums nebūs tādas biedrības kā partija vai sekta, vai reliģija. Vajag, lai viss būtu brīvi un jaunā veidā. Taču apvienošanās uz kaut kāda pamata vienalga ir nepieciešama!

Pats galvenais, lai jūs nedomātu, ka es komandēšu vai vedīšu visu uz sevis.

Es ar nepacietību gaidu atbildes uz jautājumiem, kurus es uzdevu vakar. Tās palīdzēs mums visu APZINĀTIES, kas nav mazsvarīgi, radot jebkuru apvienību. Tā nav mana apvienība. Tā ir MŪSU. Tāpēc arī jārada mums tā KOPĪGI.

Mēs pakāpeniski atradīsim palīgus, RADĪSIM CENTRUS UZ VIETĀM – lūk, mums jau ir priekšlikumi no dažādām vietām par brīvprātīgu palīdzību.

Mums ir jau 9 valstis! Sūtiet savus priekšlikumus pa valstīm – apziņot “savējos”.

Mēs uztaisīsim atsevišķu vēstkopu par mūsu Kristus-apziņas Savienību. Tā pienāks tiem, kas ir parakstījušies.

Piedāvājiet savas darba formas.

Var rīkot autoru darbu izstādes.

Var ielādēt garīgās mūzikas koncertus pēc saitēm.

Un, pats galvenais, mūsu kopējās meditācijas.

Starp citu, gribu teikt, ka visiem, kas parakstījušies, mēs izsūtīsim dāvanu. Ļaujiet tikai mums izvērsties tehniski. Viss tas notika tik strauji, ka es vienkārši brīnos, ko gan es pati tik ilgi “sēdēju uz sētas”? Tik daudz atbalsta, tik daudz mīlestības un aktivitātes! Tātad, viss ir savlaicīgi!

Bet tagad es publicēju jūsu viedokļus, tie ir ļoti svarīgi man un visiem mums, jo tas taču ir Kristus-apziņas šķērsgriezums, tas ir mūsu “es” līmenis, un es visus, visus nodrukāju! Tas ir jau trešais saraksts! Maskaviešu no Helēnas Maistrenko “Augšupcelšanās Skolas” ir 53 cilvēki.

Bet, lūk, “Živatma” pagaidām sēž. Mostieties, nāciet pie mums, kopā ir jautrāk!

 

Kādam, kādreiz, kaut kur bija jāsāk visu GAISMAS NESĒJU apvienošanas process! Un, beidzot, doma, kura jau sen lidoja blakus un virs mums, ir piezemējusies. Jūs, Natālija, esat autors šim planetārajam projektam, uz kuru ir norādījis arī mūsu RADĪTĀJS. Dziļi klanos Jums! Veiksmi Jums un visiem, kuri tiecas uz VIENOTĪBU!!!

Valentīna Seņkina

 

Natašeņka, labdien! Es ar lielu prieku sagaidīju Jūsu priekšlikumu un ar lielu labpatiku pacentīšos piedalīties Gaismas nesēju sadraudzībā. Un es PATEICOS JUMS par šo iespēju piedalīties projektos tieši. Lieta tā, ka es dzīvoju aiz okeāna, Ņujorkā, un mums ir 8 stundu starpība ar Maskavu laika ziņā, jūs esat priekšā. Tāpēc man gribētos zināt pasākumu laiku. Vēlu radošus panākumu lieliskajā projektā. Ar Mīlestību.

Jevgēņija Malikina

 

Dārgā Natālija! Gaismu un Mīlestību! Mana atbilde par projektu: vienmēr – jā!

Ar pateicību, jauna dvēsele

Helēna Aleksejeva no Kazaņas.

 

Esiet sveicināta, Natālija!

Protams, tā ir pareiza un laba ideja – apvienoties zem tādas devīzes visiem Gaismas spēkiem. Jums taisnība, tumšie vienmēr un visās savās izpausmēs, rīcībā ir apvienoti un darbojas kopīgi, atbalstot cits citu. Tas ir pie mums, kur “biedros vienprātības” nav! Es par to ne pēc nostāstiem spriežu, pats esmu liecinieks daudzām domstarpībām un rūgšanām “Ceļa meklētāju” prātos. Ja neapvienojamies ar spēcīgu konsolidējošu ideju, tad mēs ilgi vēl staigāsim pa tumsu, bet laika mums tam nav. Starp citu, izteikšu pieņēmumu, ka iecerēt labu darbu un realizēt to, ir dažādas lietas, ne vienmēr sekmīgi iemiesojamas dzīvē.

Jautājumā par semināra vai tikšanās organizēšanu Altajā, tā arī ir vērtīga lieta. Varu piedāvāt dažas vietas Kalnu Altajā, tieši tādas, kur var dzīvot Katuņas, Čemala vai ezera Uzun-Kjoļ krastā[1] teltīs, pirmatnējās dabas klēpī. Domāju, ka priekšlikumu būs daudz! Esmu ar Jums,

Vladimirs Černovs.

 

Sveika, Natālija, gribu izteikt milzīgu Pateicību par šo projektu, tas tā ir vajadzīgs tiem, kas dzīvo mazās pilsētās un ciemos, kam nav tik daudz līdzgaitnieku, kas vēl baidās piecelties visā augumā. Šī savienība dos mums spēkus un pārliecību iet uz savu Virsotni. Lieliski!!!! Es atbalstu un stājos šajās Kristus-apziņas rindās.

Filatova Ludmila, Severobaikaļska.

 

Es atbalstu “Kristus-apziņas Vienotības Biedrības” radīšanu. Milzīgs paldies, ka ir pienācis laiks visu gaismas nesēju apvienošanai un mūsu planētas Zeme glābšanai. Jo taču vairāk cilvēku strādā kopīgi, jo vairāk enerģijas un gaismas nolīs pār mūsu Zemi, būs vairāk labsirdības un žēlsirdības. Paldies Jums par tādas biedrības radīšanas priekšlikumu.

Bulanova Irīna

 

Nataša, labdien! Esmu par savienību! Laiks rit strauji.

Raisa Ivanovna Voroņina

 

Sveicināti, dārgā Natālija! Nu, protams, es piekrītu. Es priecājos par mums visiem, ka mēs būsim zem Sanata Kumaras spārna.

Tamāra Fadejeva

 

Man pavisam nesen nodemonstrēja, ko var izdarīt pie labi atvērtas Anahatas. Es vēl nodomāju – ja cilvēki par to zinātu (ko var mīlestība), pasaule būtu citāda. Tāpēc es, protams, esmu “par”. Tikai viens mulsina – par visu vajag maksāt naudu – par semināriem, vebināriem, apmācību utt. Tas ne visiem ir pa kabatai, nu piedodiet. Ja savienība, par kuru Jūs runājat, atkal būs par maksu, tad lielākā daļa gribētāju vienkārši nevarēs tajā piedalīties.

Timofejeva Jevgeņija

 

Labu dienu, Natālija!!! Esmu par GAISMAS NESĒJU apvienošanos!!! Esmu ar jums!!!

Marina Golubeva

 

Sveicināti, mīļotā Natālija. Neizmērojami priecājos par VIENOTĪBAS sākumu. Es kopā ar savu Augšupcelšanās Skolas grupu no Kišiņevas dodam piekrišanu un pateicamies par iniciatīvu, kalpošanu un Gaismu, kuru jūs nesat mums. Ar mīlestību un godbijību,

Irīna Deleva, Kišiņeva.

