2020 год

2020. gads

Sanats Kumara: Mēs vedam jūs, un jūs ejat

20 10 08

20.10.07.

Cik daudz informācijas ienāk 2020. gadā! Gan kovids, gan sazvērestības, gan finanšu vētras, gan politiskā cīņa…

Bet man gribas teikt, ka tas Urāliem bija pats siltākais un ražīgākais gads daudzu gadu laikā. Pavasarī nebija salnu, un augļu koki pirmoreiz saglabāja savu ražu. Bija daudz siltuma, un raža ienācās. Dabai tas bija veiksmīgs gads, kaut arī garais.

Pašlaik ir skaists rudens – ne pārāk silts, taču zeltains. Dažreiz bērzi sāk dzeltēt augustā, bet šogad – oktobrī.

Daudz tiek rakstīts par naudu, par krāsainajām revolūcijām. Sanat Kumara, kā tu vari raksturot šo gadu?

Sanats Kumara: Daudzu cilvēku sirdis ir atkusušas, spēki mobilizējušies, saņēmušies, politiskās ķildas ir sākušas cilvēkus interesēt, un viņi mostas no miega. Sāk ienākt slepena informācija, atveras arhīvi, un sāk atklāties īstie gadsimta noslēpumi, kuriem nav iespējams noticēt.

Ir iztaisnojusies varbūtējās nākotnes līnija: lai kā to nemēģinātu “liekt”, laist lejā, tomēr tā ir iztaisnojusies, ne gluži vertikāli, bet augstāk, nekā gribētos tiem, kuri “liec” (50*). To veicina gan laikapstākļi, gan politiskā situācija, gan bailes no finansiālām insinuācijām.

Cilvēki grib mieru un brīvību, laimi un neatkarību no finanšu tirgus. Mūsu valodā – cilvēki ir noguruši no sazvērestībām un grib vienkāršu un laimīgu dzīvi.

Kā to sasniegt? Protams, jūs nevarēsiet uzzināt visus veidus, kā tiek mānīti lētticīgi pircēji, jūs nezināt, ko gaidīt uz priekšu. Jūs nevarēsiet apmānīt mānītājus, tāpēc ka lamatas ir izliktas.

Ko mēs gribam ieteikt? Nestādiet augstas latiņas/cerības uz nākotni, nedaudz nogaidiet, ļaujiet nobriest tām tendencēm, kuras šogad uzpeld.

Pamirstiet uz kādu laiku, lai saprastu situāciju, un sāciet domāt par nākotni ne ātrāk par 2021. gadu. Vajag nogaidīt.

Dzīvojiet vienkārši, ne pārāk stiegot iekšā visos politikas un cīņas smalkumos.

Glabājiet spēkus un mīlestību sirdī, attīstiet šo mīlestību, jo tā taču jums būs vajadzīga vēl daudz reižu. Ir tie, par kuriem jūs rūpējaties, ir tie, kuri tikko dzimst, vērsiet savus spēkus un skatienus šajā virzienā.

Attīstiet sevi. Neapstājieties, negaidiet labāku dzīvi, gaidiet šeit un tagad. Jums rezervē ir tik daudz spēku un plānu, kurus jūs visu laiku atliekat uz nākotni.

Lūk, viņa, nākotne, visu jau var.

Ja jūs gribējāt zīmēt, dziedāt, runāt svešvalodās – laiks ir pienācis. Mācieties, ar to jūs atbalstīsiet tos, kas ar to pelna, un viņi un jūs būsiet laimīgi. Jebkura jūsu prasme ir svarīga nākotnei, tāpēc ka tā ir jūsu pilnveidošanās, dvēseles slīpēšana.

Pievērsiet uzmanību savai veselībai, dzīvojiet sev un savā iekšienē.

Sekojiet savām domām.

Celiet uz augšu iekšējās brīvības latiņu.

Apzinieties sevi pasaulē – cik komfortabli jūs esat iekārtojušies, kas ir jāmaina, lai būtu labāk, un vai tas nav atkarīgs no svešiem viedokļiem, domām un manipulācijām?

Šķiet, ka cilvēkam vajag arvien vairāk un vairāk, bet patiesībā – arvien mazāk: lai būtu veselīgs, paēdis un ne pārāk daudz strādātu. Tad atliek laiks savām vēlmēm – ko es sev gribu, izņemot barību un miegu? Šīs vēlmes – dvēsele, kura mostas.

Ir pastiprinājusies dalīšanās tendence: saiknes nostiprināšanās ar dvēseli tiem, kas ir pamodušies un kāpj uz augšu, un attālināšanās no dvēseles tiem, kas laižas lejā.

Dvēsele vienmēr vēlas palikt centrā – vidū starp gaismu un tumsu, starp labo un ļauno, lai pētītu šīs savas daļas. Cilvēks ceļas uz augšu un pārbīda ar sevi šo viduci. Viņš atkal ir viducī, tikai arvien mazāk šeit ir tumsas un arvien vairāk gaismas. Taču vienalga paliek tas, kas ir zemāk par viduci, un tas, kas ir augstāk, tālāk uz gaismu un mīlestību.

