Беседы с Отцом Небесным

Sarunas ar Debesu Tēvu

Jautājumi no Aleksandra

20 10 05

Baušļi cilvēkam

 

Ļoti daudz informācijas ir jau ticis dots par tēmu “kā uzvesties dzīvē”. Taču cilvēce nemainīgi kāpj uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem. Ļoti daudz konfliktu ir šīs neizpratnes dēļ.

Dārgais Debesu Tēvs!

Lai Tava klātbūtne kļūtu jūtamāka cilvēku sirdīs, vai Tu nevarētu iedot nelielu kodeksu vai Dzīves likumu apkopojumu līdzīgi 10 baušļiem, bet mūsdienu manierē – pielietojumā attiecībā uz pašreizējām reālijām, kuru pildīšana ļaus katram dzīvot priecīgi, gaiši un cienīgi un tuvinās mūs Tev maksimāli, jo Tu taču jau esi mūsos?

 

Debesu Tēvs: Baušļi

Iepazīsti sevi

Esi pats, neskaties uz citiem

Mīli tuvāko un tālāko, tāpēc ka jūs esat brāļi

Godā savus vecākus, esi pateicīgs viņiem

Dzīve ir Viena

Es mīlu jūs visus

 

Cilvēces vēsture

 

Ir daudz robu zināšanās attiecībā uz cilvēces vēsturi. Daudz pužļu, bet mozaīku salikt neizdodas. Ja jebkuram cilvēkam pajautā par cilvēces radīšanas un attīstības vēsturi, neviens nesniegs pilnīgu ainu.

Dārgais Debesu Tēvs!

Tā kā tikai Tev pieder visas zināšanas un tikai Tavi vēstījumi izceļas ar informācijas sniegšanas viengabalainumu, apelēju tieši pie Tevis.

Krustošanas mēģinājumi. Verdziskais sākums. Mērķu pārkvalificēšana. Rases. Radītāji. Jaunais cilvēks etc. Kurš? Kādēļ? Kad? Gribas dzirdēt patiesīgu vēsturi, nevis melīgus mītus, ar kuriem mūs piebāž…

 

Debesu Tēvs: Kādēļ tas tev? Ko tu ar to darīsi?

Visā visumā norit dažādu rasu radīšanas mēģinājumi. Arī jūs stāvat uz savas rases uzlabošanas sliekšņa.

Kā cilvēce tika radīta? Tāpat kā tika radītas visas pārējās rases – maisot kopā dažādas DNS.

Cik rašu ir bijis uz Zemes? Daudz gadsimtu garumā.

Verdzisko sākumu cilvēkā uztur reliģijas. Tās tika radītas, lai cilvēks pakļautos un daudz neplosītos. Taču vienalga visa vēsture ir piebāzta ar kariem, kas iznīcina cilvēku ķermeņus. Kamēr cilvēks iznīcina sev līdzīgus, viņš ir tālu no Dieva, no Manis, no visa, kas atrodas augstāk par cilvēcisko Dzīves izpratni. Viņš vēl ir dzīvnieka stadijā.

Kas ir radītāji? Daudz cilvēku, līdzīgu jums nākotnē.

Kad? Daudz reižu uz planētas. Un līdz šim laikam norit humanoīdu radīšana uz jūsu planētas, norit operācijas un pētījumi. Tas nebeidzas nekad. Jauna rase pakāpeniski izspiedīs jūsu veco. Tā izcelsies ar augstāku apziņu un stiprāku veselību.

Bet tā būs jau astrāla rase?

Jums tas būs nepamanāmi, jūs kļūstat smalkāki katru dienu, bet jums šķiet, ka nekas īpašs nenotiek. Apziņa pāriet uz citu līmeni, un katrs jūsu solis tiks kvalificēts (vērtēts) jaunajā apziņā.

 

Tapšana par Dieva līdzradītāju

 

Neraugoties uz pilnīgu rīcības brīvību, kad cilvēks pats lemj, kā viņam šajā dzīvē būt un attīstīties, vienmēr ir maģistrālais ceļš, kur cilvēks maksimāli atklāj savu potenciālu, rezultātā kļūstot par pilnīgu cilvēku, gara un miesas ķēniņu. Ļoti interesanti izdzirdēt Debesu Tēva viedokli par cilvēka attīstību kopš pašas dzimšanas.

Kā, kādos virzienos vajag attīstīt mazu bērnu, lai fizika, astrāls un mentāls būtu harmoniski attīstīti un maksimāli piesātināti ar vajadzīgo pieredzi un tālīnā perspektīvā cilvēks varētu kļūt par Dieva līdzradītāju, pilnvērtīgi strādājot budhi un atmas plānos, nevis pārvērstos par nevadāmu haosa elementu, kurš kaitē sabiedrībai, vai par vidusmēra pelēko peli, kura padevīgi pilda “no augšas” nolaistās direktīvas?

