Print

Karmiskā padome

Karmiskā Padome Ceremonijā “Augšupcelšanās Krēsls”

(tiešais čenelings)

12 04 17 1Karmiskā Padome – tās ir mūsu Zemes Hierarhijas daļas, kuras palīdz mums tikt galā ar saviem uzdevumiem un apzināties jaunus uzdevumus, bet iespējams, viņas taisa mums pagājušās dzīves maiņu, un atveras jauna lappusīte mūsu dzīvē, it kā jauna inkarnācija. Domāju, ka tas tagad ir viņu galvenais uzdevums – darbs ar mums. Un viņas kļūst par maigiem Skolotājiem, viņas nav vairs bargi tiesneši, kā mēs viņas agrāk iedomājāmies. Viņas ļoti priecājas, viņām ir atvērtas kapuces. Tur ir sieviešu sejas, paskatieties, varat tās iedomāties, kā viņas stāv. Viņas ir ļoti laimīgas, smaida, ka viņas ir jaunā lomā.

Tāpēc ka mēs esam izgājuši no viņu ietekmes, kļuvuši par viņu kolēģiem.

Mēs atnācām pie jums laiku saskares punktā, lai nodotu jums jaunas zināšanas, atklātu jaunas jūsu dzīves lappuses, un, iespējams, pastāstītu par jauno karmu, kura pavisam citādi strādās ar jums, par jūsu – Jaunās Zemes Arhitektu – atbildību, par jūsu uzdevumiem jaunas apziņas radīšanā uz jaunu dvēseles un ķermeņa likumu pamata. Protams, katrs no jums neņems sev līdzi vienvadības principus, pakļaušanās, tirānijas, ierobežotības, trūcīguma principus, kā saka, nepietiekamības enerģijas. Visas šīs idejas jūs atstāsiet šeit, trešajā dimensijā, un, protams, uz to pamata nebūvēsiet jaunas savstarpējās attiecības jaunā sabiedrībā pie jaunas apziņas. Bet mēs stāvam sardzē par to, lai šie likumi tiktu atstāti šeit. Un mēs stāvam jūsu nākotnes paradigmas izmaiņas sardzē. Un mēs varam parādīt jūsu vecos šablonus, kā jūs spriežat par to, kas jūsu dzīvē ir pareizi un nepareizi. Vienalga katrs balstās uz tiem šabloniem, kuri uzplaukuši jūsu sabiedrībā krāšņās krāsās. Uz Krēsla tas ir īpaši pamanāms katram no jums, un šodien jūs, iespējams, jutīsiet šīs skrambiņas tajā pilnībā, par kuru jūsu pakāpeniski kļūstat. Mēs saprotam, cik grūti ir atiet no vecās domāšanas, pat ja jūs neesat saistīti ar reliģiju, un pat ezotēriķiem, kuri orientēti uz to, lai neļautos dogmām, ir ļoti sarežģīti nomainīt lineārās duālās domāšanas paradigmu uz kvantisko, kā jūs saucat šo Kristus-apziņas līmeni.

Un mēs pacentīsimies sadauzīt gabaliņos jūsu veco apziņu, lai jūs pat nemēģinātu salikt tos un paņemt sev līdzi “katram gadījumam”, tāpēc ka tur jums tas nenoderēs, bet būs tikai par nastu.

Sākumā mēs gribam teikt, ka katrs no jums ir orientēts uz panākumiem sabiedrībā. Tas ir zināms katalizators dzīvei, kura nav nodzīvota velti. Tas ir viens no jūsu sabiedrības mītiem, ka, ja tu esi sasniedzi radošus vai finansiālus panākumus, vai varu, tad tu esi nodzīvojis dzīvi ne veltīgi.

Katrs no jums atrodas sabiedrības viducī, viņš neatrodas kaut kādos virsslāņos, tāpēc ka tur nav iespējams sasniegt garīgu ceļu. Netiecieties kļūt bagātiem vai uztaisīt augstu karjeru, ja jūs gribat laimi. Laime ir, kad jūsu Dvēsele paspēj dzīvot, baudīt, just savu laimi, bet nevis nodarboties ar dzīšanos pēc baudas un laimes. Un visu laiku liekas, ka tā būs nākotnē. Lūk, kad es to sasniegšu, tad būs bauda un laime. Jā, kādu mirkli jūs jūtat to, taču pēc tam jūs sākat skriet tālāk, neapstājoties un arvien ātrāk un ātrāk, kamēr nenokritīsiet.

Bet mēs piedāvājam jums gludu, gludu ceļu, atvērtu uz visām pusēm, it kā tas būtu liels lauks vai stepe. Un jūs, kurp gribat, turp arī ejat, un visur ir gaisma, un pat aiz muguras ir gaisma. Jūs nerāpjaties augšā ar pēdējiem spēkiem. Netiecaties kļūt labāks kā..., pārspēt sevi.

Te es uzreiz iebilstu, nu kā gan: mēs ejam caur sevis pārvarēšanu, visu laiku pārvarot savas vājības un cenšoties sastrādāt pozitīvas iezīmes, kuras, kā mēs redzam, mums ir ļoti vajadzīgas.

Pārvarēt sevi un pārspēt sevi – tās ir dažādas lietas. Jūs pārvarat vājības, bet pārspējat savu spēku. Un jūs pie tam esat spiesti demonstrēt savu spēku, izšķiežot to priekš visiem, bet nevis savācot priekš sevis.

Tagad jūsu uzdevums ir savākt savas enerģijas sevis iekšienē un vērst tās uz sevis pilnveidošanu ne pēc sociālajām normām, ne pēc finansu līmeņa un pat ne pēc laimes līmeņa iekšienē.

Kā gan mums nosaukt to virzienu, pa kuru mēs ejam? Šo virzienu sauc par garīgo ceļu. Tas nav atkarīgs ne no cilvēka, kurš ir blakus, ne no apģērba, kurā tu esi apģērbts, ne no mācekļiem, kuru ir ļoti daudz, tāpēc ka pie visa tā jūs varat būt nelaimīgs cilvēks sevis iekšienē, saprotot, ka atkal neesat sasnieguši to pilnību, kuru jūs sev uzstādāt. Atkal jums nav to siddhu[1], to spēku, kurus it kā dod garīgais ceļš, tādus kā levitācija, staigāšana pa ūdeņiem. Vienmēr taču var sev uzstādīt uzdevumus, un jūs būsiet neapmierināti, ka jums tā nav, ka jums to nav iedevuši, neskatoties uz to, ka jūs tā cenšaties apskaidroties.

Bet garīgais spēks aug jūsos. Un tas ir jūsu spēks. Jūsu dvēseles spēks sāk būt pārsvarā pār tiem spēkiem, kuri ir jūsu iekšienē un ārienē. Tas ir neparasts spēks, kurš ceļas kā milzīga gaisma jūsu iekšienē un apmirdz jūsu garīgo ceļu augšup pie sava Augstākā Es, pie vieduma, kurš palīdz citiem cilvēkiem blakus jums augt un pilnveidoties.

Un šis spēks ir mīlestības pret sevi spēks, sevis pilnīgas pieņemšanas spēks. Un viņš sāk pilnveidot cilvēku, ja viņš ir atvēries, atdevies viņam. Ja viņš saprot, ka viņš ir drošībā, ka viņš ir zināms, ka viņš nav viens, ka ar viņu ir viss Visums, ar kuru viņš ieiet rezonansē, kura noteikumus viņš pieņem. Un šajā Visumā katrs līmenis, katra apziņa, katra kustība tiek taisīti priekš sevis. Mēs daudz reižu par to esam runājuši. Pat ja jūs izdalītu visu savu naudu daudziem cilvēkiem, vienalga jūs izdarītu to priekš sevis, lai iegūtu no tā apmierinājumu un laimi.

Ja jūs tagad jūtaties vieninieks, mazs cilvēks iekšienē, un ārpusē ir viss Visums, tad pēc tam pie izvērsuma uz āru jūs stājaties apkārt šim Visumam. Tas, kas bija iekšienē, stājas ārpusē, bet tas, kas bija ārpusē, stājas jūsu iekšienē. Un viss Visums – tas esat jūs, un jūs atkal sākat darīt visu priekš sevis. Priekš sevis Visuma, priekš sevis Zemeslodes, priekš sevis Saules sistēmas, priekš sevis Sīriusa un sistēmas utt.

Un katrā savā garīgajā līmenī jūs saprotat, ka jūs esat viss, kas ir ap jums. Un pat šeit mēs gribam, lai jūs saprastu, ka nevis jūs esat Sistēmas iekšienē, bet Sistēma – tas esat jūs. Un jūs vai nu rezonējat ar viņu, vai nē.

Un tagad no turienes nāk tādas enerģijas, ka manā iekšienē viss šūpojas. Viņas it kā noskaņo uz rezonansi katru no mums ar sevi, ar paša Dvēseli.

Kad Dvēsele nolaižas cieši jūsu ķermenī savu mācību iziešanai, jūsu dzīve mainās, jūsu dzīves paradigma mainās. Visi likumi, kuriem jūs pakļāvāties agrāk, kļūst citādāk apzināti, tie atklājas no jaunas puses, un jums sākas jauna dzīve. Un tieši jūsu Dvēsele un Augstākais Es pieved jūs pie tā. Jūs tagad nostājaties uz pēdējā pakāpiena pirms šīs atklāšanās, tāpēc ka tāds laiks ir pienācis. Bet aiz tā ir bezdibenis un vajag lidot. Un Dvēsele kā ērgļu māte izmet jūs bezdibenī, kā savu ērglēnu...

Un mēs visi lidojam.

Jā, kāds sāk strauji krist, viņu uzķer, palīdz nostiprināties šajā lidojumā. Bet mēs pēkšņi saprotam, ka mēs lidojam! Un ar katru mūsu spārnu vēzienu lidojums kļūst arvien pārliecinošāks.

Un visa Karmiskā Padome mums tagad aplaudē, viņas ir ļoti apmierinātas, priecīgas. Viņas novēro no augšas – lielas, lielas, kā mēs mazie lidojam kā cāļi, bet mēs taču lidojam! Mēs lidojam uz Jauno Dzīvi, uz Jauno Zemi, uz Augšupcelšanos. Mēs lidojam pie saviem uzskatiem, cik svarīgi ir, lai tie būtu pozitīvi un tīri. Ja ir pārliecība, ka tu esi nekas, tu arī lido uz to. Es domāju, ka šeit tādu cilvēku nav.

Ļoti svarīgi, lai jums būtu augsts pašnovērtējums. Te jau vairs nav runa par vienlīdzību: kad tu kļūsti par ērgli, tad tu skaties uz visiem no augšas. Es pirmoreiz dzīvē pateicu šos vārdus – augsts pašnovērtējums. Vienmēr mani aicināja būt par zvirbulīti. Un glabāja mūs ar jums neciluma, mazumiņa, klusīguma stāvoklī, lai mēs nelīstu ārā, lai mūs saglabātu līdz tam brīdim, kad mēs izdarām kvantu pāreju uz maziem ērgļiem un ērglēniem.

Un tagad iestājas laiks, kad jums jāpieceļas pilnā spēkā un jāpaziņo par sevi visiem pārējiem. Un šeit augsts pašnovērtējums – tā nav lepnība un nav ambīcijas, tās ir kaut kādas negatīvas. Bet vienkārši sapratnei, ka tu esi skolotājs, kurš atnācis dot mācību par Kristus Apziņu visiem mācekļiem, ir jābūt pārsvarā jūsu iekšienē. Jūs varat par to nevienam nestāstīt. Taču iekšējai Kristus sajūtai Dvēselē ir jābūt katram no jums. No šejienes arī atbildība. No šejienes arī tās situācijas, kuras jums piedāvās dzīve, tās konsultācijas, kuras dosiet cilvēkiem un ņemsiet sev, lai atbilstu tam līmenim, augstajai latiņai, kuru jūs esat uzstādījuši tagad un pateikuši: “Aizmugurē ir Maskava, atkāpties nav kur, ne soli atpakaļ.” Apmēram tā. Jūs visi esat šīs augstās latiņas cienīgi, apgalvoju jums. Neviens nav uzstādījis latiņu augstāk par savām spējām un iespējām. Tagad Dvēsele ir uzstādījusi šo latiņu, paskatieties, cik tā ir augsta. Kas cits, ja ne Dvēsele zina jūs labāk. Lūk, jums ir jābūt tādiem. Tas ir jūsu uzdevums, un katrs redz tagad sevi šajā gaismā.

Nu, un pēdējais norādījums, ka jums uz to ir jāiet ļoti mierīgi. Jāzina, ka tas ir jūsu dabiskais ceļš, kā elpošana, kā sirds puksti, kā solis pa solim, kuru jūs veicat fiziskajā ķermenī. Jums nav jāizdara kaut kādi izrāvieni, briesmīgi lēcieni, nekādas sevis paskubināšanas. Jūs vienkārši ejat tā, kā jūs gājāt. Un dzīve liks jums priekšā jaunus un jaunus uzdevumus, kurus jūs risināsiet pakāpeniski. Un augsiet tajā. Augšupcelšanās nav rīt, tā atnāks pie jums tad, kad jūs vienkārši kļūsiet gatavi.

Mēs neatvadāmies no jums, mēs esam šeit un palīdzēsim jums Ceremonijā!

 

Pievienots 17.04.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/karmicheskiy-sovet

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “сиддх”; “сиддхи”; “Siddhi”. (Tulk. piezīme)