Евгения Горева Рожденные 9 числа — всегда и во всем правы

Jevgēnija Goreva - 9. datumā dzemdētajiem – vienmēr un visā ir taisnība

18 08 10 01

Tiem, kas parādījušies pasaulē 9. datumā, ļoti patīk informācija. Viņi mēdz būt ārkārtīgi erudīti un informēti. Turklāt viņus pievelk ne tikai un ne tik daudz pati informācija, cik visa notiekošā jēga.

Viņi ne tikai daudz zina, bet arī labi saprot pasauli un apkārtējos, saprot parādību cēloņsakarības.

Noteiktā dzīves momentā apaug ar reliģiskām, filozofiskām interesēm, viņiem par labu nāk arī nodarbošanās ar garīgām praksēm. Mēdz būt, ka tieši Devītnieki strādā kā dažādu egregoru tā sauktie “kanāli”.

Devītnieka ģeometrija – Inglijas Deviņstaru Zvaigzne (slāvu simbols). Tie ir 3 trīsstūri, kuri simbolizē trīs pasaules – Navj, Javj un Pravj – sasaistītas vienoti kā mūsu dzīves pamata bāze.

18 08 10 02

“Inglijas Zvaigzne”. Kā amulets cilvēkiem ar dz. d. mēneša 9. dienā – ideāls. Inglijas Zvaigznes centru bieži papildina ar rūnu zīmēm, fokusējot šī maģiskā amuleta nēsātāja spēku uz kaut ko konkrētu: vīrišķību, līderību u.c.

Tie, kas ienākuši mūsu pasaulē 9. datumā, ir diezgan kategoriski savos spriedumos un prasībās, tāpēc ka viņi uzskata: galvenais – būtība, nevis “iepakojuma” detaļas. Viņiem ir jākontrolē sava tendence uz graušanu: kurš nav ar mani, tas ir pret mani (nav nekāda “zelta vidusceļa”!). Tā daļēji darbojas Fluors – D.I. Mendeļejeva ķīmiskās tabulas 9. elements, kuru dēvē par “visuma iznīcinātāju”.

Daudzi Devītnieki – mīl un grib ceļot, kaut vai ar televizora palīdzību.

Dzīves apvāršņu paplašināšana viņiem ir vissvarīgākā. Pat attiecībās – tiecas pie cilvēkiem, kuri saprot un pieņem viņu pasaules uzskatu. Nekad nedzīvos ar cilvēku, ar kuru neredz savu nākotni, ar kuru nav, kurp kopā attīstīties.

Taro sistēmā, kura apraksta mūsu pasaules hologrāfisko realitāti, 9. datumā dzemdētajiem atbilst Vecākais Arkāns – Vientuļnieks.

18 08 10 03

Taro Vecākais Arkāns Vientuļnieks (no kavas The Star Tarot)

Tieši šī dziļā kārts atgādina jums, 9. datumā dzimušajiem, ka pats galvenais jūsu uzdevums – nav ārējā pasaulē, nav viedokļu un priekšstatu sistēmas radīšanā. Bet jūsu iekšienē: izzināt, atzīt un pieņemt sevi pašu.

Un, kad tas notiks, jūs translēsiet ar sevi, caur sevi, kā kanāls – tieši Pravj Dievišķo Gaismu…

Citi rubrikas Skaitļu numeroloģija pēc dzimšanas datuma[1] raksti.

 

Pievienots 10.08.2018.

https://znak-simvol.ru/rozhdennye-9-chisla/

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/skaitli-un-datumi (Tulk. piezīme)