Maitreija par Radīšanas Čakru un Radīšanas Kodu

12 06 12Mana dārgā, mēs šodien vēlreiz parunāsim par to, kas ir radīšana un kā var ātri radīt, izejot no Augstā Radīšanas Koda.

Kas tas ir – Augstais Radīšanas Kods?

Tas ir tāds veids gaismas un radošo impulsu plūsmām, vērstām no sirds centra un nosūtītām ar īpašu Radīšanas Čakras, Kristus Čakras, kā tu viņu sauc, formu. Es viņu nosauktu par Kristus-apziņas Cilvēka Radīšanas Čakru. Tu radi gaismu un mīlestību, un čakra atsaucas. Sajūti to.

Es atvēru savu radīšanas kodu. Parastam cilvēkam cilvēciskajā līmenī viņš atrodas sirds centrā, taču strādā tikai Kristus-apziņas līmenī. Radīšanas kods izskatās kā staru plūsma no “caurdura”, kurš atrodas Kristus Čakrā. Plūsmas var iet uz dažādām pusēm.

Kad es vērsu viņus uz augšu pirms dažām dienām, visums atsaucās ar dažām burvīgām dāvanām vienā dienā. Tagad es katru dienu palaboju plūsmas uz augšu, augšā viņas savelk kopā ļoti smalkas un brīnišķīgas enerģijas, kuras manā dzīvē rada brīnumus.

Čakra man atgādina dzīvnieka būtni. Ar viņu var sarunāties. Kad es pagriezu plūsmas uz leju, viņa sarūgtināti iedziedājās: ūūūūūūūūūūū... sāka nākt sarkani violetas enerģijas.

Kad es pavērsu plūsmas uz sāniem, viņi kļuva zeltainu, sāka skanēt – ēīēīēīēīēī, diviem patskaņiem pa vidu.

Tagad ar trīsām atgriežu likumīgajā vietā radīšanas starus – virzienā uz augšu. Viņi nevis vienkārši ir vērsti uz augšu no “caurdura”, viņi ir sakoncentrējušies man virs galvas un dzied ļoti smalciņi īīīīīīīīīīī, es pat teiktu – ultra-ī. Tagad es redzu, ka viņi ir Kristus aspekta galvā, tas ir, vērsti uz domformām, kuri šajā galvā dzimst.

Pats apbrīnojamākais, ka nekādas domformas pagaidām nedzimst... Pilnīga tīrība galvā. Nav traucējošu domu, tikai svētīgs klusums...

Lūk, parādījās tēls – izārstēt manu klepu. Acumirklī Kristus čakras iekšienē izveidojās zvaigznīte ar smalkākajiem stariņiem un iegāja man krūtīs, tieši sirds centrā. Klepus izbeidzies... Paskatīsimies, kā būs tālāk. Domāju, ka dziedināšana – tas ir tikai darba sākums.

Kā var izmantot radīšanas kodu?

Tu vari viņu izmantot, kā vēlies, viņš ir tavs! Radi, nekaitējot citiem.

Es apklāju ar Kristus-apziņas tīklu visus kontinentus. Esmu planētas Logoss, un kontinenti ir mana saimniecība. Katrā sirdī es ielieku mieru un mīlestību pret tuvāko. Es nomierinu drāmas un saviju mūsu likteņus savā starpā. Mēs savienojamies Kristus-apziņas Vienotībā. Visi cilvēki sāk apskaidroties un apzināties sevi par dievišķām būtībām. Tas ieiet apziņā pamazītēm, un pēc pieciem gadiem visi jau zina, ka mēs esam vienoti uz planētas un dzīve katram ir atkarīga no visiem. Cilvēkiem negribas smulēt mājā un iznīcināt skaistumu. Tie, kas tam nepiekrīt, pamazītēm mierīgi aiziet Mājās – mirst no alkohola, narkotikām un sirdslēkmēm vai insultiem dusmu, trakuma un naida lēkmēs. Planēta vairs neiztur tādas vibrācijas, viņas nav savienojams ar vibrāciju slāņa tīrību un frekvenci. Tie, kas atrodas “apakšā”, ar izbrīnu raugās uz mums un arī grib izmanīties. Un mēs atveram garīgās izziņas skolas. Augšupcelšanās skolas. Attīrīšanās un izdziedināšanās skolas.

Pieci gadi – tas ir daudz vai maz?

Apziņai – tas ir nedaudz, taču apziņa var momentāni izmainīties fenomenu iedarbībā.

Lūk, kāpēc ir svarīgi radīt brīnumus! Staigāšanu pa ūdeni u.c.

Triku meistari jau ir iekarojuši pasauli, un jums līdz viņiem ir tālu. Nesteidzies, viss izpaudīsies savā laikā. Ir svarīgi sagatavoties un sākt strādāt ar Kristus apziņu, kad jūs spēsiet to izdarīt kolektīvi.

