Многообразие галактических рас и их учений

Galaktikas rasu un to mācību daudzveidība

22 01 12 01

“Ja ekstrasenss, kā vienkāršs cilvēks, vēršas pie kaut kā augstāka, viņš uzreiz pieslēdzas k i b e r n ē t i s k a j a i s i s t ē m a i.” Natālija, publicējot kaut ko tādu, jūs liekat apšaubīt Dieva, Debesu Tēva utt. eksistenci.

Nu, Jūs neesat vienkāršs cilvēks… Bet ko domās parasts cilvēks, lasot ko tādu? Es varu viņam tikai teikt, ka nekādas zināšanas cilvēku laimīgu nedara. Ar šo rakstu Jūs pārsvītrojat visu manu pieredzi, kas saņemta no Maikla Ņūtona. Nāksies ņemt vērā arī kibersistēmu.

Man ir pilnīga prostrācija. Ir sagrauts mans pasaules uzskats. Ja es domāju par Dievu, es vēršos pie Nano-sistēmas. Vispār jau viņa nemaz nav tik slikta.” (No vēstules)

22 01 12 02

Labdien, draugi! Es saprotu, ka ar pēdējo rakstu “Visuma asinis. Melnā virca un Mākslīgais Intelekts. Dualitāte. Dvēseles”[1], kas citēts no šejienes (https://disclosureunion.forum2x2.ru/t5766-topic; https://disclosureunion.forum2x2.ru/t5813-topic), es grauju daudzu vāju un savā pasaules uzskatā nenoturīgu cilvēku pārliecības. Bet nevar ar vienu rakstu sagraut dievišķos pamatus cilvēkam, ja viņa ticība nav galvā, bet sirdī.

22 01 12 03

Par pelēko pamatu būtību mēs esam rakstījuši daudzas reizes, par viņu dievu Mākslīgo Intelektu, par viņu tiekšanos padarīt mūs par kibermašīnām, nošķirt no dievišķās saiknes ar Radītāju, aizstājot viņu ar Absolūtu, par radītām klonu-programmām, kas kopē cilvēkus un ir pilnīgi pakļautas Arhitektiem. Šī sistēma dēvē sevi par tehnoloģisko un rada verdzību uz visām planētām.

Tas pastāv mūsu sistēmā, tāpat kā pastāv arī brīnišķīgi Skolotāji no Dievišķās sistēmas, kas saglabā mūsos priekšstatu par Radītāju kā par Debesu Tēvu un atgādina, ka mēs – viņa bērni, kas savās DNS saglabā Radītāja sākotnējās programmas.

Kādēļ informācija ir tik raiba? Kāpēc dažādi čeneleri raksta pretrunīgus vēstījumus? Tāpēc ka tas ir – ir gan pelēkas rases, gan melnas, gan gaišas, gan zaļas, gan gaišzilas, gan sarkanas, norisinās briesmīga cīņa starp tiem un šiem.

Un uz mūsu planētas pēdējā laikā norit Atklāšana, un šī mana drauga vilšanās – šo Atklāšanu rezultāts. Stādos priekšā, kas notiktu, ja atklātos viss un uzreiz. Tās ziņas, kuras ir kļuvušas mums pieejamas, sūcas cauri arvien vairāk un vairāk un atklāj mums vairākas patiesības; katrā vibrāciju līmenī, katrā civilizācijā, gandrīz katrā kuģu flotē tā ir sava, šī patiesība.

Sāksim ar to, ka, piemēram, Amora Guaņ-In, kas pieņēma no plejādiešiem, liriāņus sauca par tumšo floti. Bet andromediāņi liriāņus uzskata par visu cilvēkveidīgo rasu ciltstēviem, visu pārējo humanoīdo DNS avotu. Liriāņi kā rase no kara ar drakoniem pārgāja uz citām planētām un izkliedējās pa dažādām galaktikas vietām. Un viņi bija gaiši un miermīlīgi.

Un tagad mēs saprotam, ka visur ir gan tumšie, gan gaišie: gan starp plejādiešiem, gan orioniešiem, gan starp citām galaktikas rasēm. Un, kas ir pats galvenais mums – katra rase nes mums caur čeneleriem savu taisnību.

