Что дальше?

Kas tālāk?

20 11 15 01

"Esmu šokā. Man nāk protests.
Iznāk, ka nav svarīgi, kāda būs civilizācija,
humāna-nehumāna, labestīga vai ļauna utt., ka tik stipra.”
Atsauksme uz rakstu “Mēs visi – vienota Dievišķības izpausme”[1].

15.11.20.

Tēvs, gan mani, gan dažus no mums izbrīnīja tavs neizvēlīgums un palīdzība stiprajiem-tumšajiem, kas savu dzīvi taisa, balstoties uz varu un citu piespiešanu. Mēs saprotam, ka mēs visi esam tavi bērni. Bet tad brūk mūsu priekšstats, ka Tu esi Mīlestības un Taisnīguma centrs.

Tēvs: Ja tev ir divi dēli, viens – paipuisītis, kurš gaida palīdzību un noņem atbildību par savu dzīvi, atsaucoties uz apstākļiem vai piespiešanu, nevēlas neko darīt, lai sev palīdzību, bet otrs – būvē savu dzīvi saviem spēkiem, riskē un uzvar – kurš tev vairāk patiks? Kurš vairāk rezultātā izdarīs cilvēku labā?

No otras puses, ir gaišā un tumšā puse. Gaišā puse arvien gaida Pestītāju Kristus atnākšanas veidā, gaišo citplanētiešu atnākšanas un uzvaras veidā, Tēva-Pestītāja veidā. Jā, jums ir nekomfortabli šeit dzīvot, uz tumšas planētas. Un jūs atnācāt viņu pārvest kopā ar sevi gaismā.

Jūs iemiesojāties lielā skaitā pēdējos laikos, kā zvaigžņu desants. Daudzi no jums ir pamodušies? Un tie, kas pamodās, vai daudz ir izdarījuši, lai pamostos tie, kas dus? Vai arī jūs dodat priekšroku atkal iemigt un neredzēt, kas notiek uz planētas? Paslēpt galvu zem spilvena un gaidīt gaišo spēku atnākšanu, lai pēc tam galvu izbāztu un teiktu: “Paldies Dievam!”

Esmu atbildējis uz tavu jautājumu?

Ne gluži. Kādus tu labprātāk redzētu mūs, gaišos?

Ik dienas lūgšanas skaitošus, meditējošus, gaismu uz planētu aicinošus, apgaismojošus planētu ar savu gaismu, gaidošus pārmaiņas nevis zem spilvena, bet aktīvi – radot apvienības, saskanību starp gaišajiem projektiem, vienlaikus gaismas akcijām, uzkopjot planētu, aktīvi uzstājoties pret netīrumiem un izlaupīšanu, uzstājoties forumos un masu informācijas līdzekļos, vai mazums kādu darbību var izdomāt.

Jūs esat inerti, jūs gaidāt, jūs cerat un ticat, bet nepieliekat tos spēkus, kuri jums ir patiesībā. Gaisma var būt aktīva bez cīņas un kariem. Tā savus spēkus var nodemonstrēt miermīlīgi. Būtība ir – vienoties, apvienoties, pat ar tumsas spēkiem. Izmantot spēkus saviem projektiem – ieviešot kārtību, panākot miermīlīgu noregulējumu, radot alternatīvas, apstādot tuksnešus ar kokiem, iztīrot upes un ezerus, aizliedzot izmešus u.c.

“Atklāšana” – projekts, kurš buksē jau daudzas desmitgades. Tas atspoguļo īstenību uz planētas. Tas ir fotoportrets tam, kas ir. Ar atklāšanu nodarbojas daži. Bet vajadzētu būt, ka jūs visi. Publicējiet jau atklātos datus savos forumos un sociālajos tīklos, taranējiet, kad ļauj jūsu spēki, palīdziet gaišajiem cīkstoņiem ar savām aktīvām darbībām, piepildot Zemes informācijas plānu ar slepeno un slēpto informāciju.

Nelaidiet savus bērnus tumšo spēku pavadā, izskaidrojiet, audziniet, glābiet viņus no tumšu implantu un deģeneratīvu programmu ieviešanās. Paplašiniet savas darbības sfēras.

Kāda jēga, ka jūs izgaismojat sevi? Un uz pārējiem kā – nospļauties? Lai dara, kā grib? Tas ir egoisms un tumsonība.

Nu Tu gan pateici! Kāds tam sakars ar tumsonību?

Un kā tu saproti Sātana apziņu, nu, atminies.

Tā ir apziņa, kad svarīgi ir tas, kas man: visam ir jāpieder man un vairāk nevienam. Un uz pārējiem nospļauties, lai tik man viss ir. Uz citu rēķina.

Jūs jau tuvojaties šai apziņai, tikai vājuma dēļ, ne tāpēc, ka esat stiprāki, bet tāpēc, ka esat bezspēcīgi. Lai manī ir gaisma un mīlestība, bet uz pārējiem nospļauties? Lai dara, kā grib. Un kā tad Kristus-apziņas atbildība? Atbildība par saviem radījumiem, piemēram.

Bērni – jūsu radījumi. Jūs esat sašutuši par viņu uzvedību, nevēlēšanos mīlēt un radīt, iegrimšanu iluzorā tumsas, karu un vardarbības pasaulē. Kas tālāk?

Jūs esat sašutuši, ka tiek izcirsti meži un piesārņoti ūdeņi. Kas tālāk?

Jūs esat sašutuši, ka dzīvniekus ekspluatē un nogalina. Kas tālāk?

Ģenētiski eksperimenti.

Gaisa saindēšana.

Bioieroči.

Kas tālāk?

Ko jūs gaidāt? Žēlastības dāvanas no valdības? Piekāpšanos no tumšo spēku puses? Gaismas spēku uzvaru smalkajā plānā?

Tādā gadījumā jūs – kādi spēki esat? Sātana-spēcīgi (бес-сильные) spēki?

Bet mūsu Skolotāji tieši vērš visu mūsu uzmanību uz sevi.

Tas ir pareizi. Pajautājiet sev – un ko esmu darījis, lai gaišie spēki atnāktu uz Zemi? Esmu pietiekami pastrādājis ar sevi un savu apkārtni? Jūsu apkārtne – arī esat jūs. Un kā gan? – tā ietekmē tieši, savienojoties ar jums katru dienu. Jūs taču nevarat iedomāties, ka jūsu vīrs vai sieva turklāt lietotu sīvo vai jūsu bērns savu laiku pavadītu pie spēlēm…Vai varbūt esat samierinājušies?

Skolotāji mums saka, lai mēs klusītēm nosēdētu pašu sarežģītāko laiku, neiestrēgstot cīņā.

Kam tas tiek teikts? Tiem, kas jau ir izgājuši uz ugunīgo plānu. Taču jums apkārt ir papilnam jūsu audzēkņu, kuri varētu nest milzīgu labumu gaišajiem spēkiem. Noskaņot viņus uz labiem darbiem, dot viņiem tēmas, paņēmienus, tehnoloģijas jūs varat. Un paši, protams, jau ejat pa taisno uz augšupcelšanos. Tas ir skaidrs. Taču tādu, kā jūs, ir maz. Pārējie var nest savai planētai jūtamu ieguldījumu, apgaismojot un uzkopjot, glābjot planētu.

20 11 15 02  20 11 15 03

Daudzas reizes mūsu planēta ir salīdzināta ar šaha spēli. Un skatāmies – kurš uzvarēs – melnie vai baltie? Viņi visi ir mani bērni. Un es vienādi attiecos pret visiem, kurš nāk pie manis un kurš ir pazudušais dēls. Es skatos – un apgalvoju jums, ka šoreiz uzvara ir gaišajā pusē. Bet nevar stāvēt malā un skatīties, kā tava komanda cīnās. Tas nav pēc sirdsapziņas!

 

Pievienots 14.11.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/pervie-shagi-v-atmicheskom-plane

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/28-raksti-2020/2888-mes-visi-vienota-dieviskibas-izpausme (Tulk. piezīme)