Radīšanas kods ir burvīga lieta. Ceru, viņš tev ies labumā. Klau, radīsim kopā Jauno Kristus Maitreijas Skolu.

Maitreija ienesa manā laukā burvīgu enerģiju, un viss iemirdzējās manis iekšienē. It kā ziemeļblāzma būtu sākusi zaigot un ienest manā dzīvē izmaiņas. Nomainīt piektās dimensijas apziņas pamodināšanas Skolu nāk Kristus Skola. Mēs ar Maitreiju rakstām Kristus-apziņas mācību grāmatu. Un tā faktiski jau ir, pirmā, jo es taču tagad rakstu grāmatu ar nosaukumu “Kristus-apziņas mācības”! Un Maitreijas mācības tur ir savā likumīgajā vietā. Viņš smejas.

Nu, mēs ar tevi jau sen esam pazīstami! Tu jau esi izmācījusies manā nakts Skolā, tagad radi mieru un mierīgumu uz Zemes. Nolaid zināšanas izpausmē! Tu atnāci atmosties un modināt. Viss ir tā, kā mēs ar tevi iecerējām, sākums īstenojas.

Bet kā sākt ātri radīt? Tu apsolīji man sākumā izstāstīt.

Ātri radīt var priekš visiem, ne priekš sevis personīgi. Tu esi viss; un, kas ir vajadzīgs visiem, tas vajadzīgs arī tev. Tas pirmām kārtām ir miers. Kad miers uz planētas būs īstenots, daudz bagātīgu avotu attīrīsies un atbrīvosies. Kad Planētas Radītājs sāks attīrīt sevi līdz Kristus apziņas līmenim, pacelsies uz gaismu, uz planētas ātri nodibināsies dieva svētība.

 

Saruna ar Planetāro Kņazu

Maitreija: Kad Planētas Radītājs sāks attīrīt sevi līdz Kristus apziņas līmenim, pacelsies uz gaismu, uz planētas ātri nodibināsies dieva svētība.

Viņš izpaužas caur dažiem cilvēkiem, jeb Viņš vienkārši ietekmē to, kas notiek uz Zemes?

Viņš vada planētu.

Vai var ar viņu parunāt?

(Sāka nākt smagas lejup iesūcošas enerģijas. It kā slīksnājs iesūc...)

Es gribu parunāt ar tevi, Lielo Kņaz. Gribu apvaicāties par tavu veselību.

Mana veselība pagaidām ir apmierinoša, taču man drīz nāksies nodot planētu cilvēku-radītāju rokās. Negribas man šķirties no viņas, bet jau pāri spēkiem kļūst šeit atrasties. Sarežģīti ir mijiedarboties ar tumšo brālību.

Kāpēc?

Nu pārāk viņa ir kļuvusi rafinēta prasībās, kuras es vairs apmierināt nevaru.

Kādas ir viņu prasības?

Uzkundzēšanās visiem cilvēkiem dažu valdnieku labā. Tādu likumu viņi grib nodibināt uz planētas.

Bet Tu negribi viņiem palīdzēt vai nevari?

Viss reiz beidzas, un šis arī beigsies ne labākajā veidā, tāpat kā vienmēr, kad valda tumšie. Viņa atkal sagraus planētu un aizies uz nākošo. Man ir žēl planētu, gaišajiem labāk izdodas radīt tā, lai visiem būtu labi. Un mans laiks tuvojas beigām. Es cenšos pastumt planētu uz gaismu, tāpēc ka pats gribu izpeldēt ar viņu gaismā. Nav vairs spēka ķepuroties un izdabāt visādiem neģēļiem. Es esmu Dievs vai kas? Kāpēc mani vada tur visādi, it kā Es būtu marionete? Man ir pašam savs viedoklis. Un tas nesakrīt ar to, ko sastrādā miljoni tumšo.

Saki, runā, ka tumšie aiziet no planētas šogad. Ko Tu teiksi par to?

Jā, vadītāji tad aiziet, taču sistēma paliek. Audzināšana vēl ilgi par sevi liks manīt. Sistēma ir noturīga un nesatricināma.

Bet Tu aizej?

Nezinu, vai es varēšu šeit ilgi palikt. Pagaidām netaisos iet prom.

Tad būs redzams, kas un kā.

Tu pazīsti Kristu Maitreju?

Nē, nepazīstu. Kas viņš ir?

Viņam ir Kristus apziņa, un Viņš ir atnācis uz planētu kā nākošais vadītājs.

Mēs ar viņu sadarbosimies?

Es no Tevis gribēju uzzināt.

Nav stādīts priekšā pagaidām. Nezinu tādu.

Ko tu gribi nodot planētas cilvēkiem?

Izdabāt man vajag, dāvanas nest...

