Мы закрываем свои розы

Mēs apsedzam savas rozes

Mēs apsedzam savas rozes

no saliem un vējiem uz ziemu

Par Saules Brālības pēdējo praksi

aizsardzībai pret čipiem un piesaistēm

20 11 08 01

20.11.08.

Raksta “Jauna prakse no Saules Brālības, lai aizvāktu čipus un piesaistes” (norāde)[1] turpinājums.

20 11 08 02

Dārgie Saules Skolotāji, pastāstiet par pēdējo praksi, lūdzu.

SB: Ugunīgais gredzens apkārt cilvēkam ir organizēts ar astrālā plāna kristāliskā tīkla palīdzību.

Tas aizsargā tikai fiziskā plāna ēterisko ķermeni vai arī astrālo?

Ēteriski-astrālo, tas ir, astrālā plāna ēteru, Ķermeni Ka.

Kā tas ir saistīts ar Budhi?

Nekā. Budhi atdeva savu ugunīgo enerģiju tīkla uzbūvēšanai, tīkls izstaro elektromagnētisko lauku, kurš padara neredzamu Ķermeni Ka. Turklāt saikne ar Buhhi ir lieliska.

Uz nakti kanāls tiek noslēgts, kā es redzu?

Ne gluži, saikne ar Budhi paliek, bet ar astrālu viss ir noslēgts arī pa dienu.

Un ar mentālo plānu?

Ar augstāko mentālo aspektu saikne arī paliek tieša, nekas nav noslēgts. Noslēgts ir tikai astrālā ķermeņa rajons.

Uz cik ilgu laiku aizsardzība ir domāta? To ar laiku vajag pār-uzstādīt?

Mēs paskatīsimies. Mēs veicam aizsardzības monitoringu un izmeklējam jūsu pašsajūtu un lauka darbības spēju. Nevar teikt, ka jūs esat kļuvuši pavisam nepieejami tumšiem spēkiem, piemēram, vīrusu, kovida iedarbības sfērā. Taču negatīvas būtības un ieliktņi laukā, tā sauktie čipi, un enerģijas noņemšana ir beigusies. Ko mēs vēl redzam? Uz tā rēķina jūs esat kļuvuši mierīgāki, tas ir, jūs pa naktīm vairs netiekat traucēti. Jūs esat kļuvuši mierīgāki arī uz tā rēķina, ka vairāk saglabājas jūsu enerģijas un ir kļuvusi nepieejama kairinājumiem un citām iedarbībām uz nervu sistēma.

Kā darbojas saikne ar ārējo pasauli, elpošana ar čakrām un enerģiju apmaiņa?

To mēs pētām, cik lielā mērā var nostiprināt lauku vai atslābināt. It kā jūs nesūdzaties par pašsajūtu?

Nē, nesūdzamies. Ir bijušas nelielas sāpes iegurņa kaulu rajonā vai orgānos citiem cilvēkiem, taču viss ātri pārgājis. Šis tīkls ir pašnoskaņojams?

Pagaidām vēl ne. Mēs sekojam un koriģējam. Ar laiku radīsim automātiskāku tīklu.

Vēl jautājums. Pirmajā dienā es pamodos ar to, ka no augšas kanālā skatījās trīs acu pāri, tie bija pelēkie, kas mani aplūkoja. Viņi joprojām var caur augšējo vai apakšējo kanālu iekļūt iekšā?

Nedomājam. Vairs neesam pamanījuši tādu klātbūtni. Paskatīsimies, pievērsīsim uzmanību.

Vai var teikt, ka visas mūsu sajūtas ir kļuvušas apzināmākas dēļ tā, ka mēs esam tapuši nosegti no ārējās vides?

Tas ir sava veida skafandrs, un tas ne pārāk aizsargā no ārējās vides. Kas attiecas uz savu tieksmju un jūtu apzināšanos, tas ir noderīgi – labāk sevi iepazīt un nokoriģēt jūtas un uzdevumus. Centies sevi noskaņot uz pozitīvu skatu uz dzīvi.

Pieņem mūsdienu situāciju kā vētrainu laikmeta lūšanu, visu varas struktūru pretošanos un centienus saglabāt savu stāvokli, saglabāt finanses un pasaules vadību. Vecā pasaule brūk, haizivis joprojām kaujas savā starpā un dala pasauli, taču pasaule negrib pakļauties vecajiem noteikumiem un mēģina ar vecajām metodēm radīt sevi no jauna – ar cīņu, uzstāšanos, streikiem, slepkavībām un cietumiem u.c.

Tiem, kas pretojas, nav jauno instrumentu – pārrunu un izskatīšanu, nākotnes projektēšanas, tieksmes visus jautājumus atrisināt miermīlīgā ceļā. Vājās valstis iet nostiprināties pie spēcīgajām un kļūst par to marionetēm.

Spēks aizstāj saprātu, apspiež saprātu, atceļ saprātu.

Pašlaik notiek izskatīšana no augšas – cik saprātīga ir civilizācija, vai viņa spēj tādā veidā eksistēt tālāk, vai arī viņa ir jānodod ārēju spēku vadībai.

Man šķiet, ka pašlaik notiek pats izšķirošākais mūsu vēstures moments. Vai mēs kaut kā varam ietekmēt to, kas notiek pasaulē?

Jūsu uzdevums – paslēpties, neiesaistīties cīņā, nespiest uz tajā iesaistītajām pusēm, citādi tiksiet ieslaucīti vēstures atkritumu tvertnē. Ieņemiet neitrālu pozīciju, nogaidošu. Saglabājiet savu mīlestību un gaismu iekšienē. Mēs ne vienkārši jūs tā nosedzām, saprotiet to. Negraujiet savu aizsardzību ar kliedzieniem, dusmām, naidu, depresiju. Jūs esat pietiekami noskaņoti uz gaismu un mīlestību, nesmērējieties un vienkārši mierīgi ejiet. Līdz labākiem laikiem, kad jūsu gaisma un iekšējā svētlaime būs laikmeta pieprasītas.

Jūs apsedzat savas rozes no saliem un vējiem uz ziemu. Tas nenozīmē, ka pavasarī tās neuzziedēs. Visam savs laiks. Esiet veseli!

20 11 08 02

Jaunas atsauksmes par praksi

Dmitrijs Makarenko

Es aizvakar, 03.11.20., veicu meditāciju, lai attīrītu energosistēmu no negatīvām piesaistēm un čipiem, uzstādītiem no Pelēko puses.

Šie čipi bez tā, ka palēnina cilvēka garīgo izaugsmi, atsūknē bez kādas atļaušanas dzīvības enerģiju.

Tāpēc Saules Brālība izstrādāja algoritmu, kā to notīrīt.

Darbam jātiek izpildītam miera stāvoklī, laika ziņā tas ilgst apmēram 3 stundas, jo strādāts tiek praktiski ar katru jūsu ķermeņa atomu.

Es apgūlos apmēram ap pusnakti, palūdzu SB aizvākt čipus un piesaistes un aizmigu.

Gulēju ļoti labi. Precīzi zināju jau līdz tam, pirms Natālija Nikolajevna paskatījās, ka darbs ir bijis, jo jutos kā pēc daudzu nedēļu atpūtas.

Pašlaik taisni lidoju!

Nav jābaidās.

Visiem iesaku!!

 

Nafisa Kravcova

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

Kaut arī novēloti, bet es tomēr palūdzu SB pastrādāt ar mani čipu un visa tamlīdzīga novākšanā.

Darbs ilga 2 stundas 10 minūtes. Nebija nekāda diskomforta. 2-3 reizes jutu, ka vāc prom kaut ko metālisku. Uz jautājumu “vai daudz bija manī atkritumu?” atbildēja: “Apmēram kā visiem.”

Taču, izrādās, man nebija nojausmas, līdz kādai pakāpei mēs esam kontrolējami! Tie, kas ir pārcietuši ķirurģiskas operācijas, mani sapratīs. Pēc pāris stundām, kad apsēdos strādāt, bija sajūta, ka visu dzīvi esmu staigājusi metāla zābakos un pēkšņi tas viss ir novākts. It kā šuves būtu noņemtas.

Darbs tika veikts vakar vakarā, bet šodien stāvoklis ir nedaudz gurdens. Kā pēc slimības. Domāju, ka pakāpeniski atjaunošos.

NK atbilde: Sveicināti, Nafisa. Šo praksi nekad nav par vēlu taisīt. Nešaubieties, ka jums viss ir labi, pat nav jāskatās. Proti, visiem nekādas čakras nav redzamas. Es skatījos, lai nebūtu sāpju vai neērtību. Visi līdz kājām ir apsegti ar kādu stieples karkasu. Viss ir nosegts, bet iekšienē viss darbojas un kanāls arī. Tam, kurš nav pārāk “augsts”, pagaidām nav izdevies. Viņam visas čakras joprojām ir redzamas. Lūk, arī visa jēga.

Nafisa Kravcova: Piekrītu, ka viss ir nosegts. Šodien pirmoreiz daudzu mēnešu laikā Skolotājs pateica, ka uz manis nekā nav, un nekādas iedarbības.

 

Nadežda Anaņjeva

Es gribu dalīties, kā man pagāja “Čipu aizvākšanas prakse”. Veicu to šodien, 31. okt. no rīta, tāpēc es ciet nemigu. Prakse ilga 2 st. 40 min. Pastāstīšu, ko es jutu, jo redzējums man ir slikti attīstīts. Tikko prakse sākās, es sajutu spiedošu enerģiju uz galvu.

Sāpju nebija, bet neliels diskomforts bija. Uz sejas bija jūtama it kā sīka durstīšana vai knaibīšana.

Samērā ar “riteņa” laišanos uz leju durstīšanas sajūta pārvietojās pa ķermeni. Divas reizes pazibēja gaismas vai uguns uzliesmojumi. Kad darbs noritēja kāju rajonā, sajutu, kā tās pielīst ar smagumu. Pašsajūta prakses laikā bija normāla un arī pēc tam nekādas komplikācijas nesajutu.

Ar mīlestību Nadežda Anaņjeva.

 

Tatjana Muravjova

Praksi iztaisīju uzreiz pēc nodarbības beigām. Jutu ļoti vāji galvas rajonā. Pēc minūtēm 15 iekritu nemaņā. Pēc 2 stundām pamodos, aizgāju uz zināmu vietu un atkal aizmigu līdz rītam. Bija vai nebija, nezinu (neredzēju). Jaunas sāpes neparādījās, vecās iegurņa muskuļos neaizgāja. Stāvoklis mundrs. Pateicos SB. Ar mīlestību Tatjana.

 

Natālija Balatkina

Natālija Nikolajevna, labdien! Praksi es veicu nākamajā dienā, pirms miega. Apgūlos, piesaucu SB, lai palīdzētu aizvākt čipus, piesaistes. Vizualizēju augšā ugunīgas krāsas toru. Sajūtu ilgi nekādu nebija, vienkārši gulēju un vēroju sevi. Kad pēc sajūtām sapratu, ka tors ir 3. čakras rajonā, aura augšpusē kļuva gaiša. Sāka iet plūsmas pa kājām, te tās vilka, te raustīja, un kāju pēdas bija aukstas. Periodiski jautāju Skolotājam, kā norit darbs. Atbilde: viss labi. Pēc 2 stundām kļuva silti kājām, vēl pēc laika visam ķermenim kļuva karsti. Pēc 2,5 stundām viss nomierinājās. Es biju lūgusi dot uzvedni, kad viss beigsies. Pēc 2:40 viss bija beidzies.

Pateicos par praksi! Jutos labi.

 

20 11 08 02

Ne visiem ir skaidrs, kuri var šo praksi taisīt. Tie, kam ir aktīvs Budhi aspekts. Tieši no turienes nāk viņa paša ugunīgā enerģija, lai veidotu ugunīgo gredzenu, kur sadedzina piesaistes un čipus un aizklāj auru. Vairumā gadījumu audzēkņiem izdevās, tas ir, čakras nav redzamas, viss ir apklāts ar lauku.

 

Pievienots 08.11.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/mi-zakrivaem-svoi-rozi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/28-raksti-2020/2873-jauna-prakse-no-saules-bralibas-lai-aizvaktu-cipus-un-piesaistes (Tulk. piezīme)