Tie cilvēki, kuri neaizsniedzas līdz “jūsu viducim”, laižas lejā uz savu pasauli, organizējot savu dalījumu “ļoti negatīvajos” un “nedaudz pozitīvajos”. Viņi dzīvo šajā realitātes slānī, nenojaušot par dvēseles augstākajām īpašībām, par dzīvi realitātes augstākajos slāņos tepat, citās dvēselēs, citos cilvēkos. Viņi nesaprot jūs, kāpēc jums ir labi, kāpēc jūs interesē tikai jūsu dzīve, saistīta ar vienkāršību un dvēseles iekšējo siltumu.

2020. gads, kā mēs tagad redzam, ir kļuvis par izšķirošo, kad izvēlas tie, kas paliek planētas negatīvajā daļā, un tie, kas ceļas uz augšu. Šis ir attīstības tendenču izvēles gads, gads, kad notiek apskaidrošanās un cits citam sniedz palīdzību pacelt aizsegu virs apziņas.

Sāku skatītes aizsegu virs planētas. Kā es redzu, bijušais aizsegs mentālajā plānā ir stipri pacēlies, taču pelēkie spēki uzstāda mākslīgu aizsegu, liekot savu tīklu virs kontinentiem astrālajā plānā.

(Vācu prom tīklus. Tie atrodas precīzi virs kontinentiem. No sākuma novācu no mūsu valsts un Eiropas, nonācu līdz Tālajiem Austrumiem, viss kļuvis tīrs. Taču virs Japānas – nu taisni piedegusi garoza, tik cieta, ka novākt nav iespējams. Tomēr palūdzu Saules Brāļiem, viņi sāka lauzt pa gabaliņiem šo apdegušo “organisko stiklu” un mest prom. Lauza ilgi. Tas bija uzstādījums uz kontroli un pakļaušanos, uz verdzību.

Pēc tam pārgāju pie Amerikas. Ļoti biezs tīkls virs Dienvidamerikas, no stiprām virvēm. “Smaržo” pēc narkotikām un mafijas. Nācās “virves” griezt mazos gabaliņos un vākt prom pa fragmentiem. Virs Dienvidāzijas tīkla nav – Ķīna, Indija… Droši vien kāds jau ir novācis.)

Viss, pasaule ir nomazgājusies.

Augstāk par mentālo aizsegu stāv kuģi. Lūk, kāpēc mēs tos neredzam.

Cik lielā mērā ir taisnība, ka es vācu prom šos tīklus?

Sanats Kumara: Vāc prom periodiski. Viņi tos liks atkal, un atkal vajag vākt prom. Drīz tas beigsies. Saglabā savus Spēkus, neliec viņus zem sitiena.

Kā tas ir?

Mazāk par to bazūnē, strādā pa kluso. Dari savu darbu un citiem iesaki strādāt tāpat.

Es patiešām vācu tos prom?

Sanats Kumara:Jā.

Tātad kā mēs varam īsi raksturot 20. un 21. gadu?

Sanats Kumara: Tie ir pāriešanas gaismā gadi. Un pāreju var pavadīt dažādas nepatikšanas. Taču lielas katastrofas vai kataklizmas mēs negaidām.

Kā ir ar finanšu zaudējumiem?

Sanats Kumara: Tie būs, tie jau ir iestājušies. Taču globālas katastrofas ar naudu mēs negaidām. Tomēr pasaule noturēsies no pilnīgas izputēšanas, apstāsies pie kādas saprātīgas izejas.

Dzīvojiet mierīgi, no jūsu iekšējā mierīguma ir atkarīgs miers. Gan jūsu dvēseles miers, gan jūsu veselība, gan miers jūsu apakšplānā, kurā jūs nosakāt kopdzīves noteikumus.

Tas ir tieši tas moments, par kuru mēs runājām – kā mierīguma punkts virpuļviesuļa centrā. Turiet gaismu uz planētas un saprotiet, ka “negaiss” ir vienkārši jāpārdzīvo.

Pats galvenais, turiet prātā, ka jūs ejat uz gaismu. Nedomājiet, ka jūs varat nokrist vai kaut kā “sacukuroties”. Turiet miera attīstības virzienu uz planētas savā iekšienē, orientējieties uz Mani, ja gribat.

Mēs vedam jūs, un jūs ejat.

Jā, “suņi rej, bet karavāna iet tālāk”. Un mēs nonāksim galā. Daudz jau ir noiets, pusceļš jau ir aiz muguras. Atkāpties nevar. Turam gaismu un mīlestību savā iekšienē un dodam cilvēkiem orientierus, iedvesmojam un mierinām.

Pateicos tev par iedvesmojošo vēstījumu!

 

Pievienots 08.10.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/2020-god

Tulkoja Jānis Oppe