Евгения Горева Талисманы Знака Зодиака Весы

Jevgēnija Goreva - Zodiaka Zīmes Svari talismani

18 10 15 01

Kā izvēlēties talismanu noteiktas Zodiaka Zīmes cilvēkam? Piemēram, zīmei Svari.

Protams, ņemot vērā tās plusus un mīnusus, lai pastiprinātu pirmās un minimizētu otrās.

Navigācija pa rakstu

Raksturs un īpašības

Zīmes Svari simboli amuletiem un talismaniem

Zīmes Svari krāsas

Zodiaka Zīmes Svari akmeņi-talismani

 

Raksturs un īpašības

Zīmē Svari dzimušo pirmais uzdevums – būt skaistuma un harmonijas indikatoram, kā arī atribūtam citiem cilvēkiem, atrisinot strīdu, konfliktu, nesaprašanās situācijas.

Viņu otrs uzdevums – būt partnerim, līdzsvarojot savas jūtas un priekšstatus ar otra cilvēka jūtām un priekšstatiem.

18 10 15 02

Svaru stiprās puses, kuras uz amuletu un talismanu zīmju un simbolu rēķina var nostiprināt:

  • miermīlīgums un diplomātiskums, viņi vairāk sliecas vienoties, apspriest, izskaidrot nekā paust agresiju. Vardarbība – nav viņu dzīves paņēmiens;
  • estētisms, viņi tiecas izskatīties skaisti, jo taču nepieciešams būt etalonam visā;
  • prasme un vēlme uzbūvēt attiecības ar otru cilvēku un sabiedrību kopumā, lieliska komunikabilitāte;
  • taisnīguma un instinktīvas pareizas rīcības izjūta – kuras dēļ cilvēki pie Svariem griežas pēc padoma.

18 10 15 03

Zīmes Svari trūkumi, kurus nepieciešams minimizēt:

  • neizlēmība, ilgs šaubu un svārstību periods, jo ir taču grūti ņemt vērā visas nianses, visu izsvērt un novērtēt, īpaši, kad tu personīgi esi atbildīgs par izvēles pareizību;
  • zināms snobisms, balstīšanās uz sava sociālā slāņa autoritātēm;
  • gribas vājums – iekšējo šaubu dēļ.

 

Zīmes Svari simboli amuletiem un talismaniem

18 10 15 04

Svari, stūrenis, cirkulis – palīdz šīs zīmes pārstāvjiem skaidrāk un precīzāk iesaistīties notikumos, tērēt mazāk laika šaubām, ātrāk salīdzināt notiekošā variantus: notikumus, atdevi un saņemšanu, telpu un laiku.

Ar tādu talismanu cilvēks būs noskaņots uz sava iekšējā līdzsvara ritmu.

18 10 15 05

2 laulības gredzeni – kaut arī tas ir visu ar laulības saitēm saistītu cilvēku simbols, Svariem tas 100% ir individuāls talismans. Tāpēc ka šī Zodiaka Zīme labāk par citiem to saprot un jūt, 2 gredzeni ir saistīti ar viņu dzīves misiju.

Gredzentiņi arī uzturēs jūsu attiecību sociālo, kulturālo līmeni. Tas viss palīdzēs Svariem augt un attīstīties pēc paša programmas: glabāt uzticību, kultivēt pienākuma sajūtu un formēt sevī atbildības sajūtu.

18 10 15 06

Pils, gaismas pils – ideālas telpiskas uzbūves, arhitektūras simbols un modelis – šeit uz “grēcīgās” zemes. Darinājumi un suvenīri piļu veidā personīgajā telpā, mājās vai darbā – palīdz Svariem sociāli, noskaņojot viņus uz augstu dzīves līmeni un stilu. Uz etalonu.

18 10 15 07

Labirints – kā pārdomu, pareizā vērtējuma, izvēles meklējumu simbols. Labirints palīdz Svariem atrast savu ceļu cilvēku kultūras un sabiedrības mākslīgajās struktūrās.

Labirints – maģisks simbols, labirinta iziešana paceļ cilvēku uz jaunu Iesvētījuma līmeni. Viņam atklājas jaunas iespējas, taču arī tās pavadošā atbildība.

18 10 15 08

Lakta, ķelle – tiem Svaru Zīmes pārstāvjiem, kas vēlas savu spēku un spējas koncentrēt uz roku darba meistarību, uz pasaules mainīšanu. Lieliski piestāvēs lietišķo profesiju cilvēkiem, kas rada un veido reālas vērtības.

Turklāt talismanu-instrumentu izmantošana simbolu veidā veicina Svaru meistarības augšanu un artistiskuma izpausmi jebkurās viņu dzīves sfērās.

18 10 15 09

Tiesneša āmuriņš, Temīda – simboli fokusē Svaru spējas uzstāties taisnīga arbitra lomā. Pie tādiem cilvēkiem biežāk griežas pēc padoma draugi un draudzenes, viņu viedoklis ir vērtīgs tāpēc, ka palīdz labāk izdarīt izvēli, pieņemt skaidru un konkrētu lēmumu, izvēlēties pareizo variantu.

 

Zīmes Svari krāsas

Senajos avotos, grāmatās, kuras sarakstījuši jau viduslaiku autori, kā Svaru krāsas ir nosauktas stroncija dzeltenā, rozā un bēšā ar zilganzaļo. Domāju, jebkurš cilvēks, tajā skaitā arī šīs zīmes pārstāvis, var nēsāt jebkuras krāsas, tajā skaitā arī uzskaitītās.

Taču mūsdienu koloroloģijā pēc vibrācijām un pēc jēgas visrezonējošākās cilvēkam, kurš dzimis no 24. septembra līdz 22. oktobrim, ir gaišzilā un oranžā, to nokrāsas un to kombinācijas.

18 10 15 10

Tieši šīs krāsas ir visnoderīgākās viņu enerģētikai un smadzeņu barošanai ar krāsu.

 

Zodiaka Zīmes Svari akmeņi-talismani

Visiem Svaru zīmes pārstāvjiem būs noderīgi oranžu un gaišzilu nokrāsu akmeņi, kuri ļauj skaidri domāt un vieglāk pieņemt lēmumus. Kā arī veicina partnerības attiecības, mīlestības un savstarpējās sapratnes saglabāšanu.

Nav nepieciešams izmantot stingras rekomendācijas, izvēlieties akmeņus sev, noskaņojoties uz iekšējās harmonijas sajūtu. Akmenim ar savu krāsu, formu un enerģētiku ir jūs jālīdzsvaro.

Jūsu tiesības – ņemt vērā vai neņemt vērā dzimšanas mēneša robežas.

Svariem, dzimušiem septembrī (24.-30. septembris)

Septembra Svariem ir rekomendēti gaišzilas krāsas un nokrāsu akmeņi, dārgakmeņi un pusdārgakmeņi.

18 10 15 11

Pirmām kārtām tas ir dimants, ieteicams gaišzilā krāsā. Atcerieties akmeni “Okeāna sirds” no filmas “Titāniks (Titanic)” – tas ir labākais piemērs. Dabisks akmens ir retums un ārkārtīgi dārgs, ik gadu tiek atrasti tikai daži gaišzilie dimanti.

Taču ir sintētiskie gaišzilie dimanti. Tāds akmens veicinās Svaru domāšanas kvalitāti, lēmumu pieņemšanas vieglumu un pārliecību par sevi. Tieši šo īpašību viņiem pietrūkst, lai atvieglotu ceļojumus pa saviem labirintiem.

18 10 15 12

Piemēroti būs arī safīru gaišas nokrāsas. Safīrs – tiek uzskatīts par tīrības un šķīstības akmeni, kas palīdzēs Svariem saglabāt savu objektivitāti attiecībās ar sevi pašu un ar citiem cilvēkiem.

18 10 15 13

Lielisks gaišzils akmens Svariem – topāzs. Šis akmens palīdz Svariem apiet asus stūrus, nošķirties no emocionāliem spriedumiem, aizsargāties no nepatikšanām. Un saglabāt objektivitāti. Topāzs arī veicina kontaktu noregulēšanu ar partneri, papildinot viedumu cilvēkam, kurš to nēsā.

Gaišzilie topāzi labvēlīgi ietekmē veselību, uztur uroģenitālās sistēmas kvalitāti, kura Svaru veselībai ir galvenā.

18 10 15 14

Akvamarīns – ietekmē Svaru zīmē dzimuša cilvēka iekšējo stāvokli – padarot viņu vērīgāku pret daudziem verbāliem un neverbāliem signāliem, kurus viņam sūta citi cilvēki. Tas ir īpaši svarīgi biznesam un pārrunu procesam.

Ar šo akmeni vieglāk pārliecināt citus cilvēkus un ieskaidrot viņiem savu viedokli, sasniedzot mērķi un iegūstot vajadzīgo rezultātu.

18 10 15 15

Lazurīts – palīdz Svariem būt ambiciozākiem, tiekties paaugstināt dzīves līmeni, uz augstāku sociālo statusu. Labi ietekmē sievietes nervu un hormonālo sistēmu.

Ar šo akmeni vienkāršāk atslābināties un atpūsties, dažreiz tieši tā pietrūkst super-atbildīgiem Svariem.

18 10 15 16

 

Svariem, dzimušiem oktobrī (1.-22. oktobris)

Oktobra Svariem vispiemērotākie būs oranži akmeņi un akmeņi, kuri sevī savieno oranžu un gaišzilu nokrāsu. Un pēc nosaukuma un jēgas – nefrīts.

Opāls – akmens, kurš rekomendējams vienīgi enerģiskiem cilvēkiem, kuri dzīvo paaugstinātā dzīves tempā. Tas palīdzēs vēl vairāk paspēt, pastiprinās jūsu harizmu un talantus attiecībās ar citiem. Ja jūs aprakstītajam cilvēku tipam nepiederat, labāk no opāla izvairīties.

18 10 15 17

Oranžais granāts – pievelk jūsu dzīvei jaunas attiecības. Spēj iedegt mīlas liesmu Gaisa stihijas cilvēkā, kurai pieder arī Zīme Svari. Labi ietekmē cilvēka dzimumsfēras veselību, nodrošina enerģētikas plūstamību caur atbilstošo oranžo (dzimuma) čakru.

18 10 15 18

Jašma – labi nostiprina organismu, pašvērtējumu un raksturu. Uztur veselību un saasina maņu orgānus, īpaši ožu.

Svari Jašmu var nēsāt visu mūžu, bet periodiski, tas uzkrāj cilvēka pozitīvo enerģiju un atdod to pa porcijām nepieciešamības gadījumā.

Akmens, nolikts zem spilvena, vēl dziļāk un smalkāk ietekmē enerģētiku, iedarbojoties kā dziednieks. Tā ietekme realizējas tajā līmenī, kur cilvēkam patiešām vajadzīga palīdzība.

18 10 15 19

Nefrīts jebkurš, bet īpaši oranžais, nostiprina nieru, kuras Svariem ir vārīgas, veselību.

Nefrīts ir slavens un augstu vērtēts Austrumu zemēs, tāpēc ka dāvā cilvēkam veselību, ilgu mūžu un labklājību. Uztur tā nēsātājā humānismu un mierīgu skaidru saprātu. Ar to vieglāk paust īstenu cieņu pret cilvēkiem, tāpēc ka nefrīts vāc prom negatīvas enerģijas no cilvēka lauka.

18 10 15 20

Par tēmu Zodiaka Zīmju simbolika[1]

 

Pievienots 15.10.2018.

https://znak-simvol.ru/talismany-znaka-zodiaka-vesy/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://sanatkumara.lv/index.php/birkas/zodiaka-zimju-simbolika (Tulk. piezīme)