Евгения Горева Игра-гадание – какая женщина

Jevgēnija Goreva - Spēle-zīlēšana – kāda sieviete

18 12 24 70

Šī spēle-zīlēšana – ļoti vienkārša. To var spēlēt kompānijās, labāk tīri vīriešu vai sieviešu. Bet var arī jauktās.

Ja spēlē vīrietis, tad viņam jautājumi:

  • Vai jūs ticat, ka katram cilvēkam ir sava pusīte? Ka katram vīrietim ir “Viņa sieviete”, kura tapina viņu par sevi pašu? Tā, kas aktivē viņā visu pašu labāko? Ar kuru viņš var realizēt savu potenciālu?
  • Kāda sieviete ir tavējā? – uzzināsi, izvelkot kārti.

Ja spēlē sieviete, – tad jautājums viņai: kāda sieviete tu esi?

Būtība zīlēšanai pēc kārtīm ir izvilkt vienu no četrām sievišķajām kārtīm.

Es parasti izmantoju kāršu kavu “Taro Minara”, – atlasot no tās četrus dūžus, lūk, tie:

18 12 24 71

Uguns Dūzis Minara, Zemes Dūzis Minara, Gaisa Dūzis Minara, Ūdens Dūzis Minara

Vai, ja tamlīdzīgu kavu neesat iegādājušies, ņemiet jebkuru citu, pat parasto kavu no 36 kārtīm. Bet tad labāk zīlēt pēc Dāmām, Karalienēm.

Apgrieziet visas 4 kārtis ar bildēm uz leju, sajauciet un izvelciet – vienu kārti. Var vienkārši atmest loģiku un pēc intuīcijas izvēlēties vienu no četriem sieviešu tēliem uz ekrāna.

Un tagad paskatieties – kāda viņa ir, ko izvēlējāties.

 

Saturs

Uguns Dūzis Minara (Zižļi. Spieķi, Kreiči)

Zemes Dūzis Minara (Pentakļi, Dināriji, Kāravi)

Gaisa Dūzis Minara (Zobeni, Naži, Pīķi)

Ūdens Dūzis Minara (Kausi, Biķeri, Erci)

 

Uguns Dūzis Minara (Zižļi, Spieķi, Kreiči)

18 12 24 72

Jūsu ideālā sieviete – kaislīga, aktīva un var būt pat nedaudz agresīva. Tas ir no enerģijas pārpilnības:) Viņa ir patstāvīga un tiecas pēc sasniegumiem dzīvē. Vīriešus iekvēlina, iedvesmo, daudz no viņiem prasa. Patīk paņemt uz vājumu. Tas ir it kā tests – vai jūs esat viņas cienīgs. Jo Uguns sievietei taču nepatīk vāji vīrieši, viņa neuzskata viņus par vīriešiem. Viņai blakus jābūt vīrišķīgam cilvēkam ar gribu, kuru viņa varētu ne tikai mīlēt, bet arī cienīt.

Seksuāla, ar spēcīgu temperamentu, no jums prasa to pašu. Ugunij ir jādeg, te vajadzīga malka – jūsmojiet tieši par viņu. Viņai vajag justies vienīgajai un pašai labākai, viņas klātbūtnē uz citām sievietēm pat neskatieties. Citādi iespējami viņas aizvainojumi un greizsirdība, kuri arī šeit iegūs ugunīgas formas – pasūtīt jūs tā patālāk, aizcirst durvis, krasi saraut attiecības.

Ar tādu sievieti garlaicīgi nebūs, taču arī mierīgi nekad nebūs, iemigt neļaus – tas nu ir tiesa. Bet jums taču tieši tāda arī ir vajadzīga?

 

Zemes Dūzis Minara (Pentakļi, Dināriji, Kāravi)

18 12 24 73

Jūsu ideālā sieviete ir skaista, ar labu figūru un formām, prasmīgi rūpējas par sevi, skaisti sevi pasniedz. No viņas nāk sievišķības aromāts. Turklāt viņa ir mierīga, praktiska, saimnieciska – visu prot, viss viņas rokās izdodas. Tā ir tieši tā sieviete, kuru vecos laikos rekomendēja meklēt “nevis riņķa dejā, bet sakņu dārzā (не в хороводе, а в огороде)”. Ideāla sieva, māte un saimniece. Uzticīga un uzticama.

Augstu vērtē vīrieti par viņa praktiskumu, prasmi nodrošināt finansiālo labklājību ģimenes dzīvē, par spēju vairot labumu un uzlabot telpu.

Seksualitāte dabiska, viņa mierīgi attiecas pret savām vajadzībām un vīrieša fiziskajām vajadzībām. Prot saņemt un sagādāt labpatiku un baudīt fizisko dzīvi.

 

Gaisa Dūzis Minara (Zobeni, Naži, Pīķi)

18 12 24 74

Jūsu ideālā sieviete – sabiedriska, viegla un jautra. Labi un skaisti runā, aizklausīsies. Viņai patīk pastrīdēties. Var teicami un viegli mācīties, daudz lasa un daudz ko zina. Sieviete ar intelektu, izdomātāja, labi saprotoša visu un par visu. Viņai ir viegli ar cilvēkiem, viņai ir daudz paziņu un draugu, kā vīriešu, tā arī sieviešu. Viņai patīk patenkot.

Viņa patiešām mīl ar ausīm, noskaņojas informacionāli. Viņas virzienā vajag teikt pavairāk patīkamu vārdu, tieši viņa var novērtēt vīrieti, kurš spēj lasīt dzeju un parunāt ar viņu par grāmatām vai teātri.

Seksuāli var būt viegli vēsa, taču ar izgudrotājas dzirksti. Un viņai praktiski seksā nav aizliegumu, tāpēc ka viņai visu gribas izmēģināt, apmierināt savu ziņkārību.

Kopumā nav greizsirdīga, ir taisnīga: visu, ko drīkstat jūs, drīkst arī viņa.

 

Ūdens Dūzis Minara (Kausi, Biķeri, Erci)

18 12 24 75

Jūsu iecerētā – tā ir jutīga sieviete, kas dzīvo emocijās, kuras ne katrs vīrietis ne apmierināt un pat ne saprast spēs. Var būt pilnīgi nepieredzējusi, bet uzvesties kā hūrija, jo emocionāli ir pārņēmusi pieredzi no visa izlasītā, noskatītā, izdzirdētā. Tādēļ ir mīklaina un ļoti pievelk vīriešus.

Viņai patīk romantika, pastaigas mēness gaismā, daba, īpaši ūdens. Uz ūdens vieglāk atveras. Viegli pieķeras partnerim, emocionāli viņai piemērotam.

Seksualitāte – balstās uz emocionālo tuvību ar partneri, viņai vīrietim ir jāuzticas, jājūt drošība no viņa. Tad iespaidu jums būs AK TU DIENIŅ!!! – pat iet prom negribēsies.

Sieviete jutīga un dvēseliska, viņai ļoti patīk mājas un bērni, vienkārši dzīvo ar to.

 

Arī par tēmu: “Karalieņu nozīme Taro kārtīs. Sievietes sasniegumu līmenis”.[1]

 

Pievienots 24.12.2018.

https://gor-evgeniya.ru/igra-gadanie-kakaya-zhenshhina/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/taro/31-jevgenija-goreva/3663-jevgenija-goreva-karalienu-nozime-taro-kartis (Tulk. piezīme)