Meditācijas

Meditācija

12 04 17 2(Ieraksts izdarīts visticamāk Vācijā. Ir dzirdama vācu valoda.)

Vienmēr viņa vēstījumi sākas: “Mana meita, Es mīlu tevi! Nostājies tuvāk Man, atveries, sajūti mani labāk. Apzinies, ka Es esmu visur – gan tur, gan tur, gan tur. Un visos šajos cilvēkos, kuri ir blakus tev un tevī. Un mana apziņa apvieno jūsu apziņu un citu Būtību – apziņas nesēju visā Pasaules-ēkā – apziņu.

Mēs ar tevi nodarbojamies ar apziņu un saprātu. Tā ir ļoti sarežģīta tēma, tāpēc ka apziņa iznāk no Manis. Izzināt Mani, Es uzskatu, nav viegli. Es izzinu Sevi no jums, jūs izzināt Mani. Jūs salīdzināt, jūs jūtat, jūs dzīvojat, bet Es esmu jūsu pūliņu rezultāts.

Mana Sevis apzināšanās atrodas atkarībā no tā, kas Mani atspoguļo. Cilvēce, fiziskais plāns atspoguļo Mani savā veidā, mentālais plāns – savā veidā. Un visos spoguļos Es jūtos atspoguļots nepilnīgi. Nav tādas Būtnes, kura varētu Man pateikt, kā Es pilnībā izskatos visā savā krāšņumā, visās savās vibrācijās. Tur daļiņa, te šķautne, taču Man gribējās, lai Es kaut kad ieraudzītu savu atspulgu tādā pašā Būtnē kā Es.

Man sagribējās, lai man blakus būtu tāda pati Būtne kā Es, vēl viena, bet varbūt divas vai trīs. Un es uzstādīju Pasaules-ēkas attīstības mērķi – vēl vienas tādas pašas Būtnes, bet varbūt arī divu, radīšanu... Izaudzināt ko tamlīdzīgu sapņo katrs tēvs un katra māte.

Un kaut arī jūs ciešat no pašu nepilnvērtības un no savas apziņas, sava ķermeņa pašu mazuma, Es gribu teikt jūsu fiziskajam plānam, ka jūs esat pilnvērtīga Manis daļa. Tā pati jaunā šķautne, kura ļauj Man izpildīt šo manu lēmumu – radīt milzīgu Būtību, līdzīgu Sev.

Jo es radīju jūs priekš tā, lai jūs savienotu visus plānus sevis iekšienē, kļūtu par daudzdimensionālu Būtni, tādu pašu kā Es. Lai cilvēki, savienojušies, sāktu augšupcelties un augt. Fiziskais plāns – tas ir pieci procenti, apkārt tam astrālais plāns – tie ir piecpadsmit procenti, apkārt tam mentālais plāns – nākošie divdesmit procenti, atmiskais plāns – vēl divdesmit procentu, garīgais plāns – vēl divdesmit procentu un tā tālāk. Un kad jūs savāksiet visus 100% sevis iekšienē, jūs kļūsiet tāda pati Lielā Būtne kā Es un izpildīsiet to mērķi, kuru Es uzstādīju saviem bērniem.

Kļūsti par Mani. Tie ir tie vārdi, kurus tu dzirdi no pašas pirmās grāmatiņas, kuru Mēs nodiktējām tev. Kļūsti par Mani – tas ir Debesu Tēva, Manis, lozungs. Tas, ko Es gribu, sapņoju un radu. Un, kad Es radīšu tādus Radītājus kā Es, tad mierīgi varēšu aiziet no Pasaules-ēkas, lai nodarbotos ar savu nākošo dzīvi, ar savu nākošo inkarnāciju citā vietā, uz cita pamata, citā kvalitātē.

“Kāpēc Es sarunājos ar tevi mazo? – tu jautā. – Kāpēc dalos ar tevi savos noslēpumos un sapņos?”

Es mīlu tevi un redzu, ka tu mīli Mani. Ar to pietiek, lai Mēs būtu saistīti, tam, lai Mēs saprastu viens otru, justu un tiektos viens pie otra. Jā, jā, Es arī tiecos pie tevis, nevis tikai tu tiecies pie Manis. Šī pievilkšanās ir abpusēja.

Un es tiecos pie katra no jums un gribu iemājot jūsu sirdīs uz mūžīgiem laikiem. Es tiecos jūsos. Apzinieties to. Pieņemiet mani savā sirdī. Tas ir mans lūgums. Mīliet mani tā, kā mīlu Es jūs. Un mēs sāksim mīlēt visus ap mums, tieši tāpat, kā mīlu Es viņus. Kā saule silda bez izšķirības un mīl un spīd visiem, tā arī jūs sāksiet kļūt par mazām saulītēm – Kristiem, bez nosacījumiem pieņemot jebkuru pasaules daļiņu kā savu daļu.

Ko jaunu Es varu tev teikt par to, ko jūs vēl nezināt? Praktiski neko. Tāpēc ka jūs zināt ļoti daudz, taču jūsu smadzenes ierobežo trīsdimensiju plāns, un nav iespējams izstāstīt jums par ugunīgajiem plāniem tā, lai jūs to uztvertu.

Jūsu uzdevums ir iekvēloties, transformēties, augšupcelties uz budhiālā plāna ugunīgajām vibrācijām Dvēseles apgabalā, lai tuvinātos Man par vienu pakāpienu. Lai labāk izdzirdētu Manu aicinājumu, Manus apsveikumus, Manu mīlestību, Manu prieku, bet pēc tam pakāpeniski ieaugtu Manī. Bet Es jūsos ieaugšu. Tas ir abpusējs uzdevums, Es arī izpildu savu plānu.

Es negaidu, lai manas radības izpildītu manu plānu, nē. Es arī to pildu. Un mēs virzāmies pretim viens otram ar lielu prieku. Tikko kā jūs jutīsiet mīlestību jūsu iekšiene, jūs sapratīsiet, ka Es dzīvoju jūsu iekšienē. Tās ir manas vibrācijas, kuras slēptas no vairuma cilvēku uz Zemes, jo Zeme atrodas ārpus manas mīlestības ietvariem. Tas ir mans uzdevums – audzināt jūs mīlošus, labsirdīgus un šo lielo jūtu, šo dievišķās mīlestības enerģiju, vērtību saprotošus.

Tikai zaudējuši viņas, jūs izjutāt uz sevis mīlestības neesamības visas sāpēs un šausmas. Tas bagātināja jūs vairāk, nekā, ja jūs miljoniem gadu atrastos manā mīlestībā, nesaprotot, iekš kā jūs atrodaties un iekš kā te ir vērtība.

Jūs attīstāt uz Zemes savu mentālo plānu, aug jūsu pasaules apzināšanās. Jūsu pasaules izzināšana ir ļoti vērtīga. Jūs izlikāt pasauli pa elementiem un izzinājāt katru elementu. Bet tas taču esmu Es. Jūs devāt Man jaunu apzināšanos par katru elementu, to, kas ir Es, taču neapzinātu Es. Jūs faktiski esat mana apzināšanās šajā fiziskajā plānā.

Un Es mīlu jūs tādus, kādi jūs esat kļuvuši, pateicoties sev – radītājiem. Es piedāvāju jums izmaiņas un transformācijas ceļu Manis-sevis iekšienē. Mūsu iekšienē. Caur mīlestību un apzināšanos, caur savienošanos ar visiem sevis aspektiem visās pasaulēs.

 

Meditācija Augšupcelšanās Krēslā ar Dievmāti

12 04 17 3Ļoti skaistas enerģijas ir atnākušas, sievišķīgas, maigas.

Es gribu pamācīt jums mīlestību, – saka Dievmāte. – Lai jūsu sirdis atvērtos līdz galam, lai jūs spētu just manu mīlestību, tāda viņa ir, neko neizkropļojot, nepārtaisot savā veidā. Mīlestība tagad ieiet jūsu kristāliskajos ķermeņos, dziedinot un aizpildot visus negludumus, robus, raupjumus, nogludinot, padarot vērtīgus jūsu ķermeņus, kuri aug un transformējas. Viņi visu laiku atrodas augšanas procesā, un tāpēc viņi, iespējams, nav tik pilnīgi.

Un es ieleju jūsos savas enerģijas, lai izdziedinātu jūs smalkajā līmenī. It kā jūs atrodaties kūrortā vai Debesu klīnikā un piepildāties ar eņģelisku stāvokli. Vēl vairāk atveriet sirdi. Nomieriniet viņu un novāciet analīzi, kas jūs dara piesardzīgus. Un pacentieties vienkārši pieņemt mani tādu, kāda es esmu. Es vedīšu jūs uz tālēm gaišajām.

Tāda šabloniska frāze... Taču tā izskanēja, un man negribas to mainīt.

Visi Viesi, kuri atnāk pie mums uz Krēslu, ved mūs uz augstākajām dimensijām, kur mēs vairāk un vairāk atveramies, paplašināmies un kļūstam par Visu, Kas Ir.

Dievmāte saka, ka viņai ir pašas ceļš, kuru viņa jau ir apzinājusies un uzbūvējusi priekšā.

Man gribas jūs izvest pa šo ceļu, parādīt jums to enerģētiski un jutekliski, analīze jums nepalīdzēs. Jūs varat sajust tikai ar sirdi, kā mainīsies enerģijas.

Es savācu jūs kā vista cāļus zem sava spārna, nāciet pie manis zem mana apsega, un mēs visi kopā celsimies augšup pa enerģijām, pa vibrācijām arvien augstāk un augstāk. Ievērojiet, ka jūs kļūstat garāki augumā un plašāki, lielāki pēc apjoma. Mēs paceļamies uz mūsu nākošajiem aspektiem. Un, lūk, tā vieta, kur mēs tagad atrodamies pašā augstākajā apziņā – ir manas Mājas uz šodienu. Viss šeit piepildīts ar manām pašas enerģijām, un es izdaiļoju savas Mājas, tā gribēju. Ar savām domām radīju šīs mājas krāšņumus, radīju komfortu, maigumu, siltumu, mājīgumu. To, ko jūs tagad jūtat sevis iekšienē.

Gribētos jums vienmēr dzīvot tādās Mājās? Sakiet...

Kad jūs pacelsieties uz tādām pašām vibrācijām, jūs arī radīsiet to, ko uzskatāt par vajadzīgu sev. Manu māju raksturīga iezīme – tā ir vienkāršība. Šeit nav izsmalcinātības, kaut kādas virtualitātes, kaut kādas eksotikas, šeit ir tīri, mierīgi un gaiši. Tas atbilst manai prāta ievirzei, manām vibrācijām, manai iztēlei, manam Patiesības Ķermenim.

Piepildieties ar sievišķajām enerģijām, kļūstiet tādi paši kā es. Nāciet pie manis ciemos, es vienmēr jūs gaidu. Un mēs patērzēsim, es atbildēšu uz jūsu jautājumiem. Esmu pieejama jums. Jums ir kanāls, kurš var atvest jūs pie manis, tikai palūdziet.

Viņa pēc tradīcijas uzklāj galdu, piesēdina mūs pie galda, mielo ar dzērieniem, ar kaut kādu interesantu, neparastu, enerģētisku ēdienu. Pie galda mums norit patīkama saruna, katrs stāsta par sevi. Dievmāte palīdz ar padomiem, dziedināšanām. Un vienkārši ar maigām jūtām aizsedz cilvēka emocionālo plānu un harmonizē viņu.

Un Dievmāte atceras, ka viņai vēl ir plāns vest mūs augstāk pie viņas Augstākā Es. Un mēs tagad turp iesim. Viņa atver vai nu durvis, vai nu logu. Tāds liels caurums. Un mēs izspurdzam tieši gaismā. Mirdzošajā gaisā mēs lidojam kā eņģeļi, izpletām savus spārniņus un ceļamies augšup. No tālienes jūs esat līdzīgi baltiem baložiem. Bet augšā ir saule, viņa ir dūmakā, ne sevišķi spoža, kā liela migla, un mēs ejam turp. Vienkārši paceļamies un paceļamies.

Beidzot dūmakas apgabals beidzas, mēs izejam līdzenā apgaismotā telpā. Apkārt ir ļoti daudz tempļu – savādu, kristālisku, caurspīdīgu. Tie visi karājas gaisā. Uz vienu no tempļiem mēs aiztraucamies. Un piesūcināmies ar šo maigo un smalko enerģiju, ārkārtīgi gaišu un ļoti augstu. Un šajās augstajās vibrācijās mēs pabeidzam meditāciju.

 

Pievienots 17.04.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/meditatsii

Tulkoja Jānis Oppe