Наталья Голубкина Правда ли, что можно развивать сверхспособности, обучаясь в Институте Реинкарнационики

Natālija Golubkina - Vai tiesa, ka var attīstīt pārdabiskas spējas, mācoties Reinkarnacionikas Institūtā

17 05 29 01

Pēdējā laikā ļoti aktuāla ir kļuvusi tēma, kā attīstīt pārdabiskas spējas: paredzēšanu, gaišredzību, smalko redzēšanu, dziedniecību. Ir kļuvis pieejams milzīgs daudzums informācijas, literatūras, kursu un tml.

Kāpēc? Tāpēc ka mēs, cilvēki, attīstāmies, augam, apgūstam jaunas iemaņas un prasmes. Evolūcija un progress nestāv uz vietas, aktīvi bīdot mūs uz priekšu.

Kādreiz fabriku, automobiļu, dažādas tehnikas, metožu un tehnoloģiju parādīšanās arī bija kas jauns. Un strādniekiem nācās nepazīstamos brīnumus apgūt no nulles.

Tad kas gan ir pārdabiskas spējas, un kādēļ tās vajag apgūt?
Patiesībā tā ir spēja pārvaldīt savu dzīvi, darīt kaut ko vairāk, nekā tas pieņemts parastam cilvēkam.

Un vismaz pagaidām tās vēl ir PĀRDABISKAS spējas, taču ar mūsu pūliņiem, ceru, drīzā nākotnē tās kļūst parastas cilvēku vairākumam.

 

Kā saistīta regresija un gaišredzība

17 05 29 02

Tiem, kas nodarbojas ar metafiziskām lietām un praksēm, bieži paši no sevis atklājas dažādi talanti un spējas: smalkā jušana, tas ir, ekstrasensorika, smalkā dzirde, čenelings (spēja nodot informāciju no smalkā plāna), dziednieciskas spējas (atklājas kanāli rokās), daiļrunība, spēja rakstīt un tml.

Gaišredzības attīstības kursos Natālija Kovaļova (Наталия Ковалева), Reinkarnacionikas Institūta kuratore, konstatēja, ka tas, ko dara viņi, pilnībā sakrīt ar to, ko darām mēs mūsu Institūtā studentu apmācības laikā.

Mūsu kursu uzdevums bija, lai cilvēks ar jebkuru sākotnējās sagatavotības līmeni, ar spējām vai bez tām, iemācītos atminēties savas iepriekšējās dzīves.

Daži studenti sadūrās ar zināmām grūtībām. Un, lai saprastu, kāpēc viņi neredz, mēs sākām ar viņiem strādāt un rūpīgāk pētīt, kas notiek, kas ir rodošos grūtību mehānisms.

Noskaidrojās, ka nekas īpašs nenotiek, ir tikai nepietiekams uzmanības fokusējums un neprasme izmantot savu atmiņu.

Sākām dot viņiem papildu vingrinājumus uzmanības fokusēšanas nostiprināšanai, tās koncentrēšanai.

Gaišredzības kursos, kā izrādījās, pirmajā etapā nodarbojas ar to pašu! Bez šīm tehnikām apgūt gaišredzības prasmi vai darbu ar enerģijām ir bezjēdzīgi.

Ekstrasensi rekomendē kā praksi vairākas minūtes dienā koncentrēties uz punktu telpā, lai attīstītu uzmanības fokusēšanu. Bet tas taču ir tik garlaicīgi!

Vai nebūs patīkamāka un noderīgāka nodarbe koncentrēties uz savām priecīgajām bērnības atmiņām?

Darbs ar tēliem un dzīvām atmiņām vienmēr ir interesantāks. Tieši ar to nodarbojas mūsu studenti Bāzes kursā.

 

Spēju attīstībai traucē bailes un bloki

17 05 29 03

Nākamais etaps – sākām pētīt, kāpēc cilvēkiem neatklājas spējas. Izrādījās, ka biežs šķērslis var būt iekšējie bloki un bailes, nevēlēšanās iziet no komforta zonas, šaubas.

Un taču pašā mācību sākumā Bāzes kursā kapteiņi kā kouči strādā ar studentu šaubām un bailēm.

Kas visbiežāk traucē cilvēkam pētīt kādu spēju? Bailes, ka neizdosies. Un aiz jebkurām bailēm stāv bailes no nāves vai to spogulis – bailes dzīvot.

Atbrīvoties no bailēm var vienā vienīgā veidā – izdzīvot tās. Ir jāiztēlojas un jāizjūt, ka, lūk, tās – blakus, vai notiek. Tad nolido visa čaula un kļūst skaidrs, kas ir svarīgi un kas ne.

Momentā pirms nāves kļūst acīmredzams, kas jūsu dzīvē bija pats apbrīnojamākais un vērtīgākais un kas ir pilnīgi nesvarīgs. Pēc tādas apzināšanās notiek spēcīga transformācija, un ātri tiek uzstādītas pareizās prioritātes.

 

Svarīgi papildināt enerģētisko rezervi

17 05 29 04

Nav brīnums, ka cilvēka enerģijas līmenis arī spēcīgi ietekmē kā spēju atminēties savas iepriekšējās dzīves, tā arī pārdabisku spēju attīstību.

Un, ja jums nepietiek enerģijas, tad vispirms vajag piepildīties ar to, piesūcināties, un jau pēc tam ķerties pie tik enerģiju patērējošām nodarbēm.