 

JĀ, protams, JĀ, Pateicos, Natālija, par visu Vienošanas, mūsu pūļu savienošanas priekšlikumu. Ar mīlestību un pateicību

Fanija Abdurahmanova, Naberežnije Čelni

 

Sveicināti, Nataša! Man ir priekšlikums, taču sākumā nedaudz priekšvēstures. Pēdējā laikā esmu ārpus grupām. Uz pavasara ekvinokcijas dienu domāju, kā man pameditēt? Dienas divas pirms tam pienāk vēstkopa no “ŽivaAtma”, kur bija izlikts detalizēts apraksts aktivizācijai Arkaimā uz 20. martu. Lēmums nobrieda momentāni (atbalsts no ārienes?) – pievienojos, kā to izdarīt – palūdzu A Es savienot mani ar Arkaimu. Gandrīz divas stundas aizlidoja vienā mirklī. Atvēros tā, kā nekad nebiju atvērusies. Lidojuma, prieka, laimes par vienotību sajūta, sirds telpa pulsēja pa visu Visumu. Tagad par priekšlikumu – kāpēc neveikt īsiņu meditāciju (minūtes 10) pirms katra jūsu semināra, lai visi semināra dalībnieki sajustu to, ko sajutu es, ka tu neesi viens. Un arī Jāņtārpiņiem treniņš nebūs par sliktu. Un nosaukt meditāciju par “Apsveikuma meditāciju”. Gaismu un Mīlestību visiem!

Tatjana Frolova

 

Dārgā Natālija Nikolajevna!

Priecājos un ar pateicību apsveicu Jūsu aicinājumu.

Es saku: “Jā!” Esmu ar Jums šajā projektā! Panākumus un labklājību projektam, Zemei un visai cilvēcei! Ar mīlestību,

Tatjana Zabeļina

 

Labdien, dārgā Natālija! Patiesi priecājamies un PIEVIENOJAMIES!!! Mēs sen strādājam šajā virzienā – “APVIENOT GAISMAS NESĒJUS”! Esam gatavi strādāt un apmainīties ar pieredzi! Aicinām VISUS! VISUS! VISUS! Uz Krimu, uz KAZANTIPU – 2012. g. 20.07. – 30.07. – 10-gadu JUBILEJA Dienas Ārpus Laika svinēšanai pēc JAUNĀ LAIKA saules-mēness kalendāra! e-pasts; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.: tel.; (+380) 997770069 : 502005225: 935507799: 951607167 :www.club333.inmarket.biz Ar cieņu un mīlestību –

LEONĪDS ar MĪLESTĪBU! Kazantipa, Krima.

 

Dārgā Natālija! Pateicos par tavu neizsmeļamo Gaismu, kurā tu devīgi dalies ar mums. Es, Marija Jegorova no Maskavas, lieku savu parakstu zem projekta. Rīt mēs, Gara Magnētu Maskavas grupa, veicam Globālas BĒRNU DZIEDINĀŠANAS Magnētu un Meditāciju – tas ir mūsu ieguldījums projektā! Ar mīlestību un pateicību

Marija Jegorova, Maskava

 

Nataša, es ieraudzīju sevi kā mazu strautiņu, ar savām pūlēm un nodomu iestaigājušu celiņu uz pieteku Lielai Upei, kura nes ūdeņus (mūsu dvēseļu sakrāto pieredzi) uz Lielo Pasaules Okeānu. MĒS ESAM VIENOTI! Un visi mēs esam Pasaules Okeāna “pilieniņi”. Un mūsu KRISTUS-APZIŅAS STRAUME būs jo spēcīgāka un stiprāka, jo vairāk “Strautiņu” ieplūdīs Šajā Straumē. PARAKSTOS! IEPLŪSTU!

Olga Seraja

 

Natālija un Vladimir, labu jums dienu! Dvēselē gavilē no apziņas, ka ir pienācis laiks kļūt pilnīgiem vienotā būtību plūsmā, kuras tiecas uz Gaismu un Augšupcelšanos. Mēs jau sen esam vienoti mūsu dvēselēs, viņa tad arī pievilka mūs, pastāvīgi bīdīja mūs uz tikšanām un apzinātu ieplūšanu informācijas plūsmā, nākošā no Augstākajiem, no Sanat Kumaras. Tagad mēs būsim vienoti mūsu brīnišķīgās Zemes, Saules sistēmas un visu Visumu telpās visās mūsu izpausmēs. Pateicība Jums, dvēselē Lielie!!!

Pateicamies Jums, Natālija un Vladimir, Debesu atbalstu visos pasākumos! Mēs esam ar jums. Dajanova Jamila Nagimovna, Učali, Baškīrija, Sanat Kumaras Skola.

Pienācis laiks! Jā! Jā! Jā!

Tatjana Protasova, Jekaterinburga

 

Dārgā Natālija. Es pateicos jums par jūsu kalpošanu par labu pasaulei.

Es atbalstu ideju un esmu ar mieru iestāties Kristus-apziņas biedrībā.

Tatjana Kozireva, Austrālija, Kanbera

Sveicināti! Pateicos jums par vēstkopām! Ar pateicību pret projekta organizatoriem un radītājiem atbalstu aicinājumu par Kristus-apziņas Savienības radīšanu!

Olga Šaidurova.

 

Natālija! Es varu uzlikt parakstu augstāk par jūsējo (mans smaids). Apsolu pretimnākšanu, kāda ir manos spēkos.

Sergejs Kanaševskis, Novokuzņecka

 

Sveicināti, Natālija!

Par gaismas nesēju apvienotas pasaules savienības radīšanu – sen ir laiks!!! Vajag būt centrālajam štābam, kaut vai ātrai pieejai informācijai un apziņošanai: kas, kur, kad – laiks nu jau vairs neskrien, bet lido un vēl veic tādus lēcienus. Atcerieties, kā mums aprakstīja augšupcelšanās procesu uz jau augšupcēlušās planētas Karnasa? Dažas dienas pirms Augšupcelšanās visi planētas iedzīvotāji tika apziņoti, viņi pulcējās noteiktās drošās planētas vietās. Tur iedzīvotāji bija pilnībā sagatavoti Augšupcelšanās procesam. Lūk, tā ir organizācija, tā kā mums patiešām ir vajadzīgs centrālais štābs, kur jebkurā brīdī var uzzināt pašu svaigāko un vitāli svarīgo informāciju.

Nosaukums arī ir ļoti piemērots – “Tikšanās virsotnē”, bet var vēl konkrētāk – “Štābs planētas sagatavošanai Augšupcelšanai”. Ar Mīlestību,

Habličeka Irīna, Vācija

 

SVEICINĀTI DĀRGIE NATĀLIJA, VLADIMIR. GAISMA, MĪLESTĪBA UN PRIEKS LAI PIEPILDA JŪSU SIRDIS. AR GAVILĒM SIRDĪ UN AR PRIEKA ASARĀM MĒS, GRUPA “FENIKSS” NO KRIVOJROGAS, UKRAINA, ESAM PAR.

Ļubova Hudorožkova, KRIVOJROGA, UKRAINA

Natālija, sveicināta! Ar lielu prieku atbalstu tavu projektu un tikšanos Virsotnē. Tagad ir pats laiks, jo no 20. marta taču ir atnākušas jaunas atbalstošas enerģijas, un vienas no tām: Drakonu – KOSMISKĀS UGUNS Enerģijas, Meistara Delfīna Enerģijas – KOSMISKĀS KRISTUS-APZIŅAS ENERĢIJAS ar DEBESZILIEM un PURPURA stariem un VENĒRAS MĪLESTĪBAS ENERĢIJAS.

Tatjana Manihova, Volgodonska

 

Protams, Jā! Valentīna Belova

 

Esmu par!!! Mācīsimies dzīvot Vienotībā! Paldies!

Nadežda Gluškova, Taldigorgana, Kazahstāna

 

Ar pateicību atbalstu visu jūsu darbu, uz tikšanos Altajā, Mīlestību un gaismu, Aniša

 

Dārgie Nataša un Vladimir!!! Jā! Jā! Jā! Ar prieku, sajūsmu un atbildību atbalstām Kristus-apziņas Savienību un katra personīgo Kristus-esību, formējošo grupveida, kolektīvo, kopīgo!!! Maskavas Augšupcelšanās Skola ar prieku ieplūst vispārējā kustībā un turpinās arī turpmāk dalīties ar atradumiem, atklājumiem, apzināšanām. Ar mīlestību, pateicību un kalpošanā

Mainstrenko Helēna, Vasiļjeva Zoja, Tjapkina Zinaīda, Jakovļeva Ludmila, Kameņeva Elvīra, Krujčkova Galina, Tolstova Tamāra, Borodina Vera, Gurinova Tatjana, Haritončenko Alisa, Šaiduļins Fjodors, Gurjanova Alla, Ovčiņikova Ludmila un daudzi, daudzi citi.

 

AR MĪLESTĪBU UN PATEICĪBU uz tikšanos virsotnē!

Katerina Popova, Čeļabinska

 

Protams, Jā! Lieliska ideja!

Sen laiks sākt apzināties,

Ka pasaule ir vienota, un mūsu ar jums laiks

To visu šodien RADĪT!

Es nodarbojos ar skaitļu kodiem, un tie kā vienmēr palīdz atšifrēt un saprast notiekošo. Vārdu savienojums KRISTUS-APZIŅAS SAVIENĪBA aprēķinās ar skaitli 300.

300 = Zelta Dievišķā Sēkla = Griba + Mīlestība + Viedums = Mēs atnācām atnest Gaismu! Kas ir “Kristus-apziņas Savienība” = 416 = ir atvērtas durvis = Mēs sākam strādāt pilnā spēkā. Lūk, tāds skaitlisks čenelings. Tā kā esmu PAR!!!

Helēna Ševčuka

 

DĀRGĀ NATAŠA! MĒS, GRUPA “VARAVĪKSNE”, PILNĪBĀ ATBALSTĀM JŪSU PROJEKTU AR VISU DVĒSELI. ES PĀRNESU JŪSU AICINĀJUMU UZ DIVĀM VIETNĒM.

NATĀLIJA UN NAILS DAVLATOVI, KALUGA.

 

Vienotība = Mīlestība = 94! Natašeņka-saulīt, tas ir tas, kas tagad ir nobriedis – pāreja uz Vienotību, sevis sajušana vienotībā ar visiem ne tikai šajā plānā, bet arī fiziskajā! Tas ir tāds prieks! No bērnības, cik sevi atceros, redzu Vienotības tēlu – visi zemes cilvēki ir kopējā riņķa dejā, dzied dziesmas, viņu acis mirdz laimē, visi smaida... Tieši tā mēs jutāmies Aktivizācijās Urālos, tas mums notika – vienotības laime, un šajā laimē gribas būt un būt, cik labi ir būt Kristus-būtņu Vienotības Veselas Laimes daļai!!! Natašeņka, tas taču ir Cilvēces sapnis par paradīzi. Tu pieliki sērkociņu ugunskuram, uz kura ir Katls ar Vienotības Zemes Cilvēces mīlestībā putru! Tu to iededzināji, mēs piemetam malciņu. Lai viņš liesmo gaiši un savāc ap sevi pašus saprātīgākos Zemes cilvēkus, visus, kas ir par mieru, kas izvēlas Mīlestību! Starp citu, mīlestībai un vienotībai ir viens skaitļu kods 94. Urā! Urā! Urā! Pienācis šis laiks! Iestājies šis laiks! Un mēs dzīvojam tieši tagad! Un tas ir mūsu rokās!

Ļ. N. Tolstojs “Karā un mierā” aicina mūs visus: “Ja netikumīgi cilvēki ir saistīti savā starpā un veido spēku, tad godīgiem cilvēkiem vajag izdarīt to pašu, jo tas ir tik vienkārši.”