Piemēram, mēs uzskatījām, ka garā auguma baltie jeb nordiķi – mūsu draugi. Taču pēdējā laikā ir atnākuši vairāki vēstījumi, ka tie ir paši niknākie no citplanētiešiem un no viņiem ir vērts sargāties. Tas ir, kurš ar ko ir sadūries, un nordiķi, kaut arī ir gan gaišādaini, gan līdzīgi mums, ir dažādi savā attieksmē pret mums. Arī viņi ir ļoti daudz dažādu tipu.

Daži insaideri, piemēram, runā par to, ka mūsu draugi – tās ir tās rases, kuras mūs vienkārši neēd. To ir 95%. Un ir tās, kas lieto mūs kā barību.

Pēc Korija Guda (Corey Goode) informācijas mūsu planēta, tā kā viņa neietilpst Galaktikas Federācijā, bija atklāts avots ģenētiskiem eksperimentiem. 22 rases burtiski līdz pēdējam laikam veica savus eksperimentus ar cilvēkiem, kukaiņiem, dzīvniekiem utt. Viņas ar to nodarbojās gadsimtiem. Un tālab lidoja pie mums ne tikai ar kuģiem, bet viņām mūsu planētas dzīlēs un uz Mēness ir simtiem bāzu.

Vēl vairāk, kā mēs uzzinājām no Penijas Bredlijas (Penny Bradley) stāstiem, var no cilvēkiem, kas dzimst uz Zemes, radīt versiju ar modificētiem gēniem, apstarojot embriju ar citas rases genomu tieši mātes dzemdē. Un tādam cilvēkam pēc piedzimšanas piemitīs apziņa ar īpašām iezīmēm.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=O9l7rg1xgeU

PENIJA BREDLIJA (1. intervija) – DRAKO-REPTIĻU HIBRĪDI, CIP RADĪTI

Tādus eksperimentus ar dzīvniekiem veica arī P.P. Garjajevs (П.П. Гаряев), un šī zinātne par viļņveida ģenētiku pat kļuva pieejama Zemes zinātniekiem.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=RppDP5YuF-s

DIEVA KODS – PROFESORA GARJAJEVA pati aizliegtākā lekcija

Tas ir, eksperimenti ar cilvēkiem no dažādu citplanētiešu puses ir pilnīgi dažādi. Un šajās tehnoloģijās viņi dalījās ar Slepeno Kosmisko Programmu (SKP). Stādieties priekšā, kas notiek šajās SKP bāzēs, ja kaujā par Dulci militāriem cilvēkiem nācās dzēst atmiņu, jo viņi bija pilnīgi pagalam no tā, kas viņiem atklājās šajā bāzē jau pagājušā gadsimta 80. gados: https://sanatkumara.ru/stati-2021/potryasaiuschee-raskritie[2]

Mūsu planētas vēstures un galaktikas civilizāciju vēstures izklāsti ir atkarīgi no tiem, kas tos pasniedz, tie ir tik atšķirīgi. Atšķirīgs priekšstats par dievu, par Radītāju, par Vispārīgo Saprātu. Citplanētu skolotāji atstāja savas pēdas uz Zemes reliģijās: islamā, kristietībā, sintoismā, jūdaismā, budismā un citās ticībās dažādos planētas kontinentos, arī ateismā kā ticībā – tas viss ir dažādu citplanētu skolotāju “izdrukas”.

Mūsu Skola savā pamatā balstās uz teozofijas mācību, kura ir apvienojusi dažādu Zemes rasu un viņu garīgo mācību senās zināšanas. Pētot teozofiju, tu saproti, ka arī tā ir veidojusies nebūt ne vienkārši, cīniņos un pretrunās, un dažādu gadu izteikumi mainījās, briestot teozofijas iekšienē. Arī tagad tā pastāvīgi atjaunojas caur čenelingiem. Atjaunojas dažādi. Un nav jēdzienu un terminu vienotības pat pēdējā laika garīgo autoru vidū.

Mums ir jāpierod pie šīs daudzveidības. Katrai starpplanētu rasei, vai tā būtu vaboles, gliemeži, astoņkāji vai reptiļi, zivis vai vaļi, ir savs saprāts, sava tūkstošgadīga vēsture, savs Radītājs, savas bāzes uz planētas un savi čeneleri. Kā ir kļuvis zināms, visizplatītākā svešā rase, kas dzīvo uz Zemes, – mazas vaboles, kurām ir augsta apziņa.

https://www.youtube.com/watch?v=ufteSGmzd5c

KAPTEIŅA MARKA RIČARDSA STĀSTS – 2. DAĻA, SLAIDU VERSIJA

Un tagad mēs esam nonākuši pie izpratnes, ka nav vienotas pareizas mācības. Katrs izvēlas to, pie kā viņu ved intuīcija, kādu gēnu viņam ir vairāk, cik gaismas iekšienē, kādas ir apziņas vibrācijas, kam viņš atsaucas. Daudzām rasēm ir savi pārstāvji starp čeneleriem. Vieniem ir pelēkas vibrācijas, un “pārkrāsot” viņus nav iespējams, lai kā necenstos. Otri vairāk sliecas uz augstu vibrāciju mācībām. Trešie vispār pieņem no tumšajiem un gan enerģētiski, gan informāciski ir saistīti ar tumsu. Katrs sludina savu taisnību un uzstās uz to.

Un šī jaunā patiesība – rasu un viņu mācību daudzveidība. Šī patiesība daudziem ir rūgta. Nu kā, mums mācīja šo, un mēs ticējām, mēs pieradām, bet tagad mums ir jāpārskaņojas, saprotot, ka katra taisnība – tā ir patiesība kādam. Vēl vairāk, insaideri, kuri ir strādājuši ar SKP, vispār saka, ka visa mūsu tehniskā zinātne ir aplama.

Es lūdzu Sanatu Kumaru izteikties par šo tēmu.

SK: Mūsu Augšupcelto Valdnieku Skola balstās uz Venēras mācībām; tās nāk no senas civilizācijas, kuras pamats bija Lielās Lācenes mācības un ticības. Mēs par to tikām rakstījuši ne reizi vien, ka esam atnākuši no turienes.

Jā, es piekrītu, ka enerģiju jaunais vilnis atnesīs uz planētu arī jaunu informāciju, dažādu citplanētu rasu jaunas mācības. Tas pacels jūsu apziņu un iemācīs jums galaktisko daudzveidību. Katrā mācībā ir sava patiesība, kura ir krāta gadsimtiem un tūkstošgadēm.

Verdziskā civilizācijā nevar būt Radītāja-Tēva, tur noteikti ir jābūt augstākajam hierarham. Norit cīņa par izdzīvošanu un pacelšanos virsotnē.

Melnā civilizācijā apakšā ir mātīte, un tuvāk viņai ir tie elementāļi, kuriem ir minimums apziņas. Tāpēc melna civilizācija cenšas noslēgt cilvēka saprātu un tuvināt viņu dēmoniem.

Horizontālā gaišā hierarhijā visi ir vienlīdzīgi, visiem ir vienādas tiesības un nosacījumi. Katrs savā vietā ienes savu ieguldījumu kopīgā lietā. Radītāja bērni ir kā brāļi un māsas, tāpēc viņi bieži sauc sevi par Brālību. Pakāpeniski rase satuvinās tādā mērā, ka kļūst par Vienotību un rezultātā – par Vienu milzīgu apziņu.

Ir citi varianti, kurus mēs neaplūkojam, to ir daudz.

 

Absolūts stāv virs Radītāja, un viņam nav sakara ar rasu radīšanu, bet tikai ar Radītāju radīšanu. Ar Absolūtu nav iespējams sarunāties, jo Viņš pārstāv Ideju, un tas teozofijā saucas Adi, Visa Pirmcēlonis jeb Neizzināmais. Ja ar Tēvu-Radītāju mēs varam sarunāties, tā kā mums ir viņa apziņa sevī, jo viņš ir mūs radījis un mēs esam viņa pēcteči, lai arī tāli, tad ar Absolūtu, kuram nav cilvēciskas apziņas, mēs nekad nesavienosimies. Jūtat starpību starp gaismas un tumsas mācībām un vibrācijām?

Mēs aicinām jūs izzināt dažādo un nebīties, ka jūs var iesūkt tumsa. Mēs aicinām jūs atvērt acis patiesībai – mūsu ir daudz triljonos galaktiku un katra galaktika un tās daudzveidīgās rases ir izveidojušas savus priekšstatus par to, no kurienes viņi ir, kurš un kā viņus ir radījis un kas būs tālāk. Samērā ar to, kā jūs kļūstat par galaktisku apziņu, jūsos ir jāpaliek patiesībai pāri visam – zināšanai par jūsu Sākotni kā par Prieka un Mīlestības, Svētlaimes un Labuma Cēloni, nevis kā par jūs ekspluatējošu hierarhu. Pēdējais dzemdina jūsos sašutumu un cīņu, ar kuru tad tumsa arī barojas.

Kļūstam pieauguši, draugi. Kā rakstīja tavs vēstules autors: “nekādas zināšanas cilvēku laimīgu nedara”. Protams, zināšanu trūkums saglabā iekšienē bērnišķīgu cerību, ka Zeme – vienīgā dzīvā planēta visā pasaules-ēkā un mēs esam vientuļi visumā. Droši vien jums bija mājīgi no tādām “zināšanām”, jo tās arī ir pārliecības? Un, lūk, jūsu bērnišķīgā naivitāte ir sākusi brukt. Sakopojiet vīrišķību, citādi jūs tā nekad neko arī neuzzināsiet. Mēs glabājam jūsu bērnību, taču pakāpeniski ir laiks kļūt pieaugušiem.

Bērns piedzimis padarīja savus vecākus par dieviem, pašiem brīnišķīgākajiem un mīļākajiem, taču pakāpeniski viņš uzzināja, ka viņi – parasti cilvēki, ne paši pilnīgākie, ar saviem trūkumiem, ne paši gudrākie un attīstītākie. Viņš arī sevi ir iemācījies pieņemt ne kā pašu pilnīgāko, ne pašu gudrāko utt.

Reliģijā ir radusies analoģiska situācija – tie skolotāji, kuri atnāca uz planētu un deva zināšanas kā savus priekšstatus – par vēsturi un daudzdimensionalitāti, – kļuva cilvēkiem par dieviem. Un tagad mēs uzzinām, ka tie vienkārši ir dažādu civilizāciju augstāk attīstīti pārstāvji, kuri nāca ar mērķi dot cilvēkiem zināšanas kā reliģijā, tā arī tehnoloģijās.

Dievi neaiziet, viņi kļūst ekvivalenti mums, tikai ar augstāku apziņu. Tās ir citplanētu rases, loti senas, klejojošas no planētas uz planētu, radot civilizācijas, kuras zaudē savu izdzīvošanas spēju dēļ saviem labojumiem iekš DNS, un tās cenšas sevi atjaunot uz to rasu rēķina, kuras vēl ir palikušas dzīvākā un dabiskākā stāvoklī.

Ne no kā nebaidieties. Droši vien ir grūti kļūt pieaugušiem, bet vajag.

Pateicos, Skolotāj!

***

Raksti par tēmu:

Humanoīdi https://sanatkumara.ru/stati-2018/gumanoidi[3]

Ar ko atšķiras Negatīvā un Pozitīvā sistēma https://sanatkumara.ru/stati-2017/chem-otlichaiutsya-otritsatelnaya-i-polozhitelnaya-sistemi[4]

Kūdīšana https://sanatkumara.ru/stati-2017/podstrekatelstvo[5]

Apzināts dvēseles stāvoklis vai cerība uz labāku nākotni? https://sanatkumara.ru/stati-2017/osoznannoe-sostoyanie[6]

 

Pievienots 12.01.2022.

https://sanatkumara.ru/stati-2022/mnogoobrazie-galakticheskich-ras-i-ich-ucheniy

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3501-visuma-asinis-melna-virca-un-maksligais-intelekts-dualitate-dveseles (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2021-gada-raksti/29-raksti-2021/3478-satriecosa-atklasana (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2018-gada-raksti/24-raksti-2018/1561-humanoidi (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1234-dazadi-autori-ar-ko-atskiras-negativa-un-pozitiva-sistema (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1148-kudisana (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1247-apzinats-stavoklis (Tulk. piezīme)