Что загрязняет тонкие тела человека

Kas piesārņo cilvēka smalkos ķermeņus

20 09 07 01

Noskatīties raksta videoierakstu (norāde)

Labdien, dārgie lasītāji! Šodien mans raksts ir veltīts problēmai, kā attīrīties no enerģētiskiem piesārņojumiem. Es redzu uz cilvēkiem dažādas būtnes, kas barojas ar viņu enerģiju un piesārņo ķermeni ar savām gļotām un atkritumiem, kā arī citus piesārņojuma veidus.

Nesen es sadūros ar viedokli internetā, ka parazītiskās būtības, kuras dzīvo un barojas ar mums, tā sacīt, arī ir dzīvas būtnes un ar viņām nevajag cīnīties, vākt prom u.c., bet augšupcelt. Un vispār labāk viņas neaiztikt, tāpēc ka, ja cilvēks nemainās, tad arī būtības atkal pie viņa atnāks, un vēl niknākas.

Piekrītu apgalvojumam – ja cilvēks ir nikns, cietsirdīgs, mantkārīgs utt., tad, protams, tādiem cilvēkiem arī nevajag nevienu vākt prom. Tāpēc ka tādi cilvēki nekam netic un pie jums tīrīties vienkārši neatnāks.

Kurš nāk notīrīties? Mūsu cilvēki, kuri jau iet garīgo ceļu. Kaut kādas būtnes viņi var novākt paši, kādas ne. Vairākas reizes man ir bijušas situācijas, kā tikko parazītu no cilvēka novāc, viņam sākas iesvētījums. Tas ir, cilvēks ir nonācis līdz iesvētījumam, noejot garu ceļu, un pēdējais piliens attīrīšanā bija ļarvas aizvākšana. Tikko kā notika pilnīga attīrīšanās, Skolotājs bija gatavs un veica iesvētījumu visos trijos plānos – fiziskajā, astrālajā un mentālajā. Raudzīties uz tādiem momentiem bez asarām nevar – viss ir skaisti, svinīgi un spēcīgi.

Tas ir, nevar piekrist tam, ka ļarva vienalga atnāks pie tāda cilvēka pēc iesvētījuma vai pēc tīrīšanās. Un arī tāds cilvēks pastāvīgi mainās. Un pēc tīrīšanās, kā likums, cilvēks ilgi noturas tīrs.

20 09 07 02

Vēl kāds apgalvojums, kuram es nevaru piekrist, ka tādas būtības-parazītus vajag “augšupcelt”. Ko tādu var apgalvot tikai tas, kurš nepazīst augšupcelšanās procesu.

Nevienu ar spēku augšupcelt nevar, pat ar labākajiem nodomiem. Visticamāk, astrālie padomdevēji, kuri “palīdz” ar tādiem padomiem, paši barojas ar tādām būtībām vai izmanto viņas kaut kā citādi. Būtība, augšupcelta pēkšņi uz augstāku plānu, zaudē orientāciju, viņai nav ne acu, ne citu maņu orgānu, atbilstošu augstākam astrālam. Un viņai vienalga nāksies iet bojā, jo viņa kļūst neapzinoša.

No otras puses, kādēļ mēs auklēsimies ar saviem atkritumiem? Tādu būtību izcelšanās visbiežāk nāk no cilvēkiem, no bailēm, izbīļiem, negatīva. Ja tādas sajūtas kļūst pastāvīgas, dzimst, lūk, tāds parazīts vai viņa vietā, kur uzkrājas tamlīdzīga enerģija, atnāk būtība no ārienes.

Kā viņu pažēlot, ja viņš ir parazīts un ieperinājies mūsos? Mēs taču nezāles no dobes izravējam un it nemaz nenožēlojam, nepārstādām tās vieglākā augsnē, puķu dobē, piemēram, tā sacīt, augšupcelies, draudziņ. Nerunājot nemaz par cērmēm…

Es tādus parazītus bez nožēlas anihilēju, bet dažus, sarežģītākus un izteiksmīgākus, savāc Plejāžu Gaismas Emisāri, ar kuriem es strādāju, – pētīšanai. Viņi arī vada manas darbības – to kurtuvē, bet šo mēs paskatīsimies.

Kāpēc pie cilvēkiem nāk un nāk parazīti? Ar ko ir saistīts tāds stāvoklis? Ne vienmēr būtības klātbūtni ir izraisījušas negatīvas domas un jūtas. Pašlaik planētas astrālie vadītāji mēģina apturēt apziņas izaugsmi, noēnot, nosmērēt, kaitēt, aizvērt pieeju augstākajai apziņai. Īpaši naktī mēs kļūstam pieejami tumšiem spēkiem, un no rīta ir jācenšas sevi pārbaudīt, kanālu un auru.

Kad cilvēks pierod pie tīrības, viņš intuitīvi jūt, ka kaut kas nav tā. Un jums palīgā var atnākt prakses, kuras jūs mācāties Sanata Kumaras un Saules Brālības Skolās.

Daži cilvēki vispār ne ar ko nenodarbojas un vienmēr ir apbrīnojami tīri. Nu nav viņos neviena. Tādi cilvēki, tīri un skaisti, pagātnes dzīvē ir atrisinājuši visas savas problēmas un uz šo dzīvi atnākuši “nosmelt krējumu”. Viņiem praktiski nav negatīvu jūtu, tāpēc nevienu pie sevis nepiesaista. Droši vien tas nav vienīgais cēlonis, bet citu es pagaidām nezinu.

Bet citi gan tīrās periodiski, gan vienalga kaut kas, bet pielīp.

Klasifikācija: piesārņojumi smalkajos ķermeņos

1. Būtības

2. Mehānismi

3. Atkritumi

4. Klaidoņi un dvēseles

5. Dažādi tīkli.

Būtības iedalās astrālajās, mentālajās un budhiālajās.

Astrālās būtības var būt dažādos plānos – apakšējā astrālā, barojas ar tumsu; vidējā, blakus mums, barojas ar mūsu pelēcību; un augstākajā astrālā, barojas ar gaismu. Dažas var kalpot noteiktiem Spēkiem, kas mēģina apturēt mūsu apskaidrošanos. Nu nepatīk viņiem, ka mēs ejam uz gaismu, un viņi vērpj visādas ļaunprātības ap mums. Par to mazliet vēlāk.

Apakšējā astrāla ļarva aptin kājas, laužot sev ceļu tieši zem mums. Viņa ir atnākusi uz cilvēka apakšējo aspektu un no turienes velk uz leju, vienlaikus mēģinot arī piesārņot mūs. Ir arī citi apakšējā astrāla varianti.

Vidējās astrālās būtnes barojas ar mūsu bailēm un citu negatīvu, bet augstākās barojas ar gaišām emanācijām. Jāpiebilst, ka viņu ir ļoti maz, bet viņas ir.

Mentālās būtības

Tādi paši parazīti, tikai augstākā plānā. Tīru ar saviem mentālajiem Spēkiem, palīdzot viņiem, un izdodas. Kā likums, mentālie netīrumi ir rezultāts mūsu uzkrājumiem iepriekšējās dzīvēs. Cilvēks mentālajā plānā ir redzams labi, un, ja viņš kalpo tumšajiem spēkiem, tad ir viss melns. Dažreiz arī serdenis mēdz būt melns.

Bet, lūk, kas ir interesanti, – tas viss ir novācams, ja cilvēks iet garīgu ceļu. Novācas diezgan viegli. Tas liecina par to, ka pagātnei mums tagad nav lielas nozīmes, kā arī saka mums Skolotāji. Viss ir aizvērts un nodots arhīvā. Svarīgi tagad, kāds tu esi šajā momentā. Ja gribi notīrīties, tad lūdzu. Gadījuma cilvēki pie mums nenāk. Tas ir, pagātnei šajā laikmetā nav spēka. Sauciet to, kā gribat – par karmas nonullēšanu vai uzdevumu nomaiņu, paaugstinoties planētas vibrācijām.

Kas attiecas uz budhiālajiem parazītiem, viņi ir sastopami ārkārtīgi reti. Un ārstējas tāpat, tikai ar ugunīgajiem Spēkiem.

Stāvoklis

Ko var teikt par šo būtņu stāvokli cilvēkā? Ir ķermeņa iekšienē, pat redzēju vienreiz neaizgājušu klaidoni sievietes iekšienē. Viņas, kā likums, aizklāj čakras.

Ir ļarvas aurā, varietāšu ir daudz.

Un ir auru aplencošās, gatavas iesakņoties.

Ir būtības astrālajos un mentālajos aspektos un pat dvēseles līmenī.

Mehānismi

“Biedri-kungi”, kuri mums liek visādas mehāniskas tehnoloģiskas ietaises, ir līdzīgi mums, kad mēs ar tehniku apkarinām dzīvniekus, putnus un zivis. Tikai ne vienmēr mūs pēta, biežāk mums ieliek čipus, implantus, vadus, kabeļus, rozetes, pieslēdz akumulatoriem, lai ietekmētu mūs, manipulētu ar mums, vadītu mūs un noņemtu enerģiju.

Pēdējā laikā ir parādījies “jaunums”, apaļa plakne, līdzīga metāliskai, kura pa horizontāli pārgriež 6. čakru. Un kanāls ir tīrs virs galvas (!), un nav saiknes ar augstākajiem aspektiem. Šķīvis turas uz matadatas, kas iesprausta centrālajā kanālā.

Kādus tik mehānismus un priekšmetus cilvēkiem neuzkar! Gan baļķus ieliek sirds centrā, gan ar stiepli aptin…. Liela dažādība, visu nemaz nevar atcerēties. Tas viss noņemas. Ko es redzu, neko neatstāju. Taču dažreiz ne visu parāda, kaut kas attīrīsies, bet kaut ko atstās uz citu reizi.

Atkritumi

Cik daudz atkritumu es vācu prom no sava kanāla, īpaši seansa dienā! Ir iespaids, ka manā kanālā tiek iegāztas kosmosa raķešu un mehānismu atliekas. Nu taisni Nemo Punkts[1]! Tas viss aizvācas viegli, bet prasa laiku. Nu kaut cik kaitēt, nu kaut cik aizturēt! Astrālie izpildītāji “atstrādā maizes kumosu” pie saviem saimniekiem, kā es saprotu.

Kāpēc mūs neuzmana auklītes un māmulītes? Mēs jau esam lieli, un mums jāmācās eksistēt tajā plānā, uz kuru taisāmies augšupcelties. Kad mācekļi izpleš spārnus, Skolotāji atlaiž viņus pieaugušo dzīvē.

Klaidoņi un dvēseles

Tā ir atsevišķa un sarežģīta tēma, negribas vienā rakstā apvienot cilvēkus un būtības. Klaidoņus aizvācu uz viņiem pienākošos vietu.

Ir arī apsēstība. Vēl sarežģītāka tēma. Un es nenodarbojos ar apsēstību.

Tīkli un tīkliņi

Magnētiski un citi tīkliņi un Tīkli – apziņas eksistences pamats daudzdimensionālos ķermeņos. Dažādu plānu Apziņas Tīkli, Kosmiskie Tīkli, magnētiskie tīkli un lauki u.c. Šajā tēmā pelēkās tehnoloģijas arī aktīvi attīstās, un eksistē daudz zvejas tīklu. Ne tik sen atradu un vācu prom tīmekļus, uzmestus tieši uz cilvēkiem visā pasaulē. Tie ir man nezināmi fiziskas dabas lauki, kurus ģenerē īpašas ierīces, nolaistas ūdenī dažādās planētas daļās. Ir arī kalnos, nepieejamās vietās. Tās rada laukus kā tīmekļus, kas ietin sahasrāras un auras kokonus un traucē cilvēkiem gan domāt, gan attīstīties. Pēdējā laikā to gandrīz nav palicis.

Šodien man bija jauns darbs

Šodien pamodos kaut kā savādāk un ieraudzīju virs planētas, pavisam lejā, garozu – biezu, melnu, it kā no bituma, tikai ne sakaltušu, bet mazliet mīkstu, gluži kā no gumijas. Kā gatava pastila. Nācās vākt prom. Tā bija izveidota pa vijumiem, gluži kā pārsējums no augšas uz leju, aizejot gandrīz līdz dienvidpolam, neatstājot tur pietiekami plašu brīvu joslu.

Starojuma avots norādīja uz ziemeļpolu, un no turienes es ietiku vienā no pazemes pilsētām. Tieši no tās nāca visi līdzekļi un impulsi. Tehniskie impulsi (plūsmas, stari u.c.) no pazemes konstrukcijas tika nolaisti planētas centrālajā portālā, iznāca virszemē caur ziemeļpolu un tina iekšā planētu soli pa solim… Nācās organizēt zemestrīci no planētas centra, kura pārklāja ar magmu šo izeju.

Noņēmu visu garozu no planētas. Pati grūtākā garoza bija Klusā okeāna dienvidos. Tās atliekas var būt uz atsevišķiem cilvēkiem.

Kā man šķita, tas zināmā mērā varēja būt arī kāds aizsarglauks, teiksim, no pārāk spožas saules. Es palūdzu Saules Brālībai organizēt ugunīgā plāna aizsardzību apkārt Zemei. Tāda aizsardzība ir ko vērta, un tagad tā ir papildināta atbilstoši jauniem uzstādījumiem.

Kā es saprotu, ar tamlīdzīgām negatīvām tehniskām ierīcēm cīnās Šambala, liekot pretī piesārņojuma avotiem savu gaismu radioaktīvajā diapazonā. Tagad viņas gaisma kļūs pieejama visiem cilvēkiem kā Apziņas Režģis, kurā eksistē Zemes Augstākā Apziņa.

***

Cik daudz sarežģītību un detaļu atklājas samērā ar apziņas tapšanu un pieaugšanu! Paskatījos, cik ilgi būs šī pelēko tehnoloģiju uzspiešanas josla. Parādīja, ka uz 2024. gadu būs pavājinājums, bet līdz tam laikam nāksies ne tikai paciest tamlīdzīgu ņirgāšanos, bet arī pretoties, cik ļauj spēki.

 

Pievienots 07.09.2020, atjaunots 08.09.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/chto-zagryaznyaet-tonkie-tela-cheloveka

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Nemo Punkts jeb okeāna nepieejamības pols – nosacīts punkts Pasaules okeānā, vistālākais no jebkādas sauszemes uz Zemes. Atrodas Klusā okeāna dienvidu daļā, koordinātes 48°52′ z. pl. 123°23′ r. g. Trīs tuvākie sauszemes punkti atrodas 2688 kilometru attālumā. Vikipēdija