 

Debesu Tēvs: Kā raugam mīklā ir jāpaceļas, un ātrāk tu nekad nepagatavosi savu pīrāgu, tā arī cilvēcei ir “jāpaceļas” kā rasei. Un neko iepriekš tu ar viņu nevarēsi izdarīt, kā tikai mācīt, audzināt, sniegt uzvednes un virzīt viņu uz pienācīgo ceļu, kā tu saki.

Nevar pārlēkt pāri kolektīvajai apziņai. Var nostāties viņas priekšgalā un vest citus pa savu ceļu, kuru esi atklājis. Kļūsti par skolotāju, taču pirms tam noej savu ceļu patstāvīgi un atrodi, ka tas pārspēj citus ceļus.

Neviens nezina, kā ir pareizi. To vajag radīt pašam. Tev pareizi ir kas viens, otram – cits. Nav pareizā un nepareizā, ir izvēle, un ir izvēles sekas.

Kā Es gribētu, lai jūs dzīvotu? Mīlestībā un godāšanā citam pret citu. Ne mīlestībā pret Mani vai Skolotāju, bet citam pret citu.

Spriežot pēc taviem vārdiem, tev vēl ir jāpastrādā, lai “haosa elementos” vai starp “pelēkajām pelēm” ieraudzītu sev līdzīgus. Mācies cilvēkā redzēt labāko, viņa augstākās iezīmes, viņa dvēseli. Tad viņš to pašu redzēs tevī.

 

Mūžīgā attīstība

 

Dzīves 1/3, kas nepieciešama miegam vidēji attīstītiem cilvēkiem, ir nepieļaujama greznība tiem, kas grib visu paspēt. Atpūšanās ir nepieciešama, tā nu mēs esam iekārtoti, bet kā nonākt pie tā, lai atjaunotos ātrāk? Teiksim, ar 3-4 stundām pilnīgi pietiks. Ir piemēri, kad cilvēki dzīvo pēc tāda grafika. Kā iemācīties izstiept laiku? Vadīt laiku?

 

Debesu Tēvs: Doma ir momentāna, un cilvēka dzīves lielākā daļa paiet domās. Nesteidzies, dari visu nesteidzīgi, dzīvo ar labpatiku, citādi nebūs ko atcerēties, kad dzīve beigsies. Tu neesi vāvere ritenī.

Apstājies kādu reizi, palūkojies apkārt, sajūti pašu Dzīvi. Nevis darīšanu skaitā ir jēga, bet kvalitātē, kā tu dzīvo katru mirkli. Dzīvo šo mirkli, nevis “strādā”.

Nosaki savu grafiku, sāc atpūsties. Sāc domāt atpūtas laikā. Savienojies ar Mani atpūtas laikā. Es došu tev visu, ko palūgsi.

Iztēlojies, ka tu esi ārpus laika un laiks tev ir tavs mākslas darbs. Nevajag gulēt pa 3-4 stundām. Tas ne pie kā nevedīs, jo TU TAČU NEIZMAINĪSIES. Izmainies, esi Cilvēks.

Nospraud sev darīšanu robežu. Ievēro savas robežas. Sāc tērēt laiku ar jēgu. Nesteidzies, jo Es taču nesteidzos.

Mīli sevi darbā, dari darbu ar mīlestību un baudu. Neiznāca – pārtaisi un uzlieli sevi.

Mēs visi mācāmies, arī Es mācos un nezinu, kā vajag. Mēģinu un skatos, kas iznāk.

Visas tās nelaimes, kurās cilvēks mācās, ir tikai noteikta dzīves etapa turpinājums. Tās ir Manas universitātes, jo Es taču mācos caur jums. Es neesmu tas, kurš ved jūs aukliņā un baro no bļodiņas. Es esmu tāds pats cilvēks, nu, varbūt ar lielo burtu, Cilvēks, kurš šeit, jūsos, visu izjūt pamazītēm.

Es nevaru pēkšņi izdarīt tā, ka jūs visi iemīlēsiet cits citu un sāksiet “pareizo” dzīvesveidu, tā, kā jums gribētos. Lūk, ar šiem parametriem arī nākas samierināties un gaidīt, kad “mīkla pacelsies”.

Visam ir jānobriest. Raža mākslīgi nenobriedīs. Un visi baušļi, pēc kuriem jūs dzīvojat, ir pareizi.

Ievēro. Skaties saknē. Dzīvo mīlot. Klausies sevi. Iemācies sev uzticēties.

Es mīlu tevi un svētu ceļam, kuru tu izvēlēsies pats.

 

Visādā ziņā pateicos par jūsu darbu. Atzinīgi izturos pret saņemtajām atbildēm. Aleksandrs.

 

Pievienots 05.10.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/besedi-s-ottsom-nebesnim-voprosi-aleksandr

Tulkoja Jānis Oppe