Tatjana Kačkova

 

Natālija, sveicināti! Vakar es jums atbildēju uz vienu no jūsu vēstulēm, vēl nezinot par Kristus-apziņas savienību. Doma par mūsu apvienošanu jau lidinājās gaisā, un tā tika izteikta kā dabisks slēdziens, attaisnots ar dvēseles dziņām, kura vienmēr alkst pēc lidojuma uz mīlestību un gaismu. Paldies jums par dzīves prieku un cerību izpildīt savas misijas lielo veikumu.

Galina

 

Es ar lielāko prieku atbalstu Jūsu pasākumu, Nataša!!! Tumsas spēki patiešām nav slikti organizēti... TAČU...:))) Kas ir TUMSA?!

Tā ir vieta, kur nav GAISMAS...:))) Bet tas nozīmē, ka, jo spožāk un SPĒCĪGĀK spīdēsim mēs – DIEVIŠĶĀS GAISMAS nesēji, jo mazāk paliks tumšu kaktiņu uz mūsu Māmuļas Zemes... Esmu ar jums, mani draugi!!!

Galina Haritonova

 

Priecājos, ka mēs beidzot esam nobrieduši vienotībai. Jo apvienošanās process taču ir viens no pašiem grūtākajiem mūsu trīsdimensiju pasaulē.

Konstantīns

 

Sveicināti, Nataša! Pateicos Debesu Tēvam, Sanat Kumaram un Jums, Nataša, par jūsu grāmatām, par vēstkopām, par iniciatīvu radīt Kristus-apziņas savienību! Ar prieku iestājos šajā savienībā. Man patīk devīze “Radiet sevi Dievišķo”. Ar visu DVĒSELI esmu ar Jums, ar visiem gaišajiem Spēkiem, ar domubiedriem!

Irīna (Šahti, Rostovas apg.)

 

AR VISU DVĒSELI ATBALSTU KRISTUS-APZIŅAS SAVIENĪBAS RADĪŠANAS IDEJU, JŪS ESAT MALACIS, NATAŠA, PRIECĀJOS PAR JUMS AR VLADIMIRU, JO MĒS VISI TAČU ESAM TAS, KAS ESAM. PADOMĀŠU PAR UZSTĀDĪTAJIEM JAUTĀJUMIEM-VIRZIENIEM.

ANNA RAZUMOVSKA, KOROĻOVA

 

Dārgā Natašeņka! Ļoti priecājos, ka mēs arī iestājamies savienības rindās, kā to dara daudzas grupas uz planētas. Tas ir ļoti lieliski, un es atbalstu šo projektu! Priecājos piedāvāt savu palīdzību visiem tiem, kam tā vajadzīga! Šeit Pīterā jau norit darbs!

Anna Sairama, Sanktpēterburga

 

Dārgā Natālija Nikolajevna! Es ar prieku atbalstu “Kristus-apziņas Vienotības Biedrības” radīšanu.

Veiksmi Jums un visiem mums apvienošanā.

Ludmila Boļšakova, Maskava.

 

Mani Gaišie Sveicieni, Natālija! :)

Paldies Jums Liels par tādu unikālu Apvienošanās iespēju!!! :) Lai ved Valdnieks Gaišais mūs pa Pareiziem Ceļiem! :)

Cik gadus mēs visi gaidījām šo Vienotības Brīnumu, un, lūk – tas notiek! :)

Ļoti Liela Pateicība vietnei, visiem, visiem Gaismas nesējiem, visiem Augstākajiem Spēkiem, un, protams, ka mūsu Valdniekam Mīļotajam!!!

