Наталья Голубкина Интервью с Марисом Дрешманисом

Natālija Golubkina - Intervija ar Māri Drešmani

18 12 10 49

Draugi, 2018. gada 22. novembrī Māris Drešmanis, Reinkarnacionikas Institūta dibinātājs un vadītājs, sniedza interviju Tatjanai Karovinai (Татьяна Каровина), Informācijas apmaiņas institūta (Information Exchange Institute) dibinātājai.

Parasti visiem, kas grib interviju, Māris liek priekšā iziet personisku sesiju ar reinkarnacionikas metodi un jau pēc tam, esot ar savu pieredzi, uzdot jautājumus un sarunāties par šo tēmu.

Tatjana izgāja gan Māra konsultāciju, gan mācības Reinkarnacionikas Institūtā. Un, lūk, pēc ilga laika viņa dalās savā visai interesantajā gadījumā, kā izmainījās viņa un viņas dzīve (skatieties video raksta beigās).

Protams, ka viņa kvēli pateicas Mārim par to, ka tagad pa īstam dzīvo, nevis vienkārši eksistē. Māris atbildot izskaidro, kāda patiesībā ir reinkarnacionikas konsultanta uzdevuma būtība.

 

Reinkarnacionikas konsultanta uzdevums

18 12 10 50

Māris:

“Patiesībā tas nav, pateicoties man. Tāpēc ka konsultanta uzdevums – iepazīstināt cilvēku ar viņa dvēseli – kā rūterim savienot jūs ar Visuma Internetu. Tāpēc ka informācija nāk no turienes. Un uzdevums – izveidot savienojumu. Lai cilvēks saprastu, kā tas notiek.

Cik es sapratu, pēc agrāk veiktā seansa mēs tagad diezgan viegli sazināmies ar nemateriālo pasauli, kuru mēs saucam par Garīgajiem Audzinātājiem, – ar tiem, kas koordinē mūsu dzīvi, uzmana mūs, kamēr mēs esam iemiesojumā, un palīdz ar padomiem un rekomendācijām, dažreiz dod uzdevumus. Tas tā ir?”

Tatjana:

“Jā. Man šķiet, kad tagad es visu laiku esmu plūsmā. Man tagad nevajag meditāciju vai kaut kādus speciālus apstākļus, vai noskaņojumus. Es visu laiku esmu sakaros.”

Māris:

“Lūk, tas ir tieši tas, kas mani iedvesmo, tas, ar ko gribētos tikt skaidrībā un palīdzēt tajā citiem cilvēkiem. Un pastāstīt pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, ka ir kaut kas, ko var nosaukt par iepriekšējām dzīvēm. Un šī citu iemiesojumu pieredze mūs ietekmē. Dažreiz mēs to neapzināmies, bet dažreiz skaidri saprotam, ka tās ir citu spēļu un iemiesojumu atbalsis. Un tas ir ļoti noderīgi un resursīgi. No tā nav jābaidās!”

 

Kādēļ atcerēties iepriekšējās dzīves

18 12 10 51

“Mēs šurp ne pirmo reizi atnācām paspēlēties. Dažādās dzīvēs mums ir dažādi uzdevumi, mēs ieguvām dažādu pieredzi vīriešu un sieviešu ķermeņos. Un šo pieredzi var izmantot, lai uzlabotu mūsu pašreizējo dzīvi.

Tie, kas to nepārvalda, domā, ka jēga ir tajā, lai atminētos sevi kā pazīstamu personību. It nemaz nav tā. Galvenokārt visi atminas sevi kā pilnīgi parastus cilvēkus dažādos laikmetos. Un šī dažādo cilvēku pieredze ir ļoti noderīga.

Lai saprastu, kur ir labums, iztēlojieties, ka jums ir dators, taču nav pieslēguma Internetam. Tā ir rakstāmmašīna. Jūs varat tur kaut ko ielādēt, izrediģēt, taču sakaru nav, un esat jūs paši ar savu datoru uz galda un viss! Šādā stāvoklī ir vairums cilvēku.”

 

Lasiet arī: Kādēļ atcerēties iepriekšējās dzīves[1].

“Kad mēs pieslēdzam vadu vai pa Wi-Fi savienojamies ar rūteri, tas mūs pieslēdz vispasaules serveru, datoru tīmeklim, no kurienes mēs saņemam citu informāciju, kas atrodas tur.

Tādā pašā veidā, aktivizējot reinkarnācisko atmiņu, mēs iegūstam pieeju tām zināšanām, resursiem un pieredzei, kuri mūsu dvēselei bija citos iemiesojumos. Tas taču ir lieliski! Padomājiet vien!

