О войне на планете Земля

Par karu uz planētas Zeme

21 12 16

Sanats Kumara vēlējās teikt ievadu pirms Augstākās Augšupcelšanās Skolas nodarbības.

Viņš mums pastāstīja par pretošanos un karu uz planētas:

“Sākās mūsu karaspēka uzbrukums ļaunuma mītnei Saules sistēmā. Daudzi plejādieši, andromediāņi un daži citi konklāvi metās virsū no Saules sistēmas aizgājušo citplanētiešu kuģiem. Viņi bija nolēmuši nogaidīt aiz aizsargtīkla robežām un pēc tam atkal uzbrukt Saules sistēmai, lai atgrieztu sev virskundzību. Protams, vienkārši tāpat varu neviens neatdod.

Mēs uzvarējām. Neviens no mums, miermīlīgām būtnēm, uzbrukumu negaidīja, taču mēs bijām sapratuši, ka ienaidnieks ir jāiznīcina, kamēr viņš nav atradis pastiprinājumu. Protams, karš pagaidām nav beidzies, taču tomēr gribas jums pastāstīt, lai iedvesmotu jūs šodien, tādā svarīgā mums visiem dienā.”

Todien mēs visi pacēlāmies uz ugunīgā plāna nākamo apakšplānu pa pēdām Sanata Kumaras Ģimenei.

***

Kontaktētājs Konstantīns kā militārpersona ir piedalījies sadursmē ar reptiloīdiem. Mūsējie tajā kaujā uzvarēja. Sīkāk par kauju pēc norādes https://www.youtube.com/watch?v=MGMMFKEvd34

Viņš pastāstīja: “Psihofizisks un bioloģisks karš norit jau ne vienu desmitgadi vien. Sākumā mums iesmērēja klonētus dzīvniekus un augus, lai paskatītos uz masu, kategoriju un cilvēku rasu reakciju.”

Jurijs Līrs (Юрий Лир): Un pēc tam papildināja ar himiotrasēm. Himiotrases – ļoti sarežģīta iedarbība gan uz atmosfēru, gan uz biosfēru, gan uz visu dzīvo uz Zemes ar pašiem dažādākajiem mērķiem un uzdevumiem, starp kuriem ir gan depopulācija, gan cilvēka psihofizikas vadīšana, gan to organizēšana, kurus mēs saucam par ne-cilvēkiem. Tas ir noziegums pēc visiem likumiem – gan planetārajiem, gan kosmiskajiem. Himiotrases – tā ir sistēmiska daudzkomponentu iedarbība uzreiz visos virzienos, ieskaitot arī bioloģisko karu.

Tieši himiotrases – galvenā komponente iedarbībai uz cilvēci, un es varu to pierādīt.

Konstantīns: Mūsu kuratori to zina. Viņi savas dzīvības ir gatavi atdot, viņi tādēļ arī ir atbraukuši kā brīvprātīgie, viņi ir gatavi pašuzupurēties, pildot savu misiju. Viņiem ir savas ģimenes, kopienas, bet kuģos viņi formējas kā domubiedru komandas, lai palīdzētu Zemei – palīdzētu zemiešiem izdzīvot. Viņi iziet kursus, viņiem ir apdrošināšanas sistēma, starp viņiem ir kā vīrieši, tā arī sievietes. Viņi atved tehniku, iekārtas, tehnoloģijas, zināšanas, lauksaimniecības produktus. Viena komanda nomaina otru. Šeit cilvēka izskatā paliek kāds no viņu locekļiem, rada ģimenes. Viņi dzīvo starp mums un nodarbojas ar praktisku darbu daudzus gadu tūkstošus.

Jurijs Līrs: Negatīvās komandas rada nopietnus draudus ne tikai Saules sistēmai, bet arī būtiskai galaktikas daļai. Ir jāsaprot starpgalaktiskās diplomātijas, ētikas un vēstures būtība. Ja to visu nezinām, varam daudz ko nepareizi saprast.

Ar to mums vēl ir jātiek skaidrībā, jānovērš visas pretrunas šajos informācijas blokos, un tad mēs iegūsim priekšstatu par sevi pašiem kā par mūsu visuma ievērojamas daļas lieliem dibinātājiem, atbildīgiem par visu, kas šeit notiek, kuru pienākums ir ieviest kārtību tur, kur mēs esam klātesoši kā metagalaktiska cilvēku rase.

Konstantīns: Džaadū nosēdās man blakus. Viņa teica: “Es pašlaik dzīvoju un strādāju starp gruzīniem. Jūs esat uz robežas plānveida skaitliskai samazināšanai un rezultātā gruzīnu etnosa pilnīgai izzušanai, līdz ar saviem nopelniem un tradīcijām.

Laiks nogalina absolūti visu. Ja laika gaitā jūsu cilvēki un citi necīnīsies par savu iespaidu, zināšanu, pieredzes atjaunošanu, necīnīsies par sevi un savu nākotni, cilvēce pārdegs un nodzisīs. Jūs samīs negatīvas personības, kurām mēs šodien pretojamies. Viss iecerētais ir jābīda uz priekšu, lai arī sīkiem soļiem, taču sistemātiski un uz priekšu, iespēju un apstākļu robežās, pārvarot šķēršļus realizācijas ceļā, katru dienu pa mazam solim.”

Alekss Koljērs (Alex Collier): Zeme nekad nebija iecerēta kā cietums. Atlantu laikā viņa bija galaktikas osta. Šeit bija daudz rasu, tās atlidoja un aizlidoja. Šeit notika mainīšanās ar zināšanām, tehnoloģijām. Tajā laikā uz planētas eksistēja attīstīta civilizācija, kamēr kāds neuzsāka karu ar plejādiešiem. Lūk, tad viss izmainījās. Ja nebūtu ne kara, ne meteorītu un komētu, kas tika nomestas uz Zemi, – tas veda pie viņas ass noliekšanās – daudz kas pašlaik būtu savādāk.

Tā ir pagātne, un mēs neko nevaram ar to padarīt. Mums ir jātiek skaidrībā, kas mums ir pašlaik.

 

Es uzdodu jautājumu Sanatam Kmaram un Saules Brālībai.

Kāds samērs ir spēkiem, kas pastāvīgi cīnās uz planētas un apkārt planētai pašlaik?

Eksistē daudz pazemes bāzu, periodiski apmeklētas un iekonservētas. Un galvenais uzdevums pašlaik – parādīt durvis negatīvajiem militāristiem no kara bāzēm. Tie ir gan cilvēki, gan citplanētieši. Cilvēki vairāk tiek izmantoti kā resurss, materiāls, taču arī kā militārs spēks iebrucēju pusē.

Vai uz Zemes karo Slepenā Kosmiskā Programma (SKP)?

Protams, kā nu ne! Viņi jau ir sagatavojuši jaunas kartes izmitināšanai uz Zemes, pēdējo pretošanās kustības locekļu novākšanu un koncentrācijas nometņu organizēšanu atlikušajiem zemiešiem. Tas ir viņu galvenais mērķis.

Vai šodienas “vistas-kodu (куракодовое)” telpa ir saistīta ar šiem kosmosa vāciešiem (SKP)?

Nē, ar to vairāk ir saistītas reptiļu rases, tāpēc ka grib pilnīgi pakļaut sev cilvēkus, viņu prātus, psihofiziku un sākt jūs pārvaldīt kā robotus.

Tādā gadījuma nav skaidrs, reptiloīdi vai vācieši no SKP grib mūs iekarot?

Vieni un otri. Viņi sadarbojas, un katra šī slepenā protokola daļa strādā ar savu programmu.

Bez himtreiliem kosmosā tiek izsmidzināti arī tā sauktie “gudrie putekļi”, daudz augstāk, nekā lido lidmašīnas. Tie veido slāni, kurš ietekmē cilvēku psihi, padarot viņus kūtrākus un nespējīgākus pretoties. Atņem gribu un tieksmi uz brīvību. Nospiež noskaņojumu, virzību uz mērķi, tieksmi attīstīties. Tas ir, apspiež planētas psihoemocionālo sfēru.

Kā ar to cīnīties?

Pretoties, saprotot, kas ar jums notiek, no kurienes tas nāk, kā ar to var cīnīties. Depresīvums un kūtrums, niknums, ciešanas un nervozitāte – rezultāts apstrādei no gaisa. Apzinātība un pretošanās, situācijas izpratne un iedarbības pārvarēšana ar gribu – izeja no situācijas.

Konstantīns teica, ka slepenais karš un pretošanās uz planētas norit tūkstošgadēm. Tad kāpēc nekādi neuzvar gaišie spēki? Tas ir saistīts ar dualitāti?

Tas ir saistīts ar to, ka pastāvīgi tiek pārtaisīta pagātne, spēcīgi uz to iedarbojoties. Pagātnes negatīva sagrozīšana notiek arī tagad, tu taču esi pamanījusi – cilvēku atmiņa tiek vērsta uz pretējo pusi, piemēram, uz Lielā Tēvijas kara rezultātiem. Un tas nav tikai Mandelas efekts, bet arī politiskas spēles, kad melnu sauc par baltu un otrādi. Visas bumbas vienā grozā. No detaļām būvējas kopējā aina.

Pagātne, tagadne un nākotne – viena sistēma. Un, ja to ietekmē, var izmainīt visu sistēmu.

https://sanatkumara.ru/stati-2019/eto-voyna-detka[1]

Pašlaik sistēma sāk mainīties uz tirānijas pusi, lai ko kāds neteiktu. Tas ir tas, ar ko cīnās visa Saules sistēma un galaktika. Gaismas spēki mēģina ietekmēt daļas planētu pagātni, lai iznīdētu diktatūru, tādā veidā izmainot savu tagadni, bet priekš jums nākotni. Ne tikai tumšie cīnās pagātnē, bet arī gaišie pastāvīgi pretojas un neļauj sevi apmānīt ar komforta un augstu tehnoloģiju apsolījumiem. Ja nebūs pretošanās, tad tirānija uzvarēs. https://sanatkumara.ru/raskritie-v-deystvii/mikka-osvobozhdenie-ego-planeti-i-lovushka-spasitelya-v-kotoruiu-oni-chut-ne-popali[2]

 

Mēs saprotam cilvēci, kas ir samulsusi par visu slepeno, kas pašlaik notiek. Vēlreiz un vēlreiz atgādinām, ka tieši Atklāšanas process var atskurbinoši iedarboties uz tiem, kas nekam netic un atrodas guļā. Ērti ir ne par ko nedomāt, izņemot ikdienas dzīvi, neapkrauties ar domām un gaidīt gaišo nākotni, kura kādam priekš viņiem ir jāuzceļ.

Un neveiksmes gadījumā teikt: kā tad tā, mūs neviens neizglāba! Mums ir tik daudz draugu, bet mums uzbruka! Ne eņģeļi, ne ercenģeļi, ne Saules Brālība mūs neaizsargāja!

Jums ir jāzina, ka pašlaik daudzu planētu galaktiskā apvienība palīdz mūsu planētai cīnīties, un viņi pat iet bojā kaujas laukā par jums. Un tikai noslepenotie fakti par to traucē jums iekļauties tādā pretošanās kustībā. Tieši noslēpumi neļauj cilvēkiem noticēt visam notiekošajam, apzināties, ko ar jums dara, un sākt domāt.

Daudzi insaideri gaida Saules enerģētikas kvantu lēcienu. Tajā skaitā Korijs Guds (Corey Goode), Jurijs Līrs un citi. Viņi atsaucas uz dažādiem avotiem par šo notikumu, tajā skaitā arī seniem. Ko tu vari par to pateikt, jo, kā es sapratu, mēs izgājām šo notikumu (mikronova) 2019. gadā?

Tieši uzliesmojumi uz Saules ļāva mums pāriet uz nākamo plānu.

Apkārt Zemei ir aizsardzība un apkārt citām planētām, tieši tas ļauj kuģiem stāvēt Saules sistēmā. Mikronovas nebūs.

 

No komentāriem: Tāpēc ir jāizvairās no cilvēkiem, kas pazemina mūsu noskaņojumu, disbalansētiem, tumšiem.

Arī mans raksts šodien nav gaišs.

Ir jāapzinās, kas notiek, nevis jāslēpj galva smiltīs, cerot nogaidīt līdz tumšo laiku beigām. Mēs esam atbildīgi par to, kas notiek. Aiziešana no šīs atbildības – bērnišķīga loģika: nogaidīšu smilšu kastē.

 

Avoti:

https://www.youtube.com/watch?v=MGMMFKEvd34

Jurijs Līrs, Erekle Šonija. Tikšanās ar kontaktētāju Konstantīnu

 

https://www.youtube.com/watch?v=TPxJYDYEtrU

Jurijs Līrs kanālā “Insaider (Инсайдер)” – Slepenās Kosmiskās Programmas. 1. daļa – Paverdzināti zemieši

 

https://earth-chronicles.ru/news/2020-03-23-138800

Piezemes kosmosa telpā notiek īsts karš par Zemi

 

https://www.youtube.com/watch?v=DY9TeDoiuOw

Alekss Koljērs par nākotnes scenāriju

 

Pievienots 16.12.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/o-voyne-na-planete-zemlya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/26-raksti-2019/2031-tas-ir-kars-bernin (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/29-raksti-2021/3324-atklasana-mikka (Tulk. piezīme)