Наталья Голубкина Всемирный конгресс по регрессионной терапии

Natālija Golubkina - Vispasaules regresijas terapijas kongress

18 01 29 01

Vēl pavisam nesen krievvalodīgajā telpā par iepriekšējām dzīvēm runāja tikai retais. Taču pēdējos gados tēma ir ļoti aktīvi attīstījusies.

Daudzējādā ziņā tas ir noticis, pateicoties Mārim Drešmanim. 2011. gadā viņš izdomāja terminu “reinkarnacionika”, atvēra Reinkarnacionikas Institūtu un izvirzīja sev globālu uzdevumu padarīt iepriekšējo dzīvju tēmu populāru un viegli pieejamu.

Un tas lieliski izdodas, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un iespējai mācīties tiešsaistē caur internetu.

Nākamais solis – iziešana pasaules telpā, darbs un pasniegšana Reinkarnacionikas Institūtā svešvalodās.

 

Bet aiz RI robežām…

18 01 29 02

Bez tiešsaistes telpas, kas radusies ne tik sen, eksistē speciālisti, kas nodarbojas ar iepriekšējām dzīvēm un strādā ar cilvēkiem, izmantojot personisku pieeju, kontaktējoties fiziski. Viņus sauc par regresologiem.

Un, lūk, Krievijas regresologu sabiedrībā 2017. gadā notika nozīmīgs notikums – viņi piedalījās Sestajā Vispasaules regresijas terapijas kongresā, kurš noritēja Indijā, un tika ļoti silti uzņemti.

Pēc Allas Kinjakinas (Алла Кинякина) un Jeļenas Ratņičkinas (Елена Ратничкина), kuras tur bija, teiktā, kongresa locekļi bijuši pārsteigti, ka Krievijā iepriekšējo dzīvju tēma ir diezgan populāra un pārstāvēta ļoti augstā līmenī.

Radās ideja nākotnē Vispasaules kongresu uzņemt Krievijā. Kas zina, varbūt tā arī notiks pēc gadiem sešiem…

Ir svarīgi atzīmēt, ka regresijas terapijas veterāns Pāvels Sergejevičs Gingazovs (Павел Сергеевич Гынгазов) ne reizi vien ir piedalījies iepriekšējos kongresos un uzstājies ar referātiem.

 

Kas ir VI Vispasaules regresijas terapijas kongress

18 01 29 03

Tā pirmkārt ir iespēja maksimāli atklāt radošo potenciālu darbā ar iepriekšējām dzīvēm: mākslā, uzņēmējdarbībā, jaunu risinājumu izstrādāšanā, jaunu iniciatīvu pieņemšanā, jaunu attiecību radīšanā, jaunā domāšanas veidā.

Tā ir tiekšanās aizstāt novecojušus darbības paņēmienus ar jauniem, kas prasa augstu personīgās enerģijas līmeni bez bailēm un blokiem. Reinkarnacionika var tajā palīdzēt. Tā var arī palīdzēt tiešā veidā saņemt un atbrīvot jaunrades avotu mūsos pašos.

Otrkārt, kongress ir veltīts radošām pieejām terapeitu darbam. Daudzi izmanto tādas metodes kā balss modulāciju, skices, mūziku, lomu spēles, muskuļu testus, kas padara viņu darbu spilgtu, individuālu un, galvenais, – rezultatīvu.

Ja jūs gribat uzzināt, ko dara jūsu kolēģi šajā sfērā un it īpaši, ja jūs gribat dalīties savā darbā un pētījumos regresijas terapijas jomā, pievienojieties VII Kongresam 2020. gadā Nīderlandē.

 

Ko jums dos piedalīšanās Kongresā

18 01 29 04

Piedalīšanās tādā nozīmīgā pasākumā sniedz daudz bonusu:

check mark blue iepazīšanos ar citām skolām, kas nodarbojas ar iepriekšējām dzīvēm,

check mark blue draudzīgu sakaru un sadarbības nodibināšanu ar kolēģiem no citām valstīm,

check mark blue iespēju dalīties savā pieredzē un uzzināt daudz jauna un interesanta sev un savai praksei,

icheck mark blueiespēju paziņot par sevi pasaules līmenī, parādīt sabiedrībai, ka arī mēs ienesam savu ieguldījumu darbā ar cilvēkiem, padarot šo pasauli labāku,

check mark blue tas ir veids, kā parādīt, ka regresologa darbam tiešsaistē arī ir milzīga nozīme un ļoti daudz priekšrocību, ka tas ir pieejamāks tiem, kas dzīvo attālos rajonos,

check mark blue un vienkārši pakontaktēt ar lieliskiem cilvēkiem, atklāt sev kaut ko jaunu un aizraujošu.

 

Atklājam jaunus apvāršņus

18 01 29 05

Šajā rakstā es gribēju pavērt pirmām kārtām reinkarnacionikas konsultantiem jaunus apvāršņus, parādīt to līmeni, uz kādu var tiekties, paaugstinot un attīstot savu meistarību.

Un es ceru, ka VII Kongresā Nīderlandē mēs noteikti parādīsim Reinkarnacionikas Institūtu kolēģiem, pārsteigsim viņus ar saviem rezultātiem un kļūsim pazīstami pasaules līmenī.

Tas ir vēl viens solītis ceļā uz globalizāciju un to misiju, kuru pilda mūsu Institūts, – modināt cilvēkus, mirdzēt spožāk un iedvesmot labākai dzīvei, gaismas un mīlestības iemantošanai dvēselē, lai dalītos tajā tālāk.

Kurš ir gatavs spert soli ar mums tālāk? Varbūt jums pa šo laiku parādīsies interesantas idejas, jūsu klientu rezultāti, svarīga jūsu sekmju statistika. Tieši tāpēc es rakstu par kongresu tagad, lai jūs varētu visu pārdomāt un sagatavoties.

 

Pievienojieties mums un rakstiet jūsu idejas un priekšlikumus! Parādīsim pasaules sabiedrībai, ka mēs esam cienījama komanda!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 29.01.2018.

https://ru.reincarnatiology.com/kongress-po-regressionnoj-terapii/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe