Евгения Горева Рожденные 3 числа — все земные удовольствия для вас

Jevgēnija Goreva - 3. datumā dzemdētie – visas zemes baudas ir jums

18 08 03 01

Cilvēki, kas dzemdēti 3. datumā, ir atnākuši uz šo pasauli, lai gūtu Mīlestības mācību.

Navigācija pa rakstu

Zemes mīlestības mācība

Skaitlis 3 un tā izpausme

Taro 3. arkāns – Imperatore

 

Zemes mīlestības mācība

Turklāt no visiem mīlestības veidiem, kādi eksistē, viņiem vistuvākā ir zemes mīlestība. Un šo jūtu izbaudīšana pilnā mērā. Te nav tādu kaislību un mētāšanos kā Divniekiem, Trijniekus tas neinteresē. Tas, ko Divnieki vēl mācās, 3. datumā dzimušajiem – jau ir dabiski.

18 08 03 02

Cilvēku-Trijnieku uzdevums ir iemācīties just savas mīlestības plūsmu, laist to caur sevi un prast aiznest līdz otram cilvēkam, savienojoties ar viņu. Ne Es, ne Tu, bet MĒS!

Ja jūsu dzimšanas diena ir 3. datumā, tad savā atmiņā jūs varat būt saistīti ar Zemes Trešo Rasi. Ko mēs par viņiem zinām? Ka šis periods saucās – lemūriešu, un toreiz dzīvojošo enerģētisko būtību ķermeņi bija tā pārpildīti ar mīlestības enerģiju, ka pakāpeniski sāka sablīvēties.

Un tālāk arī dalīties 2 dzimumos – vīriešu un sieviešu. Tieši, lai uztvertu un realizētu arvien blīvākas – un tātad ar fiziskajām sajūtām piesātinātākas – mīlestības formas. Lūk, tāds cilvēku civilizācijas mantojums ir cilvēkiem-Trijniekiem.

18 08 03 03

Venēra un Adoniss, skulptūra, autors Antonio Kanova (Antonio Canova), Luvra

Otra trijnieka enerģijas izpausmes forma – tā ir enerģētiskā ķermeņa 3. čakras aktivitāte – lietišķā. Bizness – kā labumu iegūšana, to absorbēšana.

Tieši šajā čakrā cilvēks izmanto savu spēcīgo enerģiju, formē stipru gribu un liek visas šīs īpašības biznesā. Labs biznesmenis ar sliktu 3. čakru nemēdz būt, lietišķiem cilvēkiem 3. sfēra – pamats realizācijai.

 

Skaitlis 3 un tā izpausme

3 – zemes burvju skaitlis. Tiem cilvēkiem, kas izvēlējušies šo datumu iemiesojumam izpaustajā pasaulē, aktuāls ir Trīsvienības – Ķermenis-Dvēsele-Gars – modelis.

Jums ir svarīgi izzināt un iemācīties pareizi izmantot katru savu komponenti: jābūt veselīgam Ķermenim, jāpiesātina Dvēsele ar mīlestību un jāstiprina Gars. Kad visa šī Trīsvienība būs apgūta, jūs spēsiet pilnībā apjēgt planētu Zeme, Mīlestības planētu.

Skaitļa 3 raksturs šajā datumā dzemdētajiem ir saistīts ar Mendeļejeva Tabulas 3. elementu – Litiju. Un tāpēc viņi ir tādi enerģētiski aktīvi, taču ar savu prātu.

18 08 03 04

Tāpēc mēneša 3. dienā mūsu pasaulē ienākušo apzināta attīstība ir saistīta ar enerģiju pārvaldīšanu un iespēju tās pārdalīt. Svarīgi ir ieturēt zelta vidusceļu starp kinētisko enerģiju un enerģiju potenciālajā formā. Un atšķirt, kad nepieciešama darbības enerģija un kad vajadzīga domas enerģija, – nejaukt.

Trijnieki var regulēt jebkura sava dzīves procesa ātrumu. Ja kaut kas ar jums notiekošais traucē jūsu evolūcijai, jūs varat to nobremzēt. Un otrādi, ja sāk notikt kaut kas, jūs attīstošs, – jūs spējat šo notikumu paātrināt.

 

Taro 3. arkāns – Imperatore

Mūsu pasaules hologrāfiskajā modelī, kurš izpausts caur Taro kārtīm, trešais numurs ir Vecākajam Arkānam Imperatore (Saimniece).

18 08 03 05

Taro kārts Imperatore – kava “Vaita Universālais Taro”

Darbs ar šo kārti var palīdzēt tiem, kas dzemdēti 3. datumā, noskaņoties uz matēriju, uz šīs pasaules blīvo plānu, lai realizētos tieši caur to.

Imperatore ļauj visiem labumiem ienākt savā dzīvē, tāpēc ka spēj tos visus apgūt. Tajā ir viņas zemes spēks – tā ir labklājība, tā ir pārticība, tā ir labpatika no dzīves. Tas ir ļoti augsts visu zemes iespēju patēriņa līmenis.

Imperatores kārts ir saistīta arī ar elementa – Litija – īpašībām, tā sniedz cilvēkam, kurš nācis pasaulē Trešajā, – paātrināt vai palēnināt dzīves labumu ienākšanas procesu. Atkarībā no Trijnieka konkrētās spējas apgūt tos tieši tagad, bez kaitējuma formai (figūrai) un psihei.

Pievērsiet arī uzmanību jaunākajiem arkāniem – Trijniekiem, tie ir savdabīgi Imperatores instrumenti – tajos jūtama visu ideju, priekšstatu, darbību un jūtu saskaņotība – lai paplašinātu dzīves procesu.

18 08 03 06

Zižļu, Pentaklu. Zobenu un Kausu Trijnieki no kavas The Star Tarot

Nobeigumā var pajokot, ka tieši cilvēki, kas dzimuši 3. datumā, izdomāja “samesties pa trijiem”. Tādā kompānijā viņi jūtas lieliski, piesūcinoties ar prieku.

Citi rubrikas Skaitļu numeroloģija pēc dzimšanas datuma[1] raksti.

 

Pievienots 03.08.2018.

https://znak-simvol.ru/rozhdennye-3-chisla/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/skaitli-un-datumi (Tulk. piezīme)