Отзывы лета 2020 года

2020. gada vasaras atsauksmes

20 07 25 01

Dmitrijs Kaļiņins

Milzīgs PALDIES par izsūtnēm un čenelingiem. Īpaši atmiņā iespiedās Ņinas Soiferas čenelings ar Sanatu Kumaru[1]. Stipri palika prātā sekojošais: “Nevienam nestāsti par savu augšupcelšanās ceļu, kamēr viņi nevēlēsies to dzirdēt vai nepajautās, un nedzen viņiem iekšā visas savas domas uzreiz. Vienkārši ļauj viņiem attīstīties uz viņu paša ceļa, viņu pašu līmenī, viņu pašu vietā. Un tā, kā tas viņiem ir vispiemērotāk, nevis tā, kā tev visvairāk gribas.” Tā ir mana pati lielākā kļūda sarunās ar tuviniekiem… Pacieš, protams, paldies Dievam, pirkstu pie galvas negriež. Tāpēc nākas klusēt visu laiku… noslēgties utt. Esmu pārliecināts – viss paies un es iemācīšos to, kādēļ atnācu uz Sanata Kumaras skolu.

Uz tikšanos vebināros, ar Mīlestību un Cieņu,

Dmitrijs Kaļinins

20 07 25 02

Jūlija Trofimova par rakstu “Iemiesošanās un augšupcelšanās”[2].

Liela pateicība par šo čenelingu! Ļoti laikus! Kā balzāms.

20 07 25 02

Vladimirs Mazničenko

Sveicināti, Natālija! Paldies par diezgan interesanto informāciju. Šajā kontekstā varu pievērst uzmanību tam, kā formējas pasaules izpratne plašiem iedzīvotāju slāņiem, reaģējot uz pašreizējiem notikumiem, piemēram, krievvalodīgajiem Ukrainā. Informācija ir ietilpīga, taču nemēdz būt vienkāršu atbilžu uz sarežģītiem jautājumiem, turklāt parādās iespēja dziļāk izprast sociuma psiholoģiju: https://www.youtube.com/watch?v=Anqm33L6vsQ&t=5530s

Igors Panarins (Игорь Панарин) ir apgaismojis, kā norit savstarpējo politisko attiecību process starptautiskajā arēnā, arī tas ir diezgan interesanti, bet mēs ar jums taču mēģinām raudzīties uz notikumiem plašākā spektrā, tāpēc, saliekot informāciju kā pauspapīrus citu uz cita, parādās iespēja redzēt plašāku ainu, un, salīdzinot to ar jūsu un citu čenelingiem (piemēram, šajā kontekstā uzmanību pelna http://www.together-info.ru/ru/info-portal/knigi/urovni-soznaniya/#glava1), var jau mēģināt izdarīt kaut kādus secinājumus.

Papildu iepriekšējai informācijai gribu akcentēt uzmanību uz fragmentiem no jūsu pēdējiem rakstiem:

“Mani satrauc valsts un planētas liktenis, tāpēc ka tas arī esmu es. Taču es pilnīgu neredzu risinājumu un piešķiru to tiem, kuri, kā man šķiet, tajā orientējas.

DD: … Tavai dvēselei cīņa ir sveša. Nu tad necīnies. Taču ir dvēseles, kuras ir atnākušas mainīt pasauli uz labāku ar cīņas palīdzību, un viņām tas ir pa prātam. Atstāj to tiem, kas tajā ir kompetenti.

…Dzīvo savu dzīvi. Nodarbojies ar to, kam esi paredzēta, – sēj viedumu un mīlestību. Ārstē cilvēku dvēseles. Labo viņu vēsturi. Palīdzot gūt skaidrību par sevi.

…Ir cilvēki, kuri cīnās, un tā ir viņu misija. Viņu misija ir bīstama, un tā ne vienmēr ir redzama. Tā ir vajadzīga, bet ne ar vectēvu metodēm, ne ar barbariskām un nekompetentām. Visur ir vajadzīgi profesionāļi.

Jūs kļūstat profesionāļi citā dzīves prasmē, garīgumā. Tad nu pildiet šo savu misiju profesionāli, cienīgi un nenolaidiet savus karogus pēc cīnītāju pirmā uzsauciena. Jūs pārstāvat Šambalu starp cilvēkiem. Esiet šī augstā vārda cienīgi. Turiet savu gaismu savā iekšienē un apgaismojiet ar to savus tuvos un tālos.” (http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/kto-dast-nachalo-novomu-miru[3])

No savas puses gribu piebilst, ka vajag uzticēties ne vienkārši politiķiem un citiem “profesionāļiem”, bet konkrētām fiziskām personām, kuras savu profesionalitāti ir pierādījušas ar savas personīgās darbības rezultātiem, nevis ar to, ka tikai šķiet, ka viņi ir speciālisti (neraugoties uz amatiem un pakāpēm). Cilvēku pamata masas bērnišķīgā apziņa tiek pirkta par “solīt sola” un skaistiem lozungiem, neiedziļinoties notiekošo procesu būtībā. Tā kā mēs esam kopējās Sistēmas daļas, tad vajadzētu kaut vai konceptuāli, vispārīgos vilcienos saprast, kas tas tāds ir, noteikt savu vietu tajā un uzņemties daļu atbildības ne tikai par savu darbību, bet arī par to, kam tu uzticies vai deleģē savas pilnvaras.

Ar cieņu, Vladimirs.

20 07 25 02

Dmitrijs Kaļiņins

Labvakar, Natālija un Vladimir!

Kā vienmēr, seminārs (“Daudzdimensionalitātes aura[4]”) noritēja augstākajā līmenī. Es domāju, ka iesācējiem, un ne tikai (ar to domāju sevi), audzēkņiem ļoti skaidri un precīzi ir likta priekšā tā informācija, kura ļauj novērtēt savas iespējas, sevi un veikt darbu – meditāciju – ideāli.

Ļoti INTERESANTS materiāls par auru, par tās labošanu, par piepildīšanu ar enerģiju un aizsardzību no indiešu Dievības Šivas. Es uzskatu, ka materiāls, kuru Jūs devāt seminārā, ir ļoti nopietns un izzinošs, ja tālākajā gatavot sevi garīgam darbam pasaulē, un ne tikai pasaulē, bet arī Sev, mīļajam. Kopumā ir ar ko un pie kā strādāt pašam.

Milzīgs PALDIES par semināru, jo iegūtā informācija, ja to pareizi pieņemam, saprotam un paši veicam papildu meditācijas, – tad var gūt panākumus, virzoties pa GARĪGO CEĻU. Kā sacīt, tieši ar to Sanata Kumaras Skola arī nodarbojas. Vēlreiz PALDIES.

Uz tikšanos vebināros, ar Mīlestību un Cieņu,

Dmitrijs Kaļinins

 

Labdien, Natālija un Vladimir!

Tad nu gan “sataisīja jokus” Jūsu audzēknis (tas ir, es) seminārā “Čakras”, kurš notika 23.07.2020.

Semināra norises procesā Jūs mums iedevāt metodiku – izdziedāt mantras uz katras čakras – un palūdzāt aprakstīt, kas ar mums notika. Es ļoti “dziļi aizgāju” (reāli aizgāju) sevī, dziedot šīs mantras. Ko es sajutu – to, ka balss saites sāka izdot skaņas bez aizsmakuma līdz ar katru nākamo čakru (ja kāpjam augšup no saknes čakras). Pēc 4. čakras iziešanas ķermenim kļuva silti, es sāku just praktiski katru muskuli rokās un kājās (sēžot muskuļi dažreiz notirpst un zūd jutīgums). Bet sakarā ar iekšējiem orgāniem es uzrakstīju, ka sajutu “dedzināšanu” (tagad ieliku šo vārdu pēdiņās) čakrās. Uz šo manu vēstījumu Ņina (uzvārdu diemžēl neieraudzīju, bet visdrīzāk tā ir Ņina Soifera, kaut gan varu arī kļūdīties) uzrakstīja: “interesanti, Dmitrij.” Šī frāze neatlaidās no manis visu nākamo darbadienu.

Es 8 stundas, neskaitot miega stundas, nevarēju saprast, kādēļ mani tur šī frāze. Galu galā es tikai sapratu, ko ar to domāja Ņina, kaut gan arī pats zināju – čakras atrodas citā pasaulē attiecībā pret fizisko pasauli.

Bet! Proti, vebinārā ar Sanatu Kumaru, kad Sanats Kumara gāja iekšā sirds centrā, es jutu “vieglu siltumu”, kurš iedegās sirdī un izplūda pa ķermeni, un tajā pašā laikā, sakarā ar dažām sirds kaitēm, kuras (kaišu nozīmē) saistītas ar citiem iekšējiem orgāniem, šis siltums nāca iekšā ķermeņa iekšējos orgānos un izraisīja nelielu “dedzināšanu”. Tas pats bija vebinārā “Čakras”.

Tā ka paldies, Ņina, kaut nedaudz smadzenes attīstījās no pārdomām par tavu “piezīmi”.

