Евгения Горева Мужские и женские знаки зодиака

Jevgēnija Goreva - Vīrišķās un sievišķās zodiaka zīmes

19 01 03 18

Eksistē vairāki zodiakālo zīmju klasifikācijas kritēriji: pēc stihijām (trigoniem), pēc krustiem, pēc polaritātes.

12 zīmes sadalās 2 polārajās grupās pa 6 zīmēm katrā – vīrišķās un sievišķās, JAN un IŅ.

Saturs

Vīrišķās zodiaka zīmes – JAN

Sievišķās zodiaka zīmes – IŅ

Polaritāte – kosmogramma un horoskops

 

Vīrišķās zodiaka zīmes – JAN

Tās ir zīmes, kas pieder Uguns stihijai (Auns, Lauva, Strēlnieks) un Gaisa stihijai (Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs).

Ja skaitām no Auna, tad visas vīrišķās zīmes – nepāra:

 • 1 – Auns (no 21. marta līdz 20. aprīlim);
 • 3 – Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam);
 • 5 – Lauva (no 23. jūlija līdz 23. augustam);
 • 7 – Svari (no 24. septembra līdz 23. oktobrim);
 • 9 – Strēlnieks (no 23. novembra līdz 21. decembrim);
 • 11 – Ūdensvīrs (no 21. janvāra līdz 19. februārim).

19 01 03 19

Vīrišķās zīmes, kā klasiski zēni, izceļas ar lielāku dinamiku un kustīgumu. Viņas tiecas pašas ietekmēt ārējo pasauli, aktīvi uzdodot toni un virzienu notikumiem un attiecībām, nevis gaidot, ka kāds tos iniciēs pirmais. Viņu uzmanība ir vērsta uz ārējām – sociālajām, objektīvajām – attiecībām.

Kad viņas konstatē izmaiņas savā pasaulē, tad viņu pirmā reakcija – tās ir darbības, viņas ir aktīvas ārējās spēlētājas. Iekšējais darbs viņām padodas grūtāk. Iekšējās pārmaiņas viņām mēdz būt graujošas, kamēr ārējās pārmaiņas – viņas tikai aktivizē cīņai, darbam, jaunradei.

 

Sievišķās zodiaka zīmes – IŅ

Šīs zīmes pieder Zemes (Vērsis, Jaunava, Mežāzis) un Ūdens (Vēzis, Skorpions, Zivis) stihijām.

Ja skaitām no Auna, tad visas vīrišķās zīmes – pāra:

 • 2 – Vērsis (no 21. aprīļa līdz 21. maijam);
 • 4 – Vēzis (no 22. jūnija līdz 22. jūlijam);
 • 6 – Jaunava (no 24. augusta līdz 23. septembrim);
 • 8 – Skorpions (no 24. oktobra līdz 22. novembrim);
 • 10 – Mežāzis (no 22. decembra līdz 20. janvārim);
 • 12 – Zivis (no 20. februāra līdz 20. martam).

19 01 03 20

Sievišķās zīmes, kā klasiskas meitenes, gaida ārēju aktivitāti no citiem un reaģē pretim, – tā viņām ir dabiskāk. Viņas ir iekšēji noturīgas pret ārējām izmaiņām, nesteidzas mainīt savus uzvedības ieradumus un psiholoģiskos uzstādījumus. Turklāt viņas ir uztverīgākas un smalkāk reaģē uz apkārtējo cilvēku iekšējo pasauli, jūtām un domām.

Sociumā tiecas uz stabilitāti un uzticamām formām, lai kompensētu noturīguma trūkumu. Jo tā taču – nav viņu darbības sfēra, viņām nozīmīgākas ir cilvēku attiecības.

Sievišķās zīmes salīdzinājumā ar vīrišķajām ir stingrākas un izturīgākas, jo prot iekšēji noskaņoties uz grūtībām, viņām ir lielākas enerģijas rezerves.

 

Polaritāte – kosmogramma un horoskops

Pirmām kārtām izanalizējiet kosmogrammu (horoskopu bez namu tīkla), tā parādīs jūsu sākotnējās īpašības, jūsu polaritātes potenciālu.

Sākumā noskaidrojiet savas Saules zīmes polaritāti, jo Saule taču – jūsu dzimšanas kartes galvenā planēta, tā parādīs jūsu iniciatīvas ieslēgšanās galveno tipu – JAN vai IŅ.

19 01 03 21

Pēc tam paskatieties, kurās zīmēs jums ir vairāk planētu – vīrišķajās vai sievišķajās. Nosakiet kosmogrammas proporcijas, polāro struktūru.

Tālāk var veikt līdzīgu horoskopa analīzi – tas ir, jūs analizējat natālo karti, ņemot vērā namu tīklu. Nami pa polaritātēm sadalās tāpat – nepāra – vīrišķie, pāra – sievišķie.

Horoskopa polaritāte un kosmogrammas var sakrist. JAN-JAN vai IŅ-IŅ. Vai arī nesakrist: JAN-IŅ vai IŅ-JAN. Piemēram, jums ir sievišķa kosmogramma, bet nami horoskopā ir vairāk vīrišķi. Tad pasaule visu laiku mudinās jūs piedalīties aktīvā ārējā dzīvē, kas ļaus jums ātrāk mainīt ārējās formas, un jūsu iekšējo pārmaiņu ritms tiks paātrināts.

Un otrādi, vīrišķas kosmogrammas gadījumā, bet, dominējot sievišķiem namiem, ārējā pasaule nogludinās jūsu aktivitāti. Dzīves laikā var noformēties iespaids, ka jums neizdodas izpausties pilnā spēkā, jo notikumi spiež jūs būt pacietīgākiem un izdarīt likmi nevis uz impulsu un situācijas izmainīšanu, bet uz realizācijas kvalitāti, neatlaidību un pastāvīgumu.

 

Pievienots 03.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/muzhskie-i-zhenskie-znaki-zodiaka/

Tulkoja Jānis Oppe