Евгения Горева Карта Таро И Императрица

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Imperatore

19 01 04 116

Vēl viens sievišķais tēls Taro kavā – Imperatore, 3. vecākais arkāns. Šo kārti sauc arī par Saimnieci.

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Taro kārts Imperatore nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Kārts Imperatore – kā personības (cilvēka) simbols

Imperatores gads

 

Astroloģiskā atbilstība

Horoskopa 2. nams, planēta Venēra, nama iekšējais līmenis.

Zodiaka zīme Vērsis, grādi no 1 līdz 15.

Imperatores funkcija – formēt materiālo pasauli un noturēt šo materiālās pasaules formu. Tālab viņai nepieciešams pastāvīgi saņemt piebarošanu, patērēt enerģiju.

Viņas pievilkšana, saņemšana, patēriņš – zemapziņas līmenī.

Uzdevums: ļaut sev pieņemt, nepretoties pastāvīgajai labumu pieņemšanai, bet arī nepārspīlēt, citādi cilvēku “izkliedēs”, viņam draudēs harmoniskās formas zaudējums.

 

Vienkārša un īsa Taro kārts Imperatore nozīme sadalījumā

19 01 04 117

Kārts – neitrāla. Attiecas uz darbībām, kas balstītas vairāk uz dzīves pieredzes nekā uz konkrētās situācijas izpratnes. Sajūtama kā spēks, aizrautība ar savu nodarbi, labas gribas esamība.

Var vēstīt kā par sievieti, tā arī par vīrieti. Šim cilvēkam ir dzīvs praktisks prāts, viņš/viņa – piedzīvojumu meklētājs, tiecas pēc sasniegumiem un materiāliem labumiem. Būvē dzīves plānus, piedalās vairākās darīšanās.

Imperatores kārts kājām gaisā – izredzes kaut ko iegūt aiziet inertuma, kavēšanās, vēlmju izdzišanas dēļ. Bez darbībām, iniciatīvas nodarbe dziest, tāpat kā jūtas. Padoms: pastiprināt iniciatīvu!

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 118

Imperatore – tā ir Lielā Māte, Māte-Zeme, Mūžīgā Māte. Viņa tiek uzskatīta par mīlestības, skaistuma, pārpilnības un radošā spēka Dievieti. Imperatore ir kaislīga un jutīga. Viņa dzemdina dzīvi, ir sievišķa radītāja, kas pauž dabas maģiju fiziskajā pasaulē. Savieno mīlestību ar viedumu.

Viņas astroloģiskais aspekts – Venēra (ar vēlmi piepildītā zvaigzne), simbolizē emocijas, mīlestību, kaisli, iztēli, mākslu un mūziku. Imperatore valda pār kaislībām un vēlmēm. Viņas krāsa ir zaļā, kas simbolizē dziedinošu mīlestību un radošumu.

Viņa ir Maga (1), vīrišķā aspekta – pašapzināšanās, aktivitātes – un Virspriesterienes (2), sievišķā aspekta – zemapziņas, emociju un instinkta – kombinācija. Šī kombinācija apvieno pretstatus veselumā jeb līdzsvarā, radot pasaulē jaunas idejas un formas.

19 01 04 119

Imperatore – tā ir daba, dzimšana, mātišķība, audzināšana, harmonija un jutīgums. Viņa rāda, cik svarīga ir dzīve harmonijā ar mūsu zemi un viņas radījumiem.

Atspoguļo dabas cikliskumu, parāda tās atjaunošanās procesu. Caur viņu dzīvības spēks dzimst formu pasaulē. Visas dzīvās radības rodas no viņas un atgriežas pie viņas. Viņa vienmēr ir grūta ar dzīves un radošuma enerģiju.

Kārts padoms – godājiet un realizējiet savas sirds vēlmes, tieši tās vedīs jūs pie pilnīgas un bagātīgas dzīves. Nebīstieties no sava juteklīguma un kaisles.

Imperatore apvieno visu, ko mēs pazīstam un mīlam mūsu pasaulē, glabā visu, kas mums dārgs. Viņas mīlestības vairogs pieņem un aizsargā mūs visus.

Kārts Imperatore – kā personības (cilvēka) simbols

19 01 04 120

Taro trešais arkāns pārstāv cilvēku, kuram patīk audzināt citus, viņam piemīt arī liela spēja dziedināt un mierināt cilvēkus un dzīvniekus. Mākslas un radošuma cienītājs, viņam ir dziļa mīlestība un cieņa pret dabu.

Profesionāli viņu pievilks jomas – medicīna un dziedniecība, veterināra darbs, dārzkopība, ekoloģiskais ainavu dizains un viss, kas evolucionē ap dabu un mākslu.

Tas ir ļoti kaislīgs un juteklisks cilvēks, kurš dzīvo pilnvērtīgu dzīvi. Viņam ļoti svarīgas ir attiecības ar māti, ar bērniem, kā arī tas, ko viņš dzīvē ir radījis.

 

Imperatores gads

19 01 04 121

Tas ir laika periods, kad jums maksimāli svarīgi ir dzimuma, savas seksualitātes jautājumi.

Kā arī priekšplānā iznāks finanšu un īpašuma lietas. Jūsu patēriņa līmenis var būtiski pieaugt.

Jums var būt spēcīga vēlēšanās vairāk atrasties nevis pilsētā, bet pie dabas.

Jūs gūsiet profesionālas sekmes. Ja jums ir jaunrades plāns, koncentrējiet uz to savu kaismi un enerģiju, lai tas iemiesotos. Tas var būt ļoti auglīgs periods daudzos līmeņos. Lai jūsu iztēle lido.

Padoms: esiet patiess, paudiet savas vajadzības, līdz ar to atklāšanu un apmierināšanu jūsu dzīvē ienāks vairāk harmonijas. Jums vajag būt uzticīgam savai sirdij un tiekties uz emocionālu balansu.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-imperatritsa/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)