Par pašu semināru – Natālija Nikolajevna – milzīgs PALDIES! Bija šaubas par cilvēka ķermeņa čakru skaitiem (nevarēju saprast un pieņemt čakru sistēmas 5, 7, 12, 16 utt.) – tagad viss ir nostājies vietā. Tas ir, man pašam šis seminārs savienoja izkliedētu materiālu zināmā veselumā.

Ko vēl var teikt – man ir tāda sajūta, ka es “nogāzos” pa vibrācijām jeb nokritu “lejā”, tas ir, atkal sāku “iemigt”. It kā tu atnāc uz semināru (vebināru), viss ir saprotams, par ko ir runa. Jā, ne vienmēr izdodas jūsu uzdevumi (vingrinājumi), bet kaut kas taču izdodas. Kaut arī skola un atsevišķas nodarbības + prakses ir sākušas piemirsties, labi, ka pats veicu ierakstus + nodarbību skicējumus cenšos taisīt, un arī Jūs palīdzat atcerēties kaut ko atsevišķos semināros vai vebināros, kur pats piedalos.

Kas tāds vispār ir iespējams – “iemigt no jauna”?

Jūs seminārā teicāt, ka ir jāorganizē cits seminārs ar “čakru izdziedāšanu”. Pilnībā atbalstu un pat lieku priekšā veikt tādu semināru nu, ja ne katru mēnesi (ja Jums nav grūti), tad kaut vai reizi kvartālā, īpaši grupā – tagad kā “pīlei tikai piektajā dienā” sāka pielekt, ka grupā ir drošāk un “jautrāk” izprast Garīgo Ceļu un kopā ar Jums virzīties.

Protams, arī par individuālo darbu nedrīkst aizmirst – pašam veikt “čakru izdziedāšanu”. Taču, nezinu, kā citiem, bet man visus spēkus paņem darbs. Interesanti tas, ka no 06:00 no rīta un līdz 20:00 vakarā pašsajūta ir kā normālam (neslimam) vecim, tas ir, nav itin nekādas slimības sajūtas, kaut kādu noviržu veselībā – nu vienkārši lieliski! Taču pēc 20:00 viss uzkrīt uzreiz un vienlaikus. Vispār viss, kā jūs teicāt SK skolā un sniedzāt piemēru par kādu vīrieti, kurš darbā jutās normā, bet mājās gāzās nost “bez pakaļkājām”.

Taču, “pankūka”, darbs ir interesants, it kā “iedarbina” mani – laiks lido, vispār nejūtu, no rīta atnācu – o, jau pusdienlaiks, palasīju internetu (laika pietiek tikai, lai aplūkotu SK skolas vietni un jaunumu vietnes) pusdienlaikā, iegrimu darbā pēc pusdienām, o, jau laiks doties uz mājām! Un tā katru dienu. Laiks kaut kur aizlido… Viss ļoti ātri kustas, un tu, kā visi “muļķi”, skrien tam pakaļ… un apstāties nedrīkst – vari zaudēt “vajadzīgo” informāciju… palaist kaut ko garām utt. Vispār izjūtu egregora “Darbs” iedarbību. Nu ko, pats lūdzu palīdzību darba lietās…

 

Vēlreiz MILZĪGS PALDIES par tikšanos ar grupu un semināru!!!

20 07 25 03

Iepriecināšu Jūs un sevi. Saņēmu apbalvojumu no apgabala Gubernatora Radio Dienā! Gubernatora pateicību par lielu ieguldījumu telekomunikāciju struktūras attīstībā Kuzbasā (mēs to saucam par “Mākslīgo intelektu”) sakarā ar “Covid-19” pasniedza filiāles direktors. Foto pievienoju (ieraudzīsi mani, darba egregora “nomocītu").

Šķiet, arī mēs tālajā iekšzemē sākam sadurties ar mākslīgo intelektu tiešā veidā…

 

Uz tikšanos semināros (vebināros),

Ar Mīlestību un Cieņu pret Visiem Ejošajiem un Jums, Natālija Nikolajevna,

Dmitrijs Kaļiņins

 

Pievienots 25.07.2020

http://www.sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-leta-2020-goda

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/2738-nina-soifera-iezemesanas-grutibas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/28-raksti-2020/2708-iemiesosanas-un-augsupcelsanas (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/28-raksti-2020/2694-kurs-dos-sakumu-jaunajai-pasaulei (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2-uncategorised/2700-seminars-daudzdimensionalitates-aura (Tulk. piezīme)