Евгения Горева Рожденные 7 числа — играющие на всех струнах жизни

Jevgēnija Goreva - 7. datumā dzemdētie – spēlē uz visām dzīves stīgām

18 08 08 06

Cilvēki, dzemdētie 7. datumā, – Septiņnieciņi.

Septiņniekiem – liels zemes plāna dzīves daudzveidības potenciāls.

Un viņiem dots daudz enerģijas, bet šī enerģija ir neizpaustā veidā, tā it kā atrodas kādos krājumu rezervuāros katrā Zemes sfērā.

Jūs taču zināt, ka mūsu pasaulei skaitlis 7 – pilnskanīgs. Tās ir 7 sfēras, jo Zeme taču ir septiņu sfēru planēta. Tās ir varavīksnes 7 krāsas. Tās ir 7 pamata čakras. Tās ir 7 notis. Un no šī septiņnieka tiek radīta Zemes melodija: skaņas, krāsas, jēdzieniskā.

18 08 08 07

Šajā shēmā ir pārstāvētas sievišķās enerģijas. Vīrišķās varat sev ierakstīt pēc analoģijas

Un cilvēki, kuru dzimšanas diena ir 7. datumā, ir lieliski šai polifonijai piemēroti. Viņu uzdevums – dzīves laikā (līdz 49 gadiem) ieslēgties pilnīgi, skanēt visās 7 sfērās. Būt spējīgiem visām 7 lomām.

Parasti cilvēkam Septiņnieciņam vairāk attīstīti ir vai nu apakšējie, vai augšējie līmeņi. Neraugoties uz jūsu daudzveidību, jūs bieži ekspluatējat savas darbojošās stīgas un apmierināties ar to, nevēloties vai laiskojoties aktivēt atlikušās.

Jūs varat noteikt sev un apzināti atrādāt līdz galam to, kas pietrūkst jūsu Septiņnieka pilnībai. Jūs to spējat, citādi nepiedzimtu 7. datumā.

Ģeometriski Septiņniekiem vissvarīgākā – Magu Zvaigzne, kas dod dažādu gaitu viņu enerģijām, pa Saules sistēmas 7 planētām un pa nedēļas 7 dienām.

18 08 08 08

Septiņniekiem 100% darbojas septiņu gadu attīstības cikls, notiek pāriešana no līmeņa uz līmeni (par šo tēmu plānoju atsevišķu rakstu, šeit neietilps).

Mendeļejeva elementu periodiskajā sistēmā 7. elements ir Slāpeklis. Tā ir olbaltumviela, olbaltumvielas dzīvība, mūsu izpaustās dzīves olbaltumvielas karkass. Tieši viņa, visa apkārtējā daudzveidība, daudzie fiziskā ķermeņa kārdinājumi un baudas padara mūsu noskaņojumu uz apkārtējo realitāti stabilu un spēcīgi velk uz Zemi.

Tāpēc Septiņnieka programmas atstrāde – šajā datumā dzimušajiem – ir vissvarīgākā, tās būtība – lai mēs vienmēr turētu prātā, ka esam mūžīgi un nemirstīgi, un pastāvīgi būtu gatavi aiziet no šīs pasaules, no tās piesaistēm un baudām.

To būs vieglāk izdarīt, ja tiekat skaidrībā – kādas stīgas jums jau ir izskanējušas un kādas vēl vajag izstrādāt. Kādas pieredzes jums vēl pietrūkst, lai šīs dzīves mācību uzskatītu par pabeigtu?

Taro sistēmā, kura ir savdabīgs hologrāfisks mūsu realitātes modelis, mūsu pasaulē 7. datumā ienākušajiem atbilst kārts Triumfa Rati.

18 08 08 09

Ja jūs protat ar Taro kārtīm strādāt ne tikai kā ar mantikas, bet arī ar maģijas instrumentu, tad šī kārts ļaus jums regulēt savas virzības ātrumu pa dzīves etapiem. Īpaši pa tiem sarežģītajiem momentiem, kad jums notiek pāreja no etapa uz etapu, no stīgas uz stīgu – kā pa zināmu dzīves krīzi.

Novēlu jums:

  • atbildēt, tikai ja ir sakrājušās 7 bēdas (attiecas uz sakāmvārdu “Семь бед, один ответ” – tulk. piezīme);
  • 7 pēdas zem ķīļa;
  • un aizlidot līdz 7. debesīm aiz laimes.

 

Citi rubrikas Skaitļu numeroloģija pēc dzimšanas datuma[1] raksti.

 

Pievienots 08.08.2018.

https://znak-simvol.ru/rozhdennye-7-chisla/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/skaitli-un-datumi (Tulk. piezīme)