Un ar visu šo bagātību var pieņemt lēmumus tagad. Tāpēc, kad es to visu sapratu, vadot individuālas konsultācijas, man sagribējās padarīt to par vispasaules ieguvumu. Es sapratu, ka vajag apmācīt cilvēkus, un nospraudu sev tādu uzdevumu.”

 

Par jūsu dvēseles tumšo pusi

18 12 10 52

Tatjana:

“Vai mēdz būt tā, ka cilvēks nejauši atminas negatīvu pieredzi no savām iepriekšējām dzīvēm? Ko ar to darīt? Kā tikt galā?”

Māris:

“Mana konsultanta pieredze rāda, ka visbiežāk negatīva pieredze, ar kuru cilvēks nevar tikt galā, vienkārši neparādās. Visu, ko mēs redzam, mums rāda tajā gadījumā, ja mēs esam gatavi. Ja cilvēks nav gatavs, negatīva pieredze līdz viņam netiks.

Kāda jēga mūsu garīgajiem skolotājiem biedēt mūs? Kāda jēga 7 gadus vecu bērnu biedēt ar asām smaga sižeta filmām pa televizoru? Mēs viņam rādām multenes, lai viņš kaut ko iemācītos. Pēc tam rādās pozitīvas bērnu filmas. “Timuru un viņa komandu (Тимур и его команда)”, piemēram.

Un, kad viņš jau ir kļuvis pusaudzis un sāk pieņemt lēmumus, izvēlamies, kā rīkoties (iet uz Timura komandu vai uz bandu), tad viņam vajag parādīt arī negatīvu pieredzi, pie kā tas var novest.

Kāpēc pie mums tika ieviesta nodarbība “Mani nelabie iemiesojumi”? Lai cilvēkiem nebūtu ilūziju, ka “es tāds balts un pūkains”, esmu gaismas darbinieks un tikai labas lietas daru. Man nepatīk, kad cilvēkiem dara sliktu. Bet, kad ienirsti šajā dziļumā un paraugies, kā visādi ir ērmojusies tava dvēsele…

Arī tu dažreiz tiki aizspēlējies. Un dažreiz tev bija uzdevumiņi ar “mīnusa” zīmi, tu apzināti gāji iemiesojumā darīt mūsu izpratnē “nelabas” lietas. Tad tu sāc domāt, kā tad tie kosmosa likumi ir ierīkoti, kāpēc tā? Parādās jautājumi. Tad ej un atrodi atbildes!”

18 12 10 53

“Mēs speciāli organizējam tādu apmācību. Tāpēc ka, kad pie konsultanta atnāks agrāk sodīts cilvēks un sāks stāstīt, ko viņš savas dzīves laikā tik nav sadarījis, konsultants “baltos cimdos” būs šokā. Viņš nezinās, kā ar viņu strādāt.

Bet tas, kurš pats ir paskatījies savus iemiesojumus, kur viņš bija slepkavnieks un pie kā tas noveda, pie kādām sekām, viņš varēs mierīgi strādāt ar agrāk sodītu cilvēku, būt viņam noderīgs, pavadīt viņu pa iemiesojumiem, kuri palīdzēs saprast kaut ko svarīgu. Ja Audzinātāji viņu atveda šurp, tātad ar viņu var un vajag strādāt.

Tāds konsultants spēs strādāt ar viņu bez emocionālas nokrāsas un spriedumiem: vai labs, vai kārtīgs ir šis klients, vai ne.”

Tatjana:

“Mani satriec, cik pareizi, viedi un prasmīgi, godīgi globālā nozīmē tu to visu pasniedz! Esmu sajūsmā!”

[line]

Tā ir tikai neliela daļa jautājumu, kurus Māris un Tatjana apgaismoja savas sarunas gaitā. Intervijā jūs varēsiet arī dzirdēt:

check mark blue par to, kā Māris uzsāka ceļu reinkarnacionikā, kā viss sākās;

check mark blue par tā cilvēka ceļu, kurš atnācis mācīties uz Reinkarnacionikas Institūtu, kādas iespējas un perspektīvas pastāv;

check mark blue par to, kā savienot garīgumu un biznesu;

check mark blue par Māra Drešmaņa uzdevumu-maksimumu;

check mark blue kāpēc Māra konsultācija maksā tik dārgi;

check mark blue un, vai ir šarlatāni tie, kas nodarbojas ar iepriekšējiem iemiesojumiem.

 

Skatieties video:

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 10.12.2018.

https://ru.reincarnatiology.com/intervyu-s-marisom-dreshmanisom/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3460-natalija-golubkina-kadel-atcereties-ieprieksejas-dzives (Tulk. piezīme)