Евгения Горева Луна в Весах. Равновесие между внешним и внутренним

Jevgēnija Goreva - Mēness Svaros. Līdzsvars starp ārējo un iekšējo

19 01 03 32

Aplūkosim, kā ir dzīvot, – kad Mēness ir Svaros, tieši pašlaik debesīs vai jūsu personiskajā horoskopā. Un ar ko atšķiras Mēness Svaros sievietēm un vīriešiem.

Mūsu emocijas – tā ir pati kustīgākā psihes substance, vienkārši tāpēc emocionālo sfēru pārvalda Mēness.

19 01 03 33

Salīdzinājumā ar citām Saules sistēmas planētām Mēness ir superātrs, viņš vienkārši lido pa debesjumu, katrās 28 dienās veicot pilnu apriņķojumu apkārt Zemei. Pat mums, gaišzilās planētas iedzīvotājiem, tas ir acīmredzams.

 

Vairāk informācijas par Mēness principu – lasiet rakstā: “Mēness horoskopā un Mēness enerģijas.[1]

 

Saturs

Ja šodien Mēness ir Svaros

Mēness Svaros personiskajā horoskopā

Mēness Svaros sievietei

Mēness Svaros vīrietim

 

Ja šodien Mēness ir Svaros

Šajās dienās cilvēki jūt vajadzību pēc skaistuma un harmonijas instinktīvā līmenī, īpaši, atrodoties sabiedrībā, vispārējā trajektorijā. Ja jūtas nepietiekami skaisti, cieš.

19 01 03 34

Ja ar to viss ir kārtībā, jūs sev patīkat – tad savas harmonijas iekšējo sajūtu varat nodot arī apkārtējiem.

Ziniet, ka Svari – zīme, kurai vajadzīgs emocionāls balansējums ar citiem cilvēkiem. Šajās dienās jūs varat sajust – kā jums ir sagribējies kontaktēties, un, lai jūs saprastu, nomierinātu, harmonizētu.

Un citiem cilvēkiem gribas to pašu, pacentieties viņiem sniegt tādu atbalstu – vienkārši palīdziet ar savām emocijām nobalansēt viņu iekšējos Svarus, viņu šaubas, – lai nešūpojas, no tā visiem ir nekomfortabli.

Dienās, kad Mēness atrodas Svaru zīmē, jūs var piemeklēt apzināšanās – cik lielā mērā jūs esat atkarīgi no partnera un viņa attieksmes pret jums. Un jūs sajutīsiet, ka esat gatavi daudz izdarīt šo attiecību labā.

19 01 03 35

Kad Mēness ir Svaru zvaigznājā – rūpīgi sekojiet savam ārējam izskatam, estētikai. Nodarbojieties ar veselību, dariet visu, kas jums patīk, kas paaugstina dzīves tonusu: masāžu, pirti, pastaigas dabā. Centieties atpūsties un labi izgulēties.

 

Mēness Svaros personiskajā horoskopā

Tāds Mēness sniedz cilvēkam zināmu elitārismu, viņš ir noskaņots uz sociālās dzīves skaistām un pareizām formām. Bet dara to, ņemot vērā vispārīgo tendenci, diez vai gribēs izlikties oriģināls un stipri izcelties.

 

Mēness Svaros sievietei

Sieviete ar Mēnesi Svaros ilgi piemēros sev tērpu, meikapu un aksesuārus, ņemot vērā visus notikumus, kas viņu sagaida. Turiet prātā, ka Svari – šaubu zīme.

19 01 03 36

Kad viņa ir apmierināta ar sevi, savu ārējo izskatu, – šī sajūta palīdz viņai sabiedrībā justies kā etalonam. Viņai patīk izraisīt vispārēju sajūsmu ne tikai ar savu ārējo izskatu, bet arī ar patīkamām manierēm, prasmi uzvesties ar citiem cilvēkiem.

Iekšēji cieš no netaisnības, kā attiecībā pret sevi, tā arī, kad redz ko tamlīdzīgu, notiekošu ar citiem cilvēkiem. Viņu virza iekšēja vajadzība visus samierināt, nobalansēt situāciju, izpaust savas diplomātiskās spējas.

Personiskajās attiecībās ir delikāta, labi jūt “spēles” vispārējos noteikumus. Viņu nedrīkst biedēt, spiest uz viņu un steigties pārvest attiecības uz “horizontu”. Tādai sievietei patīk klasiskas aplidošanas, skaista rīcība no vīrieša puses, uzmanības zīmes.

Viņa – kā smalks delikāts instruments, kuram nepieciešama nesteidzīga noskaņošana no meistara puses. Kļūstiet viņai tieši tāds cilvēks.

 

Mēness Svaros vīrietim

Vīrietis ar Mēnesi Svaros – arī liek akcentu uz ārējo izskatu, tāds vīrietis rūpēsies par sevi, par savu ķermeni un ārieni. Tiecas uzturēt zināmu mūsdienīgu un stilīgu tēlu apģērbā, frizūrā – tādu, kāds var tikt uzlikts uz modes žurnāla vāka.

19 01 03 37

Daudz laika pavadīs sabiedrībā, īpaši viņu piesaista sieviešu sabiedrība kā smalkāka un skaistāka, spējīga novērtēt viņa estētiskās spējas. Sievietēm tādi vīrieši patīk ne tikai ārēji. Jo viņi taču spēj būt patīkami, nogludināt asus stūrus, uzturēt attiecības pat ar sarežģītiem cilvēkiem.

Viņus pievelk kultūra, māksla, augstāko aprindu ballītes, viņi prot paspīdēt ar savu ārējo un iekšējo burvīgumu. Takta izjūta – tas ir par viņiem.

Un tas, ka viņi sākotnēji ir noskaņoti uz partnerību, padara viņus par vēlamiem vīriem. Kuri atšķirībā no vairuma vīriešu spēj sniegt savai laulātajai draudzenei noderīgu padomu gan apģērba izvēlē, gan tajā, kā uzvesties kolektīvā darbā.

Mēness vīrieša horoskopā rāda partneres tēlu, kādu viņš instinktīvi gribētu redzēt kā sievu un savu bērnu māti. Vīrietis ar Mēnesi Svaros sliecas uz laulībām ar delikātu un mierīgu sievieti, kura prot uzvesties sabiedrībā un harmoniski būvēt attiecības. Vislabākais variants viņam – sieviete Svari, tas ir, tā, kurai Svaros atrodas viņas Saule.

 

Lasiet arī – kā sevi izpauž Mēness citās Zodiaka Zīmēs[2].

 

Pievienots 03.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/luna-v-vesah/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/astrologija/31-jevgenija-goreva/3623-jevgenija-goreva-meness-horoskopa-un-meness-energijas-meditacija (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://sanatkumara.lv/index.php/birkas/meness-zodiaka-zimes (Tulk. piezīme)