Aktīvi darboties Vispārējā Labuma Vārdā cenšos visu laiku, tāpēc, es uzskatu – tas ir lieliski, ka var parādīties tāda vajadzīga un svarīga Vienotības Savienība, un ceru, ka tā palīdzēs mums visiem, pēc darbībām alkstošajiem :) izpaust sevi, piecelties Pilnā Augumā un atnest vēl vairāk Gaismas un Mīlestības šai Pasaulei! :)

Starp citu – ļoti žēl, ka nenokļuvu uz aktivizāciju Urālos, tā kā ne tik sen atradu vietni “Sanata Kumaras Skola”, taču mana Sirds ļoti nopriecājās, kad es atradu kolektīvu, strādājošu zem Mīļotā Valdnieka vārda :)

Zema Paklanīšanās, Jums, Natālija, un visām, visām Gaišajām Sirdīm :) Mīlestību visiem, Prieku un Gaismu! :) Ar Mīlestību un Pateicību,

Jekaterina, Dienvidu Urāls, Čeļabinskas apgabals

 

Sveicu visus!

Kristus-apziņas Biedrības-Savienības radīšana priekš manis ir Uzkāpšanas un Paplašināšanās nākošais etaps. Pateicos Natālijai par Kalpošanu, Mīlestību, Gatavību fiksēt iecerēto fiziskajā plānā! Es dzīvoju Ukrainā, vadu grupas, aktivizācijas spēka vietās, pieņemu čenelingu. Biju dalībniece jūsu seminārā Viņņicā 2009. gadā. Marta beigās pienāca informācija par aktivizāciju Karpatos, lūk, kaut kas no saņemtā:

...Mēs, Starpgalaktiskā Vienotības Savienība, priecājamies par Jūsu gatavību realizēt kopēju projektu. Pieņemiet mūsu Mīlestību, Pateicību un Atbalstu. 20. maijā, Saules aptumsuma dienā, Visumā notiks Dižens Notikums, kura mērķis būs VIENOTAS ATTĪSTĪBAS SPIRĀLES RADĪŠANA, kura brīvi cirkulēs visās Galaktikās. Šim notikumam ir milzīgs enerģētiskās informācijas potenciāls Visuma iegriešanai... nofiksēt JAUNĀS VIBRĀCIJAS no STARPGALAKTISKĀ VIENOTĪBAS STARA, caur aktivitāti un darbību apstiprināt dzīvē KRISTUS-APZIŅAS TELPU...

Izlasīju Jūsu aicinājumu radīt SAVIENĪBU... priecē... puzles sakrīt!

MĒS ESAM KOPĀ!! Uzreiz atstāju savas koordinātes, esmu gatava sadarboties, kopā kalpot, radīt, sazināties. Tiem, kas no Ukrainas, piedāvāju iepazīties.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

http://www.voznesenie.com.ua/

tel. +38067-102-00-17 AR MĪLESTĪBU!

Natāla Poļuka!

 

Natālijas Koteļņikovas Aicinājumu Atbalstām un pievienojamies! Mēs esam kopā, vienotībā ar jums un visiem gaismas nesējiem! Mūs ir 13 cilvēku, mēs esam grupa no Svobodnijas, Amūras apgabals.

Ņina Bļizņuka

 

Liels paldies par aicinājumu, pilnībā atbalstām. Mūsu grupa nodarbojas un veic visas jūsu meditācijas un akcijas Kristus-apziņas attīstībai.

Valentīna, Olga, Helēna, Albīna, Nadežda.

 

Nataša, liels paldies par visām vēstkopām un parakstos zem projekta.

Dagmāra.

 

Ar prieku apsveicam un atbalstām šo projektu! Paldies par jūsu piedalīšanos un vēstkopām. Grupa (6 cilvēki) no Harkovas. Ar cieņu

Natālija Tarasova

 

Lieliski!!! Esmu ar jums!!! Un uz Altaju gribu ))) tikai izredžu nokļūt nav daudz ))

Bet pamošanās process jau ir masveidīgs un augšupcelšanās – neizbēgama!!!! Lai nav ne pareizi, ne gludi ))) ne rindiņu izmainīt nevaru )) es to tagad izdzīvoju! es ar to tagad dzīvoju!

Tu pamodies no miega, atvēri brīnišķās acis

iztaisnoji saliektos ceļus visā augumā

piecelies un paud mīlestības visu iedvesmas spēku

atver plaukstas uz augšu, tie it kā spārni – apmazgā

sevi līdz debesīm piepildi ar vienotības lielo spēku

iztaisno plecus, torss taisns, nebaidies augšanas izpausmes

līdz debesīm mums aizsniegties nav grūti – tas ir pieskāriens

ieelpo debess zilgmi, piepildies ar varavīksnes mirdzumu

nobaudi zvaigznes zelta atspulgu un apbrīno Visuma burvību.

Dievs plaši atvēris debesis! Dēliņš atgriezies, piecēlies no ceļiem!

Tu atnesi ķermeni! Dievu dāvanu! Un daudz, daudz iespaidu!!!!

Irīna Virlina

 

N. K. Nu, lūk, iedvesmojoši, jūtu un tiekšanās plūsma... Bet mēs tagad jau esam sagatavojuši pirmo pārsteigumu, radošu:

Mūsu sasniegumu pirmā izstāde

Raksta Jekaterina Popova.

Labu dienu, Natālija!

Vienu no savām mandalām es Jums nodevu caur Ļubu Roguļovu, mandalu ar Lucifera zīmi. Es to nopinu pēc jūsu grāmatas “Starojošais Eņģelis[2]” izlasīšanas!

(Ļuba, kur ir mana mandala? Mēs ar Ļubu gandrīz neredzamies, tad viņa ir aizbraukusi uz tālām zemēm, tad es uz tuvām... N. K.)

Es iemācījos pīt mandalas pirms pusgada, un mans pirmais darbs ceļoja ar Ļubu Roguļovu uz Meksiku uz 11.11.11!!!

Tie saucas Zikeri, šo nosaukumu tiem deva Natālija Reņša, tie ir mandalu “DIEVA ACS” “mazbērni” un “SAPŅU ĶĒRĀJU” “bērni”.

Taču, kad es iemācījos viņus pīt, tad savos darbos es ieraudzīju MANDALAS, tad tagad es viņas saucu par NODOMA-MANDALĀM! Katra Mandala tiek pīta ar noteiktu nodomu, vai arī cilvēks izsaka savu patiesu vēlēšanos, un es pinu. Vai, kā tas bija ar manu pirmo mandalu, kuru es sākumā nopinu, bet pēc tam Meksikā to nodeva meitenei no Maskavas!

Esmu māmiņa, man ir 3 bērniņi, mazākajam tajā brīdī bija gadiņš. Pēc ĻUBAS Roguļevas semināra es ļoti stipri vēlējos RADĪT, un sāku sevi meklēt... un atradu, un ar visu, droši vien mātes mīlestību, es nopinu pirmo mandalu, pati, vēl neizejot seminārus pīšanā, un, kā mēs pēc tam sapratām, ka šai meitenei es ar savu jaunradi esmu nodevusi daļiņu mātišķās enerģijas!!!

Katra mandala ir ar savu brīnišķīgu vēsturi!

Un es sāku radīt, un man tas atnes tādu apmierinājumu, laimi, prieku, SVĒTLAIMI!

AR MĪLESTĪBU UN PATEICĪBU gribu padalīties ar jums ar savu jaunradi!

Jekaterina PopovaThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., Čeļabinska.

Mandalu fotogalerija Lucifera vietnē

 

Pievienots 10.04.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/rucheyki

Tulkoja Jānis Oppe


[1] “...на берегу Катуни, Чемала или озера Узун-Кёль”. (Tulk. piezīme)

[2] Skat “Лучезарный Ангел” http://sanatkumara.ru/archive/index.php?option=com_content&task=view&id=799&Itemid=33 (Tulk. piezīme)