Евгения Горева Карта Таро Верховная Жрица

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Virspriesteriene

19 01 04 122

Šodien jūs varēsiet uzzināt – ko Taro kavā nozīmē Virspriesteriene, 2. vecākais arkāns. Dažās Taro kavās viņu dažreiz sauc par Pāvestu (Papessa).

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Papessas, Priesterienes nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Virspriesteriene – kā personības raksturojums

Priesteriene - kā Taro kārts uz gadu

 

Astroloģiskā atbilstība

1. nams – kopā ar kārti Mags. Zodiaka zīme Auns. Grādi no 16 līdz 30.

Ja Mags – ārējā, kvalitatīvā kārts, tad Priesteriene – nama iekšējā kārts, kvantitatīvā.

Šī arkāna planēta ir nevis Mēness, bet Plutons, cilvēka visas psihes simbols. Būdama Plutons, šī kārts pārvalda Mēnesi, Priesteriene – viņa saimniece. Tāpēc uz kārts mēs bieži redzam Mēness fāzes.

Virspriesteriene – tas ir tas karmas likums, tās pildīšanas mehānisms; kā Karmas Valdnieku kalpotāja viņa nosaka – cik enerģijas tiks iedalīts mums, kā realizētājam Magam (Marsam), – tās apgūšanai un iemiesošanai pasaulē.

 

Vienkārša un īsa Papessas, Priesterienes nozīme sadalījumā

19 01 04 123

Sievietes kārts un naudas kārts.

Cilvēks prot nest labumu un vēlas to paust. Produktivitāte iespējama, tikai kad cilvēks izprot īsteno realitāti, bez izdomājumiem un blēdībām. Taisna kārts rāda tieši to – cilvēks zina patiesību, spēj būt produktīvs.

Kārts problēma – pasivitāte, salikumā kaimiņu kārtis nosaka pamudinošos motīvus, kas kārti ieslēdz. Tas ir – kas konkrēti var izkustināt cilvēku uz aktīvu pozīciju.

Kārts Priesteriene kājām gaisā – cilvēks neredz patiesību, viņa uztveres aina ir izkropļota, viņš nevēlas zināt alternatīvu realitāti. Taču pat kājām gaisā kārts joprojām ir pozitīva kārts, jo diagnosticē pagaidu kritumu, viss var izmainīties.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 124

Virspriesteriene – dieviete Mēness ciklos. Viņai ir kluss noslēpumains spēks, iespēja ieskatīties tieši dvēselē.

Tā ir radība ar dziļu viedumu un intuīciju. Viņa ietver visas zināšanas, taču abstraktā līmenī, kurš var tikt izteikts tikai simbolos. To bieži sauc par psihes kārti, kas atspoguļo sievišķo principu, kurš līdzsvaro Maga vīrišķo principu.

Papessa palīdz mums noskaidrot mūsu mērķi un mūsu iespējas. Kad mēs atveram slāņus mūsu personīgajam aizsegam starp apziņu un zemapziņu, tad arvien dziļāk iegremdējamies sevī, atklājot saikni ar matērijas un gara pasaulēm. Atmiņa bieži izriet no šīs pieredzes.

Priesteriene uzmana mūžīgās slēptās zināšanas, sapņus un to, kas ir aiz acīmredzamā robežām. Viņa ir portāls jeb kanāls universālajiem noslēpumiem, kuri slēpjas aiz aizsega. Virspriesteriene – tā ir saikne starp redzamo un neredzamo.

19 01 04 125

Divi pīlāri uz kārts pārstāv dualitātes pozitīvos un negatīvos spēkus. Sieviete uz kārts notur šīs dualitātes balansu, piedaloties dzīves enerģijas nepārtrauktajā ciklā.

Viena no Priesterienes vērtībām ir pacietība. Viņa negrūž, viņa gaida piemērotu momentu informācijas atklāšanai, aktivizācijai. Līdz ar viņu mēs saprotam, ka visas atbildes guļ katra cilvēka iekšienē, vajag tikai piebremzēt, nomierināties un izdzirdēt tās.

Virspriesterienei ir informācija no Akašas Hronikām, tālab, lai virzītu cilvēku uz kolektīvo atmiņu par pagātni, tagadni un nākotni. Viņai ir pieeja visām Visuma atbildēm un noslēpumiem, kuri pieejami arī mums, ja mēs ieskatīsimies savā iekšienē.

Viņas vēstījums – uzticēties savam iekšējam “es” un intuīcijai.

 

Virspriesteriene – kā personības raksturojums

19 01 04 126

Kā personības kārts pārstāv cilvēku, kurš dziļi ciena balansu un harmoniju savā dzīvē, ir ļoti apdāvināts uztverē un intuīcijā.

Virspriesterienes personība ir neatkarīga un pašpietiekama. Vientulība viņai ir svarīga, tāpēc ka šajā stāvoklī notiek savienošanās ar savu garīgo avotu. Viņai patīk pēc iespējas biežāk būt blakus ūdenim, ūdens atjauno viņas spēkus, padara jaunāku garu un ķermeni.

Viņas noskaņa uz bezapzināto var novest pie sevis un apkārtējās pasaules dziļākas izpratnes. Ļoti jutīga pret citu cilvēku jūtām un cikliem savā dzīvē. Cilvēkiem ir viegli ar viņu kontaktēt, tāpēc ka viņa ir ļoti uztverīga un maiga.

 

Priesteriene - kā Taro kārts uz gadu

19 01 04 127

Ja iekrīt kārts Priesteriene uz gadu (mēnesi, dienu), tad šajā laika periodā jums radīsies nepieciešamība pēc refleksijas, pēc jūsu dzīves iekšējas balansēšanas. Psihiskās spējas un iekšējā enerģija pastiprinās.

Jums ir jāuzticas saviem priekšstatiem par dzīvi, jūs varat mierīgi paust savu neatkarību un neapmierināties ar jums uzspiestiem ierobežojumiem.

Ja jūs esat sieviete, godīgāk un apzinošāk novērtējiet savas sievišķās īpašības. Ja jūs esat vīrietis – veltiet uzmanību sava iekšējā potenciāla vērtējumam.

Padoms: pats piemērotākais laiks, lai iesētu sēklas jūsu jaunajiem projektiem, neesiet pasīvi, fokusējiet enerģiju uz reāliem sasniegumiem.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-verhovnaya-zhritsa/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)