Kā? (Aizdomājās.)

Atkal karu izraisīt? (Atdzīvojās.)

Nē, protams, kādēļ atkal karu. Nu, lūk, vismaz padotības un izdabāšanas. Tempļus uzstādīt, pielūgt Mani. Pielūdzat taču visādus blēžus...

Ko pielūdzam?

Kņazu Vladimiru, Pirmatnējo Grēku, svētos, lai gan par svētiem viņus pat nosaukt grūti.

Bet kā, Kņazs Vladimirs? Viņš bija kas?

Jā, tumšā brālība ir visi jūsu kņazi. Būt pie varas un būt parādē? Nogalināt ar baudu un pie tam svētumu ievērot? (Skaļi smejas.)

Tumsonīga esi, nezini savu vēsturi kārtīgi. Un no kurienes gan tev zināt, esi aizmirsusi, kā tur bija tajā laikā. Bet Es atceros. Visu atceros. Un skatīties negribas, cik viss bija... nelaipni...

Gribas mainīt apstākļus... Aiziet vai uz kaut kurieni? Un vai labāk tur būs? Nezinu... Bet tavs Maitreija, Viņš ir kur?

Uz augšu paskaties...

Jā, daudz gaismas. Gribas kļūt tādam pašam... Bet kāpēc faktiski? Jau tāpat viss ir. Un neko negribas, lūk, tikai vest pie prāta, iežēlināt neģēļus... Noguris esmu.

Saki, tumšā maģija atrodas tavā vadībā?

Nē, maģija nepakļaujas. Taču magi – jā. Maģija ir Volanda (vai līdzīgs vārds, viņš ir prāvāks par Kņazu reizes divas) prerogatīva.

Bet ko Viņš uz planētas dara?

Vada, tāpat kā Es.

Ka jūs dalāt varu?

Viņš ir pakļāvis sev elemetālos spēkus, kuri maģijā strādā, bet Es – cilvēces apziņu. Mēs ar viņu sadarbojamies. Miermīlīgi. Dalīt nav ko, viņš ar savu strādā, Es ar savu.

Saki, Svētais Gars, kas Viņš ir priekš Tevis? Kā Tu pret Viņu attiecies?

Viņš ir mans miesīgs Tēvs. Esmu radies no viņa vibrācijām.

Cilvēki, kuri iet augšupcelšanā uz Svētā Gara pasaulēm, iet uz kurieni?

Uz planētām, kuras iet Svētā Gara ceļu.

Mūsu planēta iet pa tādu ceļu? Vai mūsu planētu un mūs var nosaukt par Svētā Gara ceļu ejošiem?

Nē, tas ir pārāk sarežģīti. Sarežģītāk nekā uz Zemes. Svētais Gars tur dod pavisam zemas enerģijas, tie ir mūsu brāļi, kas tur cīnās. Bet jūs izejat gaismā, un karogs jums rokā.

Jūs esat saistīti ar Svēto Garu? Kā Tu Viņu redzi?

Tā nav Būtība, Es redzu Augstās Apziņas zemās vibrācijas, kuras caurauž visu Ceļu. Svētais Gars – tas ir TAS, ko Es pielūdzu. Mans Dievs. Un Viņš ved mani turp, kurp Man vajag iziet.

Tu vari ar Viņu sarunāties?

Protams, tas ir mans Dievs, un Es ar viņu runāju ik dienu. Skaitu lūgšanas Viņam, kliedzu par viņa netaisnību, raudu un lūdzu viņa aizsardzību.

Es pateicos tev, dārgais lielais planētas Zeme Kņaz. Ar ko tu ieteiksi vēl man parunāt?

Ar Jahvi.

Bet Viņš tagad ir amatā?

Viņš arī ir starp planētas vadītājiem, tāpat kā Es.

Bet ar ko Viņš nodarbojas?

Viņam tad arī pajautā.

Jahve, dārgais, var ar tevi parunāt?

Mēs pie varas, Mēs esam gatavi.

Jūs esat kolektīvs gars?

Jā, Mēs pie varas, bet ne varā.

Kā to saprast?

Mēs esam Zemes pārstāvji bezgaisa telpā.

Galaktikā?

Nē, Plejādēs. Mēs uzraugām Zemi Plejādiešu Valdībā.

Sakiet, kā attīstās planēta, vai ir īpašas grūtības viņas attīstībā?

Nē, viss rit pēc plāna, un Mēs neredzam kaut kādus īpašus šķēršļus viņas ceļā.

Vai būs grūti laiki tuvākajā nākotnē?

Nē, īpaši grūtu laiku nebūs. Viss pats grūtākais jau ir aiz muguras, un planēta ir izgājusi taisnā ceļā uz gaismu.

Jahve, jūs mēdzat būt Galaktiskajās sēdēs, ko tur runā par tādām planētām kā Zeme?

Nu, ko runā? Neko īpašu. Jūsu pārstāvji regulāri atskaitās par to, ka te pie jums notiek. Viss tiek uztverts miermīlīgi, pat ja runā par karu. Visi saprot, kāda šeit ir pasaule, kura cīnās un ir nemierīga. Taču šķēršļu iziešanai gaismā nav. Viss ir aiz muguras.

Vai būs polu apgriešanās?

Nē, poli faktiski jau ir ieņēmuši (gandrīz) savu jauno stāvokli.

Par cik grādiem tie jau ir apgriezušies?

Par procentiem 50...

Tas ir, tie vēl pagriezīsies par 50%?

Nē, tā būs pakāpeniska nospiešana līdz galam, un tas ir atkarīgs, lai cik dīvaini nebūtu, no planētas un cilvēku apziņas. Ja zemiešu apziņa attīstīsies mierīgi, tad arī planēta saglabās mierīgu ceļu uz gaismu. Ja mieru neizdosies saglabāt, tad planētai nāksies nomest daļu karojošo iedzīvotāju, lai saglabātu gaismas vibrācijas.

Tas ir, karš atkal var aptumšot cilvēkus un planētu, un tad radīsies nepatīkams stāvoklis?

Taču kara nebūs. To Mēs teicām, lai jūs saprastu, ka tikai miers un svētums izglābs planētu uz visiem laikiem.

Saki, kā jūs kļuvāt par kolektīvu būtību. Kas savienojās jūsu apziņās?

Mēs sākām savienoties iepriekšējo civilizāciju beigās, tā ir iepriekšējo apziņu planetārā vienotība. Daļa no mums jau ir pārdzimusi nākošajās vibrāciju plūsmās, pārējie palika pie planētas vadīt mieru un karu. Tas ir mūsu uzdevums – saglabāt tagad mieru uz planētas.

Saki, astrālajā pasaulē uz planētas notiek kari?

Ko tu! Nē, protams! Kādēļ miermīlīgām augstu apziņu būtībām karot?

Bet cik bija mūsu pasaulē karu? Tā taču ir jūsu loma?

Mēs paceļam planētu tādā veidā. Jums liekas, ka karš nes tikai netīrumus, asinis un nāvi? Nē, tas arī noslīpē apziņas, padara viņas stiprākas. Godpilna nāve ir nevis no trūdošas miesas, bet auļojot! Cilvēki iet nāvē ar godu un jūtas varoņi. Tas dārgi maksā. Karš mobilizē zinātnieku radošo potenciālu.

Mēs piekrītam tev, ka labāk lai miers viņus iedvesmotu, nevis karš. Taču tā nu ir iekārtots jūsu saprāts, ka karš saasina visas prasmes un talantus – vadītājam, kareivim, celtniekam, zinātniekam. Kā karš ir pacēlis jūsu zinātni? Skaties no šejienes, nevis no Zemes.

Es redzu, ka ir noticis izrāviens zināšanās un tehnoloģijās. Taču kultūra gandrīz aizgāja bojā.

Kultūra saņēma motīvu un sižetu uzbangojumu romāniem, dziesmām, dzejai, filmām. Vai ne tā?

Klau, iztēlosimies, kas būtu bijis, ja nebūtu otrā pasaules kara?

(Es izrādījos piecdesmito gadu vibrācijās.) Kāpēc?

Mierīga attīstība – nesteidzoties, nesaspringstot, ar labpatiku...

Iznāk, karš ir derīgs?

Skatoties, priekš kam. Jums vajadzēja izdarīt neiespējamo – spēcīgu apziņas izrāvienu. Un jūs to izdarījāt. Tagad no šejienes tu nevari pateikt, ka bija viegli. Jā, taču jūs zinājāt, ko darījāt.

Cik negaidīti atklājās tas, par ko neviens nekad nav domājis...

Mēs neiesakām jums tagad karot. Viss jau ir izdarīts, un nav nepieciešams vēlreiz laist lejā vibrācijas. Jūs izdarījāt to, ko iecerējāt, un gods un slava jums, pat tiem, kas pat nedomāja piedalīties karā. Jūs visi uz planētas esat viena liela būtne, kura jau ir salīdzināma ar planētas Logosu.

Vai ir kāds vēstījums vai padomi no jums?

Nē, mēs neesam vadītāji, bet tikai kuratori-novērotāji. Mēs jūtam jums līdzi un gribam un brīdināt tikai par vienu – neklausieties tos, kas pareģo kataklizmas. To nebūs patiešām!

Pateicos jums, dārgie Jahve! Mieru un mīlestību jums!

 

Pievienots 12.06.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/maytreyya-o-chakre-tvoreniya-i-kode-tvoreniya

Tulkoja Jānis Oppe