Mūsu studenti pašā sākumā iegremdējas savās bērnības atmiņās, piepildītās ar emocijām, bērna dzīvo enerģiju, vēl neiespīlētu ierobežojumos un aizliegumos.

Pietiek tikai atcerēties sevi maziņu, lai paaugstinātu enerģētikas līmeni pašreizējā momentā.

Iepriekšējos rakstos ir detalizēti aprakstīts, ar kādu spēcīgu resursu ir piepildīta mūsu bērnība. Tad kāpēc to neizmantot?

Sk. arī “Kur slēpjas bērnības atmiņu vērtība[1].

 

Attīstām sajūtas ķermenī

17 05 29 05

Nākamais pārdabisko spēju attīstības etaps – spēcīga, pilna sava ķermeņa jušana.

Tas ir tieši tas, ko mēs darām, izpildot Māra Drešmaņa vingrinājumu “Ķermenī” no sagatavošanas kursa, kad burtiski ar ādu jūtam apkārtējās vides temperatūru, pieskārienus, mijiedarbību ar priekšmetiem utt.

Vai, kad mēs ieejam cita cilvēka laukā un nolasām, ko viņš tajā brīdī jūt un sajūt. Tas ir, tiek sastrādāta tā pati jušanas iemaņa.

Turklāt vingrinājumam “ķermenī” mēs veltām vislielāko uzmanību. Tāpēc ka tieši jušana ļauj pārliecināties, noticēt, ka redzamās ainas ir realitāte, nevis fantāzijas.

Un vēl, pārlūkojot situācijas no savas pašreizējās vai iepriekšējām dzīvēm, trenēties ir daudz interesantāk un motivācija ir pavisam cita!

 

Apgūstam pārdabiskās spējas caur iepriekšējām dzīvēm

17 05 29 06

Viss, ko mēs protam, ir mūsu spējas: staigāt, runāt, vadīt mašīnu, gatavot utt.

Kā bērns mācās šīs spējas? Sākumā viņš redz, kā to dara citi: “Ja reiz viņi to prot, es arī varu iemācīties.” Bērnam vēl nav ierobežojumu un šaubu, ka viņš nevarēs.

Kas notiek pieaugušajiem? “Jā, citi var, bet viņi taču ir citi! Viņiem ir citi vecāki, viņiem ir vairāk gadu, viņiem ir citi talanti un spējas” – ļoti daudz ierobežojumu.

Un te palīdz triks, kuru izmanto tie, kuri var atminēties savas iepriekšējās dzīves. Viņiem ir atvērta pieeja milzīgi daudziem dvēseles iemiesojumiem un visdažādākajām pieredzēm!

Atbilstoši, ja jūs reiz esat pratuši kaut ko darīt, tad varēsiet arī tagad! Vajag vienkārši atminēties, izdzīvot vajadzīgo iemaņu “ķermenī”, sajust to “pirkstu galos”.

Un tad pašreizējā dzīvē jums būs ļoti viegli apgūt to, jo jūs taču lieliski zināt, kā tas strādā!

 

Kopā vienmēr vieglāk

17 05 29 07

Vai jums ir interesanti nodarboties patstāvīgi, vienatnē ar sevi? Vai jūsu krājkasītē ir kursi, kuri ir nopirkti, bet guļ neskarti? Droši vien, tāpēc ka vienam kaut ko apgūt nav parocīgi. Bet tāda nu ir mūsu laiskā daba.

Pat ar fitnesu rekomendē nodarboties pārī vai kompānijā. Kopā ir daudz vienkāršāk un aizraujošāk. Ieslēdzas sacensību elements, var daudz iemācīties cits no cita un palūgt palīdzību, nemaz nerunājot par morālo atbalstu.

Domubiedru vide – viens no svarīgiem un vērtīgiem aspektiem apmācībā grupās. Un mūsu absolventi reti nesaasina uz to uzmanību, kad dalās tajā, kas bija pats vērtīgākais viņiem mācību procesā.

 

Kā attīstīt sev pārdabiskas spējas

17 05 29 08

Tātad apkoposim rezultātus, ko tad vajag pārdabisku spēju attīstībai:

Pirmais, pret ko mēs paklūpam, pieskaroties pārdabisko spēju tēmai – tas ir tas, ka tās ir PĀRDABISKAS. Tāpēc pazeminām nozīmīgumu: tās vienkārši ir spējas!

Fokusējamies uz dzīvām atmiņām.

Vācam prom bailes un šaubas.

Paaugstinām enerģijas līmeni.

Attīstām jutīgumu un sajūtu ķermenī.

Vācam prom pārliecību, ka jūs nekad to neest darījuši, – darījāt iepriekšējās dzīvēs!

Iegūstam domubiedru atbalstu.

 

Visi instrumenti jums ir. Un, ja ir radusies vēlēšanās attīstīt savas spējas pieredzējušu treneru un domubiedru lokā, – laipni lūdzam uz mācībām Reinkarnacionikas Institūtā.

Izmantoti materiāli no Reinkarnacionikas treneres Natālijas Kovaļovas, 1. un 2. kursa kuratores, translācijām.

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 29.05.2017.

https://ru.reincarnatiology.com/razvivat-sverhsposobnosti/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3364-natalija-golubkina-kur-slepjas-bernibas-atminu-vertiba (Tulk. piezīme)