Евгения Горева Родившиеся 4 числа — с памятью магических атлантов

Jevgēnija Goreva - 4. datumā dzimušie – ar maģisko atlantu atmiņu

18 08 05 06

Cilvēkiem, kas dzimuši 4. datumā, – salīdzinājumā ar Trijniekiem[1] ir lielāka noturības pakāpe dzīvē. Nosauksim viņus par Četriniekiem.

Navigācija pa rakstu

Divi galvenie tipi

Skaitlis 4 un tā izpausme

Taro 4. arkāns – Imperators

 

Divi galvenie tipi

Četriniekus es pašā vispārīgākajā veidā iedalu 2 tipos:

1) Šo cilvēku galvenā bāzes figūra – Kvadrāts. Viņi ir uzticami, taču diezgan piezemēti, labi audzinātāji, bet bez fantāzijas. Labestīgi, strādīgi, pareizi. Iet pa dzīvi bez asiem rāvieniem, kaut kā iekšēji līdzsvaroti.

2) Pamata figūrai arī ir 4 stūri, bet tā ir telpiska – tā ir Piramīda. Lūk, šie Četrinieki jau ir sarežģītāki, interesantāki, viņiem ir savas prioritātes, viņus tik viegli neapmānīsi («на мякине не проведешь»). Attīstās caur krīzēm un pat, metot salto, kad viņu piramīdas virsotne mainās.

18 08 05 07

 

Skaitlis 4 un tā izpausme

Tie, kam dzimšanas diena ir 4. datumā, – ļoti zemes plānam piederoši. Jo viņu datuma kods taču apraksta Zemes ciklu stūrus: pavasaris-vasara-rudens-ziema; pirmās stihijas: zeme, ūdens, uguns, gaiss u.c.

Četrinieki ir saistīti ar Ceturto Zemes Rasi – Atlantiem. Tieši šie mūsu senči pārvaldīja visas Zemes stihijas, pilnveidojās maģijā. Tieši viņi sāka izmantot maģiju egoistiskiem mērķiem, kas galu galā arī pazudināja viņu rasi.

Var droši pieņemt, ka šie cilvēki, pareizāk, viņu Dvēsele, iemiesojās Atlantīdā, un Atlantīdas pieredze būs visai nozīmīga viņiem pašreizējā dzīvē.

18 08 05 08

Un cilvēkos, ne nejauši dzemdētos 4. datumā, ir dzīvs tas Atlantīdas atmiņas mantojums. Atlantīdas pagātnes atbalsis ir klātesošas tā vai citādi viņu dzīvē: spēju, atkārtojošos situāciju veidā, atmiņu veidā. Iespējamas arī kādas nopietnas bailes, no kurām grūti atbrīvoties, ja neaiztin līdz to rašanās momentam…

Mendeļejeva tabulā ceturtais elements ir Berilijs. Dod četriniekiem spēju piemēroties jebkam, parādot šo vai to sava rakstura šķautni, šo vai to Kvadrāta malu (vai Piramīdiņas skaldni).

Taču uzdevums cilvēkiem, kas ienākuši mūsu pasaulē 4. datumā, – kļūt selektīviem, filtrēt: kas šajā momentā viņiem ir piemērots un kas ne. Ko var ieņemt sevī no ārējās vides, ko – nepieciešams atgrūst kā sev kaitīgu, svešu. Un tikai pēc apzinātas izvēles sākt piemēroties ārējai videi. Un ņemiet vērā – šī izvēle ir vienreiz izdarāma, rīt izvēle var būt cita.

 

Taro 4. arkāns – Imperators

Hologrāfiskajā Taro sistēmā Četriniekiem atbilst vecākais arkāns – Imperators.

18 08 05 09

Taro kārts Imperators no kavas “Tota Alistera Kroulija Taro”

Viņš ir varas nesējs un izrīkotājs ar naudu un matēriju. Viņa lomā, viņa situācijā ir svarīga tieši vara, spēja ar tās palīdzību radīt materiālo pasauli. Tieši radīt, rīkojoties ar visām 4 stihijām.

Taču, lai kļūtu par imperatoru, – vajag būt Četrinieka otrajam tipam, piramidālajam… Vajag būt selektīvam un neturēties pie savas izvēles pastāvīguma; tai katru reizi ir jāmainās, jāpārkārtojas.

Citādi jūs būsiet Četrinieku Jaunāko Arkānu līmenī. Un tā ir Kvadrāta liela stabilitāte – pārejoša stagnācijā apzinātības un atjaunotības trūkuma dēļ.

Laikam, lai viegli iepazītos ar Četriniekiem, ir pietiekami.

Citi rubrikas Skaitļu numeroloģija pēc dzimšanas datuma[2] raksti.

 

Pievienots 05.08.2018.

https://znak-simvol.ru/rodivshiesya-4-chisla/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/skaitli-un-datumi/31-jevgenija-goreva/3495-jevgenija-goreva-3-datuma-dzemdetie-visas-zemes-baudas-ir-jums (Tulk. piezīme)

[2] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/skaitli-un-datumi (Tulk. piezīme)