Кургинян "О принудительной вакцинации"

Kurgiņans “Par piespiedu vakcināciju”

21 07 06

Kustības “Laika būtība (Суть времени)” līderis, politologs un filozofs Sergejs Kurgiņans (Сергей Кургинян) kārtējā raidījumā, kurš veltīts koronavīrusa epopejai, paziņoja, ka šodienas situācijas specifika tiešā veidā ir saistīta ar to, kas notika vēl pirms PSRS sabrukuma, – jau padomju laikā tika sagrauti mūsu pašu zemes zinātnes perspektīvi virzieni, tajā skaitā medicīna. Vakcinācijas tēma politologu satrauc ar savu pārkarsējumu, pacelšanu augstumos un nepatiku pret sava oponenta pozīciju.

Kad sabiedrība nonāk tādā stāvoklī, tad visi postošie medicīniska rakstura procesi – nav nekas salīdzinājumā ar postošiem sociāla un politiska rakstura procesiem, uzskata politologs. Kurgiņans paskaidroja, kāpēc Putina tikšanās ar Baidenu drīzāk pasliktināja pašreizējo politisko situāciju. Viņš arī pauda pārliecību, ka ekscess ar britu mīnu kuģi – ir tikai sākums jauna saspringuma pieaugumam. Kurgiņans uzsvēra, ka tieši šajos apstākļos neprāta uzkurināšana un varas iestāžu īpašs centīgums vakcinācijas jautājumā ne tikai atkailina zinātniskas pieejas problēmai trūkumu, bet arī draud ar politiski bīstamu sabiedrības šķelšanos.

Un ienaidnieks vienkārši nevar šajā situācijā neizmantot šo šķelšanos. Politologs sniedza tekstu no pazīstama Krievijas laikraksta sakarā ar vakcināciju kā kaitnieciska manipulatīva vēstījuma piemēru, kurš turklāt melīgi izmanto kristīgo morāli. Politologs uzskata, ka attieksme pret Krievijas pilsoņiem kā pret idiotiem – gan no tamlīdzīgu vēstījumu autoru puses, gan no visu līmeņu varas iestādēm – draud ar nelaimi. Viņš ir pārliecināts, ka vairums valsts pilsoņu ir gudrāki gan par vieniem, gan par otriem un viņiem ir savs viedoklis vakcinācijas jautājumā, jo viņus patiešām satrauc sava veselība un bērnu veselība.

Kurgiņans atzīmēja, ka virkne pazīstamu zinātnieku un oficiālo personu, kas vēl nesen visus pārliecināja, ka nav pieļaujama pat hipotēze par vīrusa mākslīgu izcelsmi, tagad saka tieši pretējo. Cilvēku neticība pretī – šīs zinātnieku lišķēšanās dabisks rezultāts. Tad kāpēc cilvēkiem būtu jātic vakcīnai un visiem, kas to ceļ debesīs, jautā politologs. Kurgiņans sniedz savu modeli, kādas negatīvas sekas iespējamas vakcinācijai situācijā, kad koronavīruss – bioloģisks ierocis.

Politologs ar nesena rezonējoša notikuma piemēru parādīja, kā represīvie “antikovida” pasākumi jau destabilizē situāciju. Un vēlēšanu periodā, viņš ir pārliecināts, tādu gadījumu skaits par kārtu pieaugs. Viņš izvērtēja hipotēzi, ka šie represīvie pasākumi – ir prologs iespējamam politiskam apvērsumam. Kurgiņans ir pārliecināts, ka kovida kārti izspēlēs valsts destabilizētāji, lai kas viņi nebūtu. Noslēgumā viņš pastāstīja par vienīgo, kas, pēc viņa domām, var novērst politisku destabilizāciju jau uz šī gada augustu. Politologs sniedza politiķiem un zinātniekiem savas rekomendācijas, varbūtējā alternatīva…

 

Pievienots 06.07.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/kurginyan-o-prinuditelnoy-vaktsinatsii

Tulkoja Jānis Oppe