Живи легко

Dzīvo viegli

Ievads seansam ar Saules Brālību

21 10 09 01

09.12.21.

Kā virzās iedzīvotāju vak-ja no Saules Brālības (SB)?

SB: Mēs apstājāmies pie vienas problēmas – zema imunitāte planētas iedzīvotājiem.

Cilvēki ir nomocījušies ar gripu un saaukstēšanos. Tiesa, mēs ar Vladimiru esam praktiski pārstājuši slimot pēc pārbraukšanas uz laukiem. Redzams, attālinātība no iedzīvotāju saspiestības arī spēlē savu lomu.

SB: Ne tur tā lieta. Planētas iedzīvotāju pazeminātā imunitāte – caur alkohola, narkotiku, daudzu zāļu lietošanu dod neadekvātu atbildi vak-jai. Organisms iekšienē ir piesārņots ar daudzām iedarbībām ķīmiskā līmenī.

Iespējams, himtreili (chemtrails) te ir nospēlējuši savu lomu?

SB: Gan lauksamniecība, gan eksperimenti ar laikapstākļiem – dažādu vielu izsmidzināšana atmosfērā –, gan pastiprināta ūdens sāļu apmaiņa (sālītu produktu lietošana). Mēs nekādi nevaram piemeklēt vajadzīgās devas, lai tās kļūtu par glābējām, nevis kaitētu… pārāk liela izkliede imunitātē, un te ir vajadzīgi katra individuāli pētījumi.

Pilsētniekiem ir vienas saslimšanas, lauku iedzīvotājiem – citas. Kalnu iedzīvotāji – vieni, ieleju – otri, piejūras pilsētu – vieni, kontinenta iekšējo daļu iedzīvotāji – otri. Protams, mēs veicam pētījumus un ceram nonākt pie kādām attīstītākām tehnoloģijām, palīdzot, nevis traucējot imunitātei. Pagaidām norit pētījumu stadija.

Kā atšķiras imunitāte tiem, kas ir savienojušies ar AEs kaut vai mentālajā līmenī, un tiem, kas neiet garīgu ceļu?

SB: Arī dažādi. Jums nav vienu īpatnību, teiksim, jūs nedzerat un nesmēķējat, jums ir mazāk stresa, bet ir citas – jūsu vēsture no dzīves pilsētā, tādu lauksamniecības produktu lietošana, kas izaudzēti ar ķīmiju, antibiotikām un citām zālēm. Katram no jums imunitāte ir izveidojusies no visām šīm komponentēm, vēsture ir katram sava. Vieni vairāk lieto treknus produktus, citi no tiem ir pilnīgi atteikušies. Tās visas ir imunitātes komponentes.

Tauku produkti ir vajadzīgi. Tā ir lipīdu vielmaiņa, tauki – neaizstājamas vielas ķermenim.

Šodien mēs ķersimies pie citas tēmas. Tā būs tēma – imunitātes otra puse – psiholoģiskā. Jums ir svarīgi saprast, ka psihes stāvoklis spēlē nebūt ne nesvarīgu lomu veselībā. Jūs to zināt, taču neuzturat savu vibrācijas līmeni prieka un apmierinātības stāvoklī. Neviens jums mākslīgi nerada tādu noskaņu – vieglumu, pieņemšanu, uzticēšanos, skaistumu, bezrūpību. Tā ir jūsu darīšana – saprast pasauli no šīs puses un turēties pie tāda stāvokļa. Imunitātei tas ir liels atbalsts.

Mēs redzam, ka vairums jūsu zināšanu ir smagas, sasprindzina jūsu atmiņu un galvu. Jūs visi esat pētnieki un zināšanu patērētāji. No jums daudz kas ir paslēpts, uz planētas ir daudz noslēpumu, mīklu, neskaidrību. Saikne ar iekšējo es atrodas tieši starp apzināto un neapzināto. Jūsu atklāsmes – tas ir tad, kad jūs atrodat šīs saiknes, – neapzinātais iznāk apziņas līmenī.

Jūs neesat pieraduši izmantot sirdi pētījumos. Jūs neesat pieraduši pētījumos balstīties uz Augstāko Es. Jūs neesat pieraduši pētījumu lauku paplašināt līdz daudzdimensionālām zināšanām.

Neviens mūs nav mācījis, mēs kopš bērnības esam balstījušies tikai uz atmiņu un loģiku.

SB: Mēs to zinām, taču mums ir jāizskaidro jums jūsu psihes daba. Jūs pārslogo ar zināšanām, informāciju, kura vairojas milzīgā ātrumā. Jūs gribat paspēt pakaļ zināšanu evolūcijai, ierobežojot sevi ar vienu tēmu – daudzdimensionalitāti. Un jūs visi, tēlaini runājot, esat sagumuši zem pārmērīgās zināšanu nastas.

Mentālā Es līmenī jūs atbrīvojaties no lielākā daudzuma zināšanu, kuras aiziet uz planētas informacionālo slāni. Jūs kļūstat brīvi un viegli, ielienot pēc savām zināšanām “atmiņas kabatā”.

Tas ir kas līdzīgs zemapziņai?

SB: Ar zemapziņu jums ir sarežģītas attiecības, jums ir grūti dabūt no turienes vajadzīgajās zināšanas. Bet šeit jūs apzināties svešu apziņu kā savu, taču jums nav tā jāatceras vienmēr. Tas ir, uz Zemes jūsu smadzenes ir pārslogotas, bet tur brīvas.

No domāšanas?

SB: Tā vairāk apcer, veido un rada. Rada ar priekšstatiem, tēliem, maņu, noskaņojumu, ieradumiem. Jūs saprotat, ko gribat izdarīt, bet, kā izdarīt, – atnāk jaunrades laikā.

Bet mums, otrādi, vajag pārdomāt gan ko, gan kā, gan vai vajag…

SB. Tā ir materiālās pasaules īpatnība, grūtības – radīt, cīnīties ar dabu, prāta nabadzību, ieradumu smagi un daudz strādāt. Taču jūsu pasaule būtiski atvieglosies, ja jūs spēsiet pieradināt pie sevis jūsu Augstāko Es, iemācīsieties būt viņā, just viņu, attiekties pret dzīvi vieglāk, raudzīties uz pasauli no augšas, nepiedalīties cīņā.

Kā es saprotu, bezrūpīgs prāta stāvoklis – tas ir, kad mēs dzenam prom no sevis smagas domas, “neizdosies” pārvēršam “izdosies noteikti”, neļaujam savam ķermenim saslimt, nejaucamies citu darīšanās, aprobežojoties ar savām rūpēm, nebaidāmies, nešausmināmies, neuztraucamies. Un tas viss – stāvoklis sava mentālā es līmenī?

SB: Lieliski. Atceries bērnību, savu stāvokli bērnībā – smieklus, mīlestību, interesi, ziņkārību, brīvību. Lūk, šis stāvoklis dod mums paaugstinātu imunitāti. Neslogo sevi ne ar kādām politiskām rūpēm un trauksmēm, tāpēc ka no tevis maz kas ir atkarīgs.

Planētas informacionālajā slānī tiek uzkurinātas trauksmes un bailes vairāk, nekā to ir patiesībā. Tas veicina iedzīvotāju vibrāciju pazemināšanos.

(Padomāju, atcerējos par bailēm.) Un tomēr pret savu nāvi es attiecos viegli, bet, kad padomāju par tuvinieku navi, tad dvēselē kļūst smagi.

SB: Un kāpēc tu par viņiem domā tādā rakursā? Domā par labo. Radi savu pasauli vieglu un bezrūpīgu. Lido un priecājies. Apzinies, ka tu faktiski jau esi pacēlusies virs pasaules, bet visus savus ieradumus visu laiku domāt (lai nenotiktu tas vai šis, lai visa pietiktu, lai neviens tevi nevarētu pakritizēt u.c.) tu velc aiz sevis uz savu mentālo pasauli. Atbrīvojies no gūsta – fiziskā veida domāt un bīties.

Bet kā?

SB: Augšupcel savas domas visu laiku uz AEs. Dzīvo šajā brīnišķīgajā pasaulē. Projicē to uz fizisko pasauli, mācies būt Pašai materiālajā pasaulē. Met nost rūpju un pienākumu nastu, saproti, ko tu gribi un vari.

Jā, šo jauno atbrīvotības sajūtu vēl ir grūti noķert un nostiprināt sevī. Bet esmu sapratusi, ka tas man patīk, un pabiežāk atcerēšos šo jauno stāvokli. Tas vienkārši ir jātrenē un jānostiprina sevī.

Pateicos!

***

Seansā

21 10 09 02

Mēs izjutām dvēseli, savienojāmies ar svētības, esības prieka, saules un mīlestības iekšienē sajūtu. Mūs pārprogrammēja uz domas, jūtu un brīvības sajūtas vienotības stāvokli.

Tas ir pats galvenais imunitātei, vak-nās ar paceltu emocionālo stāvokli.

 

Pievienots 09.10.2021., atjaunots 10.10.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/zhivi-legko

Tulkoja Jānis Oppe