Наталья Голубкина Фокус вашего внимания может творить настоящие чудеса

Natālija Golubkina - Jūsu uzmanības fokuss var radīt īstus brīnumus

19 11 04 01

Nodarbības Reinkarnacionikas Institūta pirmajā kursā parasti sākas ar to, ka studenti dalās tajā, kas izdodas un neizdodas praksē iepriekšējās nedēļas laikā, atzīmē izmaiņas, kuras notiek ar viņiem un viņu dzīvē.

Pirmā mēneša laikā viņiem izdodas atminēties daudz epizožu no savas bērnības. Mēs liekam akcentu uz priecīgiem, laimīgiem, ar siltumu un mīlestību piepildošiem momentiem. Kā arī šajā laikā viņi atminas savus pirmos iemiesojumus, trenējas pārvaldīt atmiņas, slīpējot procesa smalkumus un detaļas, lai atrastu vajadzīgu un vērtīgu informāciju.

Taču papildus pašām iepriekšējām dzīvēm pārmaiņas notiek arī citās pašreizējās dzīves sfērās. Tās ne vienmēr ir spilgti pamanāmas, tikai tiem, kas ir pietiekami vērīgi pret sevi un savām sajūtām.

 

Kā Reinkarnacionika maina dzīvi

19 11 04 02

Studenti stāsta, ka jūt zināmu iekšēju palēninājumu, gluži kā viņi kļūst mierīgāki. Taču tas nav ārējs mierīgums, bet tieši iekšējs, ar kuru par brīnumu tu paspēj dienas laikā izdarīt vairāk nekā steigā un saspringumā.

Tu sāc pamanīt smaržas un skaņas apkārtnē, paspēj izbaudīt pa ceļam pagadījušās plaukstošas lapiņas, mākoņus vai vēl kaut ko dzīvu un spilgtu, kam agrāk skrēji garām.

 

Un tādā veidā parastā ikdienas dzīve piepildās ar spilgtu un krāsainu sajūtu, iespaidu jūru, kļūst sulīgāka un garšīgāka, kaut arī it kā neesi darījis neko īpašu un notikumos nekas daudz nav izmainījies. Vienkārši uzmanības fokuss tiek pārnests uz savām sajūtām katru mirkli.

 

Jo taču tieši uz to ir vērsti visi Māra Drešmaņa vingrinājumi, ar kuru palīdzību mēs “iešūpojam” atmiņu un mācāmies atminēties savas iepriekšējās dzīves. Uz tā uzbūvēts pats atminēšanās process.

Mēs ņemam vienu mazu situāciju no pašreizējās vai pagātnes dzīves, nav svarīgi, un aplūkojam to detalizēti: kas notiek, kur, kad, kurš vēl šajā notikumā piedalās. Var “iziet no ķermeņa” un aplūkot no malas sevi, savu ārieni, sejas izteiksmi, pozu, kustības.

Un var “ieiet ķermenī” un izbaudīt milzīgi daudz sajūtu viņā – kustības, pozu, pieskaršanos kaut kam vai kādam, apģērba sajūtu, smaržas, skaņas, domas, emocijas. Un katra mazā situācija kļūst par šādu te dārgumu lādīti!

Un, lūk, šo pašu iemaņu var pārnest uz katru savu šodienu un izdzīvot to ar garšu. Tas arī ir tas izdaudzinātais “šeit un tagad”, tā “dzīves baudīšana”. Un tādēļ it nemaz nav obligāti būt Bahamu vai Kanāriju salās. Visas lieliskās sajūtas un iespaidi jau ir mūsu iekšienē, vajag tikai tur ielūkoties!

 

Kāpēc ne visiem izdodas

19 11 04 03

Bet kāpēc tādā gadījumā cilvēku vairākums nedzīvo tā?
Tas ir ieradums
fokusēt savu uzmanību nevis uz ķermeņa sajūtām momentā “tagad”, bet biežāk uz savām domām, kuras vērpjas, iestrēgstot kaut kādā problēmā, pretenzijās, negatīvā, pagātnē vai nākotnē, bailēs un pārdzīvojumos, nu, vai labākajā gadījumā – sapņos un fantāzijās.

Domas – tās ir gaistošas un īslaicīgas, tās nepiepilda mūs ar dzīvu enerģiju tā, kā ķermeņa sajūtas. Tās drīzāk pat patērē mūsu enerģiju, izraisot nogurumu un tukšuma sajūtu.

Šīs pašas domas izraisa emocijas. Sekundāras emocijas, ne no sajūtām un reāliem pārdzīvojumiem, bet no “domāšanas”. Vai arī tās var skriet pa apli, ne pie kā nevedot. Bet tam tiek tērēti mūsu dzīves iekšējie resursi un laiks.

Aizlidojot domās, mēs visu darām, garām skrienot, automātiski, neieslēdzoties procesā pilnīgi. Ēdam, skatoties televizora vai datora ekrānā, pa ceļam iestrēgstam sociālajos tīklos, nepaceļot acis un neievērojot neko apkārtnē.

Lūk, tā arī iznāk, ka laiks aizlido. It kā tikko bija pirmdiena, bet skaties, jau arī piektdiena, un tu neko neesi paspējis! Nedēļas salīp mēnešos un gados, un tās vairs neatšķirt, mēģinot atcerēties kaut ko nesenā pagātnē.

Bet, kad tu atrodies savienojumā ar savām jūtām un sajūtām katru brīdi, tad katrs mirklis kļūst unikāls un neatkārtojams. Tāpēc ka tu mainies pastāvīgi, un šodien es, kura raugās pa logu, it nemaz neesmu tā, kas vakar. Un manas sajūtas jau ir pavisam citādas. Un es izdzīvoju tās, ieelpojot ar pilnu krūti.

Un, ja saliekam savu dzīvi, lūk, no tādiem piepildītiem brīžiem, tad tā izrādās vienkārši pārpildīta ar notikumiem un iespaidiem. Un it kā nedēļa ir pagājusi, bet gluži kā veselu dzīvi esi nodzīvojis pa šo laiku vai pat ne vienu vien!

 

Ko darīt?

19 11 04 04

Iznāk, ka, izmainot tikai vienu vienīgu ieradumu, iemācoties noturēt savu uzmanību uz iekšējām sajūtām un jūtām momentā “šeit un tagad”, var kardināli izmainīt savu dzīvi!

 

Tālab nevajag daudz naudas vai kaut kādas super-pūles. Bet dzīves sajūta kļūs pavisam citāda, parādīsies piepildītības un apmierinātības sajūta. Un pēc tam pēc rezonanses likuma pievilksies arī reālākas, materiālākas izmaiņas – atnāks interesanti cilvēki, atklāsies ceļš uz to, kas patiesībā patīk un iedvesmo.

 

Viss, protams, skan vienkārši un pat idilliski. Taču ieradumu, apgūtu kopš bērnības un lolotu gadiem, izmainīt nav tik vienkārši, kā šķiet. Lūk, kāpēc vislabāk nākt uz ilgstošu kursu.

Pie mums studenti mācās trīs mēnešus pirmajā kursā. Un visus trīs mēnešus viņi trenējas fokusēt savu uzmanību tur, kur vajag, strādājot ar atmiņu. Taču šo iemaņu var izmantot ne tikai attiecībā uz atmiņu, bet arī ikdienas dzīvē, ko es nepagurstu atgādināt, dodot uzdevumu uz nedēļu – ne tikai iepriekšējās dzīves skatīties, bet ikdienībā izmantot šo instrumentu.

Protams, darīt to patstāvīgi arī var! Bet mēs, cilvēki, esam tik slinki, mums bieži pietrūkst spēriena vai grūdiena, atbalsta un iedvesmas. Un tajā mēs dalāmies iknedēļas grupveida nodarbībās ar uzviju, kas ļauj virzīties uz priekšu savā praksē bez rāvieniem un noraušanās, vienmērīgi un pārliecināti, mainot savas dzīves kursu uz Prieku un labpatiku.

 

Un kur parasti atrodas Jūsu uzmanības fokuss, Jūs esat pievērsuši uzmanību? Dalieties komentāros!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 04.11.2019.

https://ru.reincarnatiology.com/fokys